Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kamil poszedł na nockę i znowu jak pipa sama. Wiecie co? Mam doła po prostu .. Kamilowi został tydzień może dwa pracy i koniec .. Niby wiecie szuka kolejnej roboty .. nie daje po sobie poznać, że też przeżywa tą sytuację no .. siąść i płakać tylko 😞 niby Warszawa pracy od ..uja i ciut ciut a to wszystko gówno prawda 😞 a o kosztach wynajmu mieszkania nie wspomnę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
a ja właśnie padłam na łóżko bo pół dnia segregowałam śrubki i wkręty i gwoździe w pozycji leżąco - siedzącej, bo u nas w domu wielkie sprzątanie i też dostałam zadanie na miarę swoich możliwości :P
a jutro od rana kucie kafelków i wszystkiego w łazience...aż się przerażam na samą myśl...

Kupiłam dzisiaj kilka produktów z Nivea baby dla małej, mam nadzieję, że nie będzie uczulona.
Swoją droga oglądam właśnie na TLC serial porodówka i przerażam się porodami...waśnie urodziła dziewczyna, która była w 28 tygodniu ciąży. Jej dziecko samodzielnie oddychało. Jak je wyciągnęli - przez cc, to nie mogłam się nadziwić, że ja też mam w sobie taką dużą Martusię.

Wczoraj mój mąż odkrył rozstęp, a smarowałam się kremem z tołpy od 3 miesiąca...hmmm kupiłam więc Mustelę za 77 zł...zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,
Ja dzisiaj tylko na chwile do was wpadlam nadrobic zaleglosci i przeslac Superbabie pozytywne fluidy przed wizyta w szpitalu 🙂 Chyba wolne mi nie sluzy, bo caly dzien mmnie bola plecy, ze sie ruszac z locks nie dam rady 😞 Chyba wczoraj za duzo lazilam po sklepach i sie przeciazylam. Od dzisiaj zakupy tylko przez internet 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka u nas to samo niby pracy duzo, ale jak przyjdzie co do czego to lipa, a o cenach za mieszkanie nie wspomne, bo nam ledwo na to jedna pensja starcza. A z tym CV to Superbaba ma racje, ze im wiecej sie wysle tym wieksze szanse, ze ktos sie odzezwie.
A co do rozstepow to ja od poczatku sie ta Mustela smaruje i chyba mi pomaga, tylko jak pojechalam na tydzien do Polski to nie nic ze soba nie wzielam i cale piersi mam w rozstepach (z rozpaczy az sie poryczalam).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A też właśnie oglądałam 'porodówkę' na TLC .. strasznie lubię ten kanał albo program 'ciąża z zaskoczenia' matko .. kobietki nie wiedziały, że są w ciąży bo i okres miały, żądnego brzuszka aż nie do wiary .. a później taka zaskoczka w szpitalu 'jest Pani w ciąży i właśnie zaczyna rodzić' 😁 nie wiem co bym powiedziała w takie sytuacji ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj w klubie Superbabeczko 😉 Moja Michaśka też się tak wypina do bólu. Czasami mam wrażenie, że mi brzuch przedziurawi i zaraz zobaczę tę małą pupkę albo główkę co się tak wypycha :P
A z tymi ciążami z zaskoczenia to ja nie wiem jak można nie wiedzieć... A kopniaków taka nie czuje? Czy dla niej to nic dziwnego, że brzuch podskakuje i faluje? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja córcia jak sobie harce urządzi to też mnie brzuch później boli, może nie tak jak na okres, ale czuję, że taki skopany i obolały jest. A to wypinanie wygląda zabawnie i słodko tylko żeby tak nie bolało a czasami to aż do mdłości, a Michasia ostatnio bardzo polubiła takie wypychanka i w ogole jest strasznie rozbrykana, non stop się wierci - mam nadzieję, że to nie jest nienormalne... Poza tym strasznie się rządzi - jak nie tak siedzę albo leżę to dostaję serię kopniaków żeby zmienić pozycję :P
A teraz kulniemy się spać 😉 Dobrej nocki mamuśki! Superbabeczko niech Cie tam w szpitalu nie stresują, ale trochę uspokoją 😉 No i zdawaj nam relację na bieżąco 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
E tam tylko w Ameryce 😜 Amerykanie to tak maja, ze od razu program nakreca, a zdarza sie wszedzie. A TLC to moj ulubiony kanal, oczywiscie 😜 A ogladacie sister wives? No i My big fat gyppsy wedding tez na TLC. A o baby story to nie wspomne, bo chyba kazdy odcinek ogladalam, i o tych ciazach z zaskoczenia ( I didn't know i was pregnant)...podobne mamy wiec klimaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia - jak sie nudze to sobie pogladam TLC 🙂

Wstawalam wlasnie i z nerwow ledwo dycham:/ Maz polecial po pieczywko i jakies slodkie bulki - albo bede z nerwow jesc albo wlasnie malo:/Usnelam po 3..i jeszcze kataru dostalam! To przez to, ze tak zimno na dworzu i na maca ochlodzilo sie w domu, a nie grzeja juz! Grr..odezwe sie juz, jak mnie zaintaluja na turnisie!Buziaki i milego dnia Mamusie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Ja dzisiaj jednak wychodze choc myslalam ze sie nie uda bo cisnienie rano 80/40 polozna sie dziwila jak ja zyje ale lekarz zaprosil na kawe wiec jest ok 😉
suuperbabo- nie martw sie bedzie dobrze bedziesz pod dobra opieka
co do TLC tez ogladalam w poprzedniej ciazy (ciaze z zaskoczenia) i wyszedl mi porod z zaskoczenia...
zycze milego dnia:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabo czekamy na wieści od Ciebie 🙂 trzym się w tym szpitalu jesteśmy z Toba myślami 🙂

Ja tez jestem widzem TLC 🙂 uwielbiam porodówke czy Ciązę z zaskoczenia (choć wczesniej wydawało mi się to możłiwe to teraz zastanawia mnie ajk mozna nie zauważyc ciazy 😜) na MTV leci też taki program jak nastoletnie mamay czy ciaze licealne też czasem patrze

Widzę że ta justex z alelgro rozsławiona i dzięki mamusiom z brzuszka sporo zarobi 🙂
co do wkładów poporodowych to chyba wystarczy jedna paka bo w 3 dobie to już można normalna podpaskę włożyć tzn nie always czy coś tylko np z belli są takie duże grube ze skrzydełkami i tez sie fajnie sprawuja ale to dopiero od 3 doby chyba ż ektoś ma słabe krwawienie i majtki jednorazowe z siateczki są genialne bo wysokie i nigdzie nie uwierają a po użyiu mozna je zwyczajnie wyrzucić do kosza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula super że już lepeij i możesz w domu wypoczywac 🙂

a jescze co do rozstępów to chyba najgorsze pojawiają się po 39 tygodniu bo w tedy już skóra mocno naciągnięta, ja pamiętam jak byłam w spzitalu to dziewczyny miały olbrzymie brzuchy (nie wszystkie ale wiekszosc) i one miały rozstepy na cąłym brzuchu były tak okropne ż ejak pokazywały to aż mnie ciarki przechodziły, ale myśle m\tak jak magdaluke jak maja być to beda mimo drogich kremów a jak ma sie szczescie to mimo braków kremów nie bedzie ich wcale, ja jak dotąd sie niczym nie smarowałam i brzuch czysty wiec licze ze ja mam wlasnie to szczescie ze nic nie wyskoczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...