Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
a na jakiej podstawie gin powiedziała ze jest za mały na ten tydzień? Na podstawie wagi? Czy jakiegoś konkretnego wymiaru np kości uda? Bo wiesz ja miałam mierzonego synka w tym samym tyg co Ty i waga 385g była przeciętna, tak mi powiedział lekarz i dostałam także wykres z urządzenia usg ( który sobie też coś tam oblicza)


Bisia mi na podstawie wagi ginka powiedziała że jak na termin porodu na 25 sierpień (bo tak jej dziś wychodziło) to jest za mały, ale potem jak się zapytała na kiedy miałam wyznaczony termin w 12 tyg. i odpowiedziałam że na 27 sierpień to powiedziała że jest ok. Ogólnie też mówiła że wszystko jest dobrze więc na razie się nie martwię, bo tym to bym dopiero małemu zaszkodziła a tego nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
he he matko boska zezarlam pol litra lodow zanim 15 stron przeczytalam, i fakt ze mialam taka dluga lyzeczke sprawil nawet nie zauwazylam jak sie dno pokazalo.... ale grycan stracciatella polecam 😉
gaji juz gratulowalam wiec pampinko teraz tobie gratuluje syneczka! i jak wiekszosc uwazam ze nie ma co na zapas sie przejmowac niech rosna zdrowe!
suuperbaba nie odpuscilas z bucikami 😁 a jak na zywo wygladaja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze nie wiem - bo dopiero zamówiłam, ale napewno są piękne :P

Próbuję się zwlec pod prysznic umyć włosy, ale jakoś mega brzuch mnie rozbolał i znów złapałam stresa...i leżę:/ Ale chyba jednak muszę się jakoś zmobilizować...ech!

Bisia - pokazuj zakupy, bo obiecałaś 🙂
Magdaluke - to koniecznie nam opowiedz co się tam działo..oby nic złego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampkina, gratulacje synusia!
Ja mam dwa pudelka lodow w zamrazalniku i ..leza sobie. Ja ostatnio ze slodyczy wybieram owoce, moge zjesc kg mandarynek i kg winogron ... 🙂
Pierwsze co rano, to zadzwonilam do lekarza i od razu mnie umowili , wiec sie musielismy szybko uwijac. Mala ogolnie ok, wyglada to na wirusa, ale u niej trzeba wykluczyc zapalenie drog moczowych przy kazdej temperaturze...wiec ten cholerny cewnik...ALe lekarz mowi, najpierw zobaczmy, czy da rade zlapac siuski w torebke ( taka przyklejana, pewno nie raz bedziecie sie z tym meczyc). No w teorii to ok, w praktyce roznie bywa. I tak musialam czekac az moja niunia laskawie zrobi siku....oczywiscie ani siku, ani pic, nic. Ani mleka, ani wody ani soczku...echh, co za czort. Kupilismy jej ( na przekor nam samym) slashy, taki zmiksowany slodki napoj z lodu...ech, nic oprocz cukru w tym nie ma...ale kurcze, juz naprawde ...oczywiscie mala sie zassala 😜 Siuski poszly, czesc do worka, czesc w pieluche, odrobinke doslownie zawiozlam do lekarza, ale starczylo i jest ok 🙃 az nie moge uwierzyc, ze chciaz raz nie musimy jej katowac cewnikiem.
Ja mam znowu podly humor, stres i wszystko na raz. Najchetniej bym usiadla i plakala, ale nie moge sobie pozwolic na takie luksusy. Poza tym cala noc mi sie mama snila i zjawy i nie wiem jak to odbierac...ja wierze w niektore przeslanki, ale jestem rozdrazniona po tej nocy. Wujkowa operacja przelozona na czwartek, pewno moj tato i Lukea wujek oboje w jeden dzien beda mieli a ja padne plackiem.
Nie chce wam smucic...wiec sobie pojde sprzatac. Chcialam wrzucic zdjecie, ale nie mam fajnego, mam jedno przodem co w miare brzucho widac....kurcze, chyba nigdy sie nie zbiore...,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia - gdzie zes takie cuda kupila? 🙂 Body rewelka ale galoty tez super!!!!

Magdaluke - kochana, wspolczuje Ci stresow...dobrze, ze chociaz z Ella nie jest zle! Co do operacji...moze lepiej, ze jednego dnia sie wszystko wydarzy...o jeden dzien stresu mniej! Musi byc dobrze, teraz lekarze wykonuja mase takich operacji! A co do snow..pewnie sie denerwujesz i dlatego masz takie nieprzyjmne sny 😞 A z tym placzem to Ciebie rozumiem..ja mam ochote usiasc i wyc!

Umylam wlosy i nie padlam nawet...a z ta dieta to nadal niestety, bo skurcze lapia dalej 😞 Ale zlamalam sie i na kolacje zjadlam bulke z dzemem, bo bym chyba ocipiala juz z gotowanego kurczaka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke jak dobrze, że udało się bez cewnika, a jeśli chodzi o operacje, też myślę, że lepiej jednego dnia i tak sie będziesz stresować i tak, przed dzień przypomnij mi , że będzie operacja, w swojej intencji nie wychodzą mi modlitwy, ale za kogoś cuda mogę wyprosić. Różnie każdy może o tym myśleć, ale ja wierzę, że pomaga.
Body znalazłam w ciucholandzie z metką, za 5 zł. Nie widać tego na zdjęciu ale rozmiar jest na ok 6 miesięcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo to tak właśnie jest, jak czymś się zachwycimy 🙂 Ja teraz czekam do nowego miesiąca i mam zamiar kupić jakąś sukieneczkę i ogrodniczki...bo w tym to już mnie mąż pobije :P

Leżę już w łóżku...kiepsko jak zwykle się czuję:/ Ja nie ogarniam tej swojej ciąży...poważnie Kobietki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Magdulke- współczuje najgorzej jest patrzeć jak dziecko choruje.
Pampinka i Gaja - gratuluje zdrowych synków 🙂
Suuperbaba - dla chłopca już mamy imię Kubuś, lecz dla dziewczynki ciągle brak a mam przeczucie ze to jednak będzie dziewczynk 🙂 Choć inni mówią ze widać chłopaka 🙂 Też ciągle mam problemy w tej ciąży i chyba wszystkie możliwe dolegliwości 😞 ale się cieszę ze nie musze leżeć plackiem , bo lekarz na początku mnie uprzedzał ze być może większość ciąży bd musiała leżeć.
Jak narazie zapowiada się piękny dzień, odrazu inny humor gdy za oknem słońce świeci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...