Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Strzauka boski ten garniturek ahhh ahhh miodziooo. Ja jeszcze nie mysle o chrzcie mojej kruszynki,ale chyba teraz zaczne. No i zdrowka Ci życze kochana ;-) uwazaj na siebie

Monia gratuluje synka.. małe zaskoczenie ;-)

Musialam nadrobic zaleglosci ,tyle stron do czytania mialam,ze nie pamietam co mam napisac hehe ,ale to chyba w normie ;-)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ten moj zestaw nie jest drogi, ale mi sie jakos tak podoba, wiec moze go kupie, a zawsze komus w prezencie mozna dac 😉
Strzalka garniturek super, a my z ubrankami na chrzest sie powstrzymamy, bo chrzest pewnie bedzie dopiero w nadstepnym roku jak siez malenstwem do Polski wybierzemy. Ja tez bym chyba jutro zazwonila jutro do lekarza, bo po co ryzykowac.
Co do lozeczka to my jedziemy do Ikei szukac jakiegos pomyslu, bo jakos sie boje robic takie duze zakupy przez Internet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny, kochane jesteście 😘 na pewno dam Wam jutro znać co z tymi upławami, jakby były niepokojące to zadzwonię do ginki 🙂

a ten garniturek to taka myśl męża, bo ma zajoba na tym punkcie, że jego syn MUSI mieć taki garnitur, a pierwsza okazja to chrzest 😉

anyaz w IKEI widziałam całkiem ładne łóżeczka za 200zł, ale to było już z miesiąc temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Garniturek rewelka!!! 🙂

A lozeczka w ikei sa ponoc w stalej sprzedazy i kumpela sobie chwalila! a te na allegro Klups itp tez sa bardO dobre, bo polowa znajomych je miala, a ja dostane po dzieciach siorki 🙂
...jeszcze nie dotarlam pod prysznic bo z mezem sie zagadalam...poza tym jakos slaaaabooo mi:/ Syf!

A z tymi zakupami to ja staram sie ostroznie...zeby nie kupic za duzo:/ No ale az sie czlowiek rwie!Glownie nastawiam sie na pajacyki rozpinane od dolu do gory i bodziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zakupowy szał trwa 🙂

Gaja super że wszytsko dobrze 🙂 a historia ze złodziejami straszna ale niestety sa tacy idioci co musza komuś coś zwinąć zamiast sammeu zarobic na własny tyłek, meżowi pod pracą już ukradli i kołpaki i antene nawet tablice rejestracyjna przednią-trzeba to było zgłaszać na policji i mnówstwo kłopotów przez wybryk jakiś dzieciaków

łóżeczka wszystkie sa sliczne 🙂 jak tak czytam co pszecie to przypomina mi sie moj zapał przy Nadii 🙂 teraz nic nie kupuje, może tylko butle smoczki i pieluszki:P ja łózeczko mam po córci, żałuje tylko ze jest bez szuflady, co do łózek z ikei one chyba nie mają wyjmowanych szczebli ale moze sie myle

strzauka daj znac jutro czy jest lepiej, oby plamienie zanikło bo jednak zawsez to martwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ah dziewczyny jak dobrze ze nie tylko ja juz szleje z zakupami ufff ulzylo mi 😁 mnie jeszcze brakuje kilku rzeczy w tym 4 drozszych jak wozek i niania elektroniczna, lozeczko turystyne na dol i kolyske do sypialni reszte mozna pomalu dokupowywac i szukac promocji pozniej
ja bede miec miesiac przerwy bo lece do polski a jak przyjade to juz 28tydzien wiec pewnie mnie nadgonicie w ten czas 🙂
my chrztu chyba nie planujemy tym razem....

anyaz ja dopiero teraz zauwazylam ze jestes w uk 🙂 jest nas 3 w takim razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha my lozeczko juz mamy ale wlasnie wazne bylo dla mnie ze sie szczebelki wyciagaly i ze ma ta poleczke wyciagana na dole i jeszcze zeby bylo w miare naturalne nie powleczone jakimis farbami bo dzieci lubia grysc lozeczka... 🙃

my mamy to
http://www.smerfusie.pl/i1256_lozeczko_radek_7_szuflada_slomka.html

a i do niego koniecznie ta falbanke maskujaca kupcie 😁 bo jak dacie je do gory dla niemowlecia to wszystko bedzie wam widac co w tej poleczce macie

wkleje wam zdjecie

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/c220843a.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2350/c220843a.jpg[/IMG][/URL]

o taka falbanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie pewnie już śpią...a ja dopiero powoli się wybieram lulu 🙂 Bardzo źle się czuję, tzn. słabo mi cholernie...nawet jak leżę:/ No ale w końcu wybrałam jednego sprzedawcę i kupiłam u kobitki cały komplet...tanio nie było, ale mam cieplejszy welurowy pajac na 62, jeden pajac bawełniany na malutkie 56, jeden pajac bawełniany na 56, jeden na 62 i sweterek..za wszystko 165 zł z przesyłką 🙂 No i na tym narazie koniec zakupów...ufff :P Wkleję tylko sweterek, bo jest tak słodki, że się pochwalę:
http://allegro.pl/minoti-slodziutki-sweterek-z-kotkiem-62-i2254671262.html

Buziaki i miłej nocki! Ja z rańca na badania...cmok cmok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂

Ale się rozpisałyście, jeden wieczór opuściłam na brzuszku i tyle do nadrobienia 🙂 Wczoraj nas odwiedzili znajomi i zrobiłam swoją pierwszą w życiu pizzę 🤪 Wszystkim smakowało, a najbardziej mężowi hihi, chyba dziś też mu zrobię 🙂

Widzę, że już na całego szał zakupów u was! Ja planuję zacząć kompletować wyprawkę dopiero gdzieś w maju i to tylko dlatego, że mąż później wyjeżdża, a chciałabym, żeby brał udział w zakupach 🙂 I może i dobrze, bo inaczej pewnie bym zabrała się za to dopiero w lipcu 😉 A co do łóżeczek, to piszecie, że najlepsze z wyjmowanymi szczebelkami - dlaczego? Zastanawiam się nad tym z Ikea, ale nie sprawdzałam tych szczebelków?

U nas szaro, buro i zimno, chyba znowu zostaję w łóżku cały dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!
Strzauka i jak?? Juz lepiej?? tez slyszalam ze po cytologii mozna krwawic ;/
Nio ja od rana wsciekla bo mnie pompa dzis zawodzi 😞 kurde zlosliwosc rezcy martwych i od rana bylam umowiona i tu nici 😞 Bo musi najpiewr wlaczyc sie prawidlowo i dopiero moge wyjsc 😞 Nio ale coz nie na wszystko mamy wplyw niestety 😞
U mnie pikna pogoda!! Sloneczko swieci!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!
Strzauka i jak?? Juz lepiej?? tez slyszalam ze po cytologii mozna krwawic ;/
Nio ja od rana wsciekla bo mnie pompa dzis zawodzi 😞 kurde zlosliwosc rezcy martwych i od rana bylam umowiona i tu nici 😞 Bo musi najpiewr wlaczyc sie prawidlowo i dopiero moge wyjsc 😞 Nio ale coz nie na wszystko mamy wplyw niestety 😞
U mnie pikna pogoda!! Sloneczko swieci!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂 u mnie też pogoda fatalna aż nic się nie chce a troszkę sprzątania mnie czeka 😞
Superbaba- trzymaj się dzielnie, ja też mam stresa bo mi się szyjka cały czas skraca i 19.04 idę na kontrolę do gina i boję się że będzie mi kazał leżeć plackiem 😞
strzauka- mi również gin powiedział że po cytologii mogę plamić ale może warto pójść na kontrolę jak długo to się utrzymuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 😘 puki co jeest ok, plamien brak 🙂 ja mialam wczesniej cytologie w 12 czy 15tc to tak nie plamilam, jeden wieczor i z glowy. No ale obserwuje czy czasem jeszcze cos nie wyskoczy - oby nie 🙂

Ja tez patrzylam glownie na to aby lozeczko mialo szuflade i wyjmowane szczebelki, uwazam, ze to wygodne 🙂

Dodi pozne zakupy, a juz lipiec to calkiem kiepski pomysl, w swieta moja znajoma urodzila miesiac przed terminem, gdyby tak pozno zaczela kupowac to nic by nie miala... Ja jeszcze w tym miesiacu ze 100zl moge przeznaczyc na malego, bo juz troche wydalismy, ale przydalyby sie jakies wyliczenia ule jeszcze zostalo ogolnie, zeby to jakos rozlozyc 😉

Suuperbaba biedna Ty 😘 mam nadzieje, ze juz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...