Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
do agadka- świetnie Cię rozumiem. Dla nas w ciązy nie będzie tego magicznego momentu, że pomyslimy, że teraz wszystko będzie ok. Ja już byłam na usg, widziałam bijace serduszko, ale oczywiście teraz wciąż myśle o tym serduszku i boje się o niego. Po za tym "nastrojowość" ciąży mi jeszcze utrudnia pozytywny humor. Dziś całe południe płakałam przez jakąś smutną melodie.
Dziś był ksiądz po kolędzie, ale się opanowywałam od płaczu, jakoś tak mnie naszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aguska101 calkiem niedaleko- pomiedzy aberdeen a dundee wiec z jakies 1,5 -2 h drogi 😉 to ty chyba czekasz jeszcze dluzej niz ja 😞 jejku to twoja druga ciaza??

ja dzis po usg ufff taka ulga serudzko bije wiec jeden krok do przodu...
bisia88 dokaldnie tak 😞 ale jestek dobrej mysli ze tym razem bedzie ok.

mialo to byc moje usg w 8 tyg ciazy (trudno powiedziec bo mialam tylko jedna miesiaczke przez ostatnie 4 lata i to trwajaca miesiac :/) ale na usg pani powiedziala 7 tydzien i 3 dni bo plod ma tylko 11mm 😞 dala date na 19tego sierpnia ale ma sie to potwiedzic usg w 12tym tygodniu na ktore juz czekam z niecierpliwoscia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Agadko to jest moja druga ciaza jak wczesniej wspomnialam. Mam kochana, zdrowa coreczke ktora ma 6 lat,pierwsza ciaza byla z komplikacjami w 7 tyg zaczelam plamic i lekarz powiedzial mi ze nie ma ciazy,ze widzi tylko pusty pecherzyk ciazowy i chcial zrobic czyszczenie,ale sie nie zgodzilam. Za dwa tyg serdeuszko zaczelo bic 🙂 jaka bylam szczesliwa. Pozniej w 5 miesiacu lozysko zaczelo sie odklejac, przelezalam znowu troche w szpitalu i Dzieki Bogu wszystko sie ustabilizowalo. Urodzilam 10 dni przed terminem wiec prawidlowo 🙂 Prawie cala ciaze bralam duphaston na podtrzymanie.
Teraz jestem w innym kraju inni lekarze, inne zwyczaje i boje sie okropnie,ale wierze ze wszystko sie ulozy i ta ciaza bedzie bez komplikacji.
Dziewczyny trzymajcie sie cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Ja mam termin na 16/17 sierpnia niespodziewanej, aczkolwiek bardzo chcianej ciąży 😆
Miło spotkać tyle osób w podobnej sytuacji 🙂 Nie mam praktycznie mdłości, trochę dokucza mi brak apetytu i brzuszek o dziwo trochę się powiększył. A jak u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 rozumiem no to duzo szczescia w nieszczesciu mialas za pierwszym razem teraz napewno bedzie ok 🙂 a masz wolne czy pracujesz??

no ja wam powiem ze tak jak w poprzedniej ciazy wymiotywalam tak teraz jem jak najeta i jeszcze wiecej boje sie mdlosci wiec jem odrazu po przebudzeniu haha i juz 2kg na plusie heh nie wiem jak to dziala bo dzidzia ma jakis centymetr ale chyba w mozgu sie cos produkuje i brzuchjuz wie jak to jest byc w ciazy wiec odrazu sie robi ciazowy hahhahah nie wiem czy to ma sens ale jak lece to spoko ale jak wstane to mam normalnie nawet 5ciomiesieczny brzuch hahahah smialismy sie ze beda pieciorczki ale nie dzieci sztuk jeden ; 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 czarnyloczek no idziemy razem bo mamy ten sam termin 🙂 choć ja raczej urodzę w lipcu, bo będę miała cesarkę około 38 tygodnia ciąży

strzauka ale mama nadzieję że zostaniesz tu z nami sierpnióweczkami ?? czy chcesz nas opuścić i isć do lipcówek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak nastroje dzisiejsze??

dostalam dzis list z usg na 8megon to bedzie 12 tygodniowe potem 18tygodniowy scan serca dziecka ze wzgledu na przeszlosc i potem w 20tym tyg ostatnie usg 😞 szkoda ze juz potem w szkocji nie robia 😞

ale wybieram sie do polski na usg bo chce poznac plec i jechac na te bardzo doklade prywatn usg ale nie wiem dokladnie w ktorym tyg jestem wiec musze sie wstrzymac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anusiaaa1 mnie tez strasznie plecy bolaly aleto z pracy jak mam teraz wolne to duzo mniej zaczynaja jak cos robie ponad 2h bez przerwy wiec jak dla mnie to odpoczynek jest najlepszym lekarstwem

ah noce sa ciezkie ja umiem tylko zasnac na brzuchu 😞 staram sie leze na bokach wszystkich mozliwych i nic odwroce sie na brzuch 2min i zasnelam nie wiem jak sie tego oduczyc a juz wkrotce bedzie trzeba

jak wy sobie radzicie z pozycjami w lozku hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jak dobrze, że Was też plecy bolą, tzn nie dobrze 😉 ale mnie też bolą i się bardzo martwiłam. Jak poroniłam to też mnie plecy bolały więc tak jakoś mi się kojarzyły 😞 Lekarz mi powiedział, że ból może być z powodowany, że jednak duży brzuszek mam jak na ten czas. A powiedzcie mi jakie są wskazania do cesarskiego cięcia? w Internecie piszą wciąż o tym samym a mnie bardziej interesuje Wasze informacje ze świata plotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Panie 🙂 Jestem już tu z Wami trochę, ale dopiero dziś zdecydowałam się napisać 🙂
Jestem sierpniówką 2010, mój synek urodził się 3go sierpnia i teraz również mam termin na 3go sierpnia 😁. Dzis byłam na usg i maletwo ma 4,27cm
W poprzedniej ciąży bardzo szybko dowiedziałam się jaka będzie płeć dziecka, bo w 15 tygodniu ciąży.
Pozdrawiam gorąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agadko już się bałam że jestem sama. Może faktycznie przez pracę też bo stoję po 7h 😞 brzuch u mnie odpada bo od sierpnia mam rękę połamaną 😞 czyli sen jest męczarnią a nie odpoczynkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂 no to trochę mi raźniej że nie tylko ja czuję sie jak "stara babcia" plecy strasznie bolą;/ ciężko spać czy siedzieć 😮
mówicie że macie duże brzuszki ja tez mam juz spory ale mówią że w 2 ciąży szybciej go widać
a jak samopoczucie?? ja od kilku tygodni piję tylko wode ale i ją zwracam 😞 czekam aż mdłości miną

dzis kontrola u lekarza-recepta na duphaston, tętno dziecka już było słychać przez brzuch wiecie te które pięlęgniarka sprawdza przy każdej wizycie 🙂 następan wizyta za 2 tygodnie i USG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...