Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mnie mówią że przez usg to czasem są tylko niepotrzebne stresy, np. jednej znajomej gin po usg powiedział że dziecko ma jedną nerkę więc jeździli po różnych lekarzach, stresowali się a jak malutka się urodziła to okazało się że ma dwie nerki i wszystko jest dobrze, więc do końca nie ma co wierzyć usg a tym bardziej co do wagi naszych dzieciaczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ehhhe ale sie usmialam z was teraz 😁 ale dobrze ze humory dopisuja 😉
A te pomiary wszystkie to moim zdaniem za czesto sa omylne wlasnie ile razy wychodzi ze dziecko ma sie male urodzic a wychodzi klocuszek 🤪
wszystko bedzie dobrze dziewczynki, juz zaczynamy poprostu panikowac bo wiemy ze to juz niedlugo 😮
Ja to nie dowierzam i smiech mnie ogarnia jak sobie pomysle ze to w sumie moze w kazdej chwili juz teraz sie zaczac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny!!! Uspokoilyscie mnaie bo juz zaczelam swirowac 🥴 😘
dodi: dupek skonczony, bo nei mial prawa wziac za usg którego nie zrobil 😠 Nio kiedys rzeczywsicie usg nie bylo, wiec jak masz za 2 tygodnie wizyte to rzeczywicie moze spokojnie poczekaj
carolla: mi w srode lekarka z kliniki (bo na kazdej wizycie jest ktos inny) tlumaczyla ze nei mozna porownywac wagi dzieciaczków z roznych usg bo to nie miarodajne. I opieprzyla mnei ze sie denerwuje lozyskiem bo stwierdzila ze lozysko musi dojrzewac, i jakby caly czas bylo w rewelacyjnym stadium to nigdy dzieciaczki nie chcialyby wychodzic 🥴 Nio a na koniec powiedziala ze jak sie tak bpoje niedotlenienia ze tsrony lozyska to nawet nie chce mowic ile razy dziecko w brzuuchu usiadlo na pepowinie 😮 wiec wyklad mialam hehe
strzauka........ normalnie patrze na neta co chwile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja napisał(a):
U mnie mówią że przez usg to czasem są tylko niepotrzebne stresy, np. jednej znajomej gin po usg powiedział że dziecko ma jedną nerkę więc jeździli po różnych lekarzach, stresowali się a jak malutka się urodziła to okazało się że ma dwie nerki i wszystko jest dobrze, więc do końca nie ma co wierzyć usg a tym bardziej co do wagi naszych dzieciaczków.


Ja słyszałam o przypadku, gdzie kobitka była 6 miesięcy w ciąży i na USG stwierdzili, że dziecko nie ma narządów wewnętrznych nerek itd...zadecydowali o wywołaniu porodu......jak sie okazało dziecko miało wszystko na swoim miejscu i przez decyzję lekarzy o wcześniejszym porodzie LEDWO przezyło....masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Monia ty to masz teraz stresy,ale ja mysle ze cos sie z tego moze juz pomalu u ciebie wykluc 😉 najpierw skurcze teraz ten czop, obserwuj i zobaczysz-zawsze mozesz podjechac na izbe sprawdzic.
A ten czop mialas zabarwiony na rozowo albo czerwono czy to wygladalo jak zwykly sluz?
Pytam sie bo mi tez ostatnio co chwile cos sie urywa chyba,ale niewiem dokladnie bo to wyglada jak bardzo gesty sluz i jest bialawo-zoltawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):
Kurcze Monia ty to masz teraz stresy,ale ja mysle ze cos sie z tego moze juz pomalu u ciebie wykluc 😉 najpierw skurcze teraz ten czop, obserwuj i zobaczysz-zawsze mozesz podjechac na izbe sprawdzic.
A ten czop mialas zabarwiony na rozowo albo czerwono czy to wygladalo jak zwykly sluz?
Pytam sie bo mi tez ostatnio co chwile cos sie urywa chyba,ale niewiem dokladnie bo to wyglada jak bardzo gesty sluz i jest bialawo-zoltawy


Ja właśnie też mam ostatnio taki białawo-żółtawy a przez całą ciążę tego nie miałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kule i badz tu madry jak kazda ma inaczej 🤨 ale mysle ze jakby juz do cze 🤨gos mialo dojsc to chyba sie pokapujemy co??? 🥴
I kazdy porod inny u mnie z Ami to tak szybko poszlo ze do tej pory niewierze 🙂 mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):
Kule i badz tu madry jak kazda ma inaczej 🤨 ale mysle ze jakby juz do cze 🤨gos mialo dojsc to chyba sie pokapujemy co??? 🥴
I kazdy porod inny u mnie z Ami to tak szybko poszlo ze do tej pory niewierze 🙂 mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie 😉


No pewnie, że się pokapujemy hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Strzaueczka urodzila o 10.27!!!! Damianek waży 2 950g i ma 55cm!!!!
Znow sie poryczalam ze wzruszenia...

no ty to jak sie nie odzywasz to sie nie odzywasz! ale jak juz cos napiszesz to ho ho 😁
ale fajnie!!!!
Strzauka mega ogromniaste gratulacje i oczywiscie czekamy na fotki!!!!! :* aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz wam powiem, że mogę już się iść spokojnie wykąpać bo odkąd oczy otworzyłam to odświeżałam tylko brzuszka 😁 a wyglądam jak kupa nieszczęścia .. muszę coś ze sobą w końcu zrobić bo aż żal dupe ściska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pampinka napisał(a):
Teraz wam powiem, że mogę już się iść spokojnie wykąpać bo odkąd oczy otworzyłam to odświeżałam tylko brzuszka 😁 a wyglądam jak kupa nieszczęścia .. muszę coś ze sobą w końcu zrobić bo aż żal dupe ściska 😁

oj dobra wybaczamy twoj stan 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pampinka napisał(a):
Teraz wam powiem, że mogę już się iść spokojnie wykąpać bo odkąd oczy otworzyłam to odświeżałam tylko brzuszka 😁 a wyglądam jak kupa nieszczęścia .. muszę coś ze sobą w końcu zrobić bo aż żal dupe ściska 😁


Kupa nieszczęścia hehehe 😁 ja wyglądam jak pół dupy zza krzaka i też idę się ogarnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...