Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Daria śliczny synuś rośnie no no będzie przystojniaczek 🙂 super że wszystko z nim ok 🙂

Smerfetka pamiętasz w którym tyg poczułaś ruchy swojej kruszynki? Kasiulek dodał by do tabelki no i może imię jak już wybraliście 🙂

wstawiłam M1 naszej Kajeczki na 7 miesiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak ruchy mojej kruszyny poczulam w 22tyg a immie to Julia....i chyba jeszcze termin bede musiala zmienic bo moja niunia jest ciagle jakby 2 tyg do tylu od samego poczatkui lekarz mi mowil ze porod to raczej na 28lipca
jeszcze po oklasku dla naszej laski , kasialaczek naprawde swietnie wygladasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale u nas się ładna pogoda zrobiła, słoneczko i 15 stopni. Mą poszedł do pracy a ja zaraz dopiję kawę i budzę Franka i ruszamy na spacerek 🙂 Ciekawe czy mi znów będzie uciekał. Przy okazji kupię pomidory na bazarku bo mam chęć.
Kasialeczek te skurcze B-H też mam kilka w ciągu dnia, ale to normalne, tylko o to chodzi że jak chodzę to mam cały czas dość twardy brzuch i czuję jak mi ciągnie w dół.
Brzuszek śliczny 🙂
A Darii przystojniaka zdjęć nie widzę bo są bardzo duże i widzę tylko kawałek. Nie wiem czy tylko mnie się tak wyświetla/ Zresztą to nie perwszy raz tak mi się wyświetla 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek dziękuję 🙂 oklask 🙂
Karola niestety nie pomogę, u mnie na szczęście z brzuszkiem ok, odpukać, skurcze przeszły, bardzo rzadko twardnieje i wszystko jest ok.. A kiedy masz wizytę u lekarza? Jedyne co mogę zasugerować to dużo odpoczynku i mało wysiłku bo nasze maleństwa muszą jeszcze troszkę w brzuszkach posiedzieć 🙂 oklask na dobry humor 🙂
Daria śliczny synuś 😘 do schrupania 😁 oklask dla was 🙂
Kasialeczek a Kajcia to prawdziwe M3 ma a nie M1 😁 i dla Was oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 witam się i ja cięższa z kilogram 🙂
U nas też pogoda dzisiaj była super, czyżby już miało tak zostac?
Moje L4 już postanowione, z początkiem maja zmykam do domku, tylko że jak na złośc tyle mi teraz pracy nieplanowanej wpadło, że sama nie wiem co najpierw robic,
a chciałam sobie wszystko uporządkowac i spokojnie iśc odpoczywac, nie chcę dziewczynom zostawiac roboty, ale chyba się nie uda

Karola ja jak za dużo chodzę, tzn. po pracy jakiś sklep czy inne załatwianie to też mam brzuch twardy, ale nie taki kamień jak przy stawianiu, tylko nieco twardszy niż zwykle,
i też jak wtedy się położę to jest ok mięciutki, myślałam że to tak może byc, ale chyba trzeba lekarza zapytac,
zresztą zganiałam to na moje zaparcia, że dużo zjadłam i to dlatego

Kasialeczek śliczny masz brzuszek, muszę swój sfotografowac i też się pochwalic 🙂

Daria synuś śliczny 🙂
tak sobie oglądam Wasze zdjęcia z 4d i coraz bardziej też chcę takie,
tylko jakiś sponsor mi potrzebny, bo z kasą krucho 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monkado napisał(a):

Karola niestety nie pomogę, u mnie na szczęście z brzuszkiem ok, odpukać, skurcze przeszły, bardzo rzadko twardnieje i wszystko jest ok.. A kiedy masz wizytę u lekarza? Jedyne co mogę zasugerować to dużo odpoczynku i mało wysiłku bo nasze maleństwa muszą jeszcze troszkę w brzuszkach posiedzieć 🙂 oklask na dobry humor 🙂


Oj z tym odpoczynkiem u mnie to nie bardzo możliwe bo przy moim łobuzie nie da się wypoczywać! Co próbuję się położyć to on na mnie cały czas włazi, szczególnie na brzuch i w ten sposób jeszcze większe dolegliwości mam. Wizytę mam za tydzień. Pamiętam że w pierwszej ciąży też się tak czułam i to jeszcze wcześniej, więc widać taka uroda ciąży... jedne kobiety przechodzą ją lżej inne ciężej.
A ja już po kolacji, zjadłam pół bułki z serem i pół z szynką i sałatkę z pomidora,ogórka i cebuli 🙂 W końcu jakieś normalne jedzenie, bo przez ostatnie dni to śniadania, obiad,kolacje to mięso, sałatki, jakieś potrawki no ile można 🙂
Franek śpi a ja się kładę na kanapę i ogladam Emkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 ja dzisiaj z pracy piszę, szefowa się rozchorowała
Dora witaj na forum 🙂
Karola ależ przystojniak z Twojego synka rośnie, ciekawe czy będzie lubił młodsze, bo wiesz córkę noszę 😁 tak po zdjęciach z usg wnioskuję, że też będzie niczego sobie 😁 może coś z tego wyjdzie 😁
zajrzę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂)

Witam nową koleżankę 🙂

Aniu my to chyba do samego końca będziemy walczyć przed komputerem w pracy... (pracoholizm) hehe
Karola z moim brzuszkiem tez cos wieczorami się dzieje, robi się twardszy i ciezszy,a le chyba dlatego ze jestem zmeczona...
Daria-chłopak jak malowany 🙂)
Ksialeczek...jak sobie tylko "dorabiam" 😁 wiem ze mam platne 100 % tylko uwierz mi ze jak zasiade na l4 to na porodowke beda mnie toczyc...;/

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej,
witam nową Koleżankę 🙂
Kasiulek zdrówka Twoim pociechom życzę 🙂
Karola ja mam podobnie z tym brzuchem, też mam wrażenie ze jak chodzę to często robi mi się twardy (mam wrażenie że od razu siku mi się chce 🤨 ) i opada mi w dół.
Wiem już co będę najgorzej wspominać z dolegliwości ciążowych - problemy z pęcherzem (czasami to nawet na spacer nie mam ochoty, bo wiem że zaraz będę marudziła i szukała WC) i drugie to wielka zgaga 😠 😠 😠
Dziś mam wizytę u ginekolog, cieszę się że zobaczę mojego synka i dowiem się jak jest ułożony, bo czuję go wszędzie 😁 Taki łobuziak ze czasami zasnąć mi nie daje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczynki 🙂 ale mam zaleglosci, ale wszystko nadrobie dzis 🙂 jak po swietach?
Mam dobre wiesci, bylam na tym badaniu i z serduszkiem Filipka wszystko jest w porzadku,taka jestem szczesliwa 🙂 kamien spadl mi z serca..
a jak u mnie po swietach, pierwszy dzin u tesciow,drugi u moich rodzicow i objazdowka po babciach i ciociach, wykonczylo mnie to ale lubie swieta, tyle pysznego jedzonka;p przybylo mnie po tych dniach pare kilo;p
dobra teraz sprobuje nadrobic wasze wypracowania,mam nadzieje ze moja pamiec mnie nie zawiedzie i wszystko zapamietam 🙂 odezwe sioe jak przeczytam wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...