Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiecie co najgorsze?! Że jeszcze wczoraj mężowi się chwaliłam, że nic mnie nie bierze, że zdrowa..że widać chorowita byłam tylko w 1 trymestrze..i masz Ci - wykrakałam! Rozkładam się na całego...jęczę, bo wszystko boli 😞 Co za koszmarzysko! Dzieki za wsparcie Babeczki, bo mąż pewnie zwariuje dziś ze mną 🙂 A jeszcze dziś boli cały dół brzucha..nie wiem czy wiązadła czy coś innego:/ No dzień dupa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kambea, gratuluje synusia!!!!!

A wiecie, rozmawialam z ginem o dokladnosci rozpoznawania plci...i w sumie nic nowego mi nie powiedzial, bo tak myslalam, mowi, ze jesli jest dziewczynka, to 80 % mniej wiecej, ze rzeczywiscie dziewczynka, a jesli chlopiec to spokojnie prawie 100 % 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratuluje chlopaka

co do potwierdzalnosci to rzeczywsice moze i z dziewczynkami nigdy nic nie wiadomo ale juz jedna pomylka byla na forum to chyba wiecej nie bedzie 🙂

jak jeszcze raz potwierdza ze dziewczynka to juz raczej bedzie dziewczynka ):
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia..cos czuje, ze sie jednak zdecydujecie 🙂 My na pewno chcemy wiedziec, ale to pierwsze wiec moze inaczej 🙂

Poplakalam sie z tej choroby, goraczki, bolow i bezsilnosci 😞 Nie wracam do roboty chyba - widze, ze nie ma sensu..jak nie serce to chora 😞 Ledwo dycham, leze i rycze jak glupek...to jakis koszmar!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kambea gratuluję synusia 🙂
Ciekawe czy u nas jutro się dziewczynka potwierdzi. Jak ostatnio zapytałam na ile procent pewna płeć to mi lekarz powiedział "na dzień dzisiejszy pewna dziewczynka, jak nic jej nie wyrośnie..." :P
Magda ja też jestem zdania, że dom ma służyć mi a nie ja jemu i nie jest do oglądania 😉 A mój mężulek bałaganiarz, ale nie mogę powiedzieć bo posprząta, naczynia pozmywa, jedzonko zrobi, na zakupy pójdzie, nawet koszulę sobie odprasuje jak trzeba. Kochani Ci mężczyźni teraz 😉 Aaaa... Magda co tam na obiad wymyśliłaś? Ja muszę sie pochwalić bo wczoraj robiłam krupnik, którego mąż normalnie nie jada a mojego zjadł i wczoraj i dzisiaj 2 talerze 😮 A na deser robilismy gofry z bitą śmietaną, truskawkami i sosem czekoladowym. Pychota! W drzwi sie chyba nie zmieszczę jak tak będę całą ciążę jadła :P
Superbabeczko powrotu do zdrowia 😘 Kuruj sie kochana i wygrzewaj pod kocem albo kołdrą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kambea gratuluję synusia!

Szykuje nam się przewaga chłopaczków. Ja mam nadzieje że się dowiem 16 kwietnia na usg połówkowym, bo dziś się umówiłam i już nie mogę się doczekać. 🙂
Ja bym chciała dziewczynkę, bo u mnie w domu zawsze była przewaga facetów (mam trzech braci) i mogłoby się to w końcu odwrócić 😆, ale jak będzie chłopczyk to będzie synuś mamusi 🙂 i mąż będzie bardzo szczęśliwy bo od początku liczy na syna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla dwóch synków 🙂

Superbaba spróbuj Prenatal GripCare dla ciążówek - dostałam od gina na przeziębienia i całą zimę się na tym trzymam. A jeśli nie boisz się brać leków to od rodzinnego mam sprawdzony zestaw: 2x dziennie po 2 tabletki rutinoscorbinu, wapno i paracetamol jesli masz goraczke. Oczywiście najlepiej to skonsultować z lekarzem, ale ja brałam, mi pomogło. Zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór babeczki 🙂

wow gartuluje amelia i kambea synów 🙂 jest znaczan przewaga płci męskiej 🙂 do tabelki dopisze jutro bo tabelka jest na drugim komputerze który własie ejst zajęty przez męża 😜

a co do płci to czesto się zdarzaja błedy wbrew pozorom i to sysząłam ze czesto z chłopców robi sie dziewczynka bo pochwa jest opuchnieta a do tego ajk jeszcze pepowina gdzies w poblizu sie pojawi to mzoan sie pomylic a z dziewczynkom moze cos wyrosnac:P róznie to bywa przekonamy sie na 100% przy porodzie, ja już powoli zaczynam sie przyzwyczajac do chłopca-bede pokoik malowac za 3 tygodnie na niebiesko albo zielono( bo wymieniamy drzwi wiec trzeba i tak malowac to od razu na kolorek dla dziecka sie uamluje)

superbaba trzym sie nam mocno i zdrowiej a sio choróbska

Magda też czuję że bedziesz miec druga babeczke 🙂

co do superbaby jakoś mi chłopak się nasuwa ale ja nie mam intuicji wiec penwie sie nie sprawdzi 🙂

ale mnie mocno mój Adas kopie 🙂 aż się sama do siebie śmieje 🙂 fajnie czuć swojego maluszka i wiedziec ż eono tam na parwde jest 🤪

zazdroszcze badania USG 3D ja niesttey nie moge sobie na nie pozwolić bo 350 zł to sporo bo czkea mnie troche wydatków w najbliższym czasie np. komunia siostrzenicy męża urodziny teściowej itd. ale bardzo zazdroszcze wam że bedziecie miały takie badanie szkoda ze nie ejst ono tańsze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kambea jeśli dobrze pamiętam to masz juz 3 pociech w domu, możesz napisą cczy masz crki czy synów 🙂 pytam z babskiej ciekawości bo żadna mama z forum sierpniówek chyba nie ma syna, bo ja i magdaluke i Monika mamy już córeczki w domu ale syna chyba żadna nie ma, a chciałbym wiedzieć jak to jest mieć syna w domu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja nie wiem czy bede miala zwykle czy mi przelacza na 3D...bo na nowym sprzecie to jeden przycisk, z tego co zauwazylam jak z Ella mialam usg. I nie bylo problemu najmniejszego, ale nie wiem jak to tu, gdzie ide, mam nadzieje, ze sie mocno nie zawiode.
Nie ma obiadu....moj maz mi zadzwonil,ze on pozno bedzie, mam kuraka dla malej i cos dorzuce do tego i warzywa a ja...zjem sobie kanapke czy cos. Przymierzalam sie do plackow ziemniaczanych w koncu, pomysl jeszcze do konca nie upadl , moze na kolacje.
Gratuluje kolejnego synusia!
No rzeczywiscie,mali mezczyzni goruja na forum. Ja juz norme dziewuszek wyrobilam ( ELla 😉) ale oczywiscie jak najbardziej powitam kolejna dziewczynke 🙃 Tak mowie i mowie, ze dziewczynka, pewno bedzie chlopiec i jeszcze wyjdzie na to, ze sie dowiem przy porodzie. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje...OMG kolejny chłopczyk 🙂 Teraz musi być jak nic wysyp panienek!

Ja ledwo dycham w łóżlu 😞Wzięłam paracetamol, bo myslałam że zdechnę...a nawet po nim mam 37,7 i serducho wali:/ Nienawidzę chorować...Dodi - musze zapytac o to co mówisz. Ja biorę syrop Prenalen z malin i czosnku, rutinoscorbin 3x1 i dużo picia. Ale narazie to sie rozwija choróbsko i katuję sie okropnie 😞 A jutro do gina musze iśc, bo zwolnienie się kończy a ja też muszę się obadać dla spokoju 🙂

Co do urody..no własnie ponoć dziewczyny zabierają, ale to róznie bywa..ja też wysypana i w ogóle jakaś ble:/

A na obiadek mam barszcz krakusa i uszka z mięsem...teraz to i tak ciężko mi coś wchodzi 😞 Budyn maz mi zrobil to zjadlam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...