Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No masakra nie?? Takie prawo i coz zrobic...
Opieka medyczna to takie koszty, ze koniec!!!
A szczegolne jesli chodzi o wczesniaki...
Dlaprzykladu jedna dawka surfaktantu ( dla dzieci, zeby pluca sie rozwijaly.... to 40 000.... a trzeba podac minimun dwie...a nie wspomne, o reszcie procedur...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Mnie wkuła Moja gin 😠
Wchodzę odrazu mówi ze musimy zrobic to na paciorkowca i w pt mam przyjsc 😮i 50zl w plecy a mowila mi ta w recepcji ze niby dopiero w 37 a lekarka ze ona robi w 32 i 34 przewaznie 🤢
Nie mialam usg 😠 tylko palcem se posmyrala i wszystko ok 😉
Teraz 11kwietnia kolejna wizyta i obiecala ze bedzie usg 😁 i przez 3tyg przytyłam 2 kg 😁 czyli w sumie 5 od poczatku 🙂
Buzii 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super, ze sie do niczego nie przyczepila...

To dziwnie, bo zazwyczaj ok 36 tc sie robi, przed porodem 🙂 ale jak mus to mus...

Ja jestem ciekawa czy mi zrobi moj gin za 2 tygodnie usg, bo mysle czy meza wziac. 🙂 ale jak prywatnie to pewnie robi 😉

Ja tam nie wierze, w te zaboboniaste rzeczy 😉) Z Nadia tez wpieprzalam, bo ja z natury lubie ogorkowa 🙂 a teraz ja jem, bo taki gar ugotowalam, a szkoda wywalic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Dziewczyny czy macie jakies wiesci od Kozinki? Czy ktos cos moze slyszal, cos juz wiadomo, bo zaczynam sie martwic na maxa... 🥴 🥴 Caly dzien nie napisala ani jednego slowa... 🥴 🥴


Miałam to samo pytać, ja nie wiem nic patrzyłam nawet co chwile na fb czy czasem tam jej nie ma 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde kapiac sie prawie caly litr mirindy wychlalam... to ci wstyd 🙂) ale bedzie mi sie bekac 😁

Nozki ogolone, brzuchol wysmarowany, to mozna sie glebnac i ogladac Na wspolnej, a pozniej YCD 🙂)

Jak dobrze, ze jutro juz czwartek.. 🙂) Tylko dwa dni pracy 😉 i weekendzior 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...