Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dodi i nie da się dziada zagadać żeby mailowo przeszło? Tylko niektórzy są tacy, że muszą pokazać swoją wyższość nad studentem za wszelką cenę... 😠
Bisia współczuję tej podróży w upał. A dedykacja i prezent na Dzien Mamy super pomysły. A ja jakoś nie mam pomysłu na prezent, a jeszcze teraz nie mamy za bardzo czasu latać po sklepach i szukać 😞
Kto chce taniej te płytki to podpowiem, że jest torrent (nie żebym tu piractwo szerzyła :P)
A ja spakowałam jeden karton i musiałam siąść przy oknie bo duszno i w głowie znowu się kręci i słabawo jest... Grrrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DODI- rozumiem Twoją złość..;/ ja ostatanio jechałam do propotorki specjalnie, zeby na 8 zdąrzyć , wyjechałam o 2 w nocy, sama.. A seminarium trwało 25 minut!!! mylałam, że mnie szlag trafi, jak nawet nie chciała tego przeczytać na miejscu żeby odrazu mi powiedzieć co jest źle, tylko "ona musi wziąć do domu";/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello
Nirmala, no znamy sie , znamy 😉. Uwazaj z tym pakowaniem, bo to schylanie itp, ja zawazylam, ze jak co i rusz sie schylam to boli brzucho i zaczelam 😉tak z pionu przysioadac a moj maz sie na mnie popatrzyl i w smiech. Puscilam mu pioruny oczami i sie szybko uspokoil.
A ja dzisiaj po raz pierwszy zostalam obudzona przez moje dziecko, ale to w brzusiu! Czad normalnie!
Dodi, ale jak on tak moze, ten Twoj promotor..... 😞...
Bisia, no dluga trasa bez klimy i na kazdej dizurze...ajjjj!
Amelia, dobrze, ze jakby co maz tym razem z Toba pojedzie. A w ogole, to rozumiem Twoje nerwy, ale to na niego bylas zla, wiec po co ryzykowac swoje zdrowie piracka jazda 😉 😉 😉
No a ja wybucham podobnie, wiadomo, ale zwykle kazde sie swojemu zwijac i zdarza mi sie krzyknac go away...i co? Ella wczoraj za mna do taty - go away..najpierw szok a potem smiech apotem przerazenie i szybko nam przeszly wszelkie zwady, nauczke mamy 😮
Superbaba, mialam CI napisac,al ejakos ulecialo wczesniej...ze sie prawie poplaklam na tych Twoich filikach z mala Dorotka...cudne, i tak pieknie od meza ...achhhh!!!! 😘
A my zaczynamy wielkie przygotowania do corocznego campingu i parady i fajnie , n=bedzie sporo rodzinki i znajomych i psow 🙂 (koty zostaja w domach) tylko zapowiadaja ponad 30 stopni 🤪 wiec czuje, ze przesiedze w domu czesc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziady na tych uczelniach i tyle!!! 😞 Oby tylko komus dosrac no:/
Ja zwloklam sie siku i od razu obiad jem, bo ciezko idzie mi wstawanie!
Zajrzalam do komodki z ciuszkami..i nafal nie wiem czy mam wystarczajaco body i spiochow:/ A maz nie ukladal wg typow ale jak lecialo..ech!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabo tu jest taka stronka z zestawem 5 płyt: http://isohunt.com/torrent_details/90737313/lovely+baby?tab=summary (klikasz Download .torrent), jakby nie szło to tu jest zestaw 4 płyt: http://isohunt.com/torrent_details/119544121/lovely+baby?tab=summary No i jeśli nie masz programu, to możesz go pobrać tutaj: http://www.programosy.pl/program,utorrent.html 😉
Magdaluke kartony mam na łóżku żeby się właśnie za bardzo nie schylać no i co chwilę sobie przycupnę jak czuję, że brzucho mi ciąży. Fajna imprezka Ci się szykuje. Miłej zabawy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi przecież musi być jakiś inny sposób 🤢

Magdaluke zazdroszczę 😞 Ja do mojej rodzinki mam 120km więc nie widzimy się często 😞

A oto efekty mojego nudzenia się w domu 😜

[IMG]http://i46.tinypic.com/2m2ui3a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/2lxjzo9.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/f1kuut.jpg[/IMG]

[IMG]http://i46.tinypic.com/1687k38.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajny psiak 🙂
A my właśnie zdążyliśmy przed burzą ze sklepu wrócić. W Piotrze i Pawle jest teraz promocja na Pampersy Premium Care we wszystkich rozmiarach za 43,99 plus chusteczki Pampers Sensitive gratis. Zakupiliśmy 2 paki bo się opłaca stwierdziliśmy 😉 I mamy pierwszy zakup dla Michasi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie nie wiem jakie sa ceny i co sie oplaca, ale wysle meza pewnie na zwiadt jakos.. 🙂Wieczor sie zbliza i mi znow wydyma ten brzuch, wielki, twardy az oddychac nie moge..i to w kazdej pozycji mi zle:/A rano wstaje i jest lepiej..nie wiem o co kamon!
U nas nie pada narazie..ciekawe czy prognozy sie sprawdza, ze jutro chlodniej..oby bo bede latac all dzien po lekarzach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaczyna mi świtać pomysł żeby kupić sobie wszystko do szpitala, wcześniej jakoś myślałam, że za wcześnie.
Ja dzisiaj czuję się super, nic nie boli o dziwo, aż nie wierzę 🙂 nawet przeszło mi przez głowę prasowanie - ale superbaba mnie zabije heheh :P
Wiecie co, przytyłam już 10 kilo jak nie więcej, bo nie wiem od jakiej wagi liczyć wyjściową...i doszłam do wniosku, że muszę ograniczyć słodycze i biały chleb może wymienić na ciemny 😮 no i więcej warzyw jeść, chociaż mi się to nie uśmiecha. Generalnie pół życia byłam na diecie, bo mam skłonności do tycia i myślałam, że chociaż w ciąży się nie będę przejmować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale zwierzyniec znowu sie zrobil, fajowo! I kocia i psia mordka, takie obie do wychochrania 🙃 Elli sie podobaja 😉 A Czrnyloczek, jak sie Twoja psina zwie? Homer? Jesli dobrze pamietam...oczywiscie od razu na mysl mi przychodzi Homer Simpson, mojego meza "bohater", zaproponowal nawet, zeby synka moze tak nazwac, myslam, ze padne, ale chyba zartowal, aczkolwiek poparl swoj wywod greckim poeta...taaa, od razu 😜
A my musialysmy isc z Ella do lekarza i ja ukluli w paluszek i badali zelazo i bylo auuuuuuuuuu. A potem dostala naklejke i szybko zapomniala, ach, dzieci 🙃
A z moja rodzinka to nie tak fajnie, bo za oceanem, ale tutejsza blisko, no dobrze, ze chociaz jedna. Ale teskno mi bardzo za moimi 😞
Akinimod, swietnie, ze samopoczucie dopisuje, ja tez nie narzekam. ALe cos glowa cmi, moze odejdzie kysz kysz....A z waga to tak, ze kazdy inaczej i nie jest tak zle, ale ja zawsze sobie mysle, ze dzidzia je to co i ja, wiec staram sie cos porzadnego wrzucic od czasu do czasu 😉. Jak najczesciej w sumie, ale nie zawsze sie udaje.Wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka - swietny kociak..jakis mlodziutki co? Moje to juz bydlaczki..hehe..i o dziwo wszystkie spia wlasnie ze mna na lozku 🙂 A Ty tego usg opisu nie szukalas Babo niegrzeczna? 🙂
Akinimod - masz racje, ze dupsko bym sprala! 🙂 Ciesz sie tym, ze nie boli i super sie czujesz..i korzystaj, ale bez prasowania!!!! 🙂
Magdaluke - dzieci na szczescie szubciutko zapominaja o przykrosciach 🙂 I dobrze, ze masz taka fajna rodzine Luka..to wiele znaczy Kochana, zwlaszcza jak o swoich daleko:/

Ja ciagle glodna jestem:/ Malo przytylam..a liczy sie Dominika od wagi sprzed ciazy 🙂 Stad ja tylko ok 2,5-3kg...a jak liczyc ze schudnieciem to z 5. I dzis mam faze na slodkie..chyba z 6 prysiow zjadlam takie byly pycha!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 😉 Śliczne macie pupilki pampinka i czarnyloczku !!! Suuperbabo Ty jedz ile wlezie!!! chudzinka jesteś to Ci nie zaszkodzi!!! akinimod ja przytyłam 11 kg 😲 zgubimy moment po porodzie przy naszych maluchach 😉 zobaczysz!!! Dobrze, ze samopoczucie Ci dopisuje 🙂 dodi współczuję Ci!!! wstrętny dziadyga 😠 Moze coś Ci się uda załatwić... nie wiem co jeszcze miałam pisać 😮 Bisia super prezent na Dzień Mamy 🙂 Ja dzis troche lepiej sie czuję ale to jeszcze nie to niestety 😞 Piję syropek, mleko z miodem i troszke lepiej nawet dziś trzy prania zrobiłam bo dzis przyszła paczka 30 kg od siostry z ciuchami po jej synku. zaopatrzona na razie jestem od 0-6 m-cy począwszy od bodów po bluzki, spodnie, zimowe kombinezony, kocyki, śpiworki, czapki, buciki, skarpetki itp. a i karuzela i mata tez są. Troche roboty z prasowaniem będzie ale cieszy... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, przede wszystkim, zebys szybko calkowicie do zdrowka wrocila! A paka super sprawa,fajnie, ze praktycznie masz juz cale wyposazenie do 6 mca. To duzo z glowy! Ja tez mam ciuszkow sporo, bo po Elli mam od groma takich uniwersalnych i troche bardziej chlopiecych po synku siostry, bo przyslala w pierwszej ciazy. A poza tym jeszcze nakupowalam troche bo sie nie moglam oprzec. Wiadomo 😉 😉
A i na pozniej cos sie znajdzie, wiec tak pol roku z hakiem mam z glowy z ciuszkami.
Superbaba, zgaga wstretna sprawa. Mnie cos bierze wlasnie. ALe tato mi przyslal pake i oczywiscie i torcik wedlowski i krowki i czekolady...i sie nie moglam oprzec. A Ty Dorotka to 6 ptysiow zjadlas? Dobrze pamietam? hehehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No 6 zjadlam..nie moglam sie opanowac!!A niby po sterydach mialam miec pare dni diety bez cukru, ale ze zle sie czulam to wymieklam..uwielbiam ptysie:/ A teraz pali...w sumie pierwszy raz mam to w ciazy:/ Jakos posmutnialam z wieczora i jakas zestrachana tez...czekam na Miska z kanapka z subway bo mi sie zachcialo!
Jutro usg i kardiolog..nerwa zlapalam:/ To usg takie wazne przez to lozysko, a jeszcze lekarz ponoc buc, wiec nawet paniki siac nie moge i musze byc spokojna, bo opierdzieli:/ Zmeczona jestem ogolnie wszystkim... 😞 Ech...

Ja juz nie wiem, co mam a czego brak. Napewno rzeczy dla mnie i rozek do kupienia! No i te wieksze zskupy, jak lozeczko..a w ogole to z Ikei to ma wyjmowane te 2-4 szczebelki? Bo wiekszosc ma, a to chyba wazne..ttylko nie wiem po co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba te z Ikei mają albo opuszczany cały bok albo wcale, szczebelki nie są wyjmowane. Ten opuszczany bok dość fajny i chyba praktyczny na przyszłość, bo robi się z tego normalne łóżeczko dla starszego dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No szczebelki wyjmowane, zeby maluch jak podrosnie, mogl sobie sam wchodzic i wychodzic. Widzialam u siostry 😉 stad ja taka madra. A tu sie nie spotkalam z takowymi lozeczkami, w ogole nie slyszano tu o takich ( bo rozpytywalam kolezanki i rodzine), a szkoda, bo to fajna sprawa.
Moj maz prowadzi negocjacje z Elka na temat drzemki. I poki co nikt nie spi....
Chyle czola, bo zjesc 6 ptysiow, to nie lada wyczyn!!! 😁
A kanapki Subway tez lubie 🙂 Z Elka w ciazy jadlam czestoooo, az sie przejdlam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...