Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Witajcie Brzuszki 🙂 ja już wyprawiłam mężulka do pracki a teraz się idę pomału szykować na miasto 🙂 u nas niby 0 stopni ale strasznie wieje 😞

Joanar: Ja mam najwięcej ciuszków na 62, pare na 56 i pare na 68, powiedz mi mniej wiecej po jakim czasie maluszeka zaczynamy ubierac już w 68? Bo nie wiem czy na 68 kupowac jeszcze letnie ciuszki czu już raczej jesienne?
A co do facetów to normalka oni wszyscy tak słuchaja a potem robią wielkie oczy 😮


We Wrocławiu też wieje i śniegiem zacina. Na szczęście wstrzelilismy się w lukę i spacer na sankach zaliczony 🙂 Niezła zabawa na śniegu była 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja właśnie wruciłam z miasta, strasznie cięzko się chodzi bo chodniki u nas nieodsniezone no itrzeba mega uważać 😮

Tysia bardzo się cieszę że z małym wszystko oki 🙂 a już kawał chłopa z niego hihi 🙃

Dzięki dziewczyny za opinię w sprawie ciuszków 🙂 i butelek 🙂

Nie mogłam się powstrzymac i zjadłam wlasnie 2 poączki ja juz lepiej nie wchodze na wage 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, no ja to nie prędko teraz na usg- no ale już nawet nie mam takiego ciśnienia jak wcześniej.
aaana, no i m-c z głowy....są plusy tego, że teraz ospa, bo córka bratowej zachorowała jak ona akurat urodziła drugie....
półpasiec raczej zdarza się rzadko i życzę oby się i Tobie nie przydarzyło.
No ale Twojemu dziecku życzę by lekko przechodziło- u mojej było w miarę, chociaż w połowie pierwszego tyg miała kryzys gorączkowy- 40 stopni! Bałam się że będzie miała zapalenie ucha, bo krosty w uszach pękły i wlała się ropa do ucha- ale na strachu się skończyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę mnie brzuch pobolewa po tych sankach (tzn ciągnięciu/pchaniu sanek) ale nie mogłam się oprzeć!
A dzisiaj w nocy po raz pierwszy mnie Hubert obudził! No już tak sie rozpychał i walił, że szok. Na żadnym boku mi nie pozwolił leżec bo od razu kończyny pod żebra wciskał. Trochę się namęczyłam żeby zasnąć na plecach 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 😘

ale mam stron do nadrobienia hehe caly wieczor z glowy 😜

jutro juz sie przeprowadzamy do swojego mieszkanka huraaaa 😁
dzis bylismy u lekarza ale nie robila usg tylko pokazala nam i dala posluchac ze serduszko bije...mam duza macice i mala moze sie urodzic 3500 wow...hehe no i teraz wizyty bede miala co dwa tygodnie juz mam terminy do porodu teraz ide 28lutego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po wizycie 🙂 Wszystko ok. Następna wizyta za 2 tyg... miała być ale wytargowałam, że za 3 😉 Później już pewnie nie przejdzie i będą co 2.
Dostałam zlecenie na badania, na konsultację u kardiologa ale z tego może też się wykręcę 😉

W mieście słabe warunki do jazdy samochodem, trzeba zakałdać 2x więcej czasu na dojazd gdziekolwiek 😞 Ale przy okazji odebrałam swoja paczkę z apteki DOZ - wielki karton dla mamy i maluszka, ale fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Hej kochane 😘

ale mam stron do nadrobienia hehe caly wieczor z glowy 😜

jutro juz sie przeprowadzamy do swojego mieszkanka huraaaa 😁
dzis bylismy u lekarza ale nie robila usg tylko pokazala nam i dala posluchac ze serduszko bije...mam duza macice i mala moze sie urodzic 3500 wow...hehe no i teraz wizyty bede miala co dwa tygodnie juz mam terminy do porodu teraz ide 28lutego 🙂

No w końcu Eliza się pojawiła 🙂
Mam nadzieję, że mieszkanko fajne i w rozsądnej odległości od teściowej 😉
Pocieszę Cię Eliza, że ja się spodziewam dziecka powyżej 4kg 🙂 Bartek urodzony tydzień przed terminem ważył 4kg a ponoć kolejne dzieci są większe 🙂 Rewelacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Ja tam mogę chodzic nawet co tydzień uwielbiam oglądać moją Kruszynkę 😘


Fajnie jest oglądać tyle, że nie będziesz miała USG co 2 tyg tylko zwykłe wizyty+ktg. Ok, po 38 tyg to ja bym najchętniej co kilka dni sprawdzała czy coś się zmienia, czy poród się zbliża ale tak to trochę za dużo zachodu dla mnie żeby biegać po lekarzach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Asiu tesciowa mam z glowy...haha poklocila sie tak z M.ze powiedziala,ze jej noga w naszym mieszkaniu nie postanie,nawet jak mala sie urodzi to nie przyjddzie chyba,ze m.po nia zadzwoni a on ja wysmial


No to grubooo... Nie wiem czy to tak dobrze bo jednak może i by się przydała pomoc. Chociaz ona pewnie jest właśnie o tym przekonana, że Wy będziecie potrzebowali jej pomocy i wrócicie do niej na kolanach 😉 Pewnie się zdziwi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I bardzo fajnie, że taka możliwość jest. Ja też liczę na moją mamę. A najbardziej się przyda pomoc jak zacznę rodzić - żeby ktoś sie zajal Bartkiem... mam nadzieje, że uda nam się to jakoś logistycznie rozegrać i że nie będzie szybkiej akcji nagle w srodku nocy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...