Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asieńko my z Rozalką Ci baaaardzo gratulujemy i super że masz wymarzoną córeczkę 🙂 będą dziewczyny miały koleżankę - no a Bartek może dziewczynę... 🙂
Aga miejmy nadzieję że wszystko będzie dobrze a wizyta będzie miła 🙂
Cesia a Bartek to będzie super Mikołajem 🙂 i tydrysiem jeszcze lepszym z tymi zdolnościami motorycznymi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

dobry wieczór dziewczęta, byłam u lekarki zrobiła usg szyjki jest odpowiednio długa i tak jak wczoraj nie otwiera się . Mam leki i całe mnóstwo badań, jutro na 7 rano zapitalam na Jana zrobić posiew z pochwy. Jutro będę miała też wyniki posiewu z moczu. W razie gdyby coś wyszło mam antybiotyk. Mam nie dotykać brzucha, bo głaskanie podobno wzmaga skurcze 🙂
Normalnie jak się zastanowić to straszny babiniec z nas hihihi. Biedny Bartuś hihihi. Taki nasz rodzynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poki co to Bartus jedyny chlopczyk 🙂
Agula trzymam kciuki zeby wszysrkie badania byly dobre zebys nie musiala tych antycbiotykow zazywac 🙂 🙂

Ja tez slyszalam ze nie nalezy glaskac brzucha bo cos tam sie dzieje z macica , ze uklada sie on a tak jak do porodu czy jakos tak. Wiec musisz Agusia odpuscic i narazie poprzestac na rozmowach z corcia 🙂 🙂

Ja juz po kapieli klade sie do spanka zaraz bo dzosiejszy dzien mnie wymeczyl.... Jeszcze Maz planuje zmienic prace bo nie da sie u niego wytrzymac, wiec musimy szukac jakies pewnej pracy, zeby nie zostac na lodzie.... ahhhh zawsze cos sie musi stac 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja oczywiście też już nie śpię 🙂 - w nocy Mała się obudziła o 3 no i o 6 😞 i o 8 nie potrafiłam się podnieść z łóżka 😞

Aga odpoczywaj i wszystko będzie w porządku 🙂 a że babiniec to źle? 😉 Bartuś będzie błogosławiony między niewiastami hihi a dziewczynki będą miały dużo koleżanek - to nawet lepiej
dziś muszę jechać do siostry Grzesia do pracy wziąć jakiś dokument i jeszcze mam czas ograniczony bo później moja siostra ulubiona przyjeżdża tak że zapałki w oczy i do roboty 🙂 - wiecie ja już długo nie miałam ograniczonego czasu i teraz się dziwnie czuje jak nie dość że mam coś zrobić to jeszcze na konkretną godzinę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już nie śpię choć muszę się przyznać że dzisiaj rano pozwoliłam sobie na dłuższe leniuchowanie, a co tam....przecież mi można 🙂 Rafał na szkoleniu, nawet tam obiad dostanie to nie muszę gotować a potem ma jakąś imprezę więc samotna dziś jestem cały dzień, a że jeszcze sama nie czuję się najlepiej to nic nie planowałam. Odpocznę i będzie dobrze.
Aga, koniecznie daj znać jak po badaniach bo my tu wszystkie czekamy i kciuki trzymamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już nie śpię choć muszę się przyznać że dzisiaj rano pozwoliłam sobie na dłuższe leniuchowanie, a co tam....przecież mi można 🙂 Rafał na szkoleniu, nawet tam obiad dostanie to nie muszę gotować a potem ma jakąś imprezę więc samotna dziś jestem cały dzień, a że jeszcze sama nie czuję się najlepiej to nic nie planowałam. Odpocznę i będzie dobrze.
Aga, koniecznie daj znać jak po badaniach bo my tu wszystkie czekamy i kciuki trzymamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Ja dopiero teraz zwlekłam sie z łozka chora dalej a synusiem zajmował sie Alek ale niestaty musiał iśc do pracy 😞 teraz moja kolej 🙂 tak ze Asia leniuchuj teraz puki możesz bo ja nawet wychorować sie spokojnie nie mogę:laugh: :laugh: 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Asiula ja też bym cie zachęiła do leniuchowania - ale widzę że nie muszę hihi rety chciała bym też troszkę poleniuchować bo najbardziej lubie właśnie leniuchować ale cuż trzeba zwlec swoje 4 litery i Rozalki małe 4 litery i do miasta jechać :laugh: :laugh: :laugh:

Cesia tylko mi zięcia nie zaraź 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Asia,z e leci! Ja pamieyam jak byl 5 tydzien a teraz juz 28 🙂 Tobie, tez to szybko zleci 🙂 Ja musze isc obrac ziemniaki. i wyprasowac mezowi koszule na jutrzejszy slub i sobie spodnie.

Krysia jeszcze chwilke mozesz poleniuchowac, miasto przeciez nie ucieknie 😁

Aga na badaniach??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiula83 napisał:
Karina, a udało Ci się kupić jakąś bluzeczkę na wesele?

Aga od rana na badaniach, mam nadzieję że wszystko u niej w porządku.


No wczoraj kupilam taka w panterke tunike tylko ze nie brazowa w czarne centki tylko biala w czarne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: :laugh: Rozalka leży i wydaje niesamowite odgłosy skrzypiących drzwi 🤪 🤪 i juz zaczynają mnie uszy boleć 🙂
ale i tak dobrze leniuchować nawet z takimi efektami dźwiękowymi

no koniecznie Karina wrzuć jutro zdjęcia ze ślubu 🙂 i na pewno będziesz wyglądać olśniewająco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...