Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!
Jeszcze nie przeczytałam co od wczoraj naskrobałyście - a trochę tego jest - ale wpadłam się najpierw przywitać i napisać że u mnie oki, jestem od wczoraj u rodziców i dopiero dziś udało mi się uruchomi neta na moim laptopie bo wczoraj coś szwankowało. Posiedzę tu do jutra a potem wracam do siebie i we wtorek do lekarza - już się nie mogę doczekać bo dawno nie widziałam swojego szkraba, ciekawa jestem ile urósł i ogólnie czy wszystko jest dobrze.

Zdążyłam tylko zauważyć że mamy kolejnego dzieciaczka 🙂 - Akinimod gratulacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad czemu już nie spotka? 🙂 minie troche czasu i postarasz się o kolejnego takiego dzidziunia 😉 A mój ginekolog 17.. albo 18 czyli akurat w moim po moim terminie.. a we wtorek prywatnie przyjmuje i się zastanawiam, czy do niego nie iść..bo po co mam siedzieć w tym szpitalu dwa tygodnie i czekać na poród;/ a oni nic nie będą robić...;/
magdaluke rodzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad - rozumiem Cie doskonale..tez sie pare razy splakalam nad tym czasem ciazowym! Bo on mial byc taki piekny i pelen wspomnien i usmiechu, a byl tak ciezki, zaplakany, przelezany 😞 No i tez raczej sie nie powtorzy...mam jakies 80% szans na ponowne lozysko przodujace, a tego wiecej nie zniose raczej! Do tego ten ciezki powrot po cc do zycia...chyba zrezygnuje:/
A moja Helenka tez sie czasem krztusi, a my wtedy z mezem zawal na miejscu! Smoczka tez dalismy juz pare razy, ale ona jakos specjalnie chetna do niego nie jest...czasem chwile pociumka!
Gaja - super, ze pojechalas do rodzicow..i milo czas spedzasz, nie sama, relaks pelny...korzystaj Kochana jak tak niezle sie czujesz 🙂
Amelia - to idz faktycznie do niego priv i obadaj sytuacje! Ale jakbys musiala lezec, bo taki mus to trzeba dla dobra malucha!

Pisalam dzis do Moni - malutka stabilna! nadal kroplowki, hormony itp..Monia cale dnie siedzi u niej, a tylko na noc wraca do domku. Ciezko jej biedulce, ale walcza nasze dziewczyny dzielnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia: idz lepiej, on sam cosik poradzi i jakos ze swoim ginem bedzie razniej 🙂
babeczko: nio rozumiem Cie, my tez nei wiemy jak to bedzie. Mam obcizony organizm i nie wiadomo jak zniesie druga ciaze 😞 ale tak mi zal tego czasu 😞 Moglo byc inaczej a tu na wlasne zyczenie zylam tylko w strachu
gaja: wypoczywaj!! i korzystja jeszcze!!
NIO a nasza trzyma sie dzielnie!! KOchanahttp://brzuszek.net/ trzymam kciuki zeby wszytsko bylo dobrze!!
Ajjjj i zapomnialam Wam napisac moja kumpela urodzila dzis w nocy synka:: 4650!!!!!! Nio nie zapowiadal sie na az tak duzego!! Ale nic nie wiem czy sn czy cc. Nie chce ja dzis meczyc zadzwonei jutro, ale maly zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow a jednak to bylo to no prosze a tak sie zapowiadalo spokojnie jakis jeden skurcz 😁 hihi

gratulujemy martusiiiiiii
ciekawe jak sie rozwinol porod ze tak szybko poszlo 🙂


szkoda mi moni 😞 dobrze ze sa silne napewno bedzie ok ale stres zawsze jest

magdad duzy chlopak wow ciekawe czy jej cc zrobli....

superbaba mowila kiedy jakis zabieg czy cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad nigdy nic nie wiadomo,organizm sie zregeneruje i moze znowu cie to szczescie spotka i z brzuszkiem bedziesz chodzila 🙂,ale masz racje napewno zal jest jak juz dzidzia na swiecie nikt od srodka nie kopie 😉
Monia silna babeczka mam nadzieje ze wszystko dobrze sie ulozy,tylko trzeba na to czasu niestety
Ciekawe jak Magdaluke moze sie rozkrecila 🙂 zobaczymy czy sie odezwie
Mnie cos od rana w brzuchu cmi cos jak na mega okres 🤪 chcialabym zeby to juz bylo to 😉
ale nie nastawiam sie za bardzo
Teraz czekamy na Pampinke,Bisie,Nirmalke i kto tam nastepny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak aguska jeszcze kilka mam przed nami 🙂 ale nigdy nic nie wiadomo 🙂

ja mam jakies uczulenie i wysypke na rekach cala noc sie drapalam do krwi wrrr zaraz mi odpadna palce lol

gaja jak bedziesz miala chwilke zaloguj sie na tym naszym nowym forum i wklej tabelke zeby byla na pierwszej stronie zebysmy ja latwo mogly odnalesc ~ 😁
http://www.mamusie.net/forum,lipcowko_sierpniowki_2012,118,212688.html,str=0#212953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
E tam, nic.
No ale co tu o mnie, jak Martusia na swiecie!!!! Dominika, gratulacje!!!!!
Ale z zaskoczenia, nie moge!!!!!! SUPERRRRR.
Ja mam nieregularne skurcze, jeszcze tego czopa wylazlo, nie pamietam, zeby az tyle z ELla bylo....w ogole smialo stwierdzam, ze nie ma zadnej pewnosci, ze przy drugim porodzie bezize tak samo, jak widac jestem tego przykladem. Ale brzuch mi sie obnizyl, mam taka "spadzista zjezdzalnie" a nie "poleczke". Cos musze porobic...
Bisiu, a Ty jutro do szpitala a cc 14tego? Bedzie ok, powtarzaj sobie, ze po syneczka jedziesz.
Aguska, no idz, pochodz, moze cos ruszy. Madzia i Dorotka, nie zegnajcie sie na zawsze z brzuszkami, zycie pisze ciekawe scenariusze, nigdy nic nie wiadomo. No u mnie to chyba wiadomo, bo dowjeczka styknie ale tez sie nie zapieram. A co do hormonow i plczu itd...to wy teraz mamusie akurat w tym okresie , to takie troche bomby chodzace...ale sie unormuje, obiecuje 🙂
Agadka, moj Luke mowil, ze probowla tego viber i byl odplatny....ale to jais czas temu. Moze sie zmienilo. Ja mam wykupiny abonament na skypie i dzwonie do PL unlimited za 6 $ za miesiac, no ale wolalabym za darmo, wiadomo.
Agadka, posmaruj hydrocortizonem albo jakims antyhistaminowym dostepnym bez recepty, w ciazy ok,. Ja tez stosuje od czasu do czasu ,bo tak to tez bym sie zadrapala ( ale ja mam kontaktowe alergie i atopowa skore 😞)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke- ja jutro do szpitala a cc być może 15 sierpnia dopiero, czyli po terminie.....jeszcze bym się godziła że w poniedziałek idę a nastepnego dnia robia cc, a po co ten wolny wtorek w szpitalu??? Mama mnie sprowadza na ziemię, że z tych nerwów dostane gorączki i jeszcze przełożą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Gratuluje naszym dzisiejszym mamą 🙂 Dominika to zaskoczyłaś wszystkich gratuluje mamusi 🙂
Pampinko Gratuluje Filipka i mam nadzieje że mimo jego wagi wszystko dobrze z Tobą i synkiem 🙂 życzę dużo zdrówka dla mam i ich dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo jeszcze jedna mamusia pampinka gratulujemy 😁

alez niespodzianka 🙂 to co w przyszlym tygodniu juz nikt nie chce rodzic tylko w tym hihi

amelia bisia na srode mysle ze jeszcze jeden dzieciaczek przed frankiem wyjdzie....tylko ktory?!?!
chetnych sporo

dbrycz jak dzis u ciebie???

magdaluke viber jest na 100% za darmo bo tak sie laczymy z polska 🙂 wiec u was pewnie tez....sprobuj sciagnac bedziemy mogly pisac za darmo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i Pampinka 🤪 dzisiaj gratulacje! moze biedna potem bedzie miala wiecej sily, ochlonie i nam opisze co i jak 😞
Agadka ja dalej nic, tzn bez zmian dalej krzyz boli, brzuch na dole ciagnie i tyle! bylismy na urodzinach chrzesniaczki mojego miska, malutka dokladnie rok temu sie urodzila, no dokladnie 13 sierpnia o 5 rano wiec wszyscy sie smiali, ze moze i nasza sie tak urodzi, zobaczymy...
ja jutro rano spie ile sie da, potem czekam do 15 az misiek prace skonczy i urlop zalatwi i do szpitala 🤪 Bisia i sie smiej ze mnie ale ja normalnie nie moge sie doczekac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka i Akinimod gratulacje! To ktora kolejna? 😉 D-brycz a Ty jakie rozwarcie mialas ostatnio? Bo jak juz jakies wieksze to pewnie po oksytocynie szybko pojdzie? 😉 Mnie maz juz jutro wygania do szpitala, normalnie chce sie mnie pozbyc 😉 A ja mam stracha... Dzisiaj jakos wiecej boli wiec nawet na spacer sie wybralam ale jak widac wiecej nie ruszylo. Magdaluke wydaje mi sie ze tata chetnie by sie podzielil data urodzin z wnuczka, tym bardziej ze on swoich urodzin nie lubi obchodzic - jakis kryzys juz chyba :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka napisał(a):


gaja jak bedziesz miala chwilke zaloguj sie na tym naszym nowym forum i wklej tabelke zeby byla na pierwszej stronie zebysmy ja latwo mogly odnalesc ~ 😁
http://www.mamusie.net/forum,lipcowko_sierpniowki_2012,118,212688.html,str=0#212953


Agadka zalogowałam się na tamtym forum specjalnie żeby wkleić Wam tabelkę (bo ja to jeszcze i wrześniówką mogę być choć domownicy wróżą mi poród w ciągu najbliższych dwóch tygodni - zobaczymy) ale niestety jako nowy użytkownik nie mogę dodawać linków i już kilkakrotnie skasowało mi wiadomość 😞

Pampinka gratulacje!

Nadrobiłam Was, zaktualizowałam tabelkę i nawet na bieżąco pisałam sobie posta w nowym oknie ale niestety skasowało mi mojego całego posta 😠 😠 i teraz nie wiem co do kogo pisałam a nie mam sił na nowo czytać i pisać więc wybaczcie że nie odpiszę każdej z osobna.

Magdaluke jak się trzymasz? Może urodzisz jutro - dokładnie w terminie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...