Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Czesc dziewczyny 🙂

Ja juz od 5 na nogach a mala spi 🙂 jak na razie...

Po szczepieniu jest troszke marudna ale za to noc slicznie przespala. Nie oudzialm sie o plonocy na karmienie i spala od 20:30 do 5. POdejrzewam ze spala by dluzej gdybym jej nie obudzila:P

za dwa tygodnie Rotawirusy szczepimy. Pneumokoki i 6w1 mamy juz za soba...

Jestem tak zmeczona ze dramat...ale czego sie nie rtobi dla dziecka 🙂 plecy mnie bola od wczorajszego 4godzinnego siedzenia na krzesle i robienia wlosow 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagus pneumokoki: PREVENAR 13

6w1: INFANRIX HEXA

Rotawirus: ROTARIX


Kup w aptece specjalna torbe do przewozenia szcepionek 🙂

Tak jak mowie strasznie marudna... Mam nadzieje ze nie bedzie zadnej goraczki...
Ale przy szczepieniu plakala tylko jak jej wbijali igle do nozki i wstrzykiwali... przerazliwy placz... ale po minucie spokoj. Wez cos do picia albo mleczko bo dobrze jest cos podac dziecku po szczepieniu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklada sie w urzedzie przy Stachowicza 18. Ja mialam zaswiadczenie. Na wszelki wypadek wez 🙂 A do moczu sa specjalne woreczki ktore sie przykleja do war sromowych i do tego ma nasiusiac:P jak sie jej uda i sie nie wyleje 🤪

Daga mieszkam na lubomirkiego ale umowimy sie gdzies np pod operetka bo tam jest gdzie stanac a podd kamienica nigdy nie ma miejsca 😞 ja podejde ten kawalek bo zanim zapkujemy nosidlo to ulice zakorkujemy 😁

Za wszystkie szczepionki wyslo ok 700 zl chyba. Kupowalam w ziko na retoryka bo najtaniej. Obdzwonilam chyba wszystkie apteki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki,
My też już na nogach, nocka taka se, mała 2 razy budziła się co 2 godziny potem już było ok.

Daguś najważniejsze byście przyjechały 🙂

Karina ja mam jeszcze tańszą aptekę, dzwoniłam do ziko i w Czernichowie wychodzi taniej z tym że ja szczepię tą 5 w 1, my idziemy w poniedziałek na szczepienie.

Asia chyba jeszcze 2w1 bo nic nie mam na telefonie, ale nie pytajmy bo po uszach dostaniemy hihihi.

My dziś jedziemy do przychodni zważyć się a wieczorem jedziemy do pediatry, niestety dopiero na 19 ale przynajmniej blisko 🙂
Co do godzinki to może jak zawsze ok 11??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez godzina odpowiada. Mala tego bebilonu zjadla 140 nowy rekord myslalam ze razem z cumlem i reszta butelki zje! gdyby nutramigen tak jadla... bylo by super! Adraian od razu sie przyzwyczail do nutramigenu czy po jakims czasie??


W takim razie bedziemy swietowac urodziny Agi i 2miesiace mojej małej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinka a dajesz jej z powrotem bebilon, czy mieszasz??
Moja chyba też ma skaze bo jej wyszły krostki na zgięciach nóżek oraz pod paszkami, idę dziś do lekarza i chyba też będzie jakiś inne jedzonko 🙂
A za chwilę jedziemy się zważyć, zobaczymy czy przybiera na wadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 razy dziennie bebilon reszte nutramigen. Mojej ostatnio wyszly take czerwone pucki na policzach jak od cyrkla narysowane i tak sie swiecily i jej zeszlo. Agus zebys Ty nie musiala karmic nutramigenem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, jestem ale sukces bo coś się zaczyna dziać, tak mi się przynajmniej wydaje....ale póki co cicho sza żeby nie zapeszyć.

Aguś, sorki że nie odebrałam, dzwonki miałam nawet włączone i słyszałam ale się kąpałam 🙂 a telefon leżał na stole w pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...