Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiesz co dodi, dziś sobie tak myślałam o Tobie. Musisz być naprawdę silną babką, tzn w sensie psychicznym. Od dziecka byłaś bardziej samodzielna od rówieśniczek? Wiem, że tęsknisz za męzem itp, ale wydajesz się "jakoś trwać" gdy go nie ma i się nie poddawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
Wiesz co dodi, dziś sobie tak myślałam o Tobie. Musisz być naprawdę silną babką, tzn w sensie psychicznym. Od dziecka byłaś bardziej samodzielna od rówieśniczek? Wiem, że tęsknisz za męzem itp, ale wydajesz się "jakoś trwać" gdy go nie ma i się nie poddawać

Mam wrażenie, że długo nie byłam samodzielna, bo jako jedynaczka miałam strasznie nadopiekuńczą mamę, ale odkąd się wyprowadziłam z domu, czyli od 3 lat, i mąż pracuje tak, jak pracuje, musiałam się wziąć w garść. To trochę dziwne, ale jak jest mąż w domu, to ja jestem trochę sierotowata, wszystko on załatwia, ale jak wyjeżdża, to coś mi się przełącza i zmieniam się, żeby przetrwać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może to tak jest, że jak mąż obok to ja się zrobiłam jak sierota Boża. Naprawdę!
Podziwiam Cię Dodi, że dajesz radę, ja nawet nie mówię o tych sprawch fizycznych, że musisz iść załątwić cos sama. Podziwiam Cie za silną psychikę 🙂 ale się ze mnie psycholożka robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
ja mam jakos na odwrot... przy mezu to ja hojraczek! a jak sama to czasem z bezsilnosci wyje!!!
Suuperbaba ja to swojemu zakazalam na wieczory kawalerskie juz chodzic! mowie mu ze juz sam nie kawaler i mu nie wypada i niech tylko sprobuje cos kombinowac - zawsze haka jakiegos na niego znajde!
Bisia te zdania - brak slow... ale powodzenia
Dodi tobie tez na obronie! a pranie no coz zdarza sie... ha ha
Magdad katar zostal mi jeszcze ;( dzieki :* ale chyba juz koncowka! jak ja niecierpie zatkanego nosa 😠
aaaaaaaaa obcinanie pazurow u stop! ja juz chyba od polowy ciazy sama sobie nic z nimi nie robie, prawie caly lakier wylalam na podloge jak probowalam pomalowac i od tamtej pory co miesiac chodze na pedicure. kiedy jak kiedy ale w ciazy to nawet ustawowo powinno sie nam takie zabiegi zapewniac! 🙃
golenie 😞 to tragedia jednak a depilacja czy woskiem czy depilatorem (a mam w domu 2) 🤪 boli okrutnie i bikini tym bardziej robic sobie nie zamierzam!
Maiha i Anyaz ladne wasze brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):

Gaja - podpytywalas moze o ten termometr i pepek na szkole? 🙂 A jak tak wierca to smigaj na spacerek...jesli pogoda pozwala, bo u nas slonecznie ale chlodno:/


Superbaba jeśli chodzi o pielęgnację pępka to położna mówiła tak jak już jakiś czas temu pisałam żeby wietrzyć i pryskać Oktaniseptem. A odnośnie termometru to podpytam następnym razem.
U nas dziś słonecznie i cieplutko więc wyszłam z domu, spotkałam się z kuzynką i jak wróciłam to tu dalej hałasowali 🤢 ale na szczęście już przestali.
Przeczytałam Was i już nie wiem co czytałam, coś z moim skupieniem dzisiaj jest całkiem nie tak, chodzę jak chmura gradowa 😠 i zła jestem na męża bo miał przyjechać dziś a znów mają jakieś spotkanie po pracy i zadzwonił że przyjedzie jutro 😞 Do d.... to wszystko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadko ściana już cała? A barierka nowa będzie czy na razie obraza na całego? 😉


sciana cala ale bramka lezy i wszystkie srubki i inne takie ja tego nie ruszam :p

napisal mi smsa czy ma po mnie do pracy przyjechac czy jestem autem lol napisalam ze sie przejde :P ale i tak przyjechal
teraz patrze na mecz a w zasadzie czekam az do wznowia a on ...spi haha

maiha sliczne zdjecie i dosc spory brzusio 🙂 a co do mojego meza....myslisz ze nastepnym razem cos przemysli?? haha nie no co ty toz to facet jest lol nawet jak mial wiecej roboty to i tak musi pokazac ze to on ma racje ahahahah a ja sie ciesze przynajmniej nie musze przez bramke skakac tyle ze pies dalej w naszym lozku lezy....


co do obcinania paznokci to tak raz na 2 tyg sie zmusze i jakos po jendym idzie ale golenie pod brzuszkiem to juz nic nie widze od kilku miesiecy zainstalowalam sobie lusterko nad wanna troszke pomaga ale tylko troszke

co do pepuszka to nam zakazali moczyc tylko suszyc niczym nie smarowac i oscarkowi bardzo szybko odpadl po kilku dniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja u mnie podobnie - mąż miał wrócić normalnie z pracy (o 16) a przed 17 raczył napisać sms, że "dalej siedzi w pracy" i do tej pory go nie ma, a dawno mieliśmy jechać do moich rodziców... nawet nie wiem czy w ogóle wróci do 22 żeby był sens jeszcze jechać :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka no tak jest z tymi chłopami że nie pomyślą żeby nas wcześniej uprzedzić o zmainie planów i uważają że wszystko jest ok, mój jakby zadzwonił wcześniej to jak wracałam od kuzynki podjechałabym sobie do sklepu i trochę połaziła a nie siedziała znów sama w domu, coś ostatnio mam gorsze dni i ciągle mi się ryczeć chce - już sama nie wiem co się dzieje ze mną ostatnio 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gaja jak to co Ci jest - ciąża :P Też mam tak czasem, ze tylko ryczeć mi się chce i mam wszechogarniającego doła...
mój łaskawie wrócił i poszedł sobie obiad robić (oczywiście nie dał znać za ile mniej więcej będzie i czekałam na niego sama również nie jedząc - ale nie wiem czy się kapnął i zrobi też dla mnie...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze, że ten mój buc siedzi w domu .. ale od poniedziałku to się skończy 😉 ale stan płaczu już mi się skończył teraz mam stan darcia się 😁 aleeee jaaaak !

D-brycz - o .. Ty to masz tak jak ja .. skończyły się większe wypadziki, kawalerskie .. nie ma w domu siedzieć 😉

Dzisiaj obżeram się cały dzień czereśniami na przemian z truskawkami mniam ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że narzekania na niektórych mężów ciąg dalszy 😉 Ją jak pojechałam na działkę o piętnastej to dopiero wróciłam 🙃 Poplewiłam, pochakalam i podcielam wierzby i mąż kazał wracać do domu 😠
Co do pazorkow to ją zadzieram nogi na umywalkę i obcinam - sama się dziwię 😜 Za to gole się na pamięć jak kiedyś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezu ale wam dobrze na dzialce...upaly..ogolone nogi....lol a u nas leje i leje i leje i leje wrrrrr masakra jakas jest chyba z 8 stopni i tak ma byc przez tydzien nic sie nie chce
ale za to nog nie musze golic haha

my to na czas euro tylko na mecze patrzymy i nigdzie sie nie ruszamy a znalazlam fajna kolyske tutaj: http://www.gumtree.com/p/for-sale/crib/104434854
dzownilam jeszcze jest tylko trzeba po nia jechac a tu codziennie mecze leca 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - u nas zimno jak cholera:/ A kolyska faktycznie ladniutka...
Gaju - dzieki za troske..cisnienie ksiazkowe prawie 112/72 🙂
Dodi - zazdroszcze wypadu...ja to wiezien domu i lozka..chlip 😞

Dzis mi ciagle niedobrze i zoladek boli..chyba jakies uciski maja miejsce cholera no:/ Ja juz pod koldra od godziny..mam andzieje, ze dzis normalnie usne...bo kolejnej bezsennej nocy nie zniose!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ale czytania..... wiec musze was na spokojnie nadrobic.
A poki co wpadlam sie przywitac, bo zaraz pewno juz nikogo nie bedzie.
Dzien od rana zabiegany a teraz dwa ciacha bananowe na szybko zrobilam i w koncu usiadlam, ale pewno tez na chwile, bo tescie chca Elle na wieczor wiec u nas pewno kino 😉
Kupilam w koncu komode dla malego wiec do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to tak czytajac- moje buty wygodne o takie
http://www.shoes.com/en-US/Product/93454-1026328/Earth+Origins/Platinum/Women\'s+Pearl.aspx
na zywo wygladaj aladniej i sa jak kapcie ;-). Nawet dzis mi babka komplement poslala, co tez sie zdiziwilam.,
Dziewczyny, przybijam piatke co do mezow, klotni, niewyrozumialosci itd....dzis powiedzialam Lukowi ( bo za wolno obsluguje gps w JEGO telefonie......, na ktorym sie NIE ZNAM), zeby sie zamknal i w ogole , bo mi przedwczesny porod wywola nerwami. I mowie, nie wazne czy ja czy Ty masz racje, teraz JA mam racje, nawet jak nie mam racji i koniec. Przez dwa miesiace przezyjesz. I juz nawet nie komentowal. Moze cos dotarlo.
Agadka, z ta bramka to jazda....ale nerwus. I ma za swoje, jakby nie bylo
Bisia, ale was torturuja tym angielskim! No ale dasz rade, bo co nie dasz? Wyjscia nie masz 😜 A ja Ci powiem, ze tak z marszu to w sumie chyba nie wiem jak to poprawnie powiedziec...
A co do golenia i lewatywy- tu nie gola, nie kaza golic ani nie robia lewatywy. Jak pytalam przed pierwszym porodem to mi powiedzieli, ze natura nas wyposazyla w wlosy nie bez powodu. Tez sie dziwilam, ale w sumie dla mnie lepiej 🙂 Tak sama dla siebie to musze, ale to meza poprosze i poleci maszynka elektryczna, ale az sie boje i odkladam....
A pazurki dziewczyny ostatnio sama robilam, ale z akrobacjami i sie zasapalam tak , jak i wy widze.
A wczoraj, siedzielismy na podworku i ognisko sie palilo, taka wiecie, wieczorna sielanka rodzinna i usiadlam na hamaku i fiknelam do tylu. Nawet nie wiem kiedy. I nogi w gorze, Ella sie przejela i mama mama ja sie ruszyc nie moglam, normalnie porazka. Luke sie przerazil ale i smial bo ja nie wytrzymalam i w smiech. No bo to komiczne bylo. Czuje sie jak barylka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...