Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry Brzuszki! Jak Wam weekend minął? Trochę podczytałam ale ogólnie to chyba wszystkie spędziłyśmy go na zewnątrz bo pustki na forum były 🙂 Ja też się dotleniłam w sobotę a w nd odwiedziliśmy rodziców, znajomych z maluszkiem i kuzynostwo. Wróciłam tak padnięta (a tylko rozmawialiśmy), że zasnęłam na 1,5h! Wstałam zrobiłam kolację i niedługo potem z powrotem spać 🙂

Dziś pogoda też super ale zimno chyba tylko 5 st na razie.
Miłego dnia :*
Karola oczywiście kciuki będę trzymać, dasz radę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek witam sie i ja po wekendzie, u mnie tez pogoda dopisala i nawet pierwsze promienie ladnie opalily moje cialko 😎 😎 😎 u mnie sezon grilolwy w pelni tak wec Tosia zapraszam do mnie kielbaski z grila smakuja lepiej niz z patelni 😉 😉 😉 😉dzisiaj musze troche posprzatac bo nie wiem dlaczego tak sie kurzu nazbieralo przez wekend....dzis sniadanko w lozku 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek dziewczynki 🙂 witam sie po wyczerpujacym weekendzie.
nie bylo mnie od piatku wiec mam troche zaleglosci, ale postaram sie je nadrobic.Piekna pogoda byla przez te ostatnie dni wiec w sobote zagonilam meza do pracy, przekopal mi ogrodek, to nasza pierwsza wiosna w nowym domku o wszystko musze sobie zrobic po swojemu. wiec na pierwszym planie jest posadzenie tuji wzdluz calego ogrodzenia od ulicy i od sasiada (nikt tam nie mieszka a ich dom sie rozlatuje, wiec nie chce go ogladac i sie zaslonie ;p) pozniej czeka go wykopanie rowu wokol domu bo musimy ocieplic podmurówkę i jeszcze wykopac dolek pod fundament bo bedziemy przedluzac tarasik przed wejciem do domu i zabudowuwac jego jedna czesc na ganek.
trzymam kciuki karola za twoje zeby 🙂
uciekam teraz przyciac sobie forsycje na podworku i moze jeszcze cos sobie zanajde tak pieknie na dworze 🙂
milego dnia wpadne pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wszystkie brzuszki! U mnie weekend minął pod znakiem zakupów i ogólnego lenistwa 😉 planowałam z moim mężem wyskoczyć na rowerki ale niestety weekend był dość chłodny i z wycieczki nici 🤢 Karola87 nie martw się dentystą, mój małżonek ostatnio miał rwany ząbal i jakoś przeżył, a panicznie boi się dentysty 🙃 Ja dziś o 17 mam egzamin teoretyczny z prawka i mam małego stresa, ale w końcu co dwie głowy to nie jedna 🙃 i powinno pójść jak z płatka. Miłego dnia dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola powodzenia z zębem Ci życzę. Podziwiam Cię, ja ogólnie nie boję się dentysty, może robić co tam chce, bylebym miała znieczulenie ale...poza wyrywaniem 🤢 Tego boję się bez względu na wszystko. Ale Ty już długo się męczysz, więc dzisiaj już pewne Ci ulży. Oklask na odwagę 🙂
Niesia a Tobie zdanego egzaminu życzę! Maluszek Ci na pewno pomoże, na wypadek gdybyś coś zapomniała 🙂 Dla Ciebie też oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 😁

Byłam na badaniach, Mama została z Nikosiem, później wypiłyśmy Mama kawę a ja herbatę i na spacerek, potem herbatka u Mamy i wróciliśmy.. Nikoś padł od razu, a ja mam zamiar pomyć sobie drzwi bo jakieś takie zakurzone 🤪

Karola oczywiście trzymamy kciuki za to żeby poszło szybko i bezboleśnie 🙂 Ja panicznie boję się dentysty, 1000 razy wolę rodzić 😁

Niesia za Twój egzamin również trzymamy kciuki! 🙂

Marta My też pierwszą wiosnę jesteśmy w Naszym domku i roboty mamy MULTUM!!!!!!! Ja z wiadomych przyczyn mało co zrobię koło domu, Mężul całymi dniami w pracy więc zostają weekendy.. na szczęście mam motorek w dup.. i na prawdę uwija się ze wszystkim 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinia ja tez molo co robie kolo domu, ale dzisiaj to przesadzilam, poprostu padam, nie mam sily jak moj mezulek zobaczy co zrobilam to bedzie gadanie... jak pisalam wczesniej postanowilam przyciac troszke forsycje, ale oprocz tego wycielam 2n drzewa i 4 krzaki, namachalam sie ta siekiera jak nie wiem co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nalezy sie, ale jestem wlasnie taka ze jak cos sobie ubzduram to koniec, dlatego dzis juz nic nie robie, leze sobie i odpoczywam 🙂 gdyby nie ciaza to pewnie bym jeszcze ogrodek przekopala;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej Brzuchatki 🙂
Witam sie i ja po weekendowej nieobecności 🙂 Widzę że pogoda raczej dopisywała (za wyjątkiem Płocka 🤢 ) i wszystkie sie wietrzyłyście 🙂 To dobrze bo dzięki temu nie mam tyle zaległości 😁 A my w sobotę mieliśmy imprezę ze znajomymi u nas więc od rana sprzątałam, gotowałam, piekłam.. Przyszło sporo znajomych i super sie bawiliśmy do późnej nocy a rano nie dość że ktoś ukrał mi godzinę snu to jeszcze musiałam wcześnie wstać bo z kolei mieliśmy w odwiedziny mojego brata z bratową i ich cudniastą 2-letnią córeczką 🙂 A że chcieliśmy troche czasu spędzić ze sobą to przyjechali już na śniadanie 😁 później obiad i spacer po krakowie żeby Małej pokazać smoka wawelskiego 🙂 i tak jakoś znowu zeszło do późnego wieczoru także jak wróciliśmy to padłam od razu do łóżka..
A dziś rano miałam badania m.in. glukozę z obciążeniem, mam nadzieję że wyjdzie ok bo pochłaniam słodycze jak odkurzacz ☺️
No i w końcu sie zmobilizowałam i też wrzuciłam zdjątka brzusia od zewnątrz i od wewnątrz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek- w sumie nie zwróciłam uwagi na to ile trwa (nie patrzyłam na zegarek ☺️ ) ale jak dla mnie to stanowczo za krótko.. Myśle że było to ok 10- 15 min całej wizyty, ogólnie wrażenie pozytywne- miły doktor, duży ekran do podglądania Dzidziusia ale i tak mam niedosyt.. A czy profesjonalnie czy z łaską to też mi ciężko powiedzieć bo mnie to ogólnie ciężko dogodzić.. 😁 Niby wszystko ok ale jak dla mnie to za krótko i tak troche miałam wrażenie że na akord 😜 ale może to moje mylne wrażenie bo tak jak napisalam mnie ciężko zadowolić 😁 A swoją drogą ciekawe czy gdybym zapłaciła całą kwotę to badanie też trwało by tyle czy np 20-30min? 🤨 No nie wiem.. W każdym razie zdjęcia są, filmiki są i oglądam je cały czas w kółko 😁 😁
Co do płci to było widać wyraźnie- na 100% dziewucha 😁
Trzymam za Was kciuki w piątek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania daj znać jak po usg, czy Maluszek sie ujawnił 🙂 Dzięki za info odnośnie cubusa może i ja sie wybiorę chociaż koniec miesiąca i portfel coraz lżejszy ale dychy nie wysupłam..? 😁 U mnie spanie 22- 9 to norma, nie wiem jak to sie dzieje ale budzę sie przeciętnie po 9 i jestem wyspana ale o 22 jestem na prawdę już półprzytomna i marzę o poduszce.. 😮 A kopniaczki ja również czuję wysoko, w okolicach pępka- raz troszke poniżej raz troszke powyżej ale pępek to chyba jej ulubione miejsce do kopania 😁

Karola powodzenia u dentysty, trzymam kciuki żeby nie bolało 🙂

Tosia ja mam podobnie z tymi filmikami, oglądam w kółko, moglabym z tego zmontować parogodzinny film i oglądać od rana do wieczora 😁 Zazdroszczę apetytu mięsnego 🙂 ja od początku ciąży mam jakieś obiekcje do mięsa i jem bo chcę córce urozmaicić dietę ale w zasadzie to mogłabym całą ciąże na sałacie przetrwać 😁
mam nadzieje że mi przejdzie do sezonu grilowego, który pewnie zapoczątkujemy dopiero po Świętach jak sie jeszcze ciut cieplej zrobi, bo widzę że u niektórych z Was już sezon grilowy w pełnym rozkwicie 😁

Ilka - jakaś ta małopolska nieukulturalniona jest 😁

Niesia powodzenia na egzaminie 🙂 a kiedy praktyczny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta rzeczywiście klaps należy sie jak nic! 🤪 pamiętaj że ogródek nie jest najważniejszy więc teraz marsz przed telewizor i zalecam pozostanie tam do wieczora 😁
Kinia super że i u Ciebie miły weekend, widze że już grill "ochrzczony" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Wam za wsparcie 😘 Monkando praktycznego egz. jeszcze nie ustaliłam ponieważ chcę go zdawać w Łomży bo w Wawie nie mam co liczyć na pozytywne zdanie- za duży ruch 😉 I tak muszę się pospieszyć bo chce mieć prawko za nim dzidzia zawita z drugiej strony brzuszka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nesia dopiero zauważyłam, że Ty też w warszawie mieszkasz 🙂 A w której części jeśli można wiedzieć? Ja na bielanach. I jeszcze jedno od razu pytanko - w którym szpitalu chciałabyś rodzić?? Bo ja ciągle mam dylemat i ciągle słyszę coraz to inną opinię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje kochane brzuchatki 🙂

ale mi się głup[oty śniły ło masakraaaaa mężul wczoraj oglądał na Discovery apokalipsę 2012 i później śniło mi się że Nowa Huta się rozpada jajkieś okropne mrozy, później fale tsunami a ja biedna w ciazy uciekałam 🤪 🤔 🤨 😲 katar niestety mnie nie ominął i pogorszył się... ale dziwny taki jak by nie chorobowy a przecież alergikiem nie jestem sama nie wiem 🤨

Mrta Ty się nie wygłupiaj bo klaps to takim porządnym pasem się teraz należy marsz do odpoczynku!!!

Ania pochwal się od razu co tam kryjesz bo ciotki niecierpliwe ☺️

Niesia powodzenia na egzaminie... jejjj pamietam jak ja się stresowałam 7 lat temu a teraz isę z tego śmieje ale wiem wiem po to każdy już jest cwany 🙂

Monkado dzięki za info ale zamierzam zapytać o kilka rzeczy i jak nie odpowiedzą to zapytam co im szkodzi 😜 ja tez jestem osobą ciężką do dogodzenia tzn mi ciężko dogodzić bo mi wiecznie nic nie pasuje 😁 a Wasza królewna cudowna jest już nie moge się doczekać!!! Brzusio to mas zjuż pokażny taki spory no królewna powiększa sobie domek z biegiem czasu 🙂

Kinia zazdroszcze rozpoczętego sezonu grilowego sama bym wsynęła takie udko z kurczaka z grilla do tego kiełbaska boczuś aaaaa ale się rozmarzyłam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek grillowanie to moja ulubiona letnia czynność 😁 😁 😁
No i co to za sny, broń Boże żeby się Huta rozpadała!! 😁

Monkado wysłałam Ci zaproszenie do znajomych 🙂 Przyjmij szybciutko bo chcę zobaczyć Twój brzuszek 😜

Ania ja też już zaczynam obgryzać paznokcie.. co tam u Ciebie?! 😁

Zjedliśmy obiad i idziemy jeszcze na chwilkę na ogród, troszkę się przewietrzymy ale nie za długo bo mimo pięknego słońca jest ziiiimno..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nesia ja swego czasu też sie zastanawiałam czy zdawać w krakowie czy w sączu bo w krk to róznie bywa a w sączu ponoć wszyscy zdają 😜 ale ostatecznie nie chciało mi sie do sącza tarabanić tak więc zdawałam w krk i jakoś sie udało 🙂 powodzenia jeszcze raz 🙂

Kasialeczek jakby, odpukać, Twój sen zaczął sie spełniać to uciekajcie w kierunku Bronowic, tu u nas słońce świeci i nic nie wskazuje na przyjście mrozów 😁 a że lodówkę mam pełną to i dla 4 wystarczy 😁
Pytaj, pytaj jak najwięcej, ten lekarz był miły więc może odpowie, mi tylko dwa pytanie przyszły do głowy (płeć i waga).. Tylko zacznij z tą listą jak już Ci będzie robił USG to wtedy może uda sie caly seans przeciągnąć i dlużej sobie popatrzysz na Córcie 🙂

Ilka a gdzie zdjęcie Twojego Brzusia?

Kasialeczek, Ilka dziękuję za komplementy w imieniu Córci ☺️ To prawda- prawdziwa Ksieżniczka z niej- nie będzie sie gniotła na 20cm2, musi mieć dom z basenem 😁 😁

Kinia, Karola, Ula dziękuje za zaproszenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po dotlenieniu 😉 Kurcze niby takie słońce a jak dla mnie to stanowczo za zimno i ten wiatr.. :/

Monkado brzuszek faktycznie pokaźny 🙂 Mi ostatnio Pani na USG też powiedziała "noo ładny już brzuszek" 😉 A Córcia ślicznota! 🙂 Zastanawia mnie tylko jedno.. czemu Nikoś jak zobaczył zdjęcie Twojego brzuszka powiedział "TATA" a później "PAN" 😁 😁 😁 Ale na zdjęciu Twojej Córci ładnie powiedział "DZIDZI" także tu się zgadza 😁 😁
No i w razie tej masakry w Hucie to ja też się wpraszam do Ciebie, a właściwie do tej Twojej lodówki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja też już po wietrzeniu 🙂 Przycinaliśmy z mężulkiem drzewka w ogrodzie. Ja mam ogród osłonięty z każdej strony więc wiatru 0 a jak słoneczko przygrzewa super 🙂 Ale już wróciłam siusiu i tościki z dżemem i idę się na kanapę rozłożyć 😁
Monkado brzusio rzeczywiście konkretny ale po biodrach widać, że drobniutka jesteś to niby gdzie bym się tam miała zmieścić? Musi sobie mieszkanko rozciągnąć troszkę 🙂 Moja malutka usadowiła się niziutko bo ponad pępkiem to ledwo mi brzuch wystaje za to na dole nawet spodnie ciążowe ją cisną i jak jadę samochodem to mi tam kopie, że ją uwiera 🙂
Jejku dziewczyny jak tak dalej pójdzie to w maju, czerwcu to tu w ogóle pusto będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...