Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
Widze ze duzo smutnych spraw sie podzialo 😞
Trzymam mocno kciuki zeby wszytsko sie poprawilo i duuuzo zdrowka przyszlo!
Suuuperbaba bidna ty z tym zoladkiem 😞 Jesli moge ci cos doradzic, w I try,estrze tez mialam silne bóle od jelit i zoladka, wtedy mialam scisla diete tzn tylko suchary i slaba herbatka i Gaviscon 4x dziennie (tylko on pomagal i jest wbezpieczny w ciazy)
Nio mama nadzieje ze w komplecie doczekamy do sierpnia i wszystko bedzie lux 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie!
dzis ja troche pomarudze 😞 bylam troche w pracy i chyba jest mi juz tam za ciezko... ledwie chodze tak jakby cala miednica mnie bolala i az promieniuje na uda, chodze jak kaczka jakas! 🥴
i w sumie nic nie moge na to poradzic bo ani nospa na to nie pomoze ani zadnych przeciwbolowych nie moge, leze i jecze! maz czasem plecy pomasuje to napiecie mi znika i na chwile lepiej
moze mi sie bardziej cos rozciaga albo dziecko gdzies weszlo 🤨 w sumie ciagle czuje kopniaki mniej wiecej w tych samych miejscach to sama juz nie wiem
jutro leze caly dzien w lozku!
i mam juz 2 rozstepy! 🤨 jeden na lewym cycku a drugi po lewej stronie brzucha - chyba za duzo leze na lewym boku 🤢 smarowac sie smaruje z pharmacerisa ale z moja systematycznoscia to jedna wielka tragedia
jedyne co mnie dzis ucieszylo to to, ze nie musialam 30 stron nadrabiac 🤪 wiem wredna jestem 😁
buziaki mamuski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaszłam wczoraj do Mothercare, bo w Smyku widziałam już praktycznie wszystkie rzeczy.
Spodobało mi się dużo ubranek i chyba skuszę się i je kupię. Nawet zwykła koszulka ma coś w sobie. Widziałabym swoje dziecko we wszystkich rzeczach stamtąd. :P
Widziałam np. coś podobnego do tych ciuszków, na które mam oko:

http://www.mothercare.com/Mothercare-Girls-Shiffli-Romper-Dress/dp/B006O8LBCS?ie=UTF8&ref=sr_1_34&nodeId=1330954031&sr=1-34&qid=1334524208

http://www.mothercare.com/Girls-2-pack-Romper-Dresses/dp/B006O8K8K4?ie=UTF8&ref=sr_1_103&nodeId=1330954031&sr=1-103&qid=1334524163

Swoją drogą fajne połączenie sukieneczki z body. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Baby love, moja mala to wiekszosc lata w takich rampersikach przechodzila i rzeczywiscie super sprawa. Szczegolnie dla maluchow, jeden ciuszek i ubarana.Tylko ja wiekszosc Cartersa mam.
Dzisiaj bylismy na wycieczce objazdowej hehe, tak do parku i w ogole i nam sie przypomnialo, ze jest sanktuarium dla dzikich ptakow i pojechalismy. Swietna sprawa. Mala marudzila troche ale bez goraczki...bo po lekach. Ale w domu jej nie moglismy utrzymac bo stala przy drzwiach i bye bye....a pogoda letnia.
D-Brycz, odpocznij i moze lepiej CI sie zrobi. 😘
Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - super, ze Ella troszke lepiej! A jak ladna pogoda to faktycznie slabo siedziec home! U nas pogoda syfiasta...chlodno i leje:/ W sumie to mi ryba, bo i tak pozwolenie mam tylko na krotkie spacerki. Dzis nawet kompa nie odpalam...mam w nosie, bo dol mnie dorwal i stres:/

Baby-love - fakt, ze maja fajne ciuszki ! Ale troszke drogie sa:/ Poza tym u nas raczej dlugo upalu nie bedzie wiec watpie bys ubrala w te rampersiki duzo razy 🙂 Ja pewnie z jeden kupie..i tak raczej pierwszy miesiac-dwa bede w pajacyki i body tylko ubierac...to tak z rad moich 5 przyjaciolek i siostry 🙂

W tym tyg.przychodza te ciuszki co zamowilam..troszke juz bedzie 😉 Proszek Jelp i plyn juz kupione czekaja w szafce 🙂 Teraz tylko miejsce musze zrobic w komodzie swojej i moge prac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Kwiatuszki, wróciłam po weekendowej przerwie, zjazd odbębniony, ale to, co mnie czeka w ciągu tych 2 tygodni to olaboga - muszę do końca kwietnia oddać całą pracę i nauczyć się na egzaminy 😞 Trochę jestem załamana, ale siadam dzielnie do kompa i się nie poddaję 🙂 Więc na najbliższe dni odkładam wyprawki, ciuszki, wózki na bok i intensywnie studiuję 😉

Wrzuciłam zdjęcie brzuszka 🙂
Buziaczki na cały dzień :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki, przez cały weekend mnie nie było i widzę że dużo przykrych spraw was dotknęło, mam nadzieję że ten tydzień będzie o niebo lepszy i nasze humorki bo mnie też ostatnio smutek dopada a jak pomyślę że jeszcze przez 2,5 miesiąca do pracy muszę chodzić to mnie to przeraża 😞 bo już ciężko te 8 godzin wysiedzieć, ale zobaczę co powie mój gin w czwartek bo może wyśle mnie na zwolnienie. Ale to też by kiepsko było bo w maju mam konkurs na wyższe stanowisko i bardzo bym chciała je dostać bo 2 lata na to pracuję ale jestem tego zdania że moja kruszynka jest najważniejsza i jak mus to mus z tym zwolnieniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak wy umiecien tak wczesnie wstawac 😮 jestem nieprzytomna!!!! a musze sie zawiesc do lekarza probuje cos zjesc i wziasc witami ale mi sie dzwiga

poranki nie sa dla mnie 🤪 chce spacccccc

jade do lekarza gadac cos o porodzie nie wiem dokladnie co i jak ale napisze potem booziaki milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka napisał(a):
jak wy umiecien tak wczesnie wstawac 😮 jestem nieprzytomna!!!! a musze sie zawiesc do lekarza probuje cos zjesc i wziasc witami ale mi sie dzwiga

poranki nie sa dla mnie 🤪 chce spacccccc

jade do lekarza gadac cos o porodzie nie wiem dokladnie co i jak ale napisze potem booziaki milego dnia

aż jestem ciekawa co lekarz będzie ci mówił, z tym wstawaniem tak rano to u mnie 9 jest ok czuje się wtedy wyspana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziweczyny czy wy zapisujecie się do szkoły rodzenia? ja zapisałam się i zajęcia będą prowadzone od maja do końca czerwca więc chyba brzuszek nie będzie jeszcze tak mocno przeszkadzał hehe, szkoda tylko że nie dostałam się do szkoły prowadzonej przy szpitalu w którym będę rodziła bo tam prowadzą zajęcia położne z porodówki i słyszałam że jest na wysokim poziomie, mam tylko nadzieję że ta do której się zapisałam też będzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe rzeczywiscie dobrze tak pospac 🙂
Nio ja tez standard to godz 7 mąż jedzie do pracy i przynosi mi ciepla wode zeby popic tabletke na tarczyce bo trzeba ok 30 min przed jedzieniem) Nio a ja sie zwlekam przed 8 bo obowiazkowo musze juz zjesc sniadanie 🙂 Cóż taka dieta jesc zaczynam od 8 a koncze ok 23-24 heheh. 🥴
U mnie fatalna pogoda 😞 pada 😞 nio ale przynajmniej wezme sie za dokumenty i ponadrabiam troszku pracy 🙂
Pozdrawiam Was cieplutko w tak pochmurny dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad napisał(a):
Karioka tez o tym mysle 🙂 W srode ide na wizyte do sowjego gina i podpytam jak łożysko,to dopiero wyjdzie czy moge isc w ogole do szkoly rodzenia 🙂


no ja się zapisałam ale właśnie w czwartek spytam się mojego gina czy będę mogła wogóle chodzić, jak narazie nie maiałam żadnych przeciwskazań, no i zapisałam się na basen bo strasznie kondycja spadła już ledwo na 4 piętro wchodzę a lekarz mi powiedział że basen jest ok i nawet wskazany na moje bóle pleców także niedługo popluskam sobie tylko mam nadzieję że nie dopadnie mnie żadne zapalenie pęcherza bo na basenie to nie trudno o nie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karioka basen ponoc idealny na kregosłup 🙂 Tylko ja plywac nie umiem hehe 🙂
Nio zawsze bezpieczniej zapytac lekarza, a tak zapobiegawczo na pecherz biore Femisept Uro _taka zurawinka i dodatkowo pietruszka zeby lepiej wypłukiwac 🙂 Nio bo dolegliwosci pecherza sa okropne i czeste niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój gin kazał mi jeść żurawinę i profilaktycznie brać żuravit na pęcherz, a o zapalenie na basenie nietrudno. Co do kręgosłupa, to nie wiem czemu, ale od września chodziłam raz w tygodniu na basen i za każdym razem potem nie mogłam chodzić, tak mnie bolał krzyż 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kochane po Weekendzie!!! Dziś rano dopiero wróciłam od rodzinki, szkoda tylko, że taka brzydka pogoda była 😞 ale fajnie było!!! i kuzyn ma 4-miesięczną córeczkę, słodziutka jak cukiereczek 😉 Tyle się naczytałam Was i juz nie wiem co pisać 😉 Zapomniałam...skleroza postępująca niestety 🙂 mam nadzieję, że co u niektórych z Was juz będzie lepiej a Ciebie Suuperbaba to mi szkoda bo Ty biedna wiecznie coś... 🥴. czekam na dziewczynki z wiadomosciami z USG no i może jakies fajne zdjęcia maluszków wstawią..? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dodi za info
strzauka u mnie są 2 szkoły rodzenia na NFZ a w prywatnych to ok. 30 zł za godzine biorą sama nie wiem dokładnie tak mi moja koleżanka powiedziała. ja się zapisałam na NFZ właśnie i niby jedna szkoła przy szpitalu była bardzo zachwalana ale się już nie dostałam 😞 więc ciekawa jestem czy ta druga to fajna będzie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...