Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mauapaulina napisał(a):
Czarnyloczku gratuluje wytrwalosci i zawzietosci w karmieniu, bardzo sie ciesze bo wiem ,ze sie bez tego zle czulas 😉 no a Miloszek jesy uroczy , buziaczek dla niego 😉

A co do Superbabeczki to mam jakies dziwne przeczucie ze urodzila i dlatego sie nie oddzywa, no bo az dziwne ze nie napisala ani slowa. Jak ktoras ma do niej numer to niech napisze moze akurat sie odezwie 😉


Napisalam na fb, zobaczymy czy sieodezwie Dorotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarna gratulacje dopięłaś swego, świecisz przykładem 🙂

Magda ja też wiem, kiedy doszło do "wpadki", bo po pierwsze mąż wrócił ze statku 16.11 więc wcześniejsze terminy odpadają, po drugie prowadziłam skrupulatny kalendarzyk, bo wypróbowywałam naturalną metodę planowania ciąży (i widać jaka jest skuteczna haha 🙃:silly 🙂

Dziś mnie nic nie boli ufff....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi- a na jakim oddziale leżysz bo jeśli na ginekologi czy na położnictwie to wiadomo że ich sprawy żołądkowe nie interesują.
Czarnyloczku - śliczny ten Twój Miłoszek i ciesze się że udało się karmić piersią 🙂
Co do Suuperbaby to wiem że ją obserwują dalej przynajmniej tak było 3 godziny temu ...ona biedna zdenerwowana wiem że dostałą hydroksyzyne (czy jakoś tak ) zresztą może później sama coś napisze. Ja nie chce jej męczyć dodatkowo smsami bo pewnie nie ja jedna do niej pisałam...więc dalej trzymam kciuki aby wszystko było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula leze na poloznictwie no ale do cholery chyba im powinno zależeć na dobrym samopoczuciu pacjentki a nie tylko na dobru dziecka. Skoro z dzieckiem wszystko ok to znaczy że mnie ogólnie mają w dupie i sobie babo cierp. Nerwicy zaraz się nabawie.
😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Dortka podsypia po lekach a pisala, ze placze duzo....
Ale jeszcze z Helenka w jednosci.
Jejku, poszlismy z mala na gore zeby sie zdrzemnlea. SKonczylo sie na tym, ze Ella ogladala 2 godz telewizje ( myszke Miki) a ja spalam jak susel , Luke z przerwami...ale z nas rodzice...buhahaha.
Boli mnie brzuch i sie dzis troche pomeczylam. Opadlam z sil tak nagle...
Dodi, no jak to, kalendarzyk was "zawiodl" hehehe.
Megi, juz Ty nerwicy nie dostawaj....Boziu.... ALe fakt, okropnie Cie traktuja w tym szpitalu, a w ktorej czesci POlski jestes?
KarolaChm witamy. Byl u nas temat moniatora oddechu parokrotnie, czesc sie zdecydowala, czesc nie...sprawa indywidualna. Ja mam i jestem niezmiernie zadowolona (bo mam 2letnia core) i nie wyobrazam sobie inaczej, ale ja panikara i zakladam zwykle czary scenariusz...niestety...wiec w moim wypadku- niezastapiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny
Dzień mnie nie było a tu takie nieciekawe wiadomości 🤢
Megi i Suuperbaba dobrze że już trochę u Was lepiej, trzymajcie się Kochane. A zachowanie położnych jest karygodne.
Nirmala dużą córę już nosisz 🙂
Czarnyloczku śliczny jest Wasz Miłoszek, a Ty dzielna i wytrwała mama - super że udało Ci się karmić piersią.
Aguśka dobrze że Amelka wraca do zdrowia.
D-brycz oszczędzaj się żebyś nie przesadziła i się nie przeciążyła.
Dodi nadal masz te bóle?
Magdaluke dobra córcia że dała rodzicom dłużej pospać 🙂
Idę spać bo po całym dniu na nogach jestem padnięta.
Dobrej nocy Brzuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!! Nie czytałam Was bo nie mam za bardzo siły. Wiem,że niektóre z Was walczyły z hemoroidami, jak sobie poradziłyście bo ja nie mogę normalnie funkcjonować tak okropnie boli 😞 Jutro z rana Was poczytam a teraz spróbuje zasnąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dwupaczki 🙂

mamy dzis rowno miesiac do daty 🙃 dzis bylo calkiem spoko nawet i skurcze sie zadziej pojawiaja 🤨 a nie biore juz nospy od kilku dni

moja kuzynka ma na dzis termin jeszcze nie urodziila 🙂

megi i superbaba jak sie czujecie
megi mam nadzieje ze bedziesz miala jutro lepsza polozna bo ta to jakas krowa najgorsze jak sa takie bezuczuciowe ok pewnie jest ok ale co jak nie denerwuja mnie taki baby!!!

superbaba ale ty dzis cichutko 🥴 masz najwiecej postow i bylas naszym przodownikiem na forum czekamy na ciebie 😆

czarnyloczek ale slodziak 😘
i super ze ci sie udalo oby tak dalej bo wiem ze bardzo chcialas 🙂ciekawe czy u nas tez jest taka pomoc dla karmiacych mnie wrecz przeciwnie nakazali dokarmiac z butli po pol godzinie karmienia cyckiem i w sumie karmienia trwaly godzinke godzina snu i znow od nowa jak sobie przypomne to az sie boje 🤪
a obcinaliscie paznokietki malemu?


MoniaC82 napisał(a):
Hej dziewczyny!!! Nie czytałam Was bo nie mam za bardzo siły. Wiem,że niektóre z Was walczyły z hemoroidami, jak sobie poradziłyście bo ja nie mogę normalnie funkcjonować tak okropnie boli 😞 Jutro z rana Was poczytam a teraz spróbuje zasnąc.


mnie pomogla jedynie masc od lekarza ale tez fakt ze nie mam juz takich zaparac jak na poczatku ciazy az krew mi leciala teraz jest ok 🙂 najpierw lekarz mowi o diecie jedz duzo owocow i takich lekko przeczyszczajacych jak sliwki suszone

aguska dobrze ze amelka lepiej

magdaluke heh korzystajcie poki mozecie bo z dwojka to juz nie bedzie takie latwe zeby sobie pospac na raz w czasie dnia 😁

dodi ja wedlug miesiaczki nawet nie moge obliczac bo mialam tylko dwie przez ostatnie 4 lata 🤪

karolachm witamy na forum my mamy mate z monitorem oddechu i inne dziewczyny maja ta sama z angelcare poczytaj opinie na necie i zobacz filmiki na youtube osob ktore juz ja przetestowaly 🙂

karioka wszystkiego naj z okazji 36 tc 😁 hihi

amelia a jak ty sie czujeszczyli byl to czop jednak? bylas u lekarza? cos wiecej sie dzieje?

nirmala wow 3kg no to suuuper chyba rzeczywiscie to juz bedzie ten 37tc i dzidzia juz wlasciwie gotowa do wyjscia pod wzgledem wagi 🙂 super


wszystkie juz pewnie spicie 🙂 ja sie tez zbieram ale znow pewnie mina 2h zanim zgasze kompa heh no to do jutra kochane i widze was tu wszystkie w dwupaczkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja usnelam coś po 1 dopiero i o 5,30 obudzili na zapis teraz leze i będę próbowała jeszcze zasnąć. Jeśli chodzi o samopoczucie to jest lepiej żołądek mniej boli jak chodzę i jak leze. Jest nas już dwie na sali w nocy przyszła dziewczyna. Dobra idę próbować spać. Później do was zagladne.

Agadka gratuluje równego miesiąca. A ja zaczęłam 38 tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I znowu zostałam obudzona bo obchud przyszedl. Naszczescie nie było tej wrednej położnej i inny lekarz ma obchud. Dowiedziałam się że jak wszystko będzie dobrze to jutro wyjde. Mam nadzieje że będzie. Ciekawa jestem jak tam u superbabeczki martwię się o nią. Może da znać dziś co z nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, jednak w domu, gdzie tyle ludzi nie da się pospać nawet w niedzielę.

Monia mi raz wyskoczył hemoroid i posmarowałam wieczorem Procto-Hemolanem i rano już go nie było. Nie można tej maści nadużywać, ale mi pomogło za pierwszym razem, więc możesz spróbować.

Bisia wydaje mi się, że nie są obowiązkowe, ale może warto poszukać info w necie lub podpytać gina lub położnej.

Chcę już koniec lipca, chcę do męża... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Dodi to juz tylko tydzien i 4 dni do powrotu męża-11 dni jej za 11 dni bede miała Adasia juz ze soba 🙂 więc razem odliczmy te 11 dni 🙂

Bisia szczepienia niby sa obowiązkowe ale jeśli nie chcesz bardzo to możesz chyba z nich zrezygnować, to decyzja indywidualna ja córcie zaszczepiłam i teraz syna tez będe szczepić 🙂

Megi to oby wszytsko było dobrze i jutro znów będziesz mogła wrócić do domciu 🙂

Superbabo oby u Was było wszystko dobrze

Monia ja tez mam problem z hemoroidami ech męcze sie i mecze z nimi-mnie na szczescie nie bolą ale jednak je mam;/ i nic nie pomaga

ja wczoraj miałam impreze urodzinowa rodziców dzis idziemy do mojego sisotrzeńca choć sił mi juz brakuje, wczoraj miałam kilka skurczy, więc chyba wiem jak moga wygladac te porodowe, tak mi sie wydaje ale brzuch sie napina i w tym smaym czasie boli jak skurcz minie to znów ból ustaje ale to było kilka delikatnych skurczy wiec spoko przynajmniej jakby co to wiem czego sie spodziewac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie ja tez juz bym wolala chyba urodzic 😞 ciagle cos boli w gosci to tak jak Dodi ok ale na godzinke dwie bo potem to bym polezala a tu nie wypada
Megi to pakuj sie do domku i az do porodu szpitala nie odwiedzaj 😉
Suuperbaba fajnie ze krawienie ustalo! poglaszcz od nas Helenke 😉
Magdaluke to Ella was popilnowala,zebyscie dobrze pospali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba znów zaczęła krwawić... ;/ ech.. i ma skurcze.. Kurde,,, pewnie na dniach się to zakończy cięciem.bo podejrzewam, że nie będą czekac w nieskończoność,,,,
Agadka- w środe ide do lekarza więc się dowiem czegoś konkretniejszego.. bo póki co, to nic więcej nie leci, poza tym że mam skurcze... ale bezbolesne.
Megi- trzymaj się w tym szpitalu....mówią coś o powrocie do domu?
Dodi- już tylko 11 dni 😉 zobacz, jak szybko zleciało! za chwile będziesz miała męza na wyłącznosć
Bisiu- z tego co wiem, to można się nie zgodzić..bo kiedyś była afera, że zaszczepili dziecko i coś tam się stało..
magdaluke- to Was Ella uśpiła..;D grzeczni, potulni z was rodzice;D
d-brycz- odpoczęłaś po pichceniu i sprzątaniu>???? nie forsuj się tak !
maiha- Ty masz ustalony termin cc za 1.5 tyg, juzzz???? jejuuuuuu!
aguśka- jak Amelka?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mój mąż tak dokładnie 26go nie wróci, myślę, że przedłuży się to o kilka dni, ale rzeczywiście już bliżej niż dalej. Ale właśnie te ostatnie 2 tyg są najgorsze 😞

Ciekawe jak sytuacja u Superbaby, wygląda na to, że faktycznie się skończy szybszym cc, może wyczekują bezpieczniejszego terminu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia ja uwielbiam gotowac i praktycznie codziennie cos wymyslam wczoraj bym kurczak w sosie smietanowym z ryzem taki na szybko z torebki bo siostra z belgii przyjechala na wakacje 🙂 ale dzieki 😘
Dodi oj wiem, ze tobie ciezko 😞 i podziwiam bo sama bym raczej tak nie umiala 🤨 jutro moj navington bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
widze, ze wiele juz sie przygotowuje do wczesniejszego porodu. Jeszcze troche, a zmienia nam nazwe z sierpnowek na lipcowki 😉
Dodi zobaczysz jak szybko zleci ten czas do powrotu meza 🙂
Superbaba trzymaj sie, bo juz niewiele Ci zostalo I bedziesz mogla przytulac Helenke 🙂 Tezymam kciuki 😘
Megi to chyba dobrze, ze z tego szpitala Cie wypuszczaja, bo jednak w domu fajniej i nie a wrednych poloznych.
Nirmala, ale z Michasi pyzunia juz 🙂 chyba nawet dobrze, ze Ci ten 37 tydzien wyszedl, bo zawsze to krocej do rozwiazania 🙂
Strzauka I Maiha, az Wam zazdroszcze, ze za chwile bedziecie maly maluch przy sobie 🙂
Czarnychlocze, ale z Miloszka slodziak. Moze byc dumny, ze Ma taka wytrwalosci mamusie, ktora tak latwo sie nie poddaje 🙂
D-brycz to Iza bije rekordy z tymi skarpetkami I ciuszkami 😁 Moj synek to ma wiecej ciuchow niz jego tatus 😉
Magdaluke to Elunia sie sprawila i dala troche pospac rodzicom, a przy okazji przypilnowala, zeby hilt wam nie przeszkadzal 😉
Aguska mam nadzieje, ze z Amelka juz lepiej?
Ale sie zakrecilam I nie wiem co dalej pisac 😮 Czy wy tez jestescie takie przewrazliwione ostatnio, bo ja wczesniej tego nie mialam, a teraz byle glupota, a ja rycze jak wariatka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...