Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja jak tak myslę to chciałabym w przysżłym tygodniu juz urodzic bo nie daje rady juz w te upały ale musze zaczekac jeszce do 26 lipca

amelia może jeszcze wytrzymasz 2 tygodnie, teraz jestes w 35 tygodniu to tak jak nasz czarnyloczek kiedy rodził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki ale sie rozpisalyscie 🙂
Magdad daj spokoj nie zabijaj go 😜 a tak serio wspolczuje ci tych niepotrzebnych nerwow.
Amelia mam nadzieje ze to jednak nie czop,wytrzymaj jeszcze troche,zobaczysz co w nocy i rano bedzie sie dzialo a teraz do lozeczka odpoczywac 🙂
D-brycz wkoncu cie widzimy w calej okazalosci 😉 sliczna jestes a brzusio jaki juz ladny 😆
magdaluke mnie tez tak boli jak na okres ja mysle ze to normalne,ale jak ci ten bol nie przejdzie to moze zadzwon sie spytac, ja jak mnie tak boli to zazwyczaj sie klade odpoczac i biore nospe i przechodzi. Musisz znalesc chwilke na odpoczynek, ty taka zabiegana caly czas.
Monia Maiha ja tez mam jutro wizyte wkoncu moze mi cos powiedza na te stawianie brzucha czy to normalne
Zapomnialam chyba o czyms musze wrocic i poczytac jeszcze 🙂
Aha Superbabeczko kochana trzymaj sie tam i prosze cie staraj sie nie myslec tyle o cesarce,zobaczysz wszystko bedzie dobrze,bez zadnych komplikacji, za pare tyg bedziemy tylko wspominaly te nerwy a dzieciaczkami w ramionach 🙂 wiec glowa do gory,jestes dzielna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad alez ten robotnik to ma rzeczywiscie tupet 🤢
Amelia lepiej, zeby jednak to nie byl czop, bo 35 tydzien to jednak za wczesnie. Na szkole rodzenia nam powiedzieli, ze od odejscia tego czegos to porod moze byc nawet dwa tygodnie pozniej, wiec nie stresuj sie i odpoczywac ile mozesz, bo w szpitalu to sie juz ostatnio wylezalas.
Magdaluke z tym bolacym brzuchol to ja tez ostatnio czesto mam, a u Ciebie to pewnie z przemeczenia, bo u nie to zwykle tak jest jak sie piecze w ciagu dnia 🤢
D-brycz fajna fotka I w koncu widac jaki brzuszek masz fajny i duzy 🙂
Aguska ja na polozna bym nie liczyla, ze Ci pomoze, chyba, ze jest konkretniejsza od mojej. Ja dzisiaj zapytalam swoja polozna czy to normalne, ze tak czesto brzuch mam twardy to mi tylko powiedziala, ze to normalne i ze macica sie do porodu przygotowuje, bo koniec juz niedlugo 😮 I tyle, a ja sie jednak martwie, bo brzuch mam czesto twardy, a szczegolnie w nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej Amelia, a Ty co, wpychasz sie w kolejke? 😉 Powaznie, no moze to czop, a moze nie.....moj odszedl w dzien przed czy tez w przeciagu 24 h od porogu i byl podbariwony krwia. Ale ja tam ekspert nie jestem. A jak bole w krzyzu, dalej sa? No i tak jak Maiha napisala, nawet jesli sie zaczyna , to mozesz jeszcze i 2 tyg tak chodzic. Pisz co tam u CIebie!
Magdad, nie zabijaj....ale i nie dzwigaj. W ogole to wez to wszystko rzuc w cholere i niech sobie sami radza. No co za dupek z tego goscia....
Dorotka, lez Ci nie starczy, jak slowo daje.... 😘
D-Brycz, fajowa fotka, i fakt prominnie kolorowa!
A kolezanka wpadla z CZWORKA dzieic. Jedno jej a pozostalej trojki pilnuje, ale dzieci naszych wspolnych znajomych, wiec jak w rodzinie.A ona sama w 32 tyg ciazy 😉 Ogolnie to bylo fajnie, bo poszlismy do ogrodu do basenu a potem na plac zabaw i na lody. Czego wiecej dzieciom do szczescia trzeba? No chyba, ze spaghetti, ale i to zalatwione, bo tak mama zaserwowala na obiadek i Ella happy. A ja nawet sie trzymam, jak usiadlam to zaczynam znow lekki bol czuc, ale tez mysle, ze to w miare norma. Aguska, a wiesz, ja nie mam nospy....wiec nawet nie mam jak sie podratowac, echhh.
A, jeszcze, kuzynka (dalsza) Lukea urodzila malucha z godzine temu, termin miala tak jak ja....dzidzia mala ale ok, zdrowa. Tylko taki sajgon, bo jej zaczal jakos" wychodzic" czy jakos tak, worek owodniowy i dodatkowo maly byl ulozony nozkami w przod...wiec masakrycznie. No ale cc i po sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke chyba miałaś bardzo wesoło 😁 domowe przedszkole 😉
Magdad brak słów na tego robotnika... 😠
Amelia odpoczywaj dużo!!! Musisz troszkę jeszcze wytrzymać!!!
Dziewczyny pilnować swoich kolejek!!! i terminów 😉 hehe...sama chcialabym ciut wcześniej urodzić 😜
Już wykąpana i ogolona...uff...jakoś poszło 😮 Wiecie co ja już tak powoli czuję, że to juz bardzo blisko... mieszkanie dziś wysprzatałam na błysk aż mój mąz się pytał czy to jakiś znak, ze już moze wybieram się do szpitala i nie chcę mu zostawić bałaganu 😉 No i torba przeniesiona z pokoju do przedpokoju 😉 więc coraz bliżej wyjścia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, no to dobrze, zes piekna i gotowa na wizyte 🙂. Ja to gole noi co 2-3 dni, bo straszny siersciuch jestem i za kazdym razem akrobacje.....
A ja jak was czytam to zalamana jestem. Moj dom w proszku, co sprzatne, to zaraz balagan......... W ogole nie przygotowana.Mysle, ze w tym tyg przywieziemy lozeczko, to mi lepiej bedzie. A w ogole to ja nie dam rady calej chalupy wysprzatac, bo padne. A wiecie, wczoraj zajechalismy na chwile do domlu po jedzenie itp i kotki przytulic, i jak weszlam, to myslalam, ze padne...moj maz kroil wielki kawal schabu na mniejsze i mrozil ...i skrawki wrzucil do kosza i nie wyniosl na zewnatrz.....i tak w 40 st sie miesko "rozwijalo" w domu. Jezusssiee.
Ble.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja to wo gole czuje sie jak wyrodnamatka jakas...nic nowego posielowego nie kupilam...no ale i nic nie bede zakaladac w sumie, ale moglabym chociaz nowe przescieradlo. Moze kupie jeszcze....
A wczoraj kupilam sobie taki swietny stanik do karmienia i jest tak wygodny, ze go dzisiaj nosze caly dzien. Ucieszona jestem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ty tam sie jeszcze na porodowke nie wybieraj 😉 wysprzatalas chalupe pewnie z nudow 🙂 ja jak w domu siedze teraz to tez jakos zauwazylam ze wszystko na bierzaco zrobione 🙂 jak nigdy hehhh,mamm nadzieje ze to chyba jeszcze nas nie bierze to wicie gniazda 🙂 😉
Magdaluke to fajny dzien mialas a wiesz co ja to bym tez pewnie nie ogarnela taiego wielkiego domu wiec sie nie przejmuj-ja mam tylko 3 pokojowe mieszkanie a niekiedy niezly bajzel heheh
A lozeczko to szybko rozlozyc i posciel ubrac 😉 i serio masz fajnie pewnie po Elli jeszcze duzo rzeczy 🙂
Ja to wszystko od posdstaw musze kupowac tak jak Monia bo po mojej Amelce to juz wszystko porozdawane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anyaz jmoja polozna taka sama jak twoja, tez pewnie mi powie ze wszystko oki 😉 w sumie to smiac mi sie chce bo za kazdym razem mam spotkanie z inna polozna hheh
Madzia to niezle z ta dalsza kuzynka niezle stresy. A miala zagrozona ciaze? Wiedziala ze cos jest nie tak? Czy jak to bylo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A bylo tak, ze wszystko super ok. Matka pielegniarka na dodatek i to polozna!!!!!! ( a bo to matka kuzynka, to ta mloda to w sumie nie wiem jak dla Lukea...) no ale, nagle sie zaczelo raz dwa i juz jest maly Noah na swiecie. Szok. A dziewczyna ma chyba 17 lat, ale watpie, zeby to mialo cos z wiekeim wspolnego.
Przewalialam kolejne kartony na gorze u tesciow, posegregowalam i nie moge znalzc moich stanikow do karmienia!!! Jak to tak, cholera no.....
Dziewczyny, ja nie wiem co z tym psem zrobic...cieknie z niej, ja nie daje rady, nie chce jej zamykac, ale nie mam sily na to wszystko Obrzydliwosc, az mi podchodzi. Pzeciez Ella mi tu biega..... Tescie juz nas tak nie pierwszy raz zalatwili. Mowie im, skoro nie chcecie szczeniakow to trzeba wysterylizowac na litosc boska! I jeszce normalnie kuleje, lape wygryza, nic nie pomaga....Juz mam dosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia to przerabane z ta suczka, kurcze zeby sie jej dalo jakies pampersy zalozyc to by byl problem z glowy 😜
Mialam kiedys sunie jamniczke Kaja i pamietam dobrze jak miala cieczke to bylo straszne wszedzie krew 😮
Nic chyba nie wskurasz musisz jakos przetwac, a staniki pewnie sie znjada wiesz ze w przyrodzie nic nie ginie 🙂 pewnie sa w innym kartonie
Kurcze moja mala zas mi daje popalic kopie jak najeta,ciekawe czy jak sie urodzi tez bedzie taki rozrabiak jak w brzuchu
Troche mnie to dziwi bo pisza ze juz od 35 tyg powinno sie odczuwac miej ruchow a ja mam wrazenie ze moja to sie dopiero rozkreca 🤨 a jak to u was jest dzieciaczki bardzo aktywne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska, nie da rasy jej nic zalozyc...co za koszmar. No nic.
Moj maly kopie jak sobie siedze i to porzadnie!!! Nie caly czas, ale jak juz zacznie, to mu ciezko przerwac i te czkawki takie mega wielkie ma, jak leze na noc w lozeczku, to mi to normalnie przeszkadza...jednak wyrodna matka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tam wyrodna matka 🙃 nie gadaj glupot eheh
Ty to akurat zawsze najbardziej mamusiowa 😉 z Ella wszedzie zeby miala jakies zajecie 🙂
Moja tez ma okropne czkawki chociaz zauwazylam ze teraz tylko ok 2 razy dzieniie a przedtem to i bylo z 6 razy dziennie,z cze 🙂go mi sie smiac chcialo bo Amelka to wogole czkawki nie miala w brzuchu 🤔
oki ja sie klade spac bo oczy sie kleja juz 🙂
milej nocki i do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki...ja dalej trwam! Powiem Wam, ze te szpitale to kino za darmo! Jedyna roznica, ktora odczuwam na plus to ktg 6xdzien i bliskosc bloku porodowego w razie co! Leki te co w domu, a nawet mniej...polozne mile, ale nadal nikt mi nie pomaga mimo ze mam lezec:/ Laski z pokoju nic nie podadza, wiec jestem sama sobie jak nie ma Miska czy tesciowej wieczorem! Moze uda sie zrobic usg..a jak nie to moze innego dnia - no kino!!! Poznalam dzis drugiego lekarza..koszmar! Gbur, z ktorym nie porozmawiasz ani naeet nie powiesz, ze cos Ci dolega 😞 Obchod minuta: "Lozysko przodujace..krwawila Pani..mhm..czekamy..jak zakrwawi to rozwiazujemy" i polazl..ani jak sie czuje, ani brzuch sprawdzic...nic!!! 😞 Zalamac sie mozna...maz do mnie na prysznic i kupe przyjezdza..mozecie sie smiac, ale bez niego na dluzej nigdzie sama nie pojde!

Widze, ze sie szykujecie do porodow...az sie nie chce wierzyc! 🙂 No to czekam na wiesci, ktora rodzi:P Czytam Was raz, dwa dziennie..jakos sil mi brak:/ Ciesze sie bardzo, ze u wiekszosci dobrze!!! Tak trzymac Babeczki 🙂 Ja sobie porykuje co i raz...inaczej sie nie da! Milego dzionla Mamusie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski, co tu tak pusto?
Ja sie strachu najadlam... Obudzilam sie rano i nie czulam ruchow a rano zawsze wariacje byly, to zaczelam glaskac, gadac i nic. 20 min walczylam zeby poczuc kopa, juz sie zestresowalam...

Aguska moj jest strasznie ruchliwy tylko ze te ruchy sa inne niz wczesniej, ale mi sie wydaje, ze jest ich wiecej a nie mniej 😉

Monia, Maiha i Aguska ja tez dzis mam wizyte, golenie zaraz mnie czeka 😉

Magdad wspolczuje tego robotnika, tak bezczelny ze szok! Ja bym go olala i tyle, maz niech sie martwi.

Amelka jak tam? Dalej w dwupaku czy chcesz mi sie wcisnac w kolejke 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dzisiaj jakoś cichutko 🤨 mam nadzieję, że wszystkie twardo zaciskają nogi 😜

D-brycz daj spokój nie wypaliło 😠 Kamil pracował do późna i nic z tego nie wyszło, rodzice zadeklarowali, że przyjadą w weekend i pojadą ze mną 😉 przynajmniej wepchnę im do autka łóżko (moje nie Filipa 😁 ) i 2 x komoda ( jedną już Filipowi oddam 😁 )

I normalnie też mam nogi jak serdelki 😠 w dzień ważę + 2 kg więcej normalnie! a wieczorem już - 2 kg mniej 😮

Magdad i już Ci nie odpisałam .. piczka ze mnie ☺️ gin właśnie stwierdził lekkie zatrucie ciążowe .. ale powiedział żebym się nie martwiła .. dostałam skierowanie ( kilkadziesiąt skierowań ) na badania i mam do niego się z wynikami zgłosić i on wtedy zadecyduję czy dać skierowanie na oddział .. w sumie w następnym tygodniu już będę spokojna bo będzie 36 tc. Nie zazdroszczę robotnika! i ja bym pewnie już dawno w jakiejś \"uwadze\" była .. 😠 pacan! aż słów brakuje na takich

Amelia mam nadzieję, że wszystko ok i nadal 2 w 1 🙂
Dorotko trzymaj się kochana 😘
Magdaluke jeny i jeszcze suczki Ci brakowało ! 😠

U mnie już rozpakowywanie teraz zostało .. dzisiaj zrobie ostatnie zakupy u justinex (reklama musi być 😁 ) wczoraj niczego nie miał czego potrzebowałam 😠 to się szczęście nazywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad a wez powiedz ze masz juz dosc! ciaza zaawansowana i w kazdej chwili mozesz urodzic a oni ci kaza z farbami latac i co moze urodzisz w jakies castoramie czy gdzie j i co maly na start od razu znizki bedzie mial na zakupy?!
Magdaluke mam nadzieje, ze sie wszystko znajdzie... ha ha mi sie przypomnialo jak u mamy na strychu bylam jakos ze 2 miesiace temu i tam nie ma zwyklych schodow tylko taka drabinka i ja tam wtedy jeszcze wlazlam 🤪 i tak przekladamy te kartony a tam goraco strasznie 😞 i siostra do mnie mowi, ze moze innym razem dokonczymy a ja jej ze teraz mam brzuch akurat a potem to mi juz tu nie wejdzie 😁 i zabralysmy wszystko co bylo ale i tak mama mi ostatnio jeszcze jeden karton wynalazla ale juz popralam jeszcze dokonczyc prasowanie... a i na paczke od tesciowej i chyba wszystko bedzie 🙃
Amelia i jak u ciebie sytuacja?
a gdzie Dodi? kurcze pewnie lata od babci do mamy 😞
a dziewczyny powodzenia na wizytach i oczywiscie czekamy na sprawozdanie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aż nie jak sierpnióweczki 😁 a ja już na dniach będę miała furę Filipa aż czekam na nią już z utęsknieniem! ☺️
Mam taki problem z ubieraniem się i ze wstawaniem, że aż wstyd 🥴 Kamil dzisiaj się przyglądał jak zakładam spodnie i nie mógł się nadziwić jaką mi to trudność już sprawia .. 🥴

Mam od kilku dni takie bóle sekundowe i kilku sekundowe .. aż mnie prostuje .. to te skurcze sriksona ? czy jak im tam? to moje pierwsze takie bóle .. więc nie wiem .. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka ja też mam jakieś bóle takie nagłe, ostre, ale nie wiem czy to te skurcze hixa sriksa, nie umiem rozpoznać 🙂
U mnie wszystko czeka na Damianka, wczoraj ostatnie prześcieradełka wyprałam i myślę, że dziś już rozpakuję materacyk i powieszę moskitierę a mężowi kazałam kupić folię malarską żeby to przykryć na razie coby się nie kurzyło ale już stało w 100% gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...