Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry dziewczynki, straszny dzień dziś, pogoda barowa a tu do pracy trzeba iść.
Karina też się wybieram do tesco to może się spotkamy hihihi.
życzę Wam udanego dnia, jak będę miałą chwilkę to napisze z pracy 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dzien dobry iteż wybieram sie do Tesco:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Snieg sypie, zimno na polku ale podobno od niedzieli ocieplenie 🤪 :laugh: :laugh: Synek zachwycony widokiem śniegu 🙂 kurcze takie wzruszające jego pierwszy śnieg 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 i Bartusiu
no Rozalka też taaaaaaak patrzyła na ten śnieg - no aż w końcu usnęła- a ja sobie przypomniałam że w tamtym tygodniu widziałam w lumpu obok nas taki śmieszny kombinezon królika i od rana planuje iść go kupić 🤪 🤪 🤪 ja nie wiem co mnie tak tchnęło 🙂
miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie że znalazłam spoko sklep na allegro na Bronowicach - to jest importer jakiejś tam firmy i te rzeczy które ma dla dzieciaków są naprawdę fajnie i nie drogie
(tz - nie wiem jak z precyzją wykonania ) ale na zdjęciach wyglądają spoko
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14360629
zaczęłam patrzeć za wózkiem spacerowym i ma fajne po 5,5kg ważące więc leciutkie bardzo: http://www.allegro.pl/item777506597_najtaniej_najlzejszy_wozek_star_od_bertoni.html

ale po dłuższym namyśle chyba jak się ociepli na wiosne to jej rowerek kupie i zamiast w wózku będie jeździć w rowerku hihi zobaczcie:
http://www.allegro.pl/item778257005_rowerek_dla_dzieci_najtaniej_od_bertoni.html
co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, wróciłam z pracy, gdybyście widziały, ledwo dojechałąm do domu, tu u mnie na wiosce to jakiś koszmar. Normalnie środek zimy. Płatki śniegu tak ogromne że pół dłoni zajmują. Mam zasypany cały ogród, chyba się dziś złąmie i włączę ogrzewanie, póki co kominkiem dogrzewamy 😆 😆 😆
Ciesia jak po zakupach, kupiłaś coś fajnego?? Bartusiowi coś kupowałaś?? 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milcia - to super a skąd dokładnie jesteś - bo ja z Cienistej

Aguś - wszędzie zima - na szczęście u nas juz grzeją i w domku cieplutko - zlituj się nad mężusiem i Adrianem i włącz ogrzewanie 😉

właśnie - jakie nowe ciuszki ma Bartuś? - mi sie udało kupić ten kombinezonik królika hihi dla Rozalki i juz się suszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu jak napalimy w kominku jest cieplutko, to ja jestem straszny piecuch hihihi.
Ja już moja droga wyobrażam sobie Rozalcie w tym kombinezonie, napewno bombowo. Mam nadzieję że ubierzesz ją w niego w poniedziałek hihihi 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też dzisiaj grzeję od rana bo strasznie zimno było a marznąć nie można 🙂 o tyle mamy dobrze, że sami sobie włączamy ogrzewanie wtedy jak jest zimno i w każdym momencie można je wyłączyć 🙂

mieliśmy jechać dzisiaj wieczorem na zakupy ale coś czuję że w domu zostaniemy bo na letnich oponach nie za dobrze się jeździ w taką pogodę 🤨

czyli spotkanie w poniedziałek o 12, tak? wszystkim mamusiom pasuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany juz mamy ustalone spotkanie super:laugh: :laugh: to w poniedziałek:laugh: a Bartkowi nic nie kupiłam oprucz kaszek i deserków 😞 niestety nic ciekawego nie było a konkretnie chciałam kupić czapke i buciki ale czapke kupi taką http://www.allegro.pl/item762909160_mam_dziecko_czapeczka_sterntaler_kol_33_47.html bo w sklepach nic ciekawego a w smyku juz wszystko przebrane 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...