Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Wiecie co dzisiaj pisalam z kolezanka jej synuś ma 10tyg i wazy 6600 i dlugi jest 65cm jak dla mnie to kolos ale nie chce jej nic pisac zeby jej nie urazic co sadzicie czy to normalne aha i karmi piersią 🙂


Aneta to zalezy jakie geny maly odziedziczyl i czy rodzice tez sa wysocy czy duzi. Moja kolezanka jest szczupla ale ma meza duzego w sensie wagowo i jej dzieci tez wielkie sie ur. Najmlodszego jak rodzila to byl taki duzy ze zlamany mial obojczyk czy cos bo nie mogl wyjsc.

Sredni syn jak mial 10tyg to wygladal na male sumo ze nawet nie mogla go w nosidelko wsadzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna cieszę się że wszystko w porządku 😉 🙂 najważniejsze że synuś fikał a Ty faktycznie się oszczędzaj i leniuchuj, mamy do tego jak największe prawo:0 potem będziemy latać 😉 dlatego ja śpię ile wlezie i nie mam wyrzutów jak wszyscy wyjdą do pracy czy szkoły że spowrotem wracam do wyrka.
Emi cieszę się że głowa nie boli, ale teraz przesilenie wiosenne nas załapie i pewnie bóle będą częste...przy najmniej u mnie bo dość wrażliwa jestem na pogodę. a te wieczne skoki temp nie pomagają.
u mnie na obiadek nic szczególnego, kotlety z cycków kurczaka 🤪 haha ale mam wyrękę bo synuś zabrał się za ziemniaczki i kotlety też chce robić 🙂 więc mogę do was popisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna cieszę się że wszystko w porządku- do maja szybko zleci 🙂 a potem my bo od maja do czerwca to już pestka 🙂

Nie straszcie dużymi dziećmi, mam nadzieję że moja wagowo nie wda się w tatusia ani za bardzo wzrostem.

mam mega zachciankę na skittlesy a nigdzie ich dostać nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Nikt mi nawet nie powiedzial, ze milo ze wrocilismy 😞 🙂 Ale z was wstreciuchy 😉)

Ja zaraz do pracy, dalej termy promowac.. ciezki ten tydzien bedzie, bo pracuje od 9-17 i od 18- 20 lazimy po miescie.. 🙂 tydzien szybko zleci..

Tysia super, ze wszystko w porzadku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekam na wieści od Kozinki 🙂
Mam nadzieje, że wszystko w porządku i może zdradzi nam płeć Malucha 🙂

ja wżeram kolacje i zaraz Na Wspólnej.
Ps. Anett, czy Ty czasem nie masz wizyty jutro? oczywiście równiez czekam na wieści odnośnie Bąbla Twojego. Ciekawe czy i teraz będzie czarował Cię pitolkiem 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzis na kolacje zrobilam pyzy polane jogurtem ale jeszcze kawalek chleba z dzemem truskawkowym zjem 🙂 oprocz tego sa jablka na wieczor lub jutro i 7days oraz mleko w tubce slodzone ktore mi cos nie smakuje i chyba dam mojemu.

Jutro na obiad fasolka po bretonsku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po kolacji i oglądamy na AXN Kryminalne zagadki NY 🙂
Mój maluszek dziś w miarę spokojny, czkawka ją męczyła chwilę- będzie mi brakować tego uczucia gdy nastanie czerwiec i się urodzi Kruszynka 🙂

Życzę miłej nocki i dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
My już po kolacji i oglądamy na AXN Kryminalne zagadki NY 🙂
Mój maluszek dziś w miarę spokojny, czkawka ją męczyła chwilę- będzie mi brakować tego uczucia gdy nastanie czerwiec i się urodzi Kruszynka 🙂

Życzę miłej nocki i dobranoc


Nenia, wiesz, że ostatnio też o tym myślalam 🙂 Nie mogę się doczekać mojej Poli, ale będę tęsknić za jej kopkami 🙂

A masz już imię dla swojej Niuni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...