Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magdad - no to super! Mysle, ze jak zaczelo sie podnosic, to raczej juz nie opadnie 🙂

4nula - tabelka sirpniowek znajduje sie tutaj: http://brzuszek.net/forum,tabelka-sierpniowek-2012,360,1092127.html,str=0
Musisz podac planowany termin porodu, kiedy poczulas ruchy, jaka plec i ew. wybrane imie 🙂 Tak sobie zapisujemy i podgladamy, jak tam nasze statystyki 🙂 Maiha nasza kochana nad wszystkim czuwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
4nula - a imiona macie wstępnie jakieś wybrane? 🙂 To wpisze Ci Maiha obydwa.

Karioka zatem pozostaje, Amelia i Sylka...chyba, że jeszcze kogoś przegapiłam..to wybaczcie 🙂

D-brycz - kupiłam te szydełkowe butki! Przyszła nowa dostawa i dali mi znać..więc Helenka ma cudowne butki, a ja hapi 🙂 Lalala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mają rację obiecąłam wklejać poprawioną tabelke w każdy poniedziałek jeśli są zmiany bo nie ma sensu wklejać co zmianę

karioki amelii i sylki na razie nie ma w tabeli bo coś się nie odzywają do na i nie wiem czy zostaną u nas czy nie, sosna też ajkoś się nie odzywa i pampinka tez nic nie pisze ciekawe co u nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jestem 🙂

Z dzidzią wszystko w porządku jak najlepszym.
Pączuszek waży 592 g .. termin mi się przesunął troszeczkę.

No i będzie uwaga: chłopiec 😁 marzyłam o synku 😁 jestem taka szczęśliwa 😜
Imie Laura ładne tylko teraz Filip nam się średnio podoba 😠

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pampinka gratuluje 🙂 spory chlopaaaak

ty jestes odobnie do mnie w ciazy wiec moja mala tez cos juz bedzie miala podobnie wagi 🙂 nie wierze 🙂

mozna juz w tebeleczke wpisac

no nie moge tylko chlopakow oby nasze dziewuszki juz zostaly dziewuszkami!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka - doskonale rozumiem Twój strach...mnie teściowa ostatnio uświadomiła, że mój mąż ważył 4,5 kg przy porodzie. OMG! Ale ona się sporo utuczyła, bo 26 kg, więc nie dziwię się, że dziecko gigantyczne było :P Moja Helenka też nie jakoś mała, ale myślę że dziewczynki ogólnie troszkę delikatniejsze bywają...oby! A przecież wiadomo, że jak bobo będzie wielkie to nie będą Ciebie katować naturalnym porodem 🙂

No to w dniu dzisiejszym mamy 2 nowych chłopców 🙂 Gratuluję raz jeszcze Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka gratuluję synka! Duży chłopczyk, ale na razie nie ma co się martwić na zaś bo to dopiero połowa.
A u mnie odwrotnie, ginka powiedziała że Antoś jest trochę za mały jak na ten tydzień, ale rodzice tez drobni więc widocznie tak musi być. 🙂
Mi się imię Filip podobało ale mąż się nie zgodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja napisał(a):
Pampinka gratuluję synka! Duży chłopczyk, ale na razie nie ma co się martwić na zaś bo to dopiero połowa.
A u mnie odwrotnie, ginka powiedziała że Antoś jest trochę za mały jak na ten tydzień, ale rodzice tez drobni więc widocznie tak musi być. 🙂
Mi się imię Filip podobało ale mąż się nie zgodził.

a na jakiej podstawie gin powiedziała ze jest za mały na ten tydzień? Na podstawie wagi? Czy jakiegoś konkretnego wymiaru np kości uda? Bo wiesz ja miałam mierzonego synka w tym samym tyg co Ty i waga 385g była przeciętna, tak mi powiedział lekarz i dostałam także wykres z urządzenia usg ( który sobie też coś tam oblicza)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...