Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to super Strzauka 🙂 Ja troszke po synka h siostry..ale wiadomo, ze raczej spiochy czy kombinezony..bo swetry itp nie bardzo zapewne 🙂

No ja sikalam czesto wczesniej..ale teraz to dziwne, bo az tak noli okropnie pecherz co chwila i mega parcie..i cewka cos pobolewa:/ Jak nie urok to wiadomo ze cos innego :/
Zjadlam chociaz obiadek juz i dalej leze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny nasz wątek pnie sie do góry 🙂 jeszce tylko majówki czerwcówki i lipcówki przed nami a potem nasza kolej 🤪

a w piątek zaczynamy z Adasiem już 3 trymestr , wow kiedy to zleciało 🙂 jeszcze 13 tygodni i Adas bedzie sie zbierał do wyjścia 🤪

Superbabo ty to jak najwiecej odpoczywaj nawet nie chce sobie myslec co ty cujesz jak ciagle coś ci dokucza , ale juz zostało mniej niż wiecej do końca wieć dasz rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skurcz byl jeden..a ja nie chce panikowac przez jakis skurcz jelit 😞 Zapisalam sie na jutro na 19 do swojej lekarki..a ogolnie to siedze i rycze, bo juz nie mam sil dotychwszystkichrzeczy iboli ktore mam:,(( Zyje w ciadlym strachu i panice..ciagle cos sie dzieje, a ja nie wiemo co chodzi:,( A ten pecherz tez mnie chyba zakatuje..zwariuje chyba i tyle mnie bedzie 😞 Buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba bidna ty 😞 solidaryzuje sie z Toba 😞 poszlam sie polożyc i też sie popłakałam 😞 tak sie strasznie martwiłam ze cosik mu sie podziało, ale juz sie przegibuje i główke (chyba) wypina
Nie martw sie i ty prosze, w sierpniu wszystko sie wynagrodzi...
Nio ja skurcze jelit odróżniałam w ten sposób ze bolał mnie brzuch a przechodziło po wizycie w ubikacji, lub gazy były zbawieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad- nie martw się, dzieci tak mają, że jak dostana od mamy dużą dawkę adrenaliny to potem siedzą cichutko, zobaczysz co będziesz miała za dzień lub dwa, on sobie to odbije. Ja tak miałam pojechałam na pokaz mody i tam promowaliśmy swój zespół, było bardzo głośno ( jakie ja miałam wyrzuty sumienia że może synka przestraszyłam tą muzyką i potężnym basem) do końca dnia siedział cichutko, a następnego dnia dał mi popalić, tak się wypinał i przekręcał, że aż mnie bolało.
Superbabeczko-Twoje bóle pęcherza i skurcze jelit przypomniały mi początki ciąży, przynajmniej u mnie tak było, że pęcherz łączył się z bólem jelit. Jeśli jelita uciskane są przez mała to możesz mieć gazy, zła perystaltyka jelit.Byc może mała uciska Ci ten obszar- wspólczuje , to cholerny ból
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbabeczko nie zamartwiaj się tak. Dobrze, że się zapisałaś na jutro na wizytę to lekarka Cię trochę uspokoi i zobaczysz wszystko będzie dobrze a w sierpniu już nawet nie będziesz o tym pamiętać. Głowa do góry Kochana.

Magdad to jak z tą koncentracją u Ciebie tak kiepsko to może lepiej odpuść już sobie kierowanie samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia dziekuje.. MAm cichutka nadzieje ze tak bedzie... Juz dzis mnie przeraza ze musze rano jechac po wyniki badan bo daleko 😞 ale jak sie przemoge i pojade samochodem to ide na deser lodowy na przekór diecie ahhaa wtedy najlepiej smakuje 🙂
A tak sobie mysle jeszcze o jelitach i pecherzu ze gdzies czytalam ze sa w tym czasie takie uciski bo dzieciaczek rosnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja taki mam plan, dzis mialam jechac jeszcze do apteki (takiej tanszej) bo ja na rachunku to min 200 zł - niestety insulinka, paski do glukometru itd sporo kosztuja, ale juz poczekalam na meza i mnie zawiozl.
Jutro mniei tylko martwi bo musze rano odebrac wyniki zeby na 15 miec do lekarza;/. Jak nic nie wymysle to wyciagne mamuske i pojade chyba 40/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZesc
Dzieki dziewuszki za slowka pociechy, Ella chyba lepiej dzisiaj, poki co temp nie ma. Puk puk-(odpukac) 🙂
Co do jazdy samochodem ,to uwazaj na siebie Magdad. Ja w sumie tez ostatnio narzekalam mezowi, ze nie jestem zbyt skoncentrowana...a tu kurcze normalka ponad 100 na godzine ...i jak sobie czasami pomysle...ech. No ale, nikt za mnie nei pojedzie i tyle. Jakos sobie radzimy 😉. Dzis u tesciow bo cos stuka i puka mi w samochodzi i moj Luke podjechal do znajomego mechanika i ten podpowiedzial co i jak i teraz z tesciem naprawiaja. A ja troche sie nudze, Ella przysnela, wiec was odwiedzilam. Dodi- norma, im wiecej miejsca, tym wiecej balaganu..ja to ledwo ogarniam swoj dom a codziennie sprzatam. 😞
Ja mam lekki bol w dole plecow, obserwuje, bo wiem co takie bole moga przepowiadac, ale maly sie rusza, wiec nie panikuje...
Jutro rodziny meza. Caly dzien bede musiala byc dla niego mila, hehe 😜
Superbaba, przesylam pozytywne fluidy, moze cos pomoga.... 😘
Agadka, mam nadzieje, ze sie nie rozchorujesz....naprawde. Ja lecialam raz z leciutkim bolem ucha ...i nie chce Cie straszyc, ale naprawde, myslama, ze bede ryczec, wyc i gryzc z bolu. Miej nadzieje, ze kapitan nie bedzie szalal i leciutko podejdzie i obnizy lot ...Tylko jeden samolot masz?
Mnie zgaga pali... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha napisał(a):
Dziewczyny nasz wątek pnie sie do góry 🙂 jeszce tylko majówki czerwcówki i lipcówki przed nami a potem nasza kolej 🤪

a w piątek zaczynamy z Adasiem już 3 trymestr , wow kiedy to zleciało 🙂 jeszcze 13 tygodni i Adas bedzie sie zbierał do wyjścia 🤪


Ok, masz racje...matuchno, troche sie przerazilam....jak to, juz tak zaraz... 🤪 tak ogolnie- to wspaniale i tyle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciliśmy ze spotkania ze znajomymi i napatrzyłam się na ich roczną córeczkę - ale słodziak 🙂 Obserwowałam kątem oka męża i bardzo ładnie się zajmował małą - widać, że się cieszy z córy 🙂

Mnie też dopadają różne bóle - plecy to ciągle napieprzają w krzyżu, mam jakieś kolki albo nieraz czuję, jakbym naciągnęła mięśnie brzucha okropność 🤢 Z gazami i jelitami na razie nie mam problemów, ale za to zgaga mi dokucza bleee.

Co do latania samolotem, to ja nie cierpię startowania pod względem psychicznym, a z kolei lądowania pod względem bólu ucha właśnie - prawie ryczę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke wiem o czym mowisz nie wiem o co chodzi ale tez raz lecialam przeziebiona i myslalam ze przy ladowaniu mi glowa peknie nic nie slyszalam myslalalm ze ogluchlam to bylo straszne!!!
poki co jest ok wiec mysle ze sie nie rozchoruje
dobrze ze z twoja mala lepiej czesto wam sie rozne chorobki trafiaja??

superbaba mam nadzieje ze ci lepiej w brzuszku napewno to tylko od jelita aha i super slodkie te spiochy 🙂 ale chlopskie mi sie nie wyswietlily

dodi bedzie coreczka tatusia 🙂

magdad ale mialas :/ mam nadzieje ze dzidzia cie porzadnie skopala i jestes juz spokojna 🙂 ja odkad jestem w ciazy to zauwazylam ze wolniej jezdze normalnie to lubie szybko jezdzic ale teraz sie chyba boje
apropo jazdy autem ja wlasnie sobie zamowilam takie cos dla kobiet w ciazy co pas trzyma pod brzuszkiem jak bede tyle godzin w samochodzie to sie przyda clippasafe sie ta firma nazywa zobaczymy jak bedzie dzialalo

strzauka ale fjnie masz ze dostaniesz ciuszki to cieszy zawsze 🙂 szkoda ze nie znam nikogo ko mial niedawno dziewczynke :/ oprocz mojej siostry ale ona ma juz 4 lata heh

maiha czas leci co nie 😮 jutro 23 zaczynam heh dopiero co byl 12ty

bisia no wlasnie one juz teraz powinny slyszec dzwieki z zewnatrz 🙂 heh niesamowite to wszystko co sie tam w tych naszych brzuszkach dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad - widzisz 🙂)) Ufff! Super!
Agadka - spokojnego lotu 🙂
Bisia - mi juz nawet zal pisac, jak ciagle cos boli i mi zle:/

Nic nie jadlam od obiadu, bo brzuch po wszystkim boli:/ No ale musze jakas kanapke dla Helenki zjesc! Waham sie z jutrem, bo albo maz moze ze mna podjechac na 14 do mojej gin w medicoverze za darmo (ale ona nie ma usg w gabinecie) albo sama na 19 do mojej prywatnie (ma usg)...i az sie z tego braku decyzji poryczalam:/ Debil jestem!

Ale jeden mily akcent - ciuszki zamowione przyszly! Dziewczyny jenak te Babaluno to jest inna jakosc i wyglad! Sa PRZEPIEKNE! Beda na wyjscia chyba..slicznosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczęta 🙂
My już po USG, zeszło na to 2 i pół h 🥴 Czekanie samo to pół godziny a reszta na USG 😜 Miałam mieć to 3D ale że Junior był główką w dole to wstawałam 3 razy z łóżka by się przekręcił 🙃 Aż ostatecznie lekarz wziął mniej bo to nie było takie prawdziwe 😉
Młody nogi zadarł na głowę i się schował 😮 Nawet pukanie lekarza nic nie dało 😜
A Junior już waży 755gram 🙃 😁
A oto jakieś tam zdjątka 🙂

interes Juniora 😁
[IMG]http://i42.tinypic.com/ev2d21.jpg[/IMG]

I Juniorek 🙃

[IMG]http://i41.tinypic.com/21o25ix.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/n2zxah.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny strasznie Wam dziekuje za wsparcie, normalnie kryzyzs na maxa dzis mialam...
ALe juz jestem dobrej mysli 🙂
Czarnyloczek to ladnie sie musialam nakombinowac ehehe i ze lekarzowi tak sie chcialo to tez podziwiam 🙂
Piekne zdjecia i synek przekochany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...