Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
kozinka napisał(a):
Aneta ma ustaloną cesarkę niby,ale gdyby coś wcześniej się zaczęło to pewnie i cc by zrobili wcześniej 🙂
kumpela miała rok temu na 8 czerwca cc ustalone, 4 czerwca zaczęła rodzić i szybko musiała się zgłosić do szpitala żeby zdążyli zanim będzie za późno na cc czy jakoś tak 🙂


ani mnie nie strasz, ja nie moge rodzic wczesniej 🤢 😲 😲 😲 ze wzgledu na tętniaka 🥴
tzn mogę ale nie mogę mieć bóli i parcia ☺️


Czarna u Ciebie napewno bedzie wszystko oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/tabelkarozpakowanychcze.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/5909/tabelkarozpakowanychcze.jpg[/IMG][/URL]

Co sadzicie na razie jest tak wstepnie potem jak zaczniemy sie rozsypywac to sie bedzie uzupelnialo i poprawialo jakby cos sie pozmienialo.


a mnie nie ma 😞 smutno 😞


To dobrze ze sie upominasz zaraz cie dopisze, to wychodzi na to ze w tamtej pierwszej tabelce tez cie nie ma czemu sie nie upominalas? podaj dane do tamtej pierwszej tabelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
emi-rose napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/tabelkarozpakowanychcze.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/5909/tabelkarozpakowanychcze.jpg[/IMG][/URL]

Co sadzicie na razie jest tak wstepnie potem jak zaczniemy sie rozsypywac to sie bedzie uzupelnialo i poprawialo jakby cos sie pozmienialo.


a mnie nie ma 😞 smutno 😞


To dobrze ze sie upominasz zaraz cie dopisze, to wychodzi na to ze w tamtej pierwszej tabelce tez cie nie ma czemu sie nie upominalas? podaj dane do tamtej pierwszej tabelki

dokładnie,dziewczyny upominać się 🙂 nie wszystko da się spamiętać od razu 🙂
a tak to Kasia zmieni i dopisze wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
emi-rose napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/tabelkarozpakowanychcze.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/5909/tabelkarozpakowanychcze.jpg[/IMG][/URL]

Co sadzicie na razie jest tak wstepnie potem jak zaczniemy sie rozsypywac to sie bedzie uzupelnialo i poprawialo jakby cos sie pozmienialo.


a mnie nie ma 😞 smutno 😞


To dobrze ze sie upominasz zaraz cie dopisze, to wychodzi na to ze w tamtej pierwszej tabelce tez cie nie ma czemu sie nie upominalas? podaj dane do tamtej pierwszej tabelki


Rok urodzenia 1989, termin z OM 28 maj, pierwsze ruchy 17 tydz, chłopiec Wiktor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna ale nie sugeruj się niczym,bo moja siostra urodziła się przez cc które zostało przeprowadzone po kilku godzinnym porodzie i odejściu wód,więc później pewnie też można je przeprowadzić 🙂
Wiola i Sandra będą lepiej wiedzieć co i jak w tym temacie,bo ja raz słyszałam,że cc musi być przeproadzone w odpowiednim momencie,ale z drugiej strony wiele porodów kończy się niespodziewanym cc zupełnie nie planowanym,więc w Twoim przypadku nie ma mowy o tym,żeby było za późno chyba 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
emi-rose napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/tabelkarozpakowanychcze.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/5909/tabelkarozpakowanychcze.jpg[/IMG][/URL]

Co sadzicie na razie jest tak wstepnie potem jak zaczniemy sie rozsypywac to sie bedzie uzupelnialo i poprawialo jakby cos sie pozmienialo.


a mnie nie ma 😞 smutno 😞


To dobrze ze sie upominasz zaraz cie dopisze, to wychodzi na to ze w tamtej pierwszej tabelce tez cie nie ma czemu sie nie upominalas? podaj dane do tamtej pierwszej tabelki


Rok urodzenia 1989, termin z OM 28 maj, pierwsze ruchy 17 tydz, chłopiec Wiktor 🙂


zaraz cie dopisze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś byłam dwa razy na lodach 🤪 🤪

Katia
tabelka supcio 🙂

jeju jakie to będzie super jak po kolei będziemy się rozpakowywać.. widze to juz dziś jak Tysia na oddziale 🙂
emocje są 🙂
Nigdy się nie widziałyśmy, ale centralnie mam wrażenie jakbyśmy się znały już kupe czasu i chce się by każdej poszło gładko i szybko 🙂 i się przyeżywa wszystko..

Emi ja tez urodzona 9 czerwca 🙂 a mój tato 1 czerwca 🙂

Ruszam na YCD 😁
Mąż mi przytargał piękne bułki z serem, pomidorem i szczypiorkiem MNIAM!!! 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Ja dziś byłam dwa razy na lodach 🤪 🤪

Katia
tabelka supcio 🙂

jeju jakie to będzie super jak po kolei będziemy się rozpakowywać.. widze to juz dziś jak Tysia na oddziale 🙂
emocje są 🙂
Nigdy się nie widziałyśmy, ale centralnie mam wrażenie jakbyśmy się znały już kupe czasu i chce się by każdej poszło gładko i szybko 🙂 i się przyeżywa wszystko..

Emi ja tez urodzona 9 czerwca 🙂 a mój tato 1 czerwca 🙂

Ruszam na YCD 😁
Mąż mi przytargał piękne bułki z serem, pomidorem i szczypiorkiem MNIAM!!! 🤪 🤪



Ja też mam wrazenie jak bysmy sie znały nie wiadomo ile 🙂
z 9 czerwca to dobrzy ludzie są, moja mama to by mi serce oddała taka Kochana jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam, że wróciłam sobie spokojnie do domu, włączam komputer a tu tyle wieści nagle i niespodziewanie wyskoczyło 🙂 Weronika już urodziła Edytkę, Tysia już za momencik przywita się z Adasiem, Anetka już z rozwarciem - co to się porobiło.... 😁

A mój mężuś nakrzyczał na mnie trochę bo latałam po schodach dziś od rodziców z trzeciego piętra żeby po niego wyjśc bo jechał autobusem, chciałam zrobic niespodziankę i wyjśc po niego, a on się obraził że nie dbam o siebie... Rzeczywiście sporo się ruszam, ale czuję się dobrze więc chcę jeszcze wykorzystac ten czas - no ale chyba trochę ograniczę przemieszczanie się i jeżdżenie samochodem jako kierowca też chyba. Bo jak cos pójdzie nie tak i za bardzo się przemęczę to i ja na porodówce wyląduję, a jeszcze dzidzia niegotowa i tyle przygotowań czeka, skręcenie łóżeczka, opróżnianie szafy, pranie, prasowanie... Jakoś sobie muszę to przetłumaczyc 🙂

Ja na lodach byłam dziś tylko raz, ale na 3 przepysznościowych kulkach. Uśmiałam się, bo w cukierni w której byłam, przy stoliku obok siedziała dziewczyna z brzuszkiem, która się do mnie uśmiechała jak szłam dumna z moimi lodami - chyba chwilę przede mną swoje opędzlowała 😁 A przy kolejnym stoliku - kolejna z pucharem lodów. Bardzo miłe towarzystwo 😁

Też mam wrażenie, ze znamy się długo, codziennie rozmawiamy, jestesmy na bieżąco ze swoimi smutkami i radościami, problemami i tym co nas cieszy. Mam nadzieję, że jak nasze pociechy pojawią się na świecie to uda nam się choc trochę ze sobą pogadac i powspierac się i w tej nowej sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Jesteśmy ciociami 🤪 🤪 🤪
Mega gratki dla TYSI 🙂

Adaś przyszedł na świat o 3:45 i ważył 3320 🙂

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪



🤪 🤪 🤪Co?????? o kurka !!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ale extra 🤪 🤪 🤪
JUSTYNA - GRATULACJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak poza tym to cześć lasie 🙂
kurka ale wiadomość z rana 🙂 🙂
a wiecie co mi się dziś całą noc śniło? cały mój poród hahaha także rodziłam razem z Justyną 😁 😁 😁

wczoraj byliśmy obejrzeć naszą porodówkę i podejrzewam że to było powodem mojego snu. ale jestem zadowolona, sale do rodzinnych porodów naprawdę fajne 🙂 także jestem troszkę spokojniejsza 🙂 nasz doktorek nas oprowadził pogadałam z położnymi i mogę iść już też rodzić 😉


jaaaaaaa ale mi się buzia cieszy 🙂 🙂 🙂 Justyna już ma swojego bąbelka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Jesteśmy ciociami 🤪 🤪 🤪
Mega gratki dla TYSI 🙂

Adaś przyszedł na świat o 3:45 i ważył 3320 🙂

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Justyna super i gratuluje 🤪 🤪 🤪 🤪 zazdroszcze ze masz juz Adasia na swiecie ja tez chce Anie przytulic 🙃 🙃 🙃 😎 😎 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja cież nie pierdziele.......ile się wczoraj działo....ile info 🤪 🤪 🤪 a ja wczoraj tak padnięta wróciłam że już nie miałam siły kompa włączać i tyle mnie ominęło 😁 😁

Vera dla Was też wielkie gratki 🙂 🙂 🙂

ale dziewczyny macie supcio .....trochę się zazdrości choć logika mówi że na mnie jeszcze nie czas bo dopiero maja będzie dzidzia donoszona więc na razie jeszcze nie na nas pora ....ale już by się chciało czas przyspieszyć.....

Aneta, no klopsik Ci się szykuje dobrze że i tak masz cc ustaloną 🙂
Kasia super pomysł z tą tabelką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeny...nie mogę przestać myśleć o naszych pierwszych brzuszkowych dzieciach 😁 😁 😁 😁

hahah no to teraz będzie numer 1 na tapecie 🙂 🙂

idę zjeść pączka z tej okazji 😉 🙂 🙂 hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...