Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarnyloczku- najpiekniejszego urodzinowego!!!! Szczesliwego i lekkiego rozwiazania , milosci radosci i szczescia! Cmok
Dorotka, no z Helenka bedziesz miala wiez, Ty sie nie przejmuj 😉A przeziebieni kysz kysz. Moze nic sie nie rozwinie!
Madzia, uuu, a jaki kolorek? Pokaz sie nam po fryzjerze! A impreza dzialkowa - fajna sparawa, ale mam nadzieje, ze w razie upalu masz gdzie sie schowac i ochlodzic! Milego imprezowania. A kocurek da rade, ale wiem, co czujesz. Nam sie zdarzalo i 4 dni kotki zostawic, ale to byl max i nerw.
4nula, a czy Lena ma cos z Magdaleny, hihi. No jakby nie bylo Lena na koncu 😜
Megi, bardzo sie ciesze, ze CI lepiej, miejemy nadzieje, ze to tylko kiszki CI sie nieco przekrecily 😉 a dzidzia ma sie wspaniale! Trzymaj sie!
Maiha, zaloze sie, ze wszysyc powiedza, ze wygladasz super jak na dwa miesiace po porodzie! Ale wiadomo, w naszych glowach siedzi co siedzi i tyle. Ja wczoraj widzialam taki podkoszulki- koszulki do karmienia modelujace brzuch po ciazy, specjalnie wlasnie "wyszczuplajace". POmysl wydaje sie fajny, nie wiem jak w praktyce. A Nadia wiadomo, chce na podworku, Elka tez :-). No i jak dajesz rade, bo ja, powiem szczerze, nie daje...Wczoraj wieczorem jeszcze pojechalismy do sklepu i takmi dala czadu, ze gdyby nie Luke to bym stanela i sie rozplakala. A wieczorem nie wiedzialam jak sie nazywam....ale to przede wszystkim wina upalow....35 tydz 🤪 gratki!
Strzauka, no ja sie wystraszylam, jak przeczytalam, oj rety, jakis reflux czy co? Uwazaj!! A co przeprowadzki, to dobrze, ze sie dogadaliscie, ale i tak nie zazdroszcze. Daj znac jak po wizycie, ale na pewno ok!
Agadka, nie ma co tak do konca dowierzac wymiarom z usg...dopytalam sisi, to male co sie urodzilo w rodzinie, przewidywali , ze mala, ze ponizej 3 kg a 3,5 wyskoczyla. I takie historie na porzadku dziennym. A ,ze rodzinka przylatuje, to fajnie. Ja tez mam usg w poni, jak cos mi tam dadza to napisze, ale pewno wszystko pojdzie do mojego gina. No i pilnuj sie z tymi skurczami, kurcze!
Aguska, zoladek oki? To wirus jakis byl, co?
Czarnyloczku, ale mnie rozbawilas swoim prezentem, zakrecona jestes! No i ile pampersow by bylo ? Hehe. Nie przeliczaj, idz do kina i na kolacje, bo jak maly sie urodzi, to nie bedzie tak latwo. Poza tym swietuj!
Dorotka, no cos CI sie zawszeprzyda, jak nie na teraz, to na zas! Pomysl, pomysl...a ja tez chce samochod na rocznice! 🤪

A ja nie moglam wstac, taka padnieta. Ufff, ciezko. Nagdalam Lukeowi o tym wyjezdzie, staralam sie byc stanowcza i nie podnosic glosu. ALe tak mnie wkurzyl, bo powiedzial, zeo n chce jechac bo on tak lubi...no to jamu powiedzialam, to jedz, a jakmi sie cos stanie, to jak mnie bedziesz ratowal w nocy nabuzowany? Nie odezwal sie. WIec nie wiem. W sumie mowil, z etylko na wieczor na sobote i w niedziel chce wracac, ale mi pzykro.....i mowi, ze wezmie ELle a ja, ze mu nie dam. W ogole nie wiem o co chodzi.Ale nie klocimy sie, temat umarl, dzis wroci i pewno bedzie awantura. Bo upal itp, ale tez takie tam rodzinne sprawy, ja nie chce u nikopgo nocowac i tyle. Bo Lukea siostra mieszka w cholernym palacu, a na materacach trzeba u niej spac...szkoda gadac. ALe nie chce tu zaczynac, bo jak pojade, to mnie z listy wykreslicie, ze marudze, hihi. Poza tym, to pewno jestem niesprawiedliwa, bo sie nakrecam.
Sorki za taki dlugio post................uf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no, Carolla, fajnie, ze sie odezwalas i miejmy nadzieje, ze tak zostanie!
A Ty Loczku rzeczywiscie....w kompleksy co poniektorych wpedzisz, jak bedziesz sie od starych wyzywala 😜 😜 😜 Ja to chcialam zauwazyc, ze np. ktos cos wspominal o gimnazjum, jak chodzilyscie do gimnazjum....za mojej kadencji nie bylo jeszcze gimnazjum. I tyle. I widzicie kto tu sie stary czuje ? Buhahah. 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke - za moich tez nie bylo gimnazjum..staruchy:P A co do wyjazdu..to nie dziwie sie,ze zla jestes;/ No juz moglby sie tak z Toba nie przepychac, bo i tak sporo czasu chyba z jego rodzinka i na wyjazdach spedzacie, prawda? A my juz zaawansowane ciezarowki i mamy prawo byc zmeczone i chciec posiedziec w domku:*
Maiha - ja to porozgladam sie za takimi galotami modelujacymi...ale nie wiem ile po cc mozna takie zakladac co? Zebys krzywdy sobie nie zrobila..bo zdrowko wazniejsze od plaskiego brzucha! A poza tym 2miesiace to sporo na to, by brzucho zmalal..a Ty tez bedziesz miala chwile na poszukanie szalowej kiecki, ktora ew.schowa to i owo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow Magdaluke ale post 🤪 Zastrajkuj i nie jedź skoro nie masz ochoty takiej 😘 A co do wieku to Ty z Dorotą akurat nie wyglądacie na swój wiek więc nie ma żadnych kompleksów 😉
Hmmm jeśli to miałyby być gaga to wyszłoby jakieś 13 paczek po 80 sztuk czyli 1040 pieluch 🙃
Superbaba ja toleruje tylko te stare audi więc dlatego mnie stać 😜

A Dodi się nie odzywa z powodu obrony?? Bo nie chciała podać daty 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnyloczek zdrowka i spelnienia marzen :*
ja padnieta jakas musialam troszke w pracy pobyc i mam efekty ale komoda przyszla i zaraz bedziemy ja skladac 😁 ja ja juz bym dawno sama zlozyla ale misiek sie drze ze mi nie wolno bo ciezka... a ja z nim nerwow nie mam skladac 😞 zobaczymy..
milego popoludnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnyloczku - dziewczyny mają racje należy się Tobie chwila rozrywki 😉 a od niedawna w kinach leci komedia " Jak urodzić i nie zwariować '' 😁 więc coś w naszym klimacie, gdybym mogła to bym sama się wybrała 😜 tytuł wydaje się ciekawy ;D
Strzauka - daj znać jak po wizycie.
Magdaluke - jak nie masz ochoty to masz racje nie jedź, szczerze to się nie dziwie ja tez od czasu jak jestem w ciąży nie chciałam do nikogo jechać na noc najlepiej mi w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje D-brycz 😘 Kiedy idziesz do fryzjera ogolić włosy?? 😜 😜
Jakbym miała iść do kina to wolę na epokę lodowcową 4 😜 Kocham Sida-a raczej jego głos 🙃
Ale ona dopiero za miesiąc 😞
Narazie zjadłam młode ziemniaczki ze śledziem w śmietanie 😆 Mniam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loczku - ja uwielbiam kreskowki..epoke lodowciwa bardzo! A wiewior mnie rozwala!!! Moje koty maja imiona postaci z bajki: Lilo i Stich:P Narobilas mi smaka na sledzia..a zdaje sie, ze trsciowa jakiegos wczoraj kupila i zostawila w lodowce 🙂 Tylko musze poczekac az maz wroci za ok godzinke..bo staram sie jednak wstawac tylko siku i zjesc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jakie to biale michalki? Ja poprosze.... 😞 ostatnia czekolade od taty spalaszowalismy pare dni temu. Smutek.
A ja wlasnie zrobilam i zjadlam garnek kaszki manny z miodem i jagodami. No smaki to ja mam, nie powiem. A moja cora wiewiora plula. No przeciez dzieci powinne lubic kaszke manne, no nie?
A wy z tymi sledziami to dajcie spokoj! 🤪 😠
Jak zwykle nie mozemy sie zebrac na podworko.....ufff
Ale przynajmniej wykapane i wypachnione jestemy obie po wspolnym prysznicu ( jak to fajnie ) i akurat pojdziemy sie spocic , hehe.
A Dodi to pewno ma ta obrone, racja. Taka cwaniarka, nic nie powiedziala. A moze nie.
D-brycz,a co Ty dokladnie robisz, swoja dzialalnosc masz, prawda? Pochwal sie i nie przepracowuj.
Milego mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Białe Michałki to jedyne jakie trawię - z białą czekoladą, białą masą i orzechami 🙂 ale potrafię zjeść tylko jednego i już mnie mdli 😮

Ale tutaj się rozpisujecie, nawet jak pół dnia mnie nie ma to nadrabiania, że hohoh. Ja właśnie sobie czekam na męża, bo wraca z Warszawy. Już na szczęście odprawiłam robotników i uwaga - narażę się na gniew superbaby - PRASOWAŁAM dzisiaj :P i to dłuuugo i od razu mi lepiej hehehe :P
To chyba po remoncie łazienki przyjedzie czas na ubranka małej - bo na razie sypialnia rozwalona, nie mam nawet gdzie tego wszystkiego pochować....

Jutro namówię męża na wypad do sklepu dziecięcego, bo jeszcze tylko nie całe 2 miesiące do terminu, ale wiele rzeczy brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Loczku dużo zdrówka,szczęśliwego rozwiązania, spełnienia wszystkich marzeń a szczególnie tych ukrytych na dnie Twojego serducha!!! Ja 24 lipca już 30-ci lat 😲 Dzis też na obiadek miałam śledzie w śmietanie z młodymi ziemniaczkami 🙂 Leżałam dzis do 13 :00 😲 a młoda robila jakies prace artystyczne 😜 wycinala, wyklejała, malowała farbkami, wszystko fajnie tylko ten bałagan 😲 ale wspólnymi siłami dałyśmy radę. O 15:30 wrócił mąż, zjedlismy obiadek a teraz leniuchujemy, jutro caly dzień razem ale za to w nocy niestety same bo mąż ma służbę 😞 Strzauka czekamy na Ciebie po wizycie i na relację z niej!!! magdaluke ja dałabym sobie spokój z wyjazdami już, chyba, ze bardzo bliziutko, ja jazdę do Niemiec bardzo źle zniosłam i już na pewno nie dałabym się namówić. A jeżeli chodzi o pozostanie na noc to pamiętaj, ze ty musisz spać wygodnie!!!. Megi cieszę się, ze juz Ci lepiej!!! agadka fajnie, ze rodzinka przylatuje!! U mnie była siostra tydzień i tak mi miło i szybko zleciało, ze szok. Maiha aTy się nie martw, zobaczysz pięknie bedziesz wygladać na weselu!!!Carolla witamy serdecznie!!! Suuperbaba poprawił sie trochę humorek? Pisałam wczoraj do Ciebie na skypa ale po chwili już byłaś niedostępna. Widziałam, ze dużo z was chciałaby urodzić ciut szybciej, ja też bym chciała na koniec lipca. Zobaczymy, Olkę przenosiłam 4 dni. Nie wiem juz co miałam pisać, jak mi sie przypomni to dopiszę 😉 Buziaki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domi - jak sie dobrze czujesz to prasuj na zdrowie 🙂 A co do wypadi do sklepu - dobry pomysl..powoli warto miec wyprawke w domu!
Kurcze...zjadlabym takiego bialego Michalka..musze zapisac na liste zakupow na next tydzien! Dzis zadowole sie sledziem..i tym gulaszem z kurczaka i cukini 🙂 Ale narazie gloduje, bo maz na miescie! Jeny ale mi goraco od tego przeziebienia..chyba goraczka mnie pali:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jak mnie wkurwił z ta komoda!!! polamal 1 szuflade! i teraz ja klei i pewnie gowno z tego wyjdzie!!! no ja pie...! myslalam ze juz dzis sobie wszystko poukladam i dupa!
taka kupilam http://allegro.pl/komoda-sosnowa-nova-4-2-sosna-hit-cenowy-i2424128042.html i mialo sie wszystko zmiescic zobaczymy ale ogolnie to jak Suuperbaba zawsze pisze "dupy nie urywa"
dzien do bani!!!
Czrnyloczek chyba jutro pojde sie ogole na lyso cala!!!! 😠
Magdaluke tak mam swoja "firme" ha ha ale to brzmi... a ja po prostu pracowalam w czasie studiow zaocznych w solarium potem jakos nie moglam znalezc pracy w moim zawodzie politologa i zostalam w tym solarium praktycznie 4 lata az szef zaproponowal mi, ze moge od niego kupic firemke 🙃 i tak juz prawie 2 lata jestem na swoim, oczywiscie kredyt tez mam! 😉 dzis obie moje pracownice mialy akurat egzaminy i rano musialam ja siedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia powierc sie troche i dobierz odpowiednia pozycje moze maly sie troche przemiesci 😉
a mnie jak tak czasem wszystko napiernicza to ide sobie zrobic taka dosc ciepla kapiel, gorocej nam za bardzo nie mozna ale mi jest lepiej jak troche w cieplutkiej wanience posiedze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki

my po wizycie, nereczka niestety troszkę się powiększyła (miała 0,7 a ma 0,78) ale na szczęście nie mocno, tak czy siak nadal obserwujemy a badania robimy po porodzie i po ok 3 miesiącach od porodu będzie wiadomo czy konieczna jest operacja.
Poza tym wszystko ok, szyjka długa i zamknięta, mały ma ok 2300g i oczywiście ułożony miednicowo - już na pewno się nie przekręci. Ale tak czy siak miałabym cesarkę, więc jedyna niedogodność to ciągły ucisk pęcherza, kopanie nóżkami w cipsko i wpychanie główki i rączek i żebra :P
Kolejna wizyta za 2,5 tygodnia 🙂 już chyba przedostatnia - kurcze, dziś sobie uświadomiłam jak mi mało zostało czasu do porodu 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze, że nie jest az tak źle strzaueczko, na pocieszeie powiem Ci, że mojej mamy koleżanka teraz urodziła synka z niby chora nereczką a potem wszystko sie wyregulowało i nie trzeba było operować.
Widzę, że czy miednicowe ułożenie czy podłużne te same dolegliwości, u mnie jak leży podłużnie to wali głową w pęcherz, nogi wyciąga w żebra, wali rączkami w jajnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...