Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Słyszałyście o tym, żeby w ciąży unikać ananasa? Dzwonie do mamy żeby złożyć zamówienie na ananasa z puszki, i usłyszałam, że nie wolno 🤔 Poczytałam w necie i faktycznie sok zawiera jakieś substancje, które na początku ciąży mogą powodować poronienie 🤔
Dziwne! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ania_p napisał(a):
znalazłam kocyk w grochy 😁
http://allegro.pl/dwustronny-kocyk-z-mikrofibry-babyono-i2336234365.html


PIĘKNY!!! 😁 Ale ten w małpki też śliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko na cchwile wpadlam bo u nas remont remont i burdel jednym slowem ;/ jak patrze na ten syf to plakac mi sie chce 😞 i jeszcze nie moge sobie nawet usiasc wygodniie bo mi brzuch przeszkadza... i plecy bola...

chcialam wam i naszym maluchom (jeszcze`w brzuszkach) zlozyc wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale numer z tym ananasem 😁 ja na szczęście też nie lubię 😜

Ania kocyk prześliczny, mnie najbardziej podoba sie ten w małpki 🙂

Ciesze sie że sie zgadzamy odnośnie facetów i ich mózgów bo powoli zaczynałam sie bać że to ze mną jest coś nie tak, ale na szczęście jest w porządku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monkado właśnie spakowałam torby 🙂 dla mnie i dla małej. W mojej są jeszcze braki: podkłady, stanik do karmienia, klapki (bo nosze po domu) i kosmetyki bo wiadomo używam, ale tak ogólnie to jestem prawie gotowa. Ostatnie rzeczy dziś kupiłam na allegro: pościel na zmianę, aspirator, ręczniczki, chustę do noszenia, stanik na zmianę bo mam tylko jeden. A mężulek zrobił zakupy w aptece i wyszło na to, że z list które zrobiłam wszystko mam powykreślane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno się tak nie wynudziłam jak dziś 😞 W TV nawet nie ma na czym oka zawiesić, nosi mnie jakoś i ciągle bym jadła 😞 Zjadłam dziś ok 1,5 kg truskawek 😮 i mnóstwo innych rzeczy, m.in. świeże ogórki gruntowe i wypiłam do tego małą kawkę, bo miałam straszną ochotę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Wam tych remontów, na prawdę. Uważajcie tylko przy sprzątaniu, koleżanka zdarzyła posprzątać po remoncie na święta i w drugie już rodziła a to był 36tc i wcale nie zapowiadało się, że urodzi szybciej.

Dobra nikogo nie ma to ja też idę. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u Nas sukces.. Mężul wrócił jakiś taki inny, grzeczniutki, zapytał czemu nie dzwoniłam dzisiaj do Niego. Ja nadal oschła, ale wpadłam na świetny pomysł.. tylko proszę się nie śmiać! Napisałam list do Niego, obiecał jutro przeczytać na spokojnie. No bo skoro nie umiemy rozmawiać, z resztą podczas rozmowy zawsze coś umknie, to postanowiłam spisać wszystko co czuję, czego mi brakuje, czego oczekuję, co w Nim kocham.. po prostu wszystko od najgorszych do najlepszych rzeczy 🙂 Zobaczymy jaki będzie efekt 😉

Ania śliczne te kocyki 🙂

Rosi gratuluję pełnej gotowości do porodu 😉

Ja za ananasem też nie przepadam i w życiu nie powiedziałabym że może być groźny w ciąży 😮



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja też się przyłączam do tych remontujących. Otóż od jutra zaczynamy remont pokoju Frania, zmieniamy podłogę i malujemy ściany i sufit, tzn mąż wszystko robi a ja nadzoruję 🙂 Dziś powyciągałam wszystko z mebli i zamówiłam łóżko dla Frania
http://allegro.pl/show_item.php?item=2354738621
kolor venge z żyrafą.
Ciekawe czy będzie chciał w nim spać...

Co do smoczka to ja właśnie dziś dostałam przesyłkę i smoczek nie w tym kolorze który zamawiałam!! Napisałam że chcę niebieski a mi przeźroczysty przysłali!!!! I on mi się wcale a wcale nie podoba!

Rosi trzymaj się jeszcze 🙂
Mi czop zabarwiony krwią zaczął odchodzić w poniedziałek a w środę w nocy jechałam na porodówkę i całkowicie odpadł mi nad ranem, było go mnóstwo.
Mam nadzieję że u Ciebie jeszcze 2 tygodnie będzie odchodził 🙂

Ciekawa jestem jaka czeka mnie noc, bo Franek dzisiaj po 19 jak wracaliśmy od teściów zasnął nam w samochodzie i śpi do tej pory, bez kolacji. Ciekawe o której się obudzi wyspany i głodny....
Jak się nudzicie to polecam film na TVN Projekt Monster 🙂 Tylko nie każdy takie filmy lubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...