Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
Strzauka napisał(a):
Kurde ale ostatnio dziwnie maly kopie, przy samym dole i jakbym pluskanie czula, a boli jak cholera 🤢

strzaueczka- kiedyś o tym kopaniu pisałysmy z superbabeczką ( u nas dzieciaczki tak kopać nauczyły się juz ok 20 tyg) wierze, że to boli okropnie, u mnie Franek tak zazwyczaj kopie 2 godz przed burzą. Sprawdz czy u Ciebie burzy nie będzie


Niby burza sie nie zbliza... Z reszta on tak caly dzien kopie, ze pluskanie czuje, od 4 dni, moze 5... Eh niech on juz wylazi :P

Gaja dobrze, ze wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - chyba normalne. też czasem tak mam 🙂
Maiha - wysłałam Ci numer na priv

A ja wstałam, zjadłam kleik i już od kilku godzin przebieram stare dokumenty, ubrania, opróżniam szafy, mąż maluje ... trzeba przygotować się na nową lokatorkę wreszcie 😘 Przyszedł wreszcie materacyk i pościel. Już tylko został mi termometr, podgrzewacz i ceratka do kupienia. Wreszcie Was dogoniłam 🙂 Jeszcze tylko pranie.

A co do bólu żeber to tak - znam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
Bisia co do pokoju Franka to moze jednak pomaluj tylko na bialo a potem jakis akcent dodasz bo wiesz my nie wiemy jakie beda bajki i jaka moda najdzie 😁
Strzauka o matko to juz? 🤪 ale ten czas zapier...
Magdad na robotnika - brak slow 😞
Pampinka jak zakupy udaly sie? 🙂
Magdaluke jak dobra kolezanka to zrozumie ze ci moze byc ciezko i niech sie nie zachowuje jak gosc tylko troche sie toba poopiekuje! 😉 a powaznie to powinnas zwolnic tempo... juz daaaaaaawno temu 🙂
Suuperbaba no bo ty zawsze o najgorszym jakbym mame slyszala 😞 kurcze wiem ze ci bardzo ciezko ale czemu od razu myslisz ze wszystko co najgorsze cie spotka? Helenka juz jest duza i silna wiec absolutnie nic jej nie bedzie i tobie tym bardziej!!!! my tu tak wszystkie kciuki trzymamy, zeby wszystko dobrze bylo 😘 a meza to czasem moze do siebie dopusc 😁 czasem i te nasze miski to fajne chlopaki sa 🙂
Gaja nie strasz nas 🙂 dobrze ze oki u ciebie 🙂
Dodi kurcze wez moze przemow ojczymowi do rozumu no jak on tak moze?
i dalej nie pamietam co i jak ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia: my stawiamy na odcienie niebieskiego 🙂
d-brycz: oooo widze nowe zdjatka 🙂 fajnie wyszlas 🙂
gaja: dobrze ze wszystko ok!!
akinimod: ja jestem w trakcie prania suszenia prasowania i ukladania. A schodzi...... nad kazdym siuszkiem sie rozczulam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki kobietki :-* Mam nadzieję, że się sprawa wyjaśni bo ile czasu tak można. A na Twoje pytanie Magdaluke odpowiem: to po prostu ciężki przypadek... Na szczęście mąż zrozumiał, dzwonił z pracy i przepraszał.
Bisiu tak jak pisze D-brycz ja też bym polecała biały bo nie wiadomo na jaką tematykę Was najdzie ochota za te 3 lata a na białą farbę każdy inny kolor najlepiej się przyjmie.
Magdaluke nam polożna mówiła, że taki ciągły bol brzucha jak na okres to normalny nawet okolo 4 tyg przed porodem bo to m.in. bobas uciska.
A bóle kręgosłupa i żeber też nie są mi obce. Coraz gorzej nawet jest, Michasia coraz większa i ciągle girki pod żebra wpycha a główką po pęcherzu naparza aż w cipce czuć 😉 W piątek jedziemy do gina to się dowiemy ile już waży i co u niej słychać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisiu nie mozna jeśc sera owczego, i ser plesniowy tez odradzaja, topiony mozna ale w rozsadnej ilości-bo to same śmieci są 😁

magdaluke mnie tez od kilku dni boli brzuch jak na okres a dzis wyjątkowo cąły dzień boli i do tego mam te skurcze przepowiadajace hiksa coś tam i ciesze sie ze mam jutro wizyte to zapytam o to lekarza do tego tak mi opuchły stopy(prawa bardziej) ze jestem przerażona mam ogromne stopy galatretowate a kostek to juz dawno nie wiedać pod opuchlizną 🥴 ledwo co chodze przez te stopy 😠

gaja super ze u ciebie wszystko dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydalenie czopa śluzowego
Korek z gęstego śluzu w okresie ciąży chronił maleństwo przed infekcjami. Teraz, przed porodem, czop śluzowy zostaje wypchnięty z szyjki macicy, by zrobić miejsce rodzącemu się dziecku. Na bieliźnie możesz zaobserwować galaretowatą, bezwonną kulkę, przezroczystą lub lekko różową. Odejście czopa śluzowego oznacza, że szyjka macicy się rozwiera, jednak pamiętaj, że to indywidualna sprawa każdej kobiety, jak długo potrwa u niej ten proces. Może kilka godzin, ale też może ciągnąć się nawet dwa tygodnie. Od chwili wydalenia czopa lepiej powstrzymać się od stosunków z mężem, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo infekcji. O odejściu czopa śluzowego powiedz swojemu lekarzowi – być może on zadecyduje o zaaplikowaniu Ci antybiotyków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie byl psycholog 10min..nie dosc, ze musialam siedziec na niewygodnym fotelu, to jeszcze niewiele mi to dalo czy da:/ Ja psychol i na taka ciezka sytuacje chyba nie ma sposobu u mnie 😞 Dzis pol dnia przespalam a drugie przeryczalam! W krzyzu cmi, w brzuchu tez, a jak mowie to daja na to czopka w dupe i tyle...a obchod byl dzis tylko rano! Nikt sie potem nie pojawil..hehe..niezle! Dobrze, ze choc ktg sprawdzaja..i dzis fajna polozna na nocke. Rycze dalej i chyba to sie nie zmieni...jutro moze usg zrobia...
Widze, ze powoli przygotowujecie sie do porodu 🙂 To powoli zagladam tu po informacje, ktora rodzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babeczko: trzymaj sie kochana 😘 Mocno wierze ze dasz rade!!
amelia: cos mi sie wydaje ze wychodzisz przed kolejke 🙂 i strazuka jednak pierwsza nie bedzie 🥴
Nio wlasnie strzauka: trzymaj, nie popuszczaj 😜
Laski ledwo żyje 😞
Multum sprzatania i prasowania, juto przyjezdza mamuska bo nie wyrabiam 😞
Wszytsko mnie boli i normalnie ryczec sie chce, juz szkoda slow. Bylam uzgodnic kolory scian a on mi ze nie bedzie tak bo jego zdaniem nie bedzie pasowalo 😞 Skwitowalam sprawe ze taka moja decyzja i tak ma byc. I spojrzalam na stolik a na nim narzedzia i jakies skrzynki,. Brak mi slow i sily. Nio i wyobrazcie sobie ze powiedzial mi ze mam (ja!!!!!!) jutro jechac mu kupic farby. Ja ledwo chodze!! Przez zeby powiedzialm ze jak pojedzie ze mna i bedzie je dzwigal to ok. A on ze ludzie ze sklepu mi zalalduja do samochodu a on pod mieskzaniem juz wyniesie 😞 Dziewczyny jka przeczytacie na dniach w fakcie o zabójstwie z zimna krwia robotnika z moich okolic to bedzie o mnie. I mysle ze sad uzna to za zbrodnie w afekcie. A na dodatek zeby bylo ciekawie to sie ze swoim poklocilam
Wszytsko mam w dupie i normalnei na noc ide do innego pokoju a rano niech sam robi kanapeczki robotnikowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad ale masz przygody z tym robotnikiem tym bardziej teraz kiedy brak sił na cokolwiek ale dasz rade dzielna jesteś choć nie daj się temu facetowi od remontu

MoniaC82 ja tez mam jutro wizytę i golenie mam juz za soba choc łatwo nie było 🥴 do tego tato uparł sie ze pojedzie ze mną bo z tak opuchniętymi stopami mnie samej ie pusci a mam wiecie jakies 35 min drogi autem do lekarza wiec może lepiej ż eze mną pojedzie

d-brycz brzusio śliczny-za niedługo tylko zdjęcia zostaną bo izabelka bedzie na rekach u mamusi 🙂

superbabo trzym sie nam dzielnie kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...