Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
z tym deszczem to nie zartujcie bo mi tez pranie schnie na dworze....tylko nie w moim kierunku prosze przeganiac 🙂 🙂 🙂a wiecie co czytalam ze jak na naszym etapie ciazy dziecko juz jest obrocone glowka na dol to juz sie raczej nie obraca w druga strone to niemozliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czytałam was dobre pół godziny, jak doszłam do momentu truskawek ze śmietaną to poleciałam do kuchni, nie chciało mi się rozklepywać truskawek widelcem więc polałam je w całości śmietaną i cukrem i takie zjadłam, choć minutę wcześniej wsunęłam miseczkę czereśni (tak, tak byłam kupić) 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Tosia, Ania nie zgadniecie ale u mnie dziś na obiad też było spaghetti z sosem własnej roboty, taki sos jest duuużo lepszy niż ze słoika 😁

Daria zapytaj się teściowej czy Ty czy ona będzie tam mieszkała? Zrobicie sobie po swojemu, przecież nie będziesz na nią patrzeć, po co sobie nią w ogóle głowę zawracasz? A cesarka to wcale nie jest taka głupia, poród sn może być dużo gorszy, poza tym jeszcze nie jest powiedziane że Mały się nie przekręci 😜

Kasialeczek masz powera z tymi pralkami, jak ja pomyślę ile muszę naprać jeszcze to mnie głowa boli, ale ja się za to biorę za dwa tygodnie.

Aha, z mężem się nie pogodziłam, ale rozmawiamy ze sobą...nawet na spacerze byliśmy. Wkurza mnie że jemu zawsze się uda jakoś obronną ręką wyjść z kłótni i jakoś tak mnie przekabaci że zapominam o tym,że jeszcze chwilę wcześniej przez niego wyłam. Nie wiem co on w sobie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytałam teraz o tej dziewczynie z czerwcówek co urodziła synka który miał być dziewczynką i jak pojechała z bólami a ją wysłali do domu bo powiedzieli że to jeszcze nie są porodowe ona wróciła do domu poszła się myć i zaczęła krwawić i spowrotem do szpitala 🤪 normalnie szok 🤪 i jej mąż nie wiedział że ona urodziła syna bo był w pracy na nockę. to się facet zdziwił pewnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też poczytałam o tej dziewczynie z czerwca, nieźle 🙂 Ale mieli niespodziankę 😁
Sama nie chciałabym już żeby Jaś okazał się dziewczynką...

Karola tak już jest, że my kobiety chyba szybciej zapominamy i wybaczamy... Ciekawe czy faceci to doceniają 😉 🙂

Ja pranie i prasowanie w zasadzie mam już za sobą, dziś w wannie moczy się kocyk ale czeka na męża aż przyjdzie i go wypłucze i powiesi bo ja nie będę się siłować, mokry trochę waży 🤔

Jakiś taki nijaki mam dzisiaj dzień, sama nie wiem co by tu robić 🥴 jutro chyba siostra przyjedzie w odwiedziny to przynajmniej sama nie będę siedziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesteśmy 🤪 😘
Termin przesunął się na 7 lipca, gin powiedział, że 12 to na pewno nie urodzę 🤪
Klusek ma 2480 🙂 Wrzucam fotkę 🙂
Łożysko 2 stopień i jak to powiedział lekarz ''takich jajeczek i siusiaczka nie można pomylić z dziewczynką'' 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem po szkole rodzenia dzisiaj było o pozycjach do rodzenia i ja się zdecydowałam chyba na worku sako bo było mi najwygodniej póki co 🙂
Daria pytałam położnej a ze jestem jak zwykle uczciwa 😉 to powiedziałam ze to znajomej dzidzia jeszcze się nie obróciła i zaproponowała zebyś rp[zyszł na zajęcia następne to pokaże powiedziałam że to nie możliwe bo nie jesteś z Krakowa to powiedziała ze lepiej nie ryzykować opisując pozycje i mi nie powiedziała ☺️ 🥴 🤢 😠 chciałam dobrze a jak zwykle wyszła dupa...

no i jestem cięższa o kilogram no może troszkę mniej bo pestki były w czereśniach a zjadłam pół kilo czereśni i pół kilo truskawek 🙃 🙃 🙃 😮 i czuję się jak beczka ale plus tego wszystkiego jest taki że po czereśniach "ładnie" do kibelka chodzę 😁 😁 😁 😁

oj nie chciałą bym aby Kaja okazała się Kajakiem 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 ale było by zdziwinie chyba bym sie popłakała bo już tak się nastawiłam że będzie córa chociaż na samiusim początku myśleliśmy ze uszczelimy syna ale jak już okazała się córa to o synku szybko zapomnielismy więc niech lepiej Kaja zostanie Kają bo jak coś to podmienię dzieci na porodówce 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁

Ania też chyba skorzystam z tej karty bo w sumie się opłaca ale popyyam jeszcze siostry bo ona też ma jakieś zniżki do Rossmann 🙂

idę leżeć po obżarstwie bo pęknę zaraz 🙃 😮

aaa właśnie pwoiem Wam jeszcze ze położna się iśmiałą z Kajki na zajęciach bo podeszła i ćwiczyłyśmy parcie na łono a nie odbyt i dotyka mego łona (czyli Kaji głowy) a Kaja tak zaczęła świrować że brzuchol latał na prawo i lewo i spowrotem więc chyba będzie ruchliwym szkrabem to moje dziecie 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Jesteśmy 🤪 😘
Termin przesunął się na 7 lipca, gin powiedział, że 12 to na pewno nie urodzę 🤪
Klusek ma 2480 🙂 Wrzucam fotkę 🙂
Łożysko 2 stopień i jak to powiedział lekarz ''takich jajeczek i siusiaczka nie można pomylić z dziewczynką'' 🤪


tosia to ladnie wyprzedzilas mnie z tereminem o jeden dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...