Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nirmala - probowalas sliwek suszonych albo jablka? Sprobuj...wspolczuje, bo to nic fajnego 😞 Ja zazwyczaj mam niestety odwrotnie, chyba na mnie tak zelazo dziala:/ A podly nastroj....bywa w ciazy dosc czesto - przynajmniej u mnie :P czasem wybucham bez powodu w ciagu 5 sekund! Poloz sie lulu i moze do jutra minie 🙂'

A ja w koncu nie wiem, czy jutro pojade po rzeczy...bo tam jakies problemy sa z czasem:/ Ble...szkoda by mi bylo, bo kiedy indziej nie bardzo mamy czas! No nic..zobaczymy 🙂

Coś tu cichooo...a ja chyba zamkne zaraz kompa i sprobuje cos obejrzec i usnac, bo z rana na te cholerne badania krwi w koncu pojade! Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Codziennie jem owoce w tym kiwi ktore dzialaly na mnie zawsze przeczyszczajaco i aktivie pije ale widac musze swoje odczekac :/ Teraz juz leze w lozku i zaraz bede lulac. Michasia mnie jeszcze kopie na dobranoc 😉 Kolorowych mamusie :-* Dobrych wynikow badan Superbabeczko :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
suuperbaba - masz racje bo teraz słyszy się o szczęśliwych zakończeniach. Dla takich maluszkow najgorsze sa pierwsze godziny i dni, gdy mojemu synkowi mineło zagrożenie życia w szpitalu dostał jakaś infekcje pani neonatolog dopiero na drugi dzień zwróciła uwagę na wydęty brzuszek choć informowałam wcześniej później okazało się ze doszło do niedróżności układu pokarmowego. Został przewieziony do Olsztyna i tam nie przeżył operacji 😞 dobrze ze przynajmniej medycyna idzie do przodu i słyszy się coraz więcej o szczęśliwych zakończeniach takich wczesnych porodow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo mi przykro Kochana:*

Ja wlasnie na badania krwi:/ Noc koszmarna..na 2 no-spach! Mam jakies bole chyba jelit, ale denerwowalam sie czy to nie dziedziowy brzuch...dzis nadal srednio, ale nie chce panikowac. Pobiore no-spe all dzien i ugotuje sobie ryzanki..moze minie...jakas masakra 😞 Moze odzywa sie moj problem z brzuchem i zoladkiem, bo przed ciaza to ciezko bywalo. Mam ochote sobie palnac w glowe!

Milego dnia Mamusie! U nas leje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😁

4nula przykro mi 😞 takiej straty nie da się przeboleć 😞

Bisia to dobrze że mnie nie podbijałaś szczerze mówiąc nie nastawiałam się że wygram tę aukcję bo chciałam licytowac tylko do 150 zł i minute przed końcem mąż kliknął 152,50 i wygrał 🤪 więc udąło się teraz mam starcha jakie te ciuszki będą ale sztuka wychodzi około 4 zł wiec chyba nie przepłaciłam

Superbabo super że lekarz Cię uspokoił i że jest dobrze odpoczywaj jak najwięcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nirmala co do tych laleczke na aukcjah to ja ejstem nimi zauroczona one się nazywaja "re-born" jakbym była dzieckiem to chciałabym taką lalkę mieć 🙂 więc nim Nadia się urodizła to kupiłam taka lalkę właśnie, narazie lezy w pudle bo trochę za ciężka dla Nadii waży około 2,5 kg i Nadia sie z nią siłuje wiec musi poczkeac jescze w szafie ale lalka super tyle ze cena tez jest wysoka, ale w tedy z mamą się złozyłyśmy i kupiłysmy 😁 zaraz wam wkelje zdjecie naszej lali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4anula strasznie to smutne 😞

Dziś byłam u okulistki i mam już zaświadczenie, że konieczne jest CC. Tymczasem jadę do mamy a tata z mężem znów będą walczyć z łazienką 😉 Tym razem położą część płytek i zamontują w końcu prysznic, bo już z tej wanny coraz ciężej mi się wychodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4anula, przykro mi...myślałam, że dzieci w tym okresie życia już przeżywają....

A ja dzisiaj zostałam sobotnio ostamotniona - maż w pracy, więc staram się zebrać żeby posprzątać w pokoju, zrobić pranie i prasowanie ...ehhhh a jakoś mnie dziwnie łaskocze w dole brzucha co również jest niepokojące zmów i mała się jeszcze ze mną nie przywitała kopniakiem więc czekam czekam...

Dziewczyny, jak tak czytam Wasze wypowiedzi to wciąż się z Wami solidaryzuję. boli boli...
Ale jutro pójdę do Pepco ! HA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

anula to bardzo przykre jak musisz patrzec jak dziecko ci umiera a nie mozesz nic zrpbic najgorsza rzecz na swiecie ale teraz musimy byc dobrej mysli tak jak juz pisalam wystarczy pecha teraz musi byc dobrze i juz 🙂

superbaba nasza panikaro dobrze ze wszystko ok 🙂

maiha ta twoja lala jest calkiem urocza ale tamta z tamtej aukcji wyglada jak niemowle nieboszczyk :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki..w weekendy tak cicho tu.
Maiha - wg mnie jest tam pare super ciuszkow i napewno Ci sie to oplacalo!No ale jak dostaniesz to dawaj znac!

Ja caly dzien przelezalam pod koldra, bo mam nerwa i dola 😞 Jakis kiepski dzien dzis mam i stres znow wrocil..boli jakos na dole i w krzyzu, noe wiemczy to jelita czy voa nie tak:/Niby uspokoila troche, ale kazala zerkac jak dalej...a ja sie oczywiscie boje 😞 Poza tym cos mnie tam w pochwie boli i szczypie...ale to juz inna bajka. Chyba dzis bedzie dzien "leze i sie boje";/ Na nic ochoty nie mam, smutna...ech...musialam sie wyzalic!

Gotuje sobie ryzanke, bo ten brzuch nie daje wytchnienia - moze dieta cos da! A jeszcze humor popsulo mi to, ze po rzeczy i ciuszki nie pojedziemy..moze za tydziwn lub dwa:/
Mam nadzieje, ze Wasz dzionek lepszy'
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej my na chwilke

anula...brak slow...strasznie przykro. Tym razem bedzie dobrze, zobaczysz. 😘

My wczoraj piekny dzien mielismy, karuzela, ciacha w parku, zabawa u babci w przedszkolu...a potem sie okazalo, ze wujek Lukea mila zawal...echh. Dwa w zasadzie, male. Do 22 w szpitalu siedzielismy... Facet 40 pare lat, 5 dzieci, wszystkie adoptowane...mowie wam. Zyje i jest na oiomie , w poniedzialek podwojny bajpas. A moj tata ma operacje zastawki w tym tygodniu. Jestem strzepek nerwow, jakos tak...nie wiem jak sobie poradziec. Dzis Ella obudziala sie z goraczka. Nie jest tak zle, ale u dzieci w kazdej chwili moze sie pogorszyc/poprawic. No nic, moze bedzie ok. My zmykamy, jesli wroce do domu o konkretnej porze to do was napisze kochane! Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda współczuję, będę myślała o Twojej rodzinie ...

A ja dzisiaj posprzątałam w szafach, przejrzałam ubranka małej na pierwszą wyprawkę wg listy i odhaczyłam co już mam, a czego jeszcze potrzeba.
Teraz prasuję sobie i oglądam film ... a na kurze chyba nie staczy energii, może w poniedziałek coś ogarnę.
Najbardziej denerwuje mnie, że jestem głodna, a nie ma gazu :/ i jak tu ugotować sobie coś dobrego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - trzymam kciuki, by z tata i wujkiem bylo ok!Niestety zawaly w mlodym wieku sie zdarzaja i sa grozne 😞 Moj tata mial w wieku 38 lat i ledwo z tego wyszedl...ale wyszedl i ma sie dobrze 🙂 Wiec tego trzeba sie trzymac!

Akinimod - a Ty przypadkiem nie mialas sie oszczedzac po tych skurczach?:/ Ty tam nie przeginaj ze sprzataniem itp...a do jedzonka moze jakas dobra kanapka? 🙂
Ja zjadlam ryzanke...a teraz chalka ze herbatka na deser 🙂 Humor i bole nadal do bani..jakis dzien do d!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze wszedzie jakies tragedie sie dzieja moj kuzyn...tata mojego chrzesniaka mial wypadek przedwczoraj na kopali lekarz mowi ze ma zlamany kregoslup ale na szczescie tylko jeden kreg tylko tak potocznie sie to nazywa 4 miesiace w gorsecie ale zycie i moze sie ruszac ufff jeszcze nie wiadomo co sie stalo ale adam sie boi ze beda chcieli na niego wine zwalic bo jak to w kopalni nie cha sobie statystyk psuc....
szafa juz zlozpna jeszcze druga mniejsza czesc zostala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superbaba właśnie oszczędzam się 🙂 prasuję na siedząco i robię 5 milionów przerw 🙂 i podjadam czekoladkę.
Idę coś podjeść, na szczęście jutro u rodziców się nawpycham jedzonka 🙂
Mała coś dzisiaj spokojna w brzuszku, czuję ją tylko jak się położę, chyba ma leniuszka dzisiaj :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka- jaką masz wadę wzroku? - , + ?
Superbaba- Nie wiem czy Cię to pocieszy.. ja też mam ostatnio jakieś gastryczne problemy.. rano się budzę i nagle czuję, że zaczyna potwornie boleć mnie żołądek.. coś w rodzaju "przeżynania" i tak do dwóch, trzech razy i potem już w ciągu dnia jest okey.. i jak dotąd nie miałam mdłości, tak przy tych bólach mi się zdarzają..;/ nie wiem czy to nie z nerwów, bo apropo przykrych zdarzeń.. w Święta zmarł mój dziadzio..i mam podły nastrój..chyba nerwy dają o sobie znać..w takich momentach popada się w głębokie przemyślenia.. czasem aż za.. i to dla układu nerwowego zbyt zdrowe nie jest 😞
W dodatku, jutro jadę do Warszawy na zajęcia.. i tak trafił się lekki zjazd, że dopiero jutro...ale o 5 rano i wracam dopiero w nocy ;/ przeraża mnie ten dzień bo mój pęcherz sprawia mi coraz większe problemy.. ciągle bym chodzila siku.. Ale musze to jakoś przeżyc. Jeszcze czeka mnie kilka takich wyjazdów...na ostatnie dwa jedzie ze mną mąż, ale sama będę musiała dać rade jeszcze 4 razy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia - no to latwo nie masz:/ A dowiadywalam sie o ta luteine dzis..i ona na ta szyjke jest i relaksujaco na macice, aby skurczy nie bylo 🙂 A z tym brzuchem to caly dzien mnie trzyma...wiec tylko dietka i no-spa..jakies gazy i wlasnie bole:/ A nerwy napewno nie pomagaja...

Prawie caly dzien dzis przelezalam...jutro sama home to zlapie dola pewnie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas nie dosc, ze humory byle jakie , to jeszcze leje. Ella chora...nie jest tragicznie ale mczy sie i marudzi...echh
no ale na poprawe humoru listonosz przyniosl mi paczuszke od sisi z czekolada hehe i pojechalismy na taka wyprzedaz mom to mom i fajniutkie ciuszki dla dzieci pokupowalam, dla malego wiecej bo Ella ma az za duzo, no i milutko
SUperbaba, u Ciebie jak nie urok to sraczka i to doslownie 😞 Trzymaj sie.
Agadka, to okropne z Twoim kuzynem...oby szybko doszedl do siebie i wyrazy wspolczucia po dziadziusiu Amelia... 😞
Wujek lezy, najgorsza to sama operacja...Moj tato to ma planowana operacje zastawki juz od paru lat....i tak mi zle, ze nie bede przy nim, okropnie wrecz. I to jeszcze daleko, bo w Szczecinie tak wiec w sumie ani siostra ani brat nie bardzo moga. Parszywe zycie bywa czasami. No nic, zasnela moja ksiezniczka w koncu..bidulka. Ja mam sprzatania i nie chce mi sie w ogole....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Bidulki! bo jakos sie smutno zrobilo... jak nie dolegliwosci to rodzinne tragedie, wspolczuje i mam nadzieje, ze sie Wam jakos ulozy. i jak najmniej stresow, bo wiecie przecie, ze nie wskazane 😞
Agadka ja jak zamawiamy meble do samodzielnego montazu to meza niedopuszczam... he he chyba ze cos mega ciezkiego. ja uwielbiam montowac 😁 powinnam w jakiejs sieciowce meblowej pracowac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluje - wspolczuje, ze Ella znow bidulka chora:/ Moze jak pospi to jej sie polepszy...a z tym, ze nie mozesz byc przy tacie to rozumiem jak ciezko 😞 W jakos planujecie w ogole odwiedzic Polske jak malutki ciut podrosnie?

D-brycz - to Ty dobra jestes 🙂 U mnie maz to glowny monter, a ja dwie lewe rece i len!

Leze i ogladamy jakis film, ale nie mam nawet sily ani humoru:/ Znow na noc gorzej ze slaboscia i bolem..buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...