Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kinia teściową masz faktycznie agentkę, widac że myśli jedynie o sobie i nikim więcej, najważniejsza jest ona, przepraszam jeśli zbyt bezpośrednio,
u mnie jest taka sytuacja, że teściowa jakby tylko poprosic to zrobi wszystko,
tylko że ja nie chcę, bo po co mam później wysłuchiwac jak to ona się narobiła,
nie chcę myślec co będzie później, jak przyjdzie jej zostac z dzieckiem, chociaż na razie tematu zostawania z dzieckiem, nikt nie poruszał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola jakbym o swojej Teściowej czytała 😁 😁 I tak samo jak u Ciebie, moi Rodzice pracują, mieszkają w domu więc wiadomo jak to jest że koło domu zawsze jest coś do roboty, a Teściowa nie dość że w bloku mieszka, to nawet sama dla siebie przyjechałaby do Nas posiedzieć sobie na powietrzu. W mieszkaniu bajzel totalny, bo woli o siebie zadbać. Dobrze że dba o siebie ale tyle czasu jej to zajmuje że szok, a dookoła syf 🤢

Ania spoko, taka jest prawda i nie masz za co przepraszać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny współczuję w takim razie. Moja też mi trochę daje w kość ale nie aż tak 🙂 Tzn. baaaardzo rzadko do nas zagląda ale to z mojej winy bo ja się zawsze bałam niezapowiedzianych wizyt i chyba to odczuli jak pracowaliśmy oboje a teraz jak jestem w domu to tez do mnie nie dzwoni ani nie zagląda, ale nie przeszkadza mi to. Przyzwyczaiłam się już 🙂 Jak my tam jesteśmy to też nic prawie nie pyta ani o Zojkę (bo jest niezadowolona z imienia) a jak ja się czuję. Ostatnio się wkurzyłam, bo jest zła, że nie takich chrzestnych wybraliśmy 🤪 Będzie mój brat (oboje mamy tylko braci, ale mój jest ok 30 więc będzie jako pierwszy chrzestnym) i męża kuzynka(fantastyczna kobieta, którą oboje uwielbiamy) a teściowa stweirdziłą, że "wykolegowaliśmy" brata mojego męża, bo on powinien być chrzestnym i np. moja bratowa bo mój brat na pewno by się nie pogniewał 😮 Szok co? W sumie u mojego brata też byliśmy chrzestnymi my dwoje i teściowa też niezadowolona była, że małżeństwo i zaczęła wybierać kto by lepiej pasował i kogo powinni wybrać 😮 Mówię Wam na te teściówki to nie ma siły chyba 🙂


A ja odebrałam wyniki i wszystko w porządeczku 🙂 79na czczo i 119 po 2h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola nie narzekaj na chrzestną, u mojego synka ostatni była rok temu, a nikogo nie byłam tak pewna jak jej, a tu zonk, totalna pomyłka i moja porażka życiowa, niestety tak to odbieram, bardzo długo nie mogłam się z tym pogodzic i tego zrozumiec, ona nawet rozmawiając przez telefon ze mną nie zapyta o Niego, chol...nie mnie to boli i nadal męczy, dobrze, że chrzestny się udał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
regal skręcony 🙂 tzn prawie bo trzeba jeszcze dwie części połączyć do kupy ale to dla mnie za ciężkie więc czeka na męża 🙂

co do Teściowych to Kinia współczuję Ci bardzo ale niestety taka jest prawda że nic na to nie poradzisz.. ja o swojej to mogłabym tu cały elaborat napisać, też nigdy nie przyszła, nie pomogła, jak sie wprowadzaliśmy to moi Rodzice przyjechali i cały dzień ganiali ze szmatami żeby nam pomóc sprzątać a teściowa tylko zadzwoniła i zapytała kiedy mamy zamiar skończyć bo ona wpadła by do nas na obiad bo jej sie gotować nie chce.. 🤢 i pisalam Wam też że podobnie jak u Darii powiedziała że nie życzy sobie by Kornelka mówiła do niej Babcia bo ona sie babcią nie czuje.. ehh.. aż sie nie chce pisac bo szkoda nerwów ale wiem Kinia o czym piszesz i niestety musisz przestać o tym myśleć i machną ręką bo szkoda Twoich nerwów 😘

Kasialeczek ja mam chyba 120/90 ale zaraz zobaczę to potwierdzę 🙂

Rosi super wyniczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Kochane my już po. Wszystko dobrze, i z szyjką i ciśnieniem 🙂 Ja mam już 10 plusie 🙂 Jasiek vel. Klusek ma już 2150 😁
To dopiero grubasa wyhodowałam... 😁 🤪


o kurcze, Tosia to chyba twój Jasiek przoduje z wagą 😁 Na czym Ty go tak wyhodowałaś, pewnie na tych arbuzach 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest raczej krótki i grubaśny. Ciągle na usg miał buzię otwartą więc domyślam się, że był głodny 😁 Hoduję go ostatnio na kabanosach,widać tym go tak podtuczylam 😁 I przy okazji siebie, bo jedząc arbuzy to chociaż mi w tłuszczyk nie szło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja cie krece Toska ale olbrzymek 😁 masakra ale bym chciala zeby moj tak rosl.. okarze sie w sumie w piatek ale 3 tyg temu mial 960g wiec nie licze na taka wage 😁
u mnie nadal leje, a u was? juz mam dosc chodze taka spiaca i wogole masakra , maz dzis z now na nocke :/ nie lubie tak, pozniej sie odezwe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...