Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Kobietki!
Pogoda u nas kosmiczna..snieg, deszcz, zimnawo a teraz troszke slonka! Ja z takim gilem, ze nie oddycham w ogole!!!Kocham katar..nic na niego nie pomaga!Zostajemy zatem sie kurowa w domku 🙂

Aguska - nie dziwie aie, ze masz tyle radosci z przyjazdu do apolski i do domku! I spokojnie..juz za kilka dni pogoda ma byc u nas piekna 🙂 Moze specjalnie dla Was!

Maiha - ja tez czasem wlasnie zerkam na okazje..w Lidlu i Tchibo tez czasem bywa cos fajnego! Ja nadal jednak czekam zeby zobaczyc, bo dostane od siorki..chyba jakis kombinezon tam miala.

Mieszkanko juz umyte przez meza...jak zrbi sie cieplej to moze i okna ogarnie 🙂 Teraz chyba czas na jakies porzadku, wlaczamy opcje oszczedzania, przeszukujwmy dom i bedziemy wystawiac rzeczy na allegro! Nawet kilka zl nas teraz poratuje..bedzie na wyprawke 🙂
Buziakina mile dzionek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pogoda dzisiaj pod psem. ! ;/ jak wracałam ze sklepu to myślałam, że mi parasol urwie, no ale śniegu Bogu dzięki u mnie nie ma. 🙂
Moja mała urządza sobie nocne harce! Przez co najmniej dwie godziny po moim położeniu się nie mogę sobie znaleźć miejsca, bo jak ja chce na lewy bok to ona na prawy! ;p Jak nie zrobię tak jak ona chce to od razu mi kop- kop. ;p Muszę się jej jakoś postawić, bo mnie zamęczy do końca ciąży ! ;D
W ogóle ja zawsze najlepiej wysypiałam się leżąc na brzuchu. :P a teraz nie bardzo mogę tak choć, dałabym radę, bo aż tak dużo miejsca mała nie zajmuje, ale nie będę jej gnieść. :P choć czasem układam się tak, żeby było nam obojgu wygodnie podpierając się rękami, a zarazem tak żeby nie było nacisku. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki, ja dziś cały dzien w łóżku, tak mnie boli na dole, najgorsze , że nie umiem odróżnić normalnego bólu przy rozciąganiu od bólu który zagraża mojej dzidzi. Ubzdurałam sobie rozwieranie szyjki macicy i nie mogę pozbyć się tych czarnych myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia- nie zamartwiaj sie, takie bole ciagnace to chyba( no ale wiadomo, ja nie lekarz) w miare normalne...ja takie mialam czesto i tez myslalam, ze to cos z szyjka. Jak sie rzeczyiwiscie szyjka skraca przy porodzie...to juz nie pamietam, bo wszystko boli....ale na pewno ok u CIebie. Z tym, ze , jak tez CI kazali lekarze- jakies obawy, to podjedz na swoj sotry dyzur czy cos, sprawdz, jesli sie niepokoisz. Zreszta...sama o tym wiesz.
Dziewczyny, nie wygralysmy...wyslalam numerki, wyslalam. ALe chyba nawet jednego nie trafilysmy, hehe. 3 osoby wygraly. Pula byla, uwaga- 640 milionow dolcow!!!Rekord wszechczasow. No ale mysle sobie- nastepnym razem 😉. A moj maz to dziad, mowi, zebym wam najpierw napisala, ze wygralysmy....ja mowie, one w ciazy przeciez!!!! Jeszcze popadja na podloge, hehe. No to taki zarcik poranny z jego strony.
Aguska, zazdrosc ...ja tez chce do olski! Tak wiec raduj sie pobytem tak super dodatkowo dla mnie, co? 🙂
Ja nic nie robie na swieta, tu Wielkanoc to lipa, jak wieksosc swiat. Zawsze robie takiego mazurka mojej mamy z kajmakiem, to moze sie skusze, bo to akurat moge jesc codziennie, tyko roboty troche. Chcialam u nas w domu sie ze wszystkimi spotkac, ale przemyslama sprawe i wole do tesciow, hehe.A w ogole to dzisiaj jedziemy do tesciow psa pilnowac...bo ich wywialo. A nie chce mi sie......
Superbaba, jak gil do pasa, to dlugi rekaw i jedziesz, hehe. To tak dziecieca metoda.Serio, wspolczuje, bo z katarem to wiesz 7 dni nieleczony a leczony tydzien....
Maiha, nawet jak bedziesz lipcowka to sie tylko nigdzie od nas nie wybieraj!!!!! Dobrze, ze CIe na oku beda mieli lekarze. A co do rozowych kombinezonow- jak kocykiem przykryty w wozeczku bedzie jezdzil to co to za roznica? Jasne, ze wykorzystaj. Chyba, ze np uda CI sie zamienic na podobny jakosciowo z jakas mama, moze?
Ja mysl, ze moze - gdyby chlopiec mial byc, to zrobie wyprzedaz garazowa albo zaniose do sklepu takiego dla dzieci i wymienie albo sprzedam. Tylko, ze ja wiekszoc metek poobcinalam, bo drapaly wiec pewno beda krecic nosem. ZObaczymy.
Musze sie zbierac. Buzi mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
sorry, że wchodzę na Wasz wątek, ale może kogoś zainteresuje, że dodałam nowe aukcje, teraz sprzedaję:
-koszule do karmienia- kończy się cena od 9,99
-maść maltan
-książkę z przepisami
-ubranka po synku
-moje ubrania
-bajki Frankliny-nowe i używane
-inne bajki
-7 rodzajów kolczyków
-bransoletkę

ceny od 3,99
zapraszam do obejrzenia 🙂

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=17480357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No katar to porazka! Ale w nocy wymiekam i stosuje sztyft..ale nawet w ciagu dnia zdycham:/
Zachcialo mi sie muffinow czekoladowych, ale ze kupne drogie to podjechalismy do auchan kupic Oetkera do domowej roboty - sprawdzine i dobre nawet 🙂 Zaraz ide robic!

Dostalam od przyjaciolki bon na obnizke 30% do HM na ubranka dzieciece..pojdjechalismy w koncu! Drogie sa te ciuszki chorera:/ Maly wybor byl, ale w sumie warto bylo wiev skorzystalismy 🙂 Kupilam 2 x body z dlugim rekawem na 55, 1 x z krotkim na 56, 2x zwykle biale body z dlugim na 62 i skarpety..zamiast 119 zaplacilam 83zl 🙂 Wzielam biale, bezowe i niebieske..z reszta czekam 🙂

Pogoda to niezla..sypie snieg i graf! I mega wiatr!!!
Milego dzionka..buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nareszcie w domu - to znaczy nie moim, ale przynajmniej po zajęciach, zakupach i innych męczących czynnościach. Dziś miałam niezłego nerwa, bo jakiś cieć nas zastawił pod uczelnią, co za bezmyślni ludzie! Próbując ratować sytuację zaryłam w krawężnik i jak zobaczyłam minę męża, to oczywiście w ryk 😜 W końcu jakoś Paweł dał radę, nie wiem jakim cudem, ale zajęło nam to chyba z godzinę. Dla poprawy humoru pojechaliśmy na jakiś shopping, oglądałam znowu ciuszki dla dziecka, ale nie mogę się jakoś zdobyć na kupno - postanowiłam, że pierwszego zakupu dokonam, jak poznam płeć 🙂

Teraz jesteśmy już w mieszkaniu kumpeli, u której nocujemy w Wawie, ja tłumaczę teksty i słyszę, że ona z koleżanką świrują do mojego męża, co mnie powoli wkurza 😠 Czuję się jak Matka Polka, a one piękne, młode i bez zobowiązań mogą sobie zarywać do cudzych facetów 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na szczęście one widzą, że Paweł o mnie dba i co chwilę zagląda jak mi idzie, a ja nie chcę się zachowywać, jakby był pod pantoflem, ogląda z nimi mecz Radwańskiej i Sharapovej, na razie jest bezpiecznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia ja tez mam takie bole w podbrzuszu okropne jakby mi parlo w dol 😞 okropne to jest
Wzielam sie za prasowanie i musialam sie polozyc bo tak mnie boli, wiec to chyba normalne.
Ostatnie dwa dni mialam spokoj a dzisiaj znowu.
Mam nadzieje ze nam to przejdzie- mysle ze chyba wezme sobie nospe rozkurczowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska - we nospe! ja Wam powiem, ze jak tak gadalam z babami i lekarAmi, to lepiej ja czasem wziac dla spokoju, bo dziala na ew.skurcze...
Mnie dzis dla odmiany jest po prostu ciezko na brzuchu..jakos mi go chyba wyrzucilo - zrobilam sie taka beczulka z przodu i ledwo dycham:/ Ide chyba pod prysznic i do lozka, bo boli wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba- ja też czuję się strasznie ciężka;/ ledwo oddycham;/ jakbym była taka ...przepełniona. Niefajne uczucie. Co będzie z nami za dwa miesiące? 🙂 Ja nie wiem, chyba będziemy już chodzić jak pingwiny albo się toczyć;D

Dodi- mam podobny problem.. mój mąż pracuje w towarzystwie młodocianych, zgrabnych dziewczyn i szlag mnie trafia jak mu się zdarza opowiadać jakieś anegdotki z pracy związane z nimi.. i tez czuje się jak taka Matka Polka;/ w dodatku coraz grubsza. czasem mam ochote założyć obcasy, swoje spodnie w które się już dawno nie mieszcze, umaować się i tak poczuć.. jak interesująca kobieta. Ale mam pomysł 😉 jak się zrobi cieplej, kupimy sobie jakieś ładne sukienusie i będziemy dumnie chodzić ze swoimi coraz to większymi , seksownymi brzuchami;D ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ładnie, po moich skurczach dostałam L4 jedynkę i 25 minutowy wykład lekarza o tym, że powinnam zwolnić i nie jeździć na uczelnię, no i zmienić priorytety...
A właściwie, to wiem, że ma rację...
A więc urlopie zdrowotny/vel dziekanko prawdopodobnie witaj.
Ale będę miała dużo czasu, żeby z Wami popisać 🙂 ponadrabiam zaległości i sobie pogadamy częściej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akinimod- ja też mam ten problem z uczwelnią, bo jeżdze aż do warszawy.. i w dodatku sama.. bo moj mąż nie może sobie narazie pozwolić na to, żeby ze mną jeździć.. i jestem już tym potwornie zmęczona ale od przyszłego roku biore indywidualny tok, a w tym.. trzeba się będzie przemęczyć do połowy czerwca..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska- mnie dalej bóle trzymają, wzięłam nospę rano i chyba kobitki nic mi nie pomogło.
Jeśli chodzi o uczelnie to świetnie Was rozumiem , ja jutro jadę i już na samą myśl, że spędzę w sumie w aucie 6 godzin mnie przeraża. Jestem na ostatnim roku , nie chciałbym robić sobie przerwy, ale też mam l4 i wskazania do leżenia.
A co do mężów i kobiet- to co ja mam powiedzieć jak mój mąż muzyk? a wiecie jak to jest....i teraz przez ciąże nie mogę z nim razem grać 😞 Czuje się taka ....taka szafa 3drzwiowa, przez te bóle czasem nie mam siły porządnie wysuszyć włosów i potem każdy włos w inną stronę, ani tu sukienki założyć...a zastępcza wokalistka sukienka chudziutka uśmiechnięta.
I na dodatek ja odwalam całą niewidzialną robotę ( wybór repertuaru, zdjęcia do strony, szata graficzna, ustalanie prób, umowy, reklama) ale oczywiście oklaski zbierają Ci co występują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak to Kobietki jest, że zbyt piękne na co dzień to w ciąży nie jesteśmy 🙂 Ale pamiętajmy, że na wyjścia robimy się na bóstwa, sukieneczki, malujemy ryjki, wypinamy brzuszki i biust - i jesteśmy boskie! 🙂))

Bisia - to leż Kochana jak boli...wiem, co przeżywasz bo też mnie co i raz łapie 😞

Ja to taka właśnie ciężka z tym brzuchem, on też taki napięty i chyba zaczyna się rozpychać bo i ciężko się oddycha:/ Będę koszmarem za 2 miesiące...hihihi...

A btw. jak któraś ma gdzieś HM to podajcie maila - wyśle Wam ten kupon z 30& zniżką..wg. mnie było warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Baby-love - no wlasnie mozecie 🙂 Dostala go moja przyjaciolka na maila do wydrukowania. Nie ma numeru ani nic, drukujesz i idziesz z nim do sklepu. Skorzystalam juz ja, ona i 3 nasze kumpele. Chodzi tylko o to, ze ten kupon mozna dostac tylko na maial jak sie duzo kupuje...ale tego nikt nie sprawdza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki...z lekka jestem przerażona, bo zaczynam mieć kłopoty z oddychaniem 😞 Jakby brzuch mi blokował i ściskał płuca 😞 Nie mogę w ogóle pół leżeć, pół siedzieć w łóżku..bo potem jak wstaje to normalnie się duszę 😞 Ogólnie jakoś ciasno mi się zrobiło i troszkę zaczęłam panikować, że się uduszę...ja znana nerwicówka niestety:/

Może jakoś szybko brzuch mi urósł ostatnio i dlatego..nie wiem, ale boję się jak będzie dalej skoro teraz ledwo dycham:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabo ciężko powiedzieć czy jest coś co pomoże na kłopoty z oddychaniem i pewnie cie nie pociesze ale lepiej nie bedzie, bo im dziecko wieksze tym bardziej płuca mamy scisniete niestety za dużo nie możmey na to poradzić 😞dobierz wygodną dla siebie pozycję i jak najwiecej wypoczywaj

Bisia jeśli bóle sa tak bardzo silne może zgłoś sie do swojego lekarza gin albo na izbę przyjęć-bedziesz spokojniejsza

Dodi ach te baby wykorzystaja każda okazję zeby poflirtowac i nie przejmuja się ze ktos jest zajety czy nie-moj mąż pracuje włównie z samymi facetami, w biurze siedzi z facetem i z 50 letnią kobieta, wiec moge byc chyba spokojna

Jak sie pracuje to sie chce umalowac ładnie ubrac uczesac, ja juz 3 lata nie pracuje i maluje sie tylko jak wychodze a tak wygladam koszamarnie;/ ale chce z aniedłigo wrocic do pracy i w tedy mam nadzieje ze now zaczen wygladac jak prawdziwa kobieta bo teraz różnie to bywa 🥴

Magda Ale ten Twój mąż zabawny, takie żarty chciał nam zrobic 🙂 a co do wygranej z jedej strony fajnie ale z drugiej taka kwota moze tylko kłopoty sprowadzić ja bym chciała wygrac ale tak ze 200 tyś zł 😎

amelia nie mam cie wtabeli sierpniówek bo nie mam daty twojego porodu i mozesz tez podac pierwsze ruchy dziecka 🙂 dziewczyny mam pytanie bo mam w tabelki kilka dziewczyn ktore juz dawno nie pisza-moze je usune bo penwie i tak juz do nas nie wroca-co wy myslicie?? zawsze można je dopisac jakby wróciły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już podaję, data mojego porodu to: 16.08.2012, pierwsze ruchy od początku 19 tygodnia; wczoraj mój mały tak brykał w brzusiu że aż mi się ruszał ! mój mąż był taki podekscytowany, że patrzył w ten mój brzuch jak w lupę jakąś;D hehehe.. Niesamowite!
superbaba- jesteś pod konsultacją kardiologiczną? czasem też mi się ciężko oddycha i mam wrażenie że też może to być spowodowane problemami z sercem.. może lepiej to sprawdzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...