Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
29t 3d
zasloniety brzusio
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/ss853427.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4133/ss853427.jpg[/IMG][/URL]
i po odslonie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/ss853428.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3623/ss853428.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi teraz zauważyłam że masz termin porodu taki jak mi z OM wychodził 😉 tylko ja mam teraz na 2 czerwca bo mi wziął z USG bo mówi że po porodzie to różnie z okresami bywa i że bierze z USG 😉

Wiecie jakby mi ktoś rok temu powiedział że za rok o tej porze bede w 7/8 miesiącu ciąży to bym go wyśmiała 😁: ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello Mamuśki

Miałam zwariowany dzień.... od rana włoczyłam sie po sklepach , takie tam zakupy do lodówki itd itp , oczywiscie nie było mnie 3 godz i mój Mąż biedny wygłodzony czekał na obiad, więc uwaliłam szybkie spaghettii, potem wpadła moja siora i wyciągneła mnie do Mamy i tak cały dzień zleciał.
Jestem zmęczona 😮 😮 😮
Oczywiście z zakupów nie mogłam wrócić bez czegoś dla Olafka 🙂 KUpiłam mu śliczne skarpetusie 🙂
W kwietniu po wypłacie atakuję dalej sklepy, wyprawka do szpitala i art higieniczne dla Malucha 🙂
W maju czeka Nas komunia , mój Mąż jest chrzestnym więc z kasą bedzie ciężko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Emi teraz zauważyłam że masz termin porodu taki jak mi z OM wychodził 😉 tylko ja mam teraz na 2 czerwca bo mi wziął z USG bo mówi że po porodzie to różnie z okresami bywa i że bierze z USG 😉

Wiecie jakby mi ktoś rok temu powiedział że za rok o tej porze bede w 7/8 miesiącu ciąży to bym go wyśmiała 😁: ☺️


Mi ten termin wychodzi z okresu i go się trzymam najbardziej, z USG to na 20 maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Verandzia, nie martw sie. Bedzie dobrze!!!

A co do straty pierwszego dziecka.. my po pierwszej stracie nic nie przegadalismy i to byl najwiekszy blad.. Facet nie okaze ci emocji.. on tego nie czuje.. obi dopiero czuja jak widza.. przynajmniej w wiekszosci.. teraz dwa tygodne po poronieniu, sie zdecydowalam zaczac rozmowe, bo on by pewnie nigdy nie zaczal..i ogromna roznica...

Choc z nami to i tak troche tak ejst, ze zyjemy w dwoch osobnych swiatach, ake tak jest i coz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Kobiety i zakupy :-P najlepiej ja bym mogla caly dzien chodzic i szukac dla Adasia czegos :-P


Serio? A mi sie taaaaak nie chce jechac jutro na zakupy wyprawkowe. Jakos nie mam cisnienia n ate male ciuszki i pierdolki dla noworodka. Chcialabym zeby ktos to zrobil za mnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandroos napisał(a):
Wiolka moze przy drugim, tak to jest?? bo mnie tez omija etap podniecania 🙂 i zracania uwagi na ciuszki male 🙂)

ale co tam!!! niech sie laski zakupuja i ciesza 🙂)

Mnie też 😁 wstyd się przyznac ale ani jednego ciuszka nie kupiłam dla Małej ☺️ ☺️ ☺️ no ale ja wyprawkę mam już praktycznie skompletowaną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Wiolka moze przy drugim, tak to jest?? bo mnie tez omija etap podniecania 🙂 i zracania uwagi na ciuszki male 🙂)

ale co tam!!! niech sie laski zakupuja i ciesza 🙂)


No moze w tym tkwi sedno, bo mam wrazenie ze jakas dziwna jestem bo wcale sie nie ciesze na te jutrzejsze zakupy ani mnie nie ciesza jakos i nie rozczulaja te male ciuszki. chcialabym juz miec viki przy sobie a cala ta reszta jakos mnie nie obchodzi, w dodatku juz sie zrobilo tutaj goraco i zaczelam puchnac, ledwie chodze, brzuch mam twardy a gdzie jeszcze 2 miechy. Chcialabym z Majka byc calymi dniami na dworzu zeby sie wyszalala ale po godzinie jestem juz tak zmeczona ze ledwie dochodze do domu. Wogole mam dzisiaj chujowy dzien, wkurwil mnie tesc, maz, tesciowa i szwagierka, mam ochote sie spakowac i leciec do Polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
sandroos napisał(a):
Wiolka moze przy drugim, tak to jest?? bo mnie tez omija etap podniecania 🙂 i zracania uwagi na ciuszki male 🙂)

ale co tam!!! niech sie laski zakupuja i ciesza 🙂)

Mnie też 😁 wstyd się przyznac ale ani jednego ciuszka nie kupiłam dla Małej ☺️ ☺️ ☺️ no ale ja wyprawkę mam już praktycznie skompletowaną


Ja tez jeszcze nic kompletnie nie kupilama ciszkow mam bardzo malo bo wszystkie zimowe a tyraj w czerwcu temperatura 30/35 stopni wiec zostawilam tylko pajace do spania i pare body z dlugim rekawem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...