Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam
i dalej nie rodze 😮
u mnie facet mial byc Tomasz w stanach to chyba Tom, nie znam sie
a ja wlasnie wczoraj dostalam turystyczne lozeczko bo znajoma brata praktycznie nie uzywala i przywiozl mi je z belgii. takie proste. tylko ja w mieszkaniu tego uzywac nie bede na wyjazdach raczej.
od 11 lekarz przyjmuje i pewnie znow mi nic nie powie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc kobietki!
D-brycz u mnie tez nie rusza :/ Ale mamy jeszcze 15 godzin :P A ja juz w poniedzialek ostatnia wizyte miakam i jak nic do wtorku sie nie zadzieje to do szpitala i musze liczyc ze mnie wezma i cos zrobia...
Magdaluke my juz Cie na porodowce widzialysmy 😉 Mi sie podoba Alex i Miles. I Samuel jeszcze byl tak? Bo tez ladne imie.
Anula czekamy na fotke malutkiej. Ja odkrylam ostatnio ze przez tinypica mozna tez z komory wstawic foto wiec postaram sie ze szpitala przeslac, tylko kurcze... najpierw urodzic by sie przydalo :P
A ja jeszcze raz zapytam jak pielegnujecie pepucha i co sie lepiej sprawdza czy samo mycie i osuszanie czy octenisept?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula jaka sliczna slodka Lenka!
Zaczelo mi wyswietlac reklame nowego forum. I po co to juz pisza poniewaz jestes juz mama jak mi jeszcze dni ciazy odlicza? 😮 Popadam w paranoje... :P oops.. Teraz patrze ze jednak nie odlicza... Wiec ja tez sie skonczylam? Oj....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski!
To se nachwalilam...a moja Helenka na wieczor i na noc byla \"wsciekle gacie\"!!! Jestesmy padnieci..budzila sie co godzina, jadla 10-15ml i krecila sie dalej, nie spala i marudzila! Pierwszy raz smoczka jej dalismy..ale tylko troszke possala:/ A rano oczywiscie padla i pewnie bedzie chrapav caly dzien! No latwo nie jest..ja i bez nocnego nie spania jestem emerytem, a co mowic teraz...aaaa!

A w ogole to ja tez zapisuje godziny i ile zjadla z butelki...plus pisze ile ciamkala cycka! Zaraz moje \"ulubione\" zajecie, czyli laktator w ruch. Omg, ale to meczace jest:P

4nula - sliczna ta Twoja Lenka! Jakie ciuszki jej zakladasz? Z moja mam problem, bo kazdy pajac na 56 za duzy:/ Body sa ok...ale ciezko ja w cos ubrac niestety:/ Po porodzie widze, ze szybko wracasz do formy...zazdroszcze:**
Nirmalka - my uwazamy na pepek jak kapiemy, staramy nie moczyc..a potem maz przemywa octaniseptem..mi sie robi przy tym slabo i nie daje rady:P
Czarnyloczku - jak najbardziej normalna mama jestes! Przydaja sie takie dane..jak bylismy u pediatry i pytala ile je, to nie umirlismy powedziec:/ No sle jeszcze ogarnieci nie bylismy..grunt, ze przytyla w 4 dni 120g!
D-brycz i Nirmalka - to do dziela Babeczki z tym porodem! 🙂
Magdaluke - widze, ze cos sie szykuje...trzymam kciuki, zeby zdrowo i szybko poszlo!
Aguska i Agadka - a Wy tez byscie sie sprezyly Drogir Moje 🙂 Takir skurcze rzadkie to chyba nic z tegp narazie:/ Prosze na baraszki z mezem! 🙂 A ja dzis pierwszy raz mialam czas by die przytulic do meza na 10minut! hahaha! A ogolnie troche sie tez przepychamy czasem i klocimy..nie jest latwo przy dziecku jednak...mimo, ze mi mega pomaga Tatusiek!
Juz zapomnialam co mialam Wam pisac 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane,
ja tylko na moment, zameldować że jestem nadal w dwupaku 😮 trochę Was poczytałam.
4-nula śliczną masz córunie 😉))
Aga- ja też swojego zaciągnęłam i też nic nie pomogło... Agadka może Tobie się uda? 😁 to chyba trzeba by było co dzień ! żeby poskutkowało.
Nirmalka- ładne zdjęcie 🙂 Zabieraj D-brycz i na porodówke !;D
Superbabeczko- z Helenki i tak aniołek 😉 więc pomarudzić czasem musi 🙂 ogólnie jest przesłodka.
magdaluke- mówisz, ostatnie podrygi? 🙂 to już czas !

Ja jestem już poddenerwowana, że nie rodzę i chyba dlatego nie rodze 😮 jednak psychika to potrafi człowiekowi życie utrudnić. Może jakaś wizualizacja dziewczyny? 😁 będę sobie dziś wmawiać że urodziłam przed terminem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnyloczku a skad wiesz o tym sposobie przyciskania tego gornego kolka? Jasne ze zastosuje!
Maz dzis sam kupil 3 zyrandole! Ja tego nie ogarniam. I co najlepsze wiece ze mi sie podobaja?! Jak go popznalam nie mial zielonego pojecia o domu, o wnetrzach,a teraz nawet wyrobil sobie gust! Tylko przez ta rozlake zaczal myslec ze przebywanie w szpitalu przed porodem to radosny czas oczekiwania na dziecko. Aj wsciekla jestem na takie myslenie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laska w pokoju która zwijala się przy skurczach a maszyna pokazywała 40-50 tak robiła i było od razu 90.
4nula śliczna córka i ile wloskow.
Dorotko a była taka spokojna Hehe

My wracamy z badania oczek... nawet nie wiecie jaką trumnę przeżyłam 😞 to było straszne ;( Boshe jak on płakał jak mu wsadził coś między powieki i otworzyła... A jak Jak on walczył tymi oczkami... I znowu rycze... Zazdroszczę że nie musialyscie na to patrzec u swoich
Ciągle mam ten straszny widok przed oczami... ;(;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany! Czarnyloczku wspolczuje... To juz strasznie wyglada jak opisujesz a widziec i jeszcze u wlasnego skarba... Straszne...
Bisia jak ja ostatnio powiedzialam ginowi ze juz przeterminowana jestem to stwierdzil ze nie, ze jeszcze 2 tygodnie mam na przeterminowanie wiec nie jest jeszcze z nami tak zle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz po wizycie tetno super i wogole oki wszystko no i dostalam skierowanie do szpitala z podejrzeniem ciazy przeterminowanej 😉 tzn jeszcze nie moge do szpitala jechac bo skierowanie wazne dopiero od poniedzialku. wiec jak przez weekend nie urodze normalnie to w poniedzialek spie ile sie da i jade do szpitala na wywolywanie! Nirmala to mozemy sie na poniedzialek umowic 😁 a to i wtedy Magdyluke czas to we 3 mozemy a co 😁
Czarnyloczek ja kiedys tylko widzialam jak pobierali krew z glowki synka mojej siostry i mi starczy 🤨
Bisia biedaku sprobuj kombinacji z ktg i moze szybko z tej polki cie zdejma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry

magdaluke nie wiem jaki masz telefon ale jak mozesz pobierac rozne aplikacje to viber to cos takiego jak skype na telefonie mozesz pisac i dzwonic z polska i calym swiatem za darmo tylko musisz miec internet w telefonie....
dylan !

anula aez lenka cudowna i taka ciemniutka 😁 aj z tym mleczkiem to chyba kazda ma jakis tam problem...nie wiem co doradzic a jak odciagniesz tyle ile je modyfikowanego to sie najada?? moze za malo ciagnie/za slabo?!

superbaba oby to tylko jeden taki dzien chyba ze mala byla zmeczona po porodzie i dlatego spokojna a teraz wam pokaze hihihi ....nie no napewno nie 😁

zadnego skesu nie bylo zanim skonczyl swoje rozgrywki byla 1 w nocy 🤔
ale ja w nocy mialam bol! znaczy taki chwilowy macie tez tak czasami jak sie na na druga stone obracacie i tak jakby ja sie juz odwrocilam a brzuch jeszcze nie lol i cos mi tam zrobilo aua jakby sie oderwac chcialo hahaha ale bol ale jak juz sie wygodnie poloze to ok ale jak zaczelam krzyczec to sie az maz obudzi-zazwyczaj go nic nie budzi!

czarnyloczek ale badanie :/ masakra jakas

dbrycz szybko ci dali skierowanie wow ale to dobrze nie musisz dlugo czekac a moze sie wystraszy i samo urodzi w weekend 😁
ja planuje w nastepny weekend rodzic hahahahahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka no ja z tym przekrecaniem to praktycznie za kazdym razem tak mam tylko nie krzycze 😜 ale ogolnie to juz nie pamietam kiedy mnie nic nie bolalo, ciagle cos 😮
lekarka mi powiedziala, ze w przychodni moga mnie tylko do konca 41 tygodnia trzymac a ze w poniedzialek akurat zaczynam 42 tydzien to sruuuu do szpitala. no nie wiem moze jakas dzika jestem ale sie ucieszylam bo juz mniej wiecej wiem na czym stoje 😁 a nie ma to sie w nieskonczonosc ciagnac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie...będąc w ciąży najbardziej się bałam że nie będę potrafiła uspokoić własnego dziecka.. Dzisiaj znowu razem plakalismy, tyle że on zasnął z braku sił chlipiac.. 😞 będąc na wczesniakach dużo widziałam ale to już był szczyt moich możliwości 😞 Ją małego niestety nigdzie nie wyśle z tata bo on boi się pustej igły...
Najgorsze że za 3 tyg do kontroli... 😞

D brycz to max we wtorek będzie Iza- Super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarnyloczek kazda sie tego boi i napewno kazdej sie to przydarzy nie raz :/ niestety trzeba przejsc ciezkie chwile....a macierzystwo i wychowanie malego czlowieczka jest najciezsza rzecza na swiecie ...............musimy dac rade 🙂


dbrycz to super widzisz a mnie dopiero na wywolanie umowili jak bylam w 42+1 tc wczesniej nie musza..:/...dziwne zobaczymy co teraz bedzie 🙂 heh czyli ostatnie dni dla ciebie kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarnyloczek napisał(a):
D brycz chodziło mi o badanie. On płakał z przerażenia a ją widoku jak ktoś grzesiek mojemu dziecku w oczkach... A potem usnal mi w ramionach :*
D brycz korzystaj z ostatnich dni i lec !
Agadka może Sarah wyjdzie też na dniach.

a bo myslalam, ze tam to swoja droga a i potem w domu powtorka 😞 nie no to to zrozumiale niestety 😞
a nie robia u was tak ze zabieraja dziecko do zabiegowego a matka czeka na korytarzu? bo wlasnie tu tak robia tylko mnie siostra wyslala, zebym zobaczyla czy juz a oni wlasnie sie wkuwali i predzej wyszlam niz weszlam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Znów nikt się nie rozpakował, tak wcześnie się zaczęło a teraz co rusz zaczyna się czas przeterminowań i wtedy to chyba najgorsze czekanie i zniecierpliwienie, ciekawa jestem jak to będzie u mnie czy zechce wyjść jeszcze w sierpniu czy będzie czekał do września bo u mnie to i taki scenariusz jest prawdopodobny.
Za mną znów nieprzespana noc 🤢, ale byłam u fryzjera i humorek mi się poprawił - wreszcie wyglądam jak człowiek bo już straszną miałam fryzurę. Muszę w weekend namówić mojego chłopa na jakieś fotki bo mam ich malutko z brzuszkiem a to przecież fajna pamiątka, tylko że on uważa że to niepotrzebne.
Dzieciaczki macie przesłodkie - lubię oglądać fotki takich malutkich słodkich szkrabów 🙂
Magdaluke mi najbardziej z podanych przez Ciebie imion podoba się Alex 🙂
Suuperbaba czyli Helenka zaczyna pokazywać różki, a może tylko sprawdza rodziców ile dadzą radę znieść 😜. Ja coś czuję że mój Antek to będzie rozrabiaka po tatusiu bo z nim podobno mama miała przeboje 😮
Czarnyloczku najgorsze co może być to patrzeć jak dziecko się boi i cierpi a nic nie można na to poradzić.
Ostatnio o mało sama się nie popłakałam jak byłam na badaniach krwi i przyszli rodzice z małym chłopczykiem na pobranie - jak on płakał to było niewyobrażalne a jeszcze go ta pielęgniarka męczyła bo nie mogła się wkłuć w żyłę i wyszli z gabinetu po paru nieudanych próbach a potem znów miała próbować - strasznie szkoda mi było tego chłopczyka bo tyle się musiał nacierpieć, a Ci rodzice to widać było że wściekli byli na pielęgniarkę że tak męczy ich dziecko. Ja nie wiem jak zniosę jak mojego szkraba będą kłuć, mi od widoku samej igły robi się słabo.
D-brycz dobrze że wszystko oki, mogłabyś już urodzić - może w weekend się cosik podzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znów melduję się w 2paku i bez przepowiadajacych. No ale jeszcze 6 dni do terminu, może malutka się wyrobi 🙂
Codziennie sobie trochę leniuchujemy i słuchamy dziecięcych piosenek, a znajomi dzwonią pytać się, czy Martusia już jest na świecie. Ogólnie staram się "wrzucić na luz" i się nie denerwować. Bo w końcu wszystkie urodzimy, co nie 🙂 W jakiś sposób 🙂

Więc to taki mój apel na dziś - uspokajamy się, może to pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarnyloczek napisał(a):
Agadka może Sarah wyjdzie też na dniach.


heh moze ja tam mysle ze nastepny weekend 😁 lol alez sobie wmawiam

zadzwonilam do poloznej wiec moge przyjsc w pon to przynajmniej dopplerem sercaposluchaja ufff a 20tego ten caly sweep by mi zrobili jakbym nie urodzila do tego czasu ciekawe czy tym razem mi to cos da

akinimod zdecydowanie predzej czy pozniej wszystkie urodzimy hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...