Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oddałam oklask, niech Kajcia rośnie, mam nadzieję, że mój trochę przystopuje, bo nie uśmiecha mi się takiego Klocka wypychać 🙂
Nie chcę być pierwsza, na pewno nie. Potrzebuję najpierw Waszych relacji porodowych, a dopiero niech się dzieje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A na czym ten Jasiek tak sobie śpi? 😁 😁 😁 wygląda jakby na poduszce 😁
duży chłopak z niego, ciekawa jestem jak duży się urodzi 🙂
Kasialeczek a jak przeć na łono a nie odbyt? Bo ja to chyba na odbyt parłam bo w trakcie porodu myślałam że mi pół jelita na wierzch wyszło, a po porodzie hemoroidy 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Oddałam oklask, niech Kajcia rośnie, mam nadzieję, że mój trochę przystopuje, bo nie uśmiecha mi się takiego Klocka wypychać 🙂
Nie chcę być pierwsza, na pewno nie. Potrzebuję najpierw Waszych relacji porodowych, a dopiero niech się dzieje 😁


no ja tez nie chce byc pierwsza hehe :F jescze mi sie dzis snilo ze urodzilam chlopca i jakos mu pieluche zmienialam i polozylam na lozku golego a tu mi taka fontana leciala i nie chcial przestac, az do pracy zaspalam dzis 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak płytki kupione 🙂 w końcu zdecydowałam się na jedne i to te pierwsze w sumie, czyli będzie bianco, grafit i czerwona szklana listwa tylko że w wersji okrojonej na szybko wymyślonej,
bo okazało się (nie wiem jak wcześniej patrzyłam na cenę) że 32 zł to nie za metr tylko za sztukę,
więc zamiast 22 sztuk kupionych jest tylko 4 i będą tylko na obudowie wanny 🙂 ale myślę, że też ok. będzie wyglądac
jutro mąż zaczyna je kłaśc, zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola jak się położysz na plecach (tylko nie cwicz tego bo nie wolno to tylko spróbować możesz!!!) to przyj tak zeby Ci brzuch do łona zbliżał tylko nie przyj mocno najlepiej połż rękę na łonie to poczujesz jak brzuch się zbliża tak jak byś chciała brzuch wypchnąc aaa i Nam położne móiły żeby cwiczyć umiejętność bezdechu jak najdłużej bo przy parciu im dłuzej przemy ( prze się na bezdechu właśnie) tym efektywniejsze parcie i szybciej idzie powiedziała że 20 sec to jest już dobrze a w książkach pisza o 30 ale to jest wyczyn wiec mói o 20 ja już się ćwiczę do tego 😁 najpierw dwa wolne oddechy przeponowe szybkie nabranie powietrza tak 3/4 przepony i wstrzymać oddech na ile się da ale nie przesadzać na początku tak po 7 sec i mozna dodawać sec co jakiś czas np co 3 dni 1 sec 🙂 pewnie napisałam to tak bezsenspwnie i nikt mnie nie zrozumie 😜 ale chciałam dobrze 🙂

Ania ja czekam na efekt końcowy łazienki i czekam na zdjęcia 🙂

mężul zasnął w opakowaniu 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁

Kurde ale Kaja dzisiaj jest ruchliw achyba czereśnie jej smakują (albo nie 🤨 ) bo tak się wierci ze spać nie mogę bo jak bym nie leżała czy na wznak, czy na boku to jej nie odpowiada nawet jak siedze to ona się wierci jak stoję i co ja mam zrobić... mam nadzieję że ona po porodzie to znajdzie sobie swoje miejsce i bezie grzecznie leżała 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ho ho ho Tosia Jaś tak chyba od tych arbuzów rośnie 😁 przystojniak z niego!

A na porodówkę sie jeszcze nie spieszcie, myśle że realną kandydatką do pierwszego forumowego porodu jest teraz Rosi 😁

Ania fajnie że udało sie w końcu te płytki wybrać, oczywiście czekam na efekt końcowy 🙂

Ja też już uciekam, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie po tygodniowej nieobecnosci 😉
ale mam zaleglosci, kurcze chyba tego nie nadrobie wszystkiego bo jak same wiecie troche przygotowan juz sie nazbieralo i troszke pracy jest, ale z tego co tak rzucilam okiem, to widze ze caly czas aktualny jest wlasnie temat przygotowan i wizyty u gin 🙂 no i oczywiscie temat naszych maluszkow 🙂
ja bylam w piatek u gin i wszystko jest dobrze moj Filipek wazy 1700 wiec w porownaniu do waszych dzieciaczkow jest najmniejszy
Tosia za to Twoj Jasiek to juz taki maly gigancik 🙂 gratuluje Ci takiego maluszka
wczoraj tez mialam prasowanie, stalam caly dzien i tylko pralam i prasowalam na zmiane .
juz nie moge sie doczekac dziewczyny kiedy juz sie moj maly dzidzia urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki 🙂

Rano byłam na badaniach, morfologia i mocz (mam nadzieje ze to już ostatni raz w ciąży, bo znudziło mi się to człapanie co miesiąc do laboratorium). Zjadłam śniadanko (razem z mężem, bo pracuje w domu) a dziś były paróweczki z ketchupem i musztardą i do tego kakao 😉 😁 Taki mix 😜

Tosia ale masz juz Kawalera w brzuszku, rośnie zdrowo! No i jaki uroczy na tym zdjęciu 😘 No i widzę że tempo na porodówkę przyspieszone 😉

Kasiulek ale masz sny 😁 Ciekawe czy się potwierdzą kiedyś w przyszłości?? 🤪 😁 Oklask dla Ciebie 🙂

Ania super że płytki wybrane i kupione, przynajmniej to masz z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...