Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Hej dziewczynki.
My po badaniu usg, robiliśmy prywatnie ale i tak nie płaciliśmy 🙂
Pan doktor powiedział że aż nieprawdopodobne aby taki maluch miał tak dobrze rozwinięte bioderka 🙂
Amelia umęczona wykąpana i póki co śpi, zostawiłam jej zapalone światło, zobaczymy.
Zmieniłam wodę na żywiec, zapaliłam światło i odstawiłam syrop zobaczymy z jakim skutkiem. Kolek dziś nie miała, właściwie odkąd bierze espumisan nie ma ich wcale lub prawie wcale a i tak się drze. Oby dzisiejsza noc była lepsza...

Asia Paulinka jest przepiękna 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co to za ludzie na forum maja takie fazy z zabieraniem oklaskow...

My idziemy spac 🙂 dobranoc 😘
Agnieszko Tobie szczegolnie zycze spokojnej, bezstresowej nocy! 🙂 A wszystkim innym smaczych snow 😘

Agus na watku o kosmetykach pochwaliłam Cie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, dziś ja pierwsza.
Nocka...hmmm
Generalnie całkiem przyzwoita bo bez płaczu, ale...
Moje dziecko obudziło się o 1 na jedzonko, wyspana szczęśliwa. Po wielkich trudach zjadła ale nie była głodna, za to miała wielką chęć na zabawę. Andrzej siedział z nią do 2.30 a potem ja. Wzięłam ja na ręce chciałam uśpić a ona... w śmiech. Więc ja jej smoczek a ona... w śmiech hihiih. No to wzięłam ją do łóżka że może z nami uśnie i co na to moje dziecko... nie w śmiech za chwilę, moje dziecko zaczęło gaworzyć, ale nie pojedyncze dźwięki tylko całe dyskusje z mamą a potem... w śmiech. Normalnie tak się uśmiałam jak nigdy hihihi. No i takim sposobem zaczęło moje dziecko gaworzyć hihihii.
W końcu usnęła ok 3.30 i spała do 7 rano tak że jestem wyspana 🙂

Normalnie to takie wdzięczne jak ona się śmiała, wspaniały widok 🙂

Daguś zmieniłam wodę na żywiec i odstawiłam syrop. Nie wiem co pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.brzuszek.net/forum,kosmetyki_dla_maluszka,17,278756.html prosze Aga 🙂

Gratuluje 2 miesiecy 🙂 masz oklaska ode mnie a co 🙂 🙂
Bardzo sie ciesze, ze Ameli dała Ci sie wyspac i gratuluje gaworzenia 🙂 Ja uwielbiam jak moja ze mna rozmawia, taki ubaw jest przy tym 🙂 a bylysmy u lekarza to sie tez rozgadala, tylko nie bylo agu, uuuu, oooooooo tylko cos na zasadzie blebuleeoouuuuuaagublebuuuuu 😁 😁 to jest naprawde super 🙂 i czasem tak jak AMelia w nocy robi sobie poprostu jaja ze mnie... ja jej butle a ta wypluwa i sie smieje ze mnie.


Krysiu jak tam Rozalka?
Po wczorajszej wizycie u nefrologa znow doszly leki 😞 urosept, do tego mycie raz dziennie plynem do higieny intymnej, i 2 razy w tyg kapiel w nadmanganianie potasu. Do tego zalozyczeszyt 100 kartek i robic co 2 ms mocz i za kazdymrazem przy chorobie. Dam rade, dla malego Bąbelka wszystko 🙂 🙂 Jutro bedziemy mialay pierwsza wycieczke autobusem... mama rano po nas przyjdzie po pracy i jedziemy do mojej siostry do Tynca. Zobaczymy jak sie zachowa przy ludziach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajniutka Niunia!! 🙂 spódniczka tez mi wpadła w oko!!
Aga no wreszcie! oby teraz wszystkie nocki były bardziej przespane!
Karinko - Rozalka dziś zachowuje się jak by ją dopadło przeziębienie - tz wczoraj już miała leciutki katarek - który wyciągałam zakrapiełam itp ale jakos mnie nie przejmował..... no a dziś jeszcze pare razy kaszlnęła, no i tak do dupy trochę rety czemu te dzieciaczki muszą tak szybko łapać 😞
no i wysypała mi kaszkę na stół i się nią okruszyla calutka - w ogóle mi robi genialnie porządek w mieszkaniu, buły, krakwrsiki paluszki - na podłogę i jeszcze najlepiej zdepytać i przyklepać żeby nie dało sie za łatwo odkurzyć, jak jest coś co można rozmazać - czekolada, jogurcik to trzeba rozetrzeć w rączkach - wetrzeć w nóżki szyby podłogę, jeśli ubrania nie są schowane wystarczająco wysoko (no wtedy trzeba wrzeszczeć i stać przed szafą albo nawet burkiem i próbować się wspiąć... no ale jak są położone w zasięgu malutkich rączek należy je bezwzględnie zrzucić, tudziesz obwinąć się nimi 🙂 jak mama przez nieuwagę pozostawi paczkę smakołyków w zasięgu rączek - należy rozrzucić je w maksymale odległości żeby kiedyś można je było znaleźć i wygrzebać 🙂 tak że z Rozalką teraz sama radość!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...