Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magdaluke - kurde..obsmialam sie z tego fikolka, ale i przerazilam! Dobrze ze nic Ci sie bie stalo!!! A sandalki fajowe...do wszystkiego pasuja 🙂

A co do mezow..no powiem Wam ze juz sie do swojego odzywam, bo nie umiem dlugo bez 🙂 Zwlaszcze, ze wczoraj przeprosil i dzis kochany itd..A co do wyjscia na kawalerski to widzicie..moj maz prawie nie pije, z kumplami nigdzie nie chodzi, wylazi tylko ze mna, z pracy pojdzie na jakies pozegnanie czy cos innego raz na rok...wteraz jeszcze tylko praca, dom i ja, wiec dla mnie to nie problem by poszedl na troszke! Oni zaczynaja o 17 na strzelnicy, potem mieli mecz ogladac itp! Tylko kwestia tego, ze nie chce byc dlugo sama...no i ze ja wiezien domu i lozka:/ Ech...ciezkie to wszystko! I jeszcze zoladek mnie rozbolal i rzygac sie chce..help:/ A bidula 4nula ma jakas grype zoladkowa 😞 Zdrowka dla nas Kochane!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale mecz normalnie urodze przed tym telewizorem...obejrzane 16 meczy jutro 17 a na 18 najwazniejszy musze isc do pracy jutro wrrrrrr a ze dzieciaki maja po 4 5 lat to i pewnie bedziemy ogladac bajki zamiast meczu :/

superbaba ten twoj maz to skarb jak cie tak czytam to wszystko zrobi przed ciaza ten byl taki?

moj to jak pracuje teraz duzo od jakiegos czasu to ma wytlumaczenie na wszystko "jestem zmeczony bo pracuje" albo "jutro" to ulubione slowo na moja mowe co ma zrobic 😁 najbardziej mnie wkurza "ty robisz najlepiej" i "ja nie umiem" bo dobrze wiem ze umie tylko len! ah ale i tak narzekac nie moge jak tak patrze na innych facetow to moj naprawde wszystko umie sam zrobic a ze znajomych to czasem az jest smieszne jak dzwonia do nas "adi przyjedziesz na kawe? bo wycieraczki kupilem do auta ktos musi je zalozyc" hahahahaha albo alarm mi sie zepsul zobacz co jest nawet zony jego kumpli dzwonia a to ze lodowka sie zepsula a to ze gume zlapala lol

i mam to szczescie ze mojemu zadko sie chce gdziejs isc i nie pije wiec nie klocimy sie o zadne kawalerskie piwka i inne takie 😉 ale za to na go-karty wyscigi i inne takie to by non stop jezdzil 😉


magdaluke barylko uwazaj bo sobie krzywde zrobisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilismy z kina, bylismy na Battelship, fajny, duzo sie dzieje...no i wlasnie, maly caly czas fikal i rzucal sie jak szalony, az mi sie go szkoda zrobilo, ze go tak maltretuje glosnym filmem. ALe po prostu tak mi dal do wiwatu, ze myslalam, ze bede musiala wyjsc.....no i mi sie przypomnialo, jak mniej wiecej w tym samym czasie z ELla w ciazy na filmie podobne akcje byly i tez mnie tak skopala 😁. Smiesznie tak 🙂
Dobranoc ( u was zaraz rano ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke ale fiknelas 😁 ale faktycznie uwazaj bo to jednak upadek niekontrolowany 😉

dzis ja spac nie moge 😞 meza juz do pracy wydelegowalam pol godziny temu bo musial wczsniej isc i mialam nadzieje, ze jeszcze usne... ale no wlasnie! i tak glupio mi w sobote za sprzatanie tak wczesnie sie brac bo na dole niemowlak mieszka na gorze 5-latka to niech dzieci sobie normalnie pospia... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke ja mialam identycznie jak bylam ostatnio w kinie na filmie "Nad zycie" o Agacie Mroz, nie dosyc ze ryczalam jak wół bo takie byly momenty smutne to jeszcze mnie Mala kopala jakby tam w brzuchu w pilke grala 😉 za glosno chyba dla niej 😉 a co do tego Twojego fikolka to dobrze ze nic Wam sie nie stalo, musisz uwazac na siebie kochana 😉


D-brycz ja tez mam czasem problemy ze spaniem , wtedy albo Was czytam na forum i zasypiam po jakims czasie albo ogladam wiadomosci i wtedy jak nie ma nic ciekawego to mnie glos prezentera usypia hehe a taki dzien na sprzatanie to mialam wczoraj . Zrobilismy meeeega porzadek na balkonie, balkon jest bardzo duzy i teraz tam mam tylko stolik bialy plastikowy i dwa krzesla ogrodowe. Do tego kolorowy parasol i bede sie teraz mogla wylegiwac na balkonie jak bedzie ladnie. Mam fajna ksiazke o dziecku i sobie bede czytac relaksujac sie w pelni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,

Mauapalina podziwiam, że zdecydowałaś się iść na ten film, ja się przymierzałam, ale stwierdziłam, że ciąża to nie jest dla mnie dobry czas na takie filmy.
Ale wam zazdroszczę urządzonego balkonu, ja jakoś nie umiem, nie mam weny. W ogóle mało korzystam z balkonu, ale chyba postanowię kupić jakiś niedrogi zestaw balkonowy, żeby sobie odpoczywać 🙂

Magda teraz chyba nie ma takich problemów z goleniem, jak kiedyś, bo kobiety generalnie jako tako o to dbają. Ten film o porodzie na szkole rodzenia miał chyba tyle lat, co ja i tam dopiero były owłosione picze! 😁 🙃 A co do lewatywy, to ja na pewno skorzystam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi ja tez zastanawialam sie czy pojsc na ten film, ale poszlismy rodzinnie z okazji dnia matki 😉 zabralismy moja Mame i Tesciowa, bo daaawno nie byly w kinie 😉 film ogromnie wzruszajacy ale warto go obejrzec 😉 najwyzej Obejrzyj sobie jak juz urodzisz 😉
A co do balkonu Dodi to 3 lata czekalam zeby miec teraz tak fajnie, bo generalnie balkon byl taka zbieranina roznych niepotrzebnych rzeczy kt moze kiefys sie przydadza, no i jakis czas temu sie wkurzylam i powiedzialam ze albo zrobimy porzadek razem albo ja sama wypier..le wszystko co tam jest. No a ze chcialam miec porzadek zanim Mala sie urodzi to wczoraj wkoncu sie udalo 😉 jestem bardzo zadowolona, smiejemy sie ze teraz wyglada jakbysmy byli na wczasach hehe
Tez fajnie jak sie Lilka urodzi to na poczatku na balkon ja bede wystawiac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolejny dzien pisania pracy i ten angielski, najlepsza opinia magdaluke, która mieszka tyle lat w usa a też z marszu nie wie jak przetłumaczyć te zdania. To upewniło mnie, że to czego wymagają ode mnie jest kompletą bzdurą.
Aha nie ma to jak wyrozumiałaś rodzicielska. Dzwonie do mamy, mówiąc, że przez tą ciążę jestem taka senna i zasypiam przy pisaniu pracy. To co mi mogła mama odpowiedzieć ? " To się bardziej skup bo nie zdążysz"....bardzo dobry początek dnia :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia moja mama to samo gadała i teraz też jak dzwoni i pyta co robię, to głupio mi odpowiadać, że leżę, a ona a co źle się czujesz, a ja że nie, po prostu mnie nuży i jestem senna, nikt nie rozumie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki!
Jak plany na sobote?
Ja dzis na badaniach, kolo 15 pojade po wyniki mam nadzieje ze z moja anemia juz lepiej 🙂\
Nio a co do narzekania na mezow to Wam powiem ze moj przebil samego siebie 😞
No ja rozumiem ze mamy wyadtki ze tzreba sie olatac z tym mieszkaniem i wogole. Ja naprawde to wszystko kumam. Ale czy duzo oczekuje??? Wczoraj stuknelo mmi pelne 28 latek i wyobrazcie sobie ze od meza dotslam doslownie: sms-a z zyczeniami!!!!!!!!! I to z pracy!!! Czy ta glupia roza to tak duzo?????Znamy sie 8 lat i ngdy tak nie bylo 😞 A za tydzien rocznica, ma byc impreza na dzialce a mi to sie nawet oddzywac nie chce 😞 Czy ja mam takie duze wymagania, co??!!
Wrr a dzis miala byc kolacja, bo wczoraj jeszcze robotnik u nas spal. Mam niby placka piec i coisk do jedzenia wymislic, a tak mi sie chce ze szok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad- nie dziwie sie..że Ci przykro.. nie wiem czy faceci są tacy bezmyslni czy ..zupelnie nie wiadomo jak to nazwać;/ mojemu to sie już dwa razy zdarzyło o moich urodzinach zapomnieć ;/ ciekawe jak teraz będzie... okaże się wkrótce, bo 2 lipca obchodze..
W każdym razie ja, życzę Ci Madziu wszystkiego co najlepsze 😉 a przede wszystkim zdrówka dla Ciebie, małej niuńki i rodzinki 😉 ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek 😉 zycze Ci przede wszystkim zdrowka i szczesliwego rozwiazania 😉
Moze na tej imprezce dzialkowej z okazji rocznicy slubu Maz Cie zaskoczy, moze szykuje cos wielkiego i dlatego tak sie zachowal 😉 pamietajcie dziewczyny ze mezczyzni maja wieksze mozgi od kobiet, a co za tym idzie styki im wolniej chodza i nie ogarniaja czasem prostych spraw 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad życzę zdrówka dla Ciebie i Piotrusia, dużo uśmiechu oraz wszystkiego co najlepsze!
A mężem się nie przejmuj, oni już tacy są, mój to w ogóle prawie o wszystkich rocznicach, urodzinach czy imieninach zapomina i pewnie w tym roku będzie tak samo.

Magdaluke dobrze że nic Ci i Małemu się nie stało po tym fikołku z hamaka.

D-brycz ja też coś dzisiaj spać nie mogłam, obudziłam się po 3 a dopiero koło 7 zasnęłam no i wstałam o 10 i nic mi się nie chcę ale muszę się jakoś ogarnąć przygotować obiad i posprzątać mieszkanko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad aż mi głupio, że i my zapomniałyśmy a przecież wspominałaś ☺️ wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzinek duuuuuuużo duuuużo uśmiechu 😘 a z mężami tak jest .. ja to swojemu odliczanie robię do moich urodzin co by nie zapomniał .. 😠

O. dzisiaj jest 16 nasza miesięcznica i nasz dialog .. (oczywiście tego nie odchodzimy ale o coś przyczepić się trzeba przecież 😉 )

Ja- Kamil który dzisiaj jest?
Kamil- no 16 ..
(moje spojrzenie z serii zaraz Cię zabije)
Kamil- no ja wiem kochanie, że to nasza miesięcznica dlatego zrobiłem Ci śniadanko ..

Boże .. co to za farmazon 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski
Magdad - przede wszystkim Wszystkiego co najlepsze Kochana! Duzo zdrowka dla Ciebie i dzidzi, szczescia i spelniania marzen:* Niedobry chlop no! Oni zapominaja niestety i jakos nie przywiazuja uwagi do dat itp:/ Moze faktycznie cos szykuje na rocznice cio? Moj ma wszystko powpisywane w telefon, wiec nie ma szans zapomniec:P Kwiatek to obowiazkowo musi byc...powiedz mu to przy okazji!!!
Dodi i Bisia - dzielne jestescie! Ale wg mnie jakbyscie nie daly rady to trudno...przeciez jestescie teraz w jednym z najwazniejszych momentow swojego zycia - ciazy! I ona w razie co jest najwazniejsza...i mialybyscie prawo, by nie dac rady z obeona i nauka!:/ No ale ja widzd, ze Wy dzielne bardzo, wiec trzymam za Was mocno kciuki:*
Agadka - taki maz zlota raczka go jest super! Moj ma podobnie..cokolwiek sie zepsuje to zazwyczaj umie sobie z tym poradzic sam 🙂 Co do tego jaki byl przed ciaza...to ogolnie podobnie, tyle ze jedzenie robi mi b.rzadko:P Ale reszta w sumie prawie bez zmian..sprzata, zmywa, prasuje sobie...
Magdaluke - Ty ten monitorek oddechu i nianie to mialas jakiej firmy? Bo myw koncu zdecydowalismy sie na komplet tj. Niania z kamerka i monitor oddechu - bede spokojniejsza 🙂 A ze zrezygnowalismy z pobierania krwi pepowinowej to dostalismy kase od rodzicow na ten zestawik! Myslimy o Angelcare, bo duzo osob w Polscd uzywa i ma ok opinie.

Wstalam dzis w lepszym humorze, ale zdazylo mi sie juz zrobic slabo na kiblu:/ No i leze taka niewyrazna...czy tak juz bedzie do konca mojej ciazy Babeczki?!:/ O 15 wpadaja na chwile rodzice, bo na 17 ida gdzies w okolicy balowac, po 16 maz wybywa na kawalerski...no i sama zostane:/ No ale juz mi rano mowil, ze mam karmi na mecz a on ma 3 piwka i ze zrobi na kolacje makaron z jagodami...wnioskuje zatem, ze wroci po tych 3-4 godzinach na mecz..tak jak prosilam 🙂
No i wyciagnelam duza walizke..tzn.nie olbrzm ale sporawa! I mam zamiar w nia se spakowac do szpitala..stwierdzilam, ze mam w nosie jak to wyglada - ide na 4tygodnie i musze miec wygodnie i w jednym miejscu wszystko! O!
Milego dzionka Mamusie...no i trzymamykciuki za Polske dzis o 20.45 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magad 100 lat dla ciebie!!!! faceci.....ty na jego tez mu smsa tylko napsz :P
ja to o moich musze przez miesiac mowic delikatnie zaznaczajac co mi jest potrzebne zeby zatrybil haha

jednak do pracy nie ide bo maja jakis zoladkowy problem wiec polska bialo-czerwoni 😁 stres dzis na maksa 🙂

bisia niestety tak to juz jest w polskich szkolach...ale trzeba odbebnic i ...zapomniec :P

dodi moja sie nawet do mnie nie odzywa za czesto i cale szczescie tak mi od poczatku dziala na nerwy ze az smutno 😞 a jak bylam w polsce to byla katastrofa! wiec wole sie teraz nie denerwowac i trzymac od niej z daleka takze cieszcie sie ze was w ogole wspieraja....

mauapaulinka tak balkon jest fajny do werandowania ja musialabym na dwor wystawic 😉 oj mam nadzieje ze chociaz nie bedzie codziennie lalo bo az szkoda tego dziecka 😁

tak jak sie niegdy w ciazy nie budzilam w nocy tak teraz musze chodzic siku tak o 4-5 rano a jestem tak zaspana I BEZ BRAMKI NA SCHODACH ze jak wracacam to najczesciej moj pies juz lezy w lozku z pankiem....ah zabic ich to malo ...odzwyczajac sie ma od wchodzenia na gore a nie jeszcze bardziej tu siedziec

magdaluke tez bylismy na battleship jak bylam w polsce fajny film ale dluuugi wysiedziec juz nie moglam :P

superbaba ja wlasnie kupilam z angelcare bo pisalam ci wczesniej ze juz go mielismy nie wiem czy jest opcja z kamerka chyba nie ?! dobrze ze dzis masz troche lepszy humor a co do tego czy do konca ciazy bedziesz sie zle czula....to oby nie ale cos ostatnio codziennie chyba nie bardzo sie czujesz?! spakuj sie do czego sie zmiescisz albo na dwie torby i maz ci przyniesie druga jak bedzie trzeba ale pewnie wypuszcza cie do domu jak bedziesz chciala na kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak mnie zamkna w szpitalu to wyjde dopiero po porodzie..bede tam lezec plackiem:/ Co do samopoczucia to nie wiem o co chodzi..od paru dni mi tak jakos niedobrze i slabo mi sie szybko robi:/ Moze to od uciskow dziecka?! A to ze ciagle leze nie pomaga w zbieraniu sil 😞 W kazdym razie leze i staram sie wbadac w panike mimo, ze slabo, niedobrze i serce wali'

W nocy to sie budze przy kazdym przekreceniu;/ Siku to kilka razy musze wstawac..a Ty uwazaj na tych schodach jak zaspana!!!!

Ten zestaw Angelcare jest wlasnie taki, ze jest monitorek oddechu, niania zwykla i z kamerka..komplet ok 900zl no i chwala! A ja bede jednak spokojniejsza z tym oddechem...

Kurde! Pepek tak mi ociupibe z bokow zaczyna przec do przodu i leciutkp zblizac sie do wyjscia! Buuu...ja nie chce!! Mam badz.ze tak tylko ciut wyjzy i nie wywali calkowicie, bo sie zaplacze:P A moje dziecko jak na zlosc cisgle pcha nozkami w miejscu pepka wlasnie...i ogolnie teraz szaleje i kopie zoladek i zebra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja mam z moinitorem oddechu ale bez kamery nie zukalam w sumie ale nie widzialam z kamera a teraz patrze i jest :

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/7324181.htm?CMPID=GS001&_$ja=tsid:11527%7Ccc:%7Cprd:7324181%7Ccat:nursery+%2F+nursery+%2F+baby+monitors+and+safety+gates+%2F+baby+monitors+%2F

ale qle ponad 1000zl chcecie az tyle wydac? duza roznica jak bez kamery zaplacilismy 70funtow
a czemu mialabys byc w szpitalu 4 tyg? cos ominelam bo nie wiem? myslalam ze masz miec cesarke ale nie wiedzialam ze musisz isc do szpitala miesiac przed nia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nam ta kamerka sie przyda, bo niedlugo do domu sie przeprowadzany i pokoj Helenki na gorze bedzie 🙂 A znalezlismy zestaw za 900 zl i dostalismy na to pieniazki od rodzicow 🙂
A co do szpitala to ja niestety ide juz 4 lipca i do cc leze tam plackiem:/ Mam to lozysko przodujace i to zagrozenie krwotokiem i musze od 33-34tc byc juz pod ciagla obserwacja lekarzy, by wraziw czego tfu tfu miec cc od razu:/ No wiec zamykaja mnie 😞 Bede spokojniejsza na pewno, ale smutna...a cc pewnie 1-2.08 planowo i tego sie trzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu wszystkiego najlepszego, samych radosnych dni i aby za rok Piotruś wręczył Ci kwiatuszka 🙂
a co do mężów, mój też wlicza się do tych zapominalskich. Już miesiąc wcześniej muszę dawać mu syg , że jak zapomni, albo oleje moje urodziny to moje serce pęknie z żalu 😉
Dorotko mój pępęk też coś zaczyna wystawać DUPEK JEDEN! Na razie na górze coś formuje ale ja też nie chcę, będę miała antenkę na przodzie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bym w coś włożyła , bo jednak długo będziesz. a torba pewnie będzie stała na dole, ale to moje zdanie osobiste, albo wzięła połowe ubranek a mąż gdy Helenka się urodzi przywiezie.
Dziś mój mąż ma urodziny a ja pale głupa, że nic dla niego nie mam 🙂 Tzn faktycznie nie mam, ale tato ma mi przywieźć wiertarkę dla niego, bo oczywiście ja leże. Ale jakbym nawet nie leżała to bym nie wiedziała co kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mała przerwa i ile postów - i to w weekend 🙂

Magdad wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin - dużo sił i szczęśliwego rozwiązania 🙂

Superbaba ja nie biorę do szpitala prawie nic dla dziecka, bo wszystko zapewnia szpital i mamy nic nie brać, ale ja zawsze pakuję ciuchy do reklamówek i dopiero do torby lub walizki 🙂

Widziałam dziś w sklepie 4-miesięczną dziewczynkę - Kamilkę, ale śliczności słodkie i maleńkie 🙂 I ja też niedługo taką będę miała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...