Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja tak czesto chodze od tygodnia ale poprostu mnie to juz starsznie męczy do tego mdłości, trochę dziwnie sie ostatnio czuje ale dzis mi mówiła znajoma że brzuch mam wysoko więc chyba poród jeszcze daleko, choć zauwazyłam tez przy podcieraniu że jest "śłisko" ale to tylko na papierze na bieliźnie nie więc to raczje nic ważnego ale stres jest im bliżej terminu tak czy siak za 8 dni bede miec cc choć przeczuwam że około 23-24 lipca się mały urodzi takie moje przeczucie do tej daty heh zobaczymy czy sie sprawdzi

Dziewczyny wspólczuje wam samotnych nocy i wieczorów- ja tez nie lubie byc sama;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia chciabym fajna data 🙂

dziewczyny ja bym musiała wymienić się nr.tel z jakąs dziewczyna z późniejszym terminem porodu bo mam nr od czarnego loczka i superbaby a one obie w szpitalu więc jak któraś chętna na wymiane tel to super by było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra uciekam spać bo nogi mnie strasnzie bolą więc ide odpocząc bo jutro kolejny dzień latania za moją pociecha choć sowją droga juz za nią nie nadążam, ona zdązy 3 razy okrążyc dom znaim ja przejdę kilka kroków 😮 dobrze że mieszkamy z dala od ulicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alez tu dzis cisza co wy robocie weekendami mezowei w domu to nikomu sie nie chce na forum wchodzic czy jak :P

ja juz leze ide zaraz spac mimo ze mnie moj malzonek pewnie obudzi za jakies 3h jak wroci 🙃 no coz

mialam dzis sredni dzien pol popoludnia robilam przemeblowanie i chyba orzesadzilam bo potem sie zle czulam i sporo skurczy mialam mimo nospy 😞

strzauka ja mam takie same uplawy az mnie to juz denerwuje ja tam jak magdaluke nie lubie wkladek wiec z 3-4 razy dziennie majtki zmieniam 🤔

dziewczyny juz wszystkie spia milej nocki wiec :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Pustki tu w weekend były...może dziś będzie lepiej. Tak wczoraj pisaliście o tym ile która wstaje w nocy siku i aż z ciekawości dziś sama zerkałam na zegarek no i wyszło średnio co 3 godziny więc chyba już małe przygotowanie do karmienia 🥴 Ogólnie zaczynam się bać porodu niby trochę jeszcze czasu no ale u mnie to nic nie wiadomo...Co do częstych wizyt w toalecie to u mnie z tym "2" ciężko , ale też słyszałam że wcześniej organizm się wypróżnia do porodu, tak samo jak podświadomie zaczynamy mieć manie na punkcie porządków. Może coś w tym jest 🙂 Maiha chyba pisała coś kiedyś, że przed samym porodem szorowała podłogi więc coś w tym musi być 🙂
Maiha- to już za 8 dni masz termin cesarki ? Czy ja źle przeczytałam ?
Agadka- uważaj na siebie gdzie Ty te przemeblowanie robiłaś ? Jeszcze powiedz, że sama meble przestawiałaś !
Suuperbabo- jak tam po nocy w szpitalu ? Mam nadzieje że na tym łóżku lepiej się spało 🙂 No i że babeczki z sali bardziej rozmowne się zrobiły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej..na szybko tylko! Przysnelam w nocy ok 1, ale budzilam aie czesto:/ Znow mam faze, ze napieprzaja mnie biodra i ten bol mnie budzi! Ograniczam wstawanie jak moge..ale wez sie nie wysikaj 😞 Cmi mnie brzuch i w krzyzu od tego wszystkiego..i wylewa soe brazowa maz po tym krwawieniu - oczyszcza sie tam w srodku;/ Stres jest, ale ponoc musi...najchetniej bym nie wstawala, ale kobitki nie lezace, specjalnie nikt jakos nic nie poda..trzeba samemu sobie radzic 😞 Laski sie rozgadaly troche, ale one mocno wyluzowane i takie zero przejmujace sie, nie chcace pomocy poloznych, nie dopytujace..ja panikara to przy nich kiepsko wypadam, bo ciagle cos mi dolega 😞
Maz jak przyjedzie to musi zrobic jakies przemeblowanie, bo wszystko musze sama a ciezko schylac sie do walizki na ziemi:/ Powiem tak..jestem zestrachana nadal i jest smutno jakos...musze wytrwac! Dzis poznam lekarzy - ponoc mocno sredni 😞

Piekna burza byla w nocy 🙂 Moze dzis chlodniej troszko...nie mam sil nawet na golenie..a te by pewnie obgadalt, ze np.maz przy lozku to robi czy cos:/ Chyba musze zaczac olewac, co inni mysla!!!
Wszystkie dalej w dwupakach? 🙂 Super!!!! Buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Mam termin z usg na 14.08 a z ostatniej miesiączki 22.08 i nie wiem na który mam się bardziej nastawić 🙂
Nie znam płci maleństwa, bo jakieś wstydliwe chyba jest na każdym usg nie chciało się pokazać, więc z wszystkim czekam do końca.
Mam do Was pytanie jak radzicie sobie z upałami? Ja już nie mogę wytrzymać, co chwila biorę prysznic , piję schłodzoną herbatę i całymi dniami i nocami mam włączony wiatrak i rolety zasłonięte, ale niestety to nic nie pomaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki!!
Superbabeczko: nei byli mnie na forum a tel sie rozladowal ale caly czas myslalam jak tam sie czujesz 🥴 Trzymaj sie mocno i Helenke tez trzymaj zeby jeszcze troszku posiedziala. A z ta kadra szpitalna to rzeczywiscie lipa 😞 Szok ze tak jest ale widocznie niektorym wszytsko wolno 😠
Amelia: super ze jzu w domu jestes!!! Tylko szkoda ze taka wymarniona 😞 Lez plackiem i odzyskuj sily kochana!!
Pampinka: strasznie pobieznie czytalam posty i teraz sie matrwie czy dobrze pisze 🤢 MAsz zagrozenie zatruciem?
maiha: to ty juz bedziesz na mecie za 8 dni?? tak szybciutko??Jakby co to tez ci wysle moj nr 🙂
4anula: to chyba tak jest z tym sprzataniem i w ogole 😮Przyjechalam w nocy a pierrwsze to szybciutko nastawialam pranie ciuszków piotrusiowych bo w tym tygodniu chce to wszytsko ogranac 😮
bisia: lez plackiem bidulo!!! Jeszcze troche!!! A jak nie slyszalalm to teztak sobie myslalam co czuja osoby które to maja w standardzie 🥴 A co do kobitki z zespolu to masz racje nie powinna ale niesteyty tak jest bardzo czesto 😞 U mnei tez tak robili 🥴
madzia: i jak upały?? Lepiej juz cosik? Nio i jak córa??Mam nadzieje ze dajesz rade z remontami 🥴Szczerze Ci współczuje 😞
monia: dajesz rade?? Lepiej z cora? Bardzo ja obsypalo? Trzymaj sie kochana mocno 😘
Kochane ja sie coik na tych upałach kijowo czulam (normalka nie :P) i skurcze mnei dopadaly co rusz i pojechalismy z mezulkiem na dzialke polezakowac 🙂 i Lepsiejsza wrocilam 🙂 ALe ambitne plany mam na dzis 🙂 Nio tylko wsysne sniadanko i na zakupy 🙂
Pozdrawiam Was cieplutko i tzrymacjie sie w ta jeszcze upalna pogode 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbabo- miej gdzieś co inni gadają 😜 a golisz się dla męża czy dla siebie ? Szkoda że twoje towarzyszki mało uprzejme, mogły by czasem Ci pomóc 😠 ale niestety w tych czasach ludzie wolą się odwrócić niż udzielić pomocy...
Kasienka20o - witam nową mamę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula: nio mam nadzieje ze jeszcze Piotrula poczeka 🙂 hehe
Kasienka20o : witamy 🙂 slabo sobie radzimy 🙂 witrak, prysznic, swieze powietrze i w pozycji siedzacej oddycham czasem przeponowo 🙂 I licze na zmiane pogody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Ale była burza w nocy...czad 🙂 A od rana już jak zawsze SKWAR i duchota.... 😞

Superbabo trzymaj się tam i się nie zamartwiaj. Wszystko będzie dobrze!! I nie przejmuj się swoimi towarzyszkami z sali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad napisał(a):
4nula: nio mam nadzieje ze jeszcze Piotrula poczeka 🙂 hehe
Kasienka20o : witamy 🙂 slabo sobie radzimy 🙂 witrak, prysznic, swieze powietrze i w pozycji siedzacej oddycham czasem przeponowo 🙂 I licze na zmiane pogody 🙂



No mogłaby ta pogoda trochę odpuścić...przecież to się nie da wyrobić w taki upał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam sposobu na upał jedyne co to zostaje mi się modlić o ochłodzenie 🙂
Suuperbabo- to jakiś super szpital skoro maja klimatyzacje na salach 🙂 zazdroszczę bo ja się topie a w dodatku przez te upały wcale mi się jeść nie chce;/ i szczerze mówiąc to mnie to trochę przeraza bo jem na silę ale i tak wydaje mi się że to za mało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry 🙂

Superbabo olej te baby, choć masz pecha bo zazwyczaj się fajne trafiają w końcu fajnie pogadać o dzieciachitd. ale nie przejmuj sie nimi

4nula ja termin cc mam nie za 8 tylko za 18 dni hehe a dziś to juz za 17 🙂

u nas ciut chłodniej niż wczoraj oby juz sie dzis nie ociepliło:P

ja jutro mam wizyte u lekarza ciekawe co mi powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Ja bylam wczoraj na dzialeczce u Mamy i upierdolila mnie osa w wewnetrzna strone prawej dloni. Generalnie nigdy nie mialam uczulenia na osy, a tym razem spuchla mi reka i palce dretwieja. Dzis juz duzo lepiej, chyba nie ma wplywu na ciaze, bo nie mam zadnych innych objawow ani temp ani wymiotow czy cos. Ale tak piekącej ręki dawno nie czulam.

U mnie tez coraz blizej do porodu i od tyg zaczelam robic "2" czesciej, jakies 4-5 razy dziennie. Nie wiem czy to oznaka zblizajacego porodu,bo przed ciaza tez tyle kuPkalam hihi wiec mysle ze wracaja mOje jelitka do normy.
Co do nerwow przed porodem to oczywiscie tez mam, nachodza mnie mysli czy to wszystko ogarne czy sie nadaje itp ale ten stres to chyba normalne. Mam nadzieje, ze jak juz bede po wszystkim to sie bede z tego smiala 😉

3majcie sie Mamuski w te upaly 😉 😉 a dziewczynom kt maja dostep do klimy zazdroszcze 😉 przyslijcie troszke chlodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Dobrze, że wszystkie w 2 pakach dalej 🙂
Widzę też ożywioną dyskusję o "2", ja nawet nie dam rady was nadrobić, bo załapałam zatrucie pokarmowe/grypę jelitową, czy jak to tam zwą ....(chyba, że mój organizm się oczyszcza, ale raczej jednak nie).
Cierpię, łykam węgiel i boli mnie brzuch....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...