Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Strzauka to dobrze że już jest lepiej - oby było tak dalej.

Superbaba oj Ty to biedna jesteś - zawsze Cię coś dopada. Jak się teraz czujesz?

Mój maluszek chyba w nocy chciał mamusi pokazać że lekarz nie miał racji z tą znieczulicą 🙂 i tak się ruszał że zanim usnęłam to co jakiś czas go czułam i było nawet kilka minut że to były takie wyraźne ruchy - chyba pierwsze kopniaki i sama do siebie się śmiałam 🙂

U nas dziś słoneczko świeci i aż chce się wyjść na podwórko.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Sierpnióweczki 2012! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Strzauka dobrze, że się uspokoiło. Oby się utrzymało bez plamień.
Cudne te wszystkie rzeczy, które tu przesyłacie. Ja tak jak Dodi nie spieszę się z zakupami. Wciąż mam wrażenie, że jak nakupuję wcześnie rzeczy to stanie się coś złego i to nie wiara w przesądy (bo absolutnie nie wierzę w takie rzeczy), ale ja przeważnie jak się na coś szykuję to nic z tego i stąd ten strach 😞 Pisałyście o butelkach. Ja raczej tylko jedną na razie kupię bo mam nadzieję karmić piersią. Wybiorę którąś butelkę z firmy lovi, bo mają ze specjalnym smoczkiem przypominającym brodawkę specjalnie dla dzieci karmionych piersią. A ten sweterek Superbabo przesłodki 😉 A jak Ty się dzisiaj czujesz?
Magdaluke współczuję alergii Elli - na orzeszki jedna z najgorszych. Podobnież na ryby może być też jeszcze taka paskudna. Kiedyś na zajęciach kobiecina nam mówiła, że alergia na ryby jest tak silna, że można dostać wstrząsu przechodząc koło sklepu rybnego więc masakra... Ja się modlę żeby Michasia nie miala żadnych alergii bo mój mąż jest alergikiem i astmatykiem chociaż u niego to się objawiło dopiero po 20. roku życia.
A u nas dziś piękne słoneczko więc niedługo wybieram się przed dom na ławeczkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheheh a u mnie dziewczyny ładna pogoda ! 😁
piątek 13 ! olaboga... wez i tu jedz do lekarza dzisiaj, ale mam tylko wizyte u babki od tarczycy, a wynki mam już lepsze, więc się nie obawiam. 🙂 a jedyne co ma mi zrobić to przepisac kolejne tabletki. ;p
a swoja drogą coś często te piątki trzynastego są ! ;/

magdad no i jak tam? mam nadzieję, że już ok? 🙂
superbaba mam nadzieję, że biegunka już dała się na spokój... 🙂

i miałam coś jeszcze dodać, ale nie pamiętam... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do zakupów na allegro.pl
Jest tam full fajnych rzeczy, ale szkoda mi troche bulić za przesyłki. Na miejscu mogłabym kupić coś dla malucha za te pieniądze. :P Prowadziłam kiedyś sklep internetowy ze sprzedażą na allegro i jakoś już mam trochę dość polityki allegro - kupujących i sprzedających. ;] więc ja raczej jak już zdecyduję się kupować to w sklepach, które mam na miejscu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzalka to dobrze, ze u Ciebie juz lepiej 🙂 Ja tez zwykle malam plamienia po cytologi, ale to byl przed ciaza.
Wlasnie Agadka przy przypomnialas mi, ze szufladke dobrze jednak miec na jakies dodatkowe rzeczy.
Ja wieksze zakupy planuje w maju, jak bede miala urlop I wiecej czasu, bo w wolny dzien ciezko mi sie zabrac. Zreszta ta liste w koncu musze zrobic, bo inaczej sie nie zorganizuje. Ostatnio to tylko chodze po sklepach I orientuje sie co gdzie jest.
Dzisiaj ma wolny dzien i postanowilam, ze nie ruszymy sie z kanapy nawet na krok, nawet mezowi zapowiedzialam, ze dzisiaj zero obiadu 😉 Dzien leniucha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny melduję, że plamień nadal brak 🙂

anyaz to ja miałam wczoraj taki dzień, że się z łóżka nie ruszałam 😉 a mój mąż obdzwonił babcię żeby mi coś do jedzenia zrobiła bo ja nie mam sił, i mimo moich protestów, że sobie poradzę to i tak dostałam jedzonko do łóżka 😉 a potem przyszedł mąż wieczorkiem i sam usmażył schabowe, zrobił frytki i sałatę, więc dumna jestem, bo zwykle to nic mu się nie chce a tu mi kazał się z łóżka nie ruszać i sam wszystko ogarnął 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anyaz to ja dokładnie tak samo, w maju mąż ma urlop więc myślę, że trochę zakupków ogarniemy. Tylko bez listy ani rusz - na razie kupuję losowo - to co mi się akurat spodoba, albo jest tanie - z resztą wiele rzeczy to jeszcze nie mam 🙂
baby - love mi na allegro wygodnie, tym bardziej, że nie mogę za bardzo wychodzić .... i łazić po sklepach, a tak mam sklep w domu 🙂 no i na allegro większy wybór 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mojeg do kuchni zagonic to tylko jak po swoj talerz z obiadem przychodzi haha
jego tata uwielbia gotowac ale zaczol dosc pozno wiec ciagle mam nadzieje 🙃]

ale mnie glowa znow boli wczoraj bylo to samo jak tylko ide do lozka oli w nocy boli i teraz wstalam i dalej boli 😞 ojojoj a musze popracowac 3h dzis 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski!
spalam do 9 potem pedicure a co 🙂 i mam teraz takie fajoskie paznokiety az fote chcialam zrobic a tu baterie padly kurw..!
piatek 13 ha ha
Gaja super, ze oki 🙂
Strzauka i bez plamien wiecej 😉
Suuperbaba pij duzo bo sie odwodnisz!
wszystkie ubranka sa super ale ja musze najpierw komode kupic bo zrobie sajgon w domu 😁
a i najwazniejsze 😁 spotkalam u kosmetyczki dziewczyne z podobnym terminem porodu 🙂 i sie dowiedzialam ze niedaleko mam dobrego lekarza z usg 3d/4d wiec wrocilam do domu i sie umowilam mial termin na srode bo ktos odmowil!!! 😁 ja jade 18 kwietnia na nagranie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mmmm... hinduskie jedzonko pycha. Mam taką ochotę, ale to trochę za ostre jak na teraz. A mój mężulek też dobrze pichci i zawsze jak ma wolne to on robi obiad. I ciacho jakieś upiecze 😉
Właśnie trafiłam na taki artykuł: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8683631&rfbawp=1168521715.538&ticaid=13057 Trochę stary... I co zrobić w takiej sytuacji jak ma się ciuszki w rozmiarze 56? 😜 Mojego męża kuzynka urodziła prawie 5-kilowego synka i okazało się, że nie maja go w co ubrać bo nie wiedzieli, że będzie taki duży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój mężuś to gotować raczej nie lubi, za to uwielbia mi przeszkadzać gdy jestem w kuchni więc muszę go wyganiać 😁 u nas to ja lubię pichcić 😉 Ale nie powiem - jak go proszę to mi pomaga 🙂

kurcze, mąż dał mi kasę na fryzjera to się muszę umówić do kogoś, tylko nie mam pomysłu za bardzo co zrobić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baby-love napisał(a):
Ma jakaś z was grupę krwi Rh minus?


Ja mam... a mąż ma rh+, więc muszę robić tego coombsa i mam nadzieję, że nie będę musiała brać zastrzyków, ale prawdopodobieństwo, ze mały odziedziczy grupę po mężu to 60%, więc złudne te nadzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...