Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Asiula pewnie spedza czas z mezusiem jak zawsze w weekend 🙂
Ja troche pczytalam na necie bo wczoraj zauwazylam wydzieline z persi i podejrzewam, ze jest to ta siara czy jak to tam nazywaja. Aga ciesze sie, ze wieczir sie udal 🙂 Mnie jutro czeka zien pelen wrazen, bo zobacze moje sloneczko na usg, juz ise nie moge doczekac 🙂 🙂 Buziaki dla Was mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
och Asiula pewnie gdzieś wyjechała na weekend
toście mnie dziewczyny pocieszyły... 😉 ale co mnie nie zabije to mnie wzmocni 🙂 a Rozalka będzie musiała zostawać z tatą bo od przyszłego weekendu co drugi będę spędzać na uczelni 🙂
ja dziś nie mam planów na niedziele - na razie Grześ coś sobie robi, Rozalka wstała i zasnęła a mnie boli głowa, na południe jedziemy do marketu bo w lodówce pustki potem obiad i hmmm odpoczynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszny koszmar Krysiu, ja też dziś w domq, mój małżonek nadal maluje, aż się boję hihihi. Teraz zaczyna malować różowe ramki na ścianach, zobaczymy jak wyjdzie.
Karina trzymamy kciuki, i zaraz po powrocie oczywiście napisz jak było 🙂
Krysiu a co studiujesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny 🙂 Ja niedawno wstalam zjadlam sniadanko i zmykam teraz odebrac wyniki badan a potem na 18 mam lekarza 🙂 bede kolo poludnia, jak tylko wroce napisze jak te wyniki 🙂 buzki 😘
Aguś czekamy na fotki z pokoimkiem 🙂 my niestety nie mamy gdzie zrobic osobnego pokoiku bo mieszkamy z rodzicami meza... ale kiedys Paulinka bedzie miala pokoik jak Królewny 🙂 Amelki zapewne tez taki bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinko mówiłam że wszystko będzie dobrze, teraz tylko na wizytę do pana doktora i jutro możemy świętować hihihi.
Co do pokoiku zrobię popołudniu jakąś foteczke, choć na razie tylko malunki będą, meble maja być 18 listopada. Nic się nie martw, Paulinka tez się doczeka swojego pokoiku 🙂
Słuchajcie dziewczynki jak Asia nie odezwie się do wieczora to ja do niej zadzwonię i zapytam co z jutrem Tak że na razie czekamy cierpliwie.
Ciesia gdzie Ty nam się zapodziałaś?? czyżby spacerek z Bartusiem?? 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Karinka super że glukoza w normie szkoda tylko że Cię musieli tak wymęczyć
ja znowu byłam na uczelni i na szczęście udało mi się wszystko podpisać i następnym razem pojade już na zajęcia 🙂 Rozalka zapewne też jest szczęśliwa z tego powodu hihi - a ona też nie ma swojego pokoju - a właściwie to my z Grzesiem nie mamy bo Rozalka się panoszy wszędzie - bo wszędzie gdzie nie ma przestrzeni zajętej przez jej przedmioty jest pełno jej pierdółek i zabawek 🙂
Aga - dobrze to wykombinowałaś - czekamy do wieczora 🙂 a pewnie Cesia poszła mi zięcia hartować:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja 🙂
Jutro stawiam sie w umówione miejsce tylko napiszcie jeszcze raz gdzie dokładnie i o której 🙂
My właśnie wróciliśmy byliśmy cały dzien u siostry w niepołomicach 🙂
Aga pokoik napewno piekny tylko pokaz zdjecie wkoncu 🙂 no i jak dojda jeszcze mebelki... już sie rozmazyłam 🙃 :laugh:
Karinka super ze badania ok a teraz coś na inałguracje dnia.... widok córci 🙂
asiuli ni widu ni słychu 😞 😞 😞 chyba wszystko wpozadku??
krysia wkoncu pogoda sie poprawiła i mozemy dluzej spacerowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...