Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam z tego samego fasonu sukienke to mi przy wzroście 160 cm sięga 5 cm za kolano ( dla mnie niekorzystna długośc, wole przed kolano)
a co do minusów plusów to zmniejsza się wartość plusów, ale dobra już mało ważne, spytałam tylko czemu minus bo myślałam, że może kogoś uraziłam, ale nikt sie nie przyznał 🙂
u mnie pada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem z wami od wczoraj, więc pewnie jestem główną podjerzaną. 😁
Mi osobiście ta opcja oklasków i szpilek nie podoba się. Jak komuś coś przeszkadza lub uważa inaczej to lepiej napisać to tutaj bezpośrednio. Po to właśnie jest forum, żeby dyskutować i móc mieć swoje zdanie, które ewentualnie ktoś ma prawo skrytykować lub uargumentować swoimi być może trafniejszymi spostrzeżeniami. 🙂 Ja tam cenię sobie bezpośredniość. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia88 a ja dostałam plusa i nie wiem od kogo? i za co ? 😉 A jaki ktoś powód miał żeby dać Ci minusa to nie mam pojęcia, może ktoś się pomylił i zamiast na zieloną to na czerwoną łapkę kliknął. Nie przejmuj się to na pewno nic nie znaczyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
A ja myślę Dodi, że dziś z D-Brycz się dowiecie to i owo :P

Ja zaczynam się stresować tym usg i czy wszystko będzie dobrze...uff...głupek!

Dobra - biorę biała 🙂 Mam nadzieję, że będzie i po ciąży sukieneczka:P


Widze, ze nie ja jedna. Ciesze sie, ze juz za niecaly tydzien usg ale panika sie powoli zakrada, rece zaczynaja mi sie pocic na sama mysl....matuchno, musze wyluzowac!!!!!!!!!!! 🤪 I Ty tez Superbaba....
Z tymi minusami -szpilami, to ja nie wiem...moze i przez przypadek....no -nic zapomnijmy o sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W ogole, to ja dzis z bolem glowy wstalam, jak wiecie, juz dluzszy czas mnie przestaly nachodzic...wiec stres. ALe nos mam zapchany wiec pewno od tego. Cala nasza trojca ma zapchane nosy...
Dzidzia skopala mnie porzadnie o poranku, o rany, jak ja to lubie 😁
Monia, ale jazda...buuu. Ale dobrze, ze to nic zlego z dzidzia. Aczkolwiek nadzerke tez musisz leczyc, no nie? I co ,masz zakaz fikania z mezulkiem?
Baby-love, bez stresa 😉 nikt Cie o nic nie podejrzewa. No czemu niby.
A jeszcze zapomnialam wczoraj pogratulowac Megi chlopczyka 🙂
Wczoraj na rodzinnym spotkaniu zaczeli sie mnie pytac, czy tym razem sie dowiemy kto sie urodzi...ja schizuje, nie wiem co zrobic, czuje, ze to jakas taka bardzo wazna decyzja. No ja glupia jestem....Ale po STrzuce i jej "dziewczynce" to sie zastanawiam, czy jest sens. Ja , jesli ok wszystko z dzidzia, to pewno juz nie bede miala nastepnego usg....Aaa...znowu jak pomyslalam, to mnie strach ogarnal. To D-Brycz dzis powinna nowiny przyniesc i kto jeszcze, Dodi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak..dziś D-brycz i Dodi się dowiedzą coś więcej :P

Madzia - nastaw się tak..jak pokaże to się zauważysz albo się dowiesz od lekarza...jak nie to nie i już 🙂 Ja napewno chcę wiedzieć i już się nie mogę doczekać! Ale ten nerw to się załącza cholerka...musimy Babo wyluzować 🙂 Aczkolwiek coś czuję, że będę się zachowywać jak na tym w 12 tyg, czyli trzęsłam się jak opętana i mężowi pazury w rękę wbiłam 🙂

Ja dziś tylko na 1 kanapce i odrobinie barszczu..idę zmusić się, by coś zjeść:/ Jakoś mi dokucza dziś serce i duszność...pewnie ta syfiasta pogoda za oknem: szaro, pada, dziwnie jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
Nie było mnie wczoraj bo cały dzień poza domkiem wiec dopiero dzis gratuluje rozpoznanych płci 🙂
NIo i czeka mnei mniej intensywny tryb zycia bo niestety łożysko nie poszlo zbyt bardzo w góre:/
Kurde troche sie zmartwilam, ale mam nadziej ze sie jeszcze poprawi 🙂
Suuperbaba i jak Twoje zdrówko? Lepiej?? Mam nadzieje ze powoli przechodzi 🙂 a tuniczka i sukienka śliiczna 🙂 kurcze ja przed ciąża tez nosiłam 34 ale teraz to juz w biuscie nie bardzo sie wciskam:P i normalnie poszerzylam garderobe. Ale pewnie na czas ciązy tylko bo to co mogloby zostac to pewnie po ciązy zniknie a oponka na brzuchu zostanie ehhe
Bisia - to przeciez nie ma jakis niemiłych rozmów wiec nei przejmuj sie, ten minus to na pewno przypadek
Dzziewczyny tez umowilam sie na to 3 czy 4 D i mam za tydzień. NA klinice wola miec, chociaz pocieszali ze to nie przymus bo nie widza nic niepokojącego 🙂
I tez podpytalam o ta moja wage, czy slusznie mnie gin wystraszyl i stwierdzili ze ja przeciez waze 51 kg i nie puchne, nio i musze sie trzymac zalecen dietetycznych i jesc tyle co trzeba a nie kierowac tamta opinia 🙂 KAmien z serca
Teraz tylko sie martwie(zawsze cosik musi byc) zeby lozysko poszlo w gore. czy któras z Was o tym slyszala?
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke to prawda - strasznie się przestraszyłam. Nadżerkę będę leczyć po porodzie, pokazała mi się po pierwszej ciąży ale nie było aż tak źle żeby z nią coś robić. Moja gin mówiła, że jak planuje kiedyś drugie dziecko to można poczekać i po drugim porodzie będziemy leczyć. A z mężem możemy fikać 😉 tylko trochę delikatniej 😉 Ciekawe jak tam nasze mamuśki na USG? Ja mam jutro 😁 idę prywatnie na 3D, dziś mi moja gin zrobiła u siebie Usg i widziałam jak dzidzia fikała rączkami i nóżkami, widziałam nosek, oczko, wszystko było ok. Wiecie co ja chodzę do mojej gin normalnie do przychodni na kasę chorych i naprawdę jest super, na każdej praktycznie wizycie robi mi usg, wizyta jest przyjemna, na wszystkie pytania bezproblemowo odpowiada, naprawdę super babka!!!
Suuperbaba super ta sukienka, którą kupiłaś na allegro , tuniki też fajne, ja już sobie tyle ciuszków pokupowałam na allegro , że na razie mi wystarczy, ostatnio kupiłam 20 szt. od dziewczyny za 200 zł, ciuszki jak nowe m.in. spodnie, tuniki, sukienki, naprawdę mi się udało. Teraz muszę pokupować jakieś staniczki bo się nie mieszczę już 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad - dzięki za pamięć 🙂 Mam nadzieję, że od jutra będzie lepiej...mam już tylko lekki stan podgorączkowy, więc może wirus powoli zostaje zakatowany! :P
Co do łożyska to ja właśnie wczoraj pisałam, że ginekolog mi powiedziała, że na tym etapie to na spokojnie z tym niskim łożyskiem...bo ono w 80% się podnosi...martwic się mamy dopiero jak dużo później jest nisko!@ Nasza Agadka też miała nisko, a już jej troszkę podskoczyło 🙂 Więc głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki jak wam dzionek mija?
Magdad nie przejmuj sie na zapas ja mialam w pierwszej ciazy odklejanie sie lozyska wiec jeszcze gorzej niz u ciebie i po odpoczynku wszystko wrocilo do normy.
U ciebie jest nisko wiec mysle ze powinnas wiecej odpoczywas i polegiwac 🙂 to chyba da sie zrobic co? 😆 glowa do gory bedz 😆e dobrze.
Bisia kobito nie przejmuj sie tym minusem 😆napewno komus sie zle nacisnelo wiesz ze wszystkie tu cie kochamy 😉
Ja Ci dla poprawy humorku daje oklaska 😆
No i niezla jazde macie z tym waszym dziadkiem-masakra, ale to juz tak jest ze starszymi ludzmi.
Monia to sie musialas wystraszyc dzisiaj, ale na szczescie wszystko oki 😉
Ja tez mam jutro usg po tobie o 12 30 🙂 tez sie nie moge doczekac, ale tez sie boje ze cos moze byc nie tak. trzymajcie kciuki dziewczynki.
No i ciekawe co tam wyjdzie Dodi i D-brycz dzisiaj, czekamy na wiadomosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No galoty sa super i chyba sobie jedne na probe zamowie..uwielbiam takie luzne gacie 🙂

Jak wchodzisz w swoje to super...ja w spodnie neistety nie wchodze, bo cisna na brzuszku a tego w ciazy nienawidze 🙂 W lato tez w wiekszosci w sukienkach bede latac, ale czasem uwielbiam spodenki! No to chyba zamawiam szare albo blue!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...