Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
haha rzeczywiscie to nie zabrzmialo zachecajaco hihi sorki 🙂 tylko czytalam opis rwy taki jak u ciebie ale nawet jesli mamy rwe to jest to czesty objaw ciazy, bo uciska na jakis nerw. i chyba nie trwa wiecznie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wszystkie obolale Mamuski! Mam nadzieje, ze wszelkie bole szybciutko przejda!!!!
Ja w super formie, slone paluszki podgryzam.
Widze Magdaluke, ze musze jeszcze troszke poczekac az wskazowka wagi sie ruszy troszke bardziej...juz niemoge sie doczekac! Pierwszy kilogram mi przybylo w 12tyg i nigdy w zyciu sie tak nie cieszylam, ze jestem ciezsza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Juz po , mamy chłopca. Długo mnie lekarz badał i nic i nic, aż w końcu powiedział "no nie, na nastepnej wizycje pani powiem' a ja na to się roześmiałam i mówię' no dobrze" a wtedy dzidzi przekręcił się pupą i pokazał co ma, tak dokładnie ( nie chcę zawstydzać swojego syna) ale wyraźnie widziałm jajeczka i patyczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od razu do Was przyleciałam jak tylko dotarłam do domu ( zakupy zostawiłam na dworze ) wiedziałam, że będę zaskoczona. czy była by dziewczynka czy chłopczyk to zaskoczenie jest. teraz wyobraźnia działa Olek na rowerku, Olek w traktorku, Olek w ogrodniczkach.
dziekuję, że się martwiłaś 🙂 Miałam Cie poprosic o numer tel to od razu byś wiedziała i napisała na forum za mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nirmala napisał(a):
Bisia gratuluję synusia! Dobrze obstawiłam, dyżury mnie ominą :P I równowaga w tabelce nadal jest 😉

A ja Ci gratuluje córeczki, może będziemy teściowe 😉?
Dziewczyny pocieszcie mnie bo ja się za duzo przejmuje 😞 Jak lekarz robił mi usg to powiedział , że wszystko ok, że serduszko bije, to ja od razu do niego "a może pan określić płeć?" a on do mnie "pani Małgosiu to powinno pania najmniej interesować, ważne jest czy dziecko jest zdrowe"
Kurde dziewczyny głupio sie poczułam, jak jakaś wyrodna matka! I się przejmuje, bo powinnam mu coś odpowiedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia ale super, ze juz wiesz 🙂 Gratuluje synusia, a Nirmali coreczki 🙂 No to jak narazie mamy pol a pol dziewczyny contra chlopaki 😉 Ja tez nie moge sie doczekac swojego usg, ktore mam dokladnie za tydzien i odliczam dni, bo chce sie przekonac, ze z maluszkiem jest wszystko OK.
Z tym bolem pupy to ja mam podobnie jak ty Dodi, z tym ze mnie boli zawsze lewy posladek. Czytalam gdzies, ze to wiazadla sie rozciagaja, a ten bol z kregoslupa promieniuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia wcale nie powinnas sie czuc jak wyrodna matka, bo jak juz wiedzialas, ze z maluchem wszystko jest dobrze to chyba logiczne jest, ze niektore z nas chca znac plec dziecka. Wydaje mi sie, ze lekarz troszeczke przesadzil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
A ja Ci gratuluje córeczki, może będziemy teściowe 😉?
Dziewczyny pocieszcie mnie bo ja się za duzo przejmuje 😞 Jak lekarz robił mi usg to powiedział , że wszystko ok, że serduszko bije, to ja od razu do niego "a może pan określić płeć?" a on do mnie "pani Małgosiu to powinno pania najmniej interesować, ważne jest czy dziecko jest zdrowe"
Kurde dziewczyny głupio sie poczułam, jak jakaś wyrodna matka! I się przejmuje, bo powinnam mu coś odpowiedzieć


Teściowe? Bisia wszystko możliwe... 😉 Jeszcze nie wiemy co los dla nas przygotował 😉
Nie przejmuj się. Moim zdaniem to ten lekarz trochę nie tak zareagował, bo to normalne pytanie. U nas dzisiaj jeszcze dr serduszka nie zbadał a mój mąż już się pyta czy dzisiaj sprawdzimy jaka płeć bo ostatnio nie było widać :P To dr mu spokojnie odpowiedział, że spróbujemy zobaczyć, ale najpierw jeszcze zbadamy serduszko. I żadnych uwag mu z powodu tego pytania nie robił...
Ale z tymi teściowymi to by były jaja jakby Michalina przyprowadziła Olka, którego mama to Małgosia znana jako Bisia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia no wreszcie jestes!!!!! Synus, ale super!!!! GRATULACJE!!!! a giniem wcale sie nie przejmuj. Dla nas jest oczywiste, ze wszystko jest w porzadku i dzidzia zdrowa jest i nawet inna mozliwosc nam do glowy nie przychodzi (bo gdyby bylo inaczej to bysmy oszalaly) wiec to normalne, ze od razu spytalas sie o plec! Ja tez pewnie tak zrobie!!! Wiec spoko i zacznij oblewanie synusia chociazby dobra owocowa herbatka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jacie jacie ale tutaj tłoczno, jestem strasznie nie w temacie :P
muszę przez weekend nadrobić, koniecznie
buziaki dla wszystkixch sierpnióweczek
I wiecie com dzisiaj mam takie wrażenie, jakby bobas się nie mieścił w brzuszku i było mu za ciasno, normalnie takie całodniowe uczucie ciasnego brzucha :P Macie tak czasem?

Bisia gratuluję 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia - olej dziada! 🙂 Jak Ci powiedział, że serduszko ok i bije ok, to nie dziwne że zapytałaś o płeć...każdy chce to wiedzieć! W ogóle się nim nie przejmuj! No właśnie sobie potem w brodę plułam, że nie wzięłam od Ciebie numeru...bo ja myślałam, że Ty zaraz po lekarzu będziesz, rozkminiłam ile Ci to zajmie, a potem się denerwowałam:/

Akinimod - ja tak mam od jakiś 2 dni...mam taki ciasny brzuch, aż parcie na nim czuję..jakby skóra dalej nie chciała się rozciągnąć, a to co w środku się nie mieściło i rozpychało:P Rozciągamy się Kochana!

Nie wiem czy wolno, ale nie mogłam się opanować i zeżarłam kabanosy...i winogronami popchnęłam 🙂 A teraz jakaś śpiąca się zrobiłam wyjątkowo...aż męża o zastrzyk wcześniej proszę, bo chyba spróbuję usnąć za niedługo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jutro na Dzień Kobiet wpadają do mnie rodzice z wizytą...no dobra - troszkę ich opitoliłam, że wnuków odwiedzają, a mnie nic a nic i się chyba im głupio zrobiło :P Więc na jutro na obiad pyszna zupka grzybowa (a co - zażyczyłam sobie 😉 ), a na deser może uda się najlepsze pączki z Warszawy 🙂 Mniam mniam...i nie będę cały dzień sama - hurra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sosna napisał(a):
Maiha swietna sprawa z rodzicami na miejscu!
Nirmala u mnie bedzie na odwrot - to nie ja sie przenosze do rodzicow a moja mama przyjezdza do mnie. Narazie oszczedza urlop i nadgodziny bierze, zeby jej sie jak najwiecej wolnego zebralo i juz uzbierala prawie 2 miesiace!!!! A pozniej jak wyjedzie to meza rodzice przyjada...wiec tez bede miala zawsze kogos do pomocy 😆 Pewnie po tym jak wszyscy wyjada to odetchne z ulga, ze wreszcie sami zostalismy 😉
ide Brzucholki na spacerek, bo sloneczko nadal swieci 😎 do pozniej


co do waszych wczesniejszych wpisow to ja nie tyle sie boje o to ze mniej bede tylko z mezem ale o to ze nie bede miala nikogo do pomocy zupelnie nikogo nie mam w szkocji tylko meza wiec nie bedzie tak ze jak dzidzia bedzie wieksza zostawi sie ja w rodzicow na godzine czy dwie cos pozalatwiac tylko wszedzie z nia :/ ale to chyba normalne ze sie stresujemy trzeba przez to wszystko przejsc i tyle

gratuluje syneczka i coreczki coraz wiecej z was juz wie :0 super
i kopniaczkow

jejku tyle z was zdjecia zmienilo ze sie gubie!!!! :O

co do moniki szwedy to tez uwielbiam a ma cos nowego?

teraz czytam siedem lat pozniej giffin

lece przepis na zycie zobaczyc i spac 😁 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki wkoncu nadrobilam dzisiejsze wasze wpisy 🙂
Troche sie tego nazbieralo, zajelo mi godzinke ehehh, ale zawsze fajnie sie was czyta troche sie usmialam ehhe
Bisia gratuluje chlopczyka a tobie Nirmala dziewczynki 🙂 super macie ze juz wiecie 🙂 ja dopiero 30 marca ide na usg mam nadzieje ze mi powiedza, chociaz wcale sie nie zdziwia jak nic nie powiedza bo tutaj to troche inaczej wyglada 😞
Jutro fajny dzien sie zapowiada kobitki co? 🙂 🙂
Ja mam dodatkowa radoche bo moja corcia konczy jutro 7 latek, ale sobie date urodzin wybrala 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez tutaj sama jak palec Agadka wiec nie jestes sama.
W sumie to mam tylko jedna taka prawdziwa przyjaciolke tutaj,na ktora moge zawsze liczyc,wiec jak sie zacznie to jedynie do niej moge corke zaprowdzic.
Jedynie udalo mi sie mame namowic zeby przyleciala jak dzidzia sie urodzi 🙂 wiec pomoze mi napewno przez te pierwsze 2-3 tyg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepszego z okazji dnia kobitek kobitki!!!!
Doczytalam sie o dniu kobiet (ponizej) i mi sie podoba 😉 Wspominam mojemu, ze jutro dzien kobiet (bo u was juz 8 u mnie jeszcze 7), ale pewno na tym sie skonczy, ze wspomnialam 😉
...Za pierwowzór Dnia Kobiet przyjąć można obchodzone w starożytnym Rzymie Matronalia. Było to święto przypadające na pierwszy tydzień marca, związane z początkiem nowego roku, macierzyństwem i płodnością. Z okazji tego święta mężowie obdarowywali swoje żony prezentami i spełniali ich życzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...