Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Strzauka napisał(a):
Monia fajnie, że wszystko ok 🙂

Suuperbaba racja - podobnie kiepsko się czujemy... im bliżej porodu tym gorzej...

Teściowa mi załatwiła pielęgniarkę (ma mnie odwiedzić w czwartek) i dała numer do położnej... Jeszcze jej pytali czemu tak późno, że jak ciąża zagrożona to już dawno powinna mnie położna odwiedzać i powinnam mieć wybraną... tylko ciekawe skąd ja to niby miałam wiedzieć jak mi nikt nie powiedział 😮


No właśnie...szkoda, że takich rzeczy nikt wcześniej nie mówi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZIŚ O 9.40 PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT MIŁOSZEK NASZEGO LOCZKA!!! WAŻY 2350 KG I MA 49 CM 🙂

Na świat przyszedł jednak za pomocą cc, bo były skurcze, ale brak rozwarcia. Mamusia wypoczywa na pooperacyjnej, ale jutro rano zobaczy swojego Przystojniaka - ma ciemne kręcone włoski, ciemne oczka i usta po mamusi 🙂

Ja się aż popłakałam ze wzruszenia!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
DZIŚ O 9.40 PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT MIŁOSZEK NASZEGO LOCZKA!!! WAŻY 2350 KG I MA 49 CM 🙂

Na świat przyszedł jednak za pomocą cc, bo były skurcze, ale brak rozwarcia. Mamusia wypoczywa na pooperacyjnej, ale jutro rano zobaczy swojego Przystojniaka!

Ja się aż popłakałam ze wzruszenia!!!!!!


REWELACYJNE WIEŚCI!!!!!!!!!!!! GRATULUJEMY LOCZKU!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już miałam wychodzić i się nagle okazało, że 50 % już szyjka skrócona i grozi poród przedwczesny.,..;(załamka normalnie
powiedzieli że muszą mnie "podleczyć" ale położna mówi że wąttpi żeby mnie do końca trzymali, że na pewno przed porodem wypuszczą.. no chyba że mnie złapie już tutaj..
4nula ile masz % skróconą szyjkę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zadzwoniłam do tej położnej, powiedziała, że mogę do niej podjechać i pogadać, ale powiedziałam, ze nie wychodzę z domu sama (bo z resztą teściowa jak rozmawiała to też tak im powiedziała) to ona powiedziała, że przyjdzie po porodzie, żebym do niej zadzwoniła w ciągu dwóch dni jak wrócę do domu... to już nic nie wiem - tam teściową opieprzają, ze późno, że dawno powinnam mieć położną, a ta mówi, że ona przyjdzie po porodzie dopiero...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia - nie powiedział mi w procentach ile ale ostatnio miałam 2,2 cm a teraz mam 2 cm mimo tego że leżałam ale lekarz powiedział, że teraz to ona będzie się skracać. A Ty ostatnio jaką długość miałaś ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooooooooooooooooooo jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gratulacje Czarnyloczek!!!!! no to my juz cioteczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurde nie wiem kiedy ale same lzy leca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurde az mi sie chce leciec i tego malucha zobaczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
D-brycz - mam to samo...co chwila rycze ponownie ze wzruszenia 🙂 A Loczek cala cc przeryczal z tego samego...ech ale pieknie 🙂

🙂 kurde jakby mnie kto teraz zobaczyl to by mial radoche!!!! 😁 sie gapie w monitor lzy leca a morda uchachana! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jakoś energii dostałam po wieściach o Miłoszku 🙂 kurcze - Loczek rozpakowany co tylko udowadnia, ze "nie znamy dnia ani godziny" - teraz już w każdej chwili może to spotkać każdą z nas, przecież nic u niej na to nie wskazywało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Az wam powiem wstalam z wrazenia , a napomne, ze smska dostalam przed 6 rano...dzieki Dorotka kochana 😉 I przez to nawet Lukowi sie dostala kawka i sniadanie, bo tak to wybiega z domu, bo on sobie daje gora 10 min na wyszykowanie...... Tak wiec nie spie, bo sie zemocjonowalam.....
Ale, nie moge, jest pierwsza dzidzia. Moze powinnysmy zalozyc nowy watek, znaczy sie na pewno powinnysmy!!!!!!!!!!!!!
No i widzicie, nie wazne w sumie czy cc czy co, najwazniejsze, ze oboje zdrowi!!! Nie moge sie doczekac na zdjecie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...