Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rosi, uważaj, bo Zojki nie wyciśniesz w lipcu po tych arbuzach, takie dzieci na nich rosną 😁
Aaaa, mam sklerozę, bo pytałam kiedyś o to, ale nie pamiętam 😞 Z czego materac kupić? W sensie z czym w środku 🙂 Bo w sklepie mówią mi, że dla noworodka to gryka+kokos, a pianka dla wększych dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam taki jak Ania, w sklepie mi mówili, że najlepszy lateksowy ale strasznie drogie są i też wzięliśmy gryka-kokos.

Tosia to ja jeszcze przemyślę tego arbuza czy go zjeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My na nogach od 7, ale nawet wyspani 😉 Moja Mama oczywiście już jest, także ja sobie leżę 😜

Dziewczyny ale macie sny 🤪 😁

Rosi Ciebie dzisiaj nie bolą pachwiny a mnie zaczęły właśnie boleć 😞

Tosia My też mamy materac kokos - gryka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Dopiero 10 a tu już tyle naskrobane, no ładnie : 🙂
Monkado jaka siatka z wagą? Bo mnie to chyba ominęło? Mogłybyście wrzucić ją jeszcze raz bo chciałabym zobaczyć? 😁
Rosi fajnie że nie bolą Cię już pachwiny, mnie odpukać też póki co prawie minęły bóle nogi, przynajmniej mogę przespać spokojnie całą noc.
Dziewczyny chciałam pochwalić swojego syna bo zna prawie cały alfabet, tzn nie po kolei ale rozpoznaje prawie wszystkie literki! Skubany mówić jeszcze za bardzo nie umie, jedynie podstawowe słowa a reszte po swojemu czyli chińszczyzna i węgierski 😜 ale literki ładnie potrafi nazwać, pokazuje na klockach i jak mu rysuję to zgaduje 🙂 I nauczył się poznawać cyfry 3,5,6,8 i nazywać je trochę niewyraźnie ale i tak słodko 🙂
Co do chrzestnej to może faktycznie przesadzam,bo zawsze zajmuje się Frankiem jak do niej pojedzie,kupuje od czasu do czasu prezenty, Franek ją bardzo lubi, tylko uważam że mogłaby od czasu do czasu sama z siebie zajrzeć do niego jak już siedzi bezczynnie w domu...
Ja mam dzisiaj na obiad krupnik z wczoraj i zrobię jeszcze ala chińszczyznę, mam nadzieje że nie zaszkodzi mi na żołądek, a po obiedzie jedziemy do moich rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tosia ja też płaciłam 79zl, więc wcale nie spoko ta Twoja cena.
Karola to brawo dla Franka 🙂
Ja mam dziś na obiad kurczaka, ryż i marchewkę z groszkiem, robię to już cały tydzień i zrobić nie mogę 🙂 Ale dziś już na pewno będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze, że mi napisałyście, chociaż ja mam łóżeczko na długość 140cm więc może to też dlatego droższy. Byłam przekonana, że materace koło 200zł więc myślałam, że to 119zł to okazja..W takim razie szukam dalej..
Karola, oklask dla Frania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!!!

Ja juz w pracy :P oczywiscie zamiast pracowac to czytam form :PP bylam od rana odebrac dowod (cholera nie umiem sie przyzwyczaic do nazwiska, i adresu), w zusie-zmienic dane, i w przychodni na badaniach (dzwonilam do mojej dr i mowila ze mam zrobic posiew moczu) jutro przyjedzie polozna-dzwonilam do niej i mowie ze jestem juz po 30 tygodniu to jutro przyjedzie zalozyc kartoteke i zrobic ktg, a jest tak miła ze aż mi sie smiac chcialo jak caly czas mi mowila słoneczko i kochanie heh.

Co do lozeczka, ja tez dostalam wraz z materacem na 120/60 kupilam w komisie piekna posciel (ochraniacze, poszewke na poduszke, kołdre i przescieradlo za jedyne 20 zł ) 😁 a ta aukcje z tym laktatorem wygralam i kupilam za 19,99 w sumie wyszlo 32 zł z wysylka, a sam laktator uzywany duzo drozszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a badałyście crp z krwi?
koleżanka mi mówi żeby zrobic że pokazuje czy jest jakiś stan zapalny w organizmie

właśnie umówiłam się na jutro do dentysty, oszalałam chyba, ale niech sprawdzą czy się coś nie zaczyna robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka jejku ale miałam zaległosci chyba z 15 stron 🤪

Tośka to niezłego kluska hodujesz 🤪 moja Kajuśka przy Twoim Jaśku to miniaturka 😁 a wiecie ze ja też dużo jem i właśnie nie wiem gdzie to się odkłąda bo z moim wyporóżnianiem tez nie jest dobrze chyba jakiegoś drugiego tasiemca mam bo ten pierwszy pasożytek to nie za wielki 🤪

Monkado czekam na fotki mebelków Nelciowych 🙂

Wiecie ja kupiłam kołderkę 100x135 moja siostra i szwagierka taką mają i mówią że ok po za tym za 39 zł to prawie jak za darmo 😎 i tak będę kupowała drugą zapasową to w tedy popatrzę na tą mniejszą 🙂

Rosi tez musze się wziąć za porządku bo przyznaję się bez bicia ze od tygodnia to nawet łóżka nie zaścieliłam, nie odkurzałam no nic a meble mam w nowym kolorze kurzowym 😁 😁 😁

wiecie co jutro kupię sobie czeresieńki są za 16zł 🤪 i oczywiście nie będę zaglądać do środka bo się jeszcze zrażę a trochę wiećej białka nikomu nie zaszkodziło jeszcze co nie 😜 😁

dziewczyny współczuje Wam teściówek ja o swojej już pisałam ze narzekać nie mogę 🙂

od jutra ma być poprawa pogody i wrócić mają upały 🤪 czas zmienić garderobę na poważnie letnią 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kasiu trzeba podbic kartę ciąży,
ja ostatnio na przeglądzie byłam przed ciążą w czerwcu,
i w styczniu teraz też byłam i jeden był do zrobienia, a dwa inne do obserwacji
no to niech zobaczą czy z nimi ok.
też boję się dentysty, dlatego chodzę do jednego od 3 lat i tylko jemu ufam,
i jakoś tak się przy nim nie stresuję, tzn. może mniej niż gdzie indziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola brawo dla Frania, zdolniacha!! 🙂 🙂

Ania ja nie robiłam teg badania o którym pisałaś.

Alicja to super że udało Ci się wygrać tą aukcję 🙂 Jak dostaniesz przesyłkę to daj znać czy ubranka faktycznie takie ładne i niezniszczone.

Kasialeczek ojjj ja też zjadłabym czereśnie 🙂 Widzę że u sąsiadów coś tam na drzewach się szykuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
ja już z powrotem po badaniach i zakupach w realu 🙂 ale nie było truskawek 😞 😞 😞 😞
Dziewczyny wstawię zdjęcie Kornelkowego pokoju ale troche to jeszcze potrwa 😁 bo chciałam jeszcze łóżko zamówić i lampę żeby tak było już na cacy 🙂 a dzisiejszy dzień sponsoruje szafa 😁 tylko obawiam sie że to już za ciężkie i chyba poskręcam tylko półki i szuflady a resztę zostawię dla męża.. Rosi Ty też sie pochwal jak już urządzicie kącik dla Zojeczki 🙂

Ania ja też reflektuję na różowe sukienusie w razie W 😁 ja robię CRP na każdą wizytę ale to pewnie przez moje wysokie leukocyty, ciekawa jestem jakie wyjdą tym razem 🤨

Rosi przeraziłaś mnie tą wizją wciągających Cie za szafę pająków! To pewnie dlatego że sie ich boję.. wogóle boję sie niektórych małych stworzonek a ostatnio na moją czarną listę trafiły też kleszcze 😠 dobrze że pachwiny Cie już nie bolą to ogarnij trochę bo wiesz- za szafą ciasno i niewygodnie 😁 😁

Tosia ja też mam materac gryko- kokosowy kupiłam za 75zł ten z danpolu. a facet w smyku powiedział że te lateksowe to troche przerost formy nad treścia bo cenę tam robi głównie grubość materaca a male dzieci nie potrzebują grubego materaca bo są lekkie 🙂 a jak robią sie ciężkie to kupuje sie nowe łóżko z większym materacem 🙂

Karola Kasiulek wkleiła taką tabelkę centyli, jak mi sie uda znaleźć to powiem Ci na której stronie 🙂 a jak nie to myśle że ładnie sie uśmiechniesz do Kasi to wklei jeszcze raz 🙂 zdolniacha z tego Twojego Frania! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola brawo dla Franka, zdolnego masz synka 🙂
Ania ja tych badań chyba nie miałam, a przynajmniej nie pamiętam 🤨
Monkado czekamy na fotki i powodzenia z szafą 😉 Tylko tam nie dźwigaj nic ciężkiego!
Alicja a ja wczoraj wysłałam Ci na priv linka z laktatorami w przystępnych cenach, bo tak mi się wydawało że szukałaś. Ale jak już masz to super, nie wiedziałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Karola brawo dla Franka, zdolnego masz synka 🙂
Ania ja tych badań chyba nie miałam, a przynajmniej nie pamiętam 🤨
Monkado czekamy na fotki i powodzenia z szafą 😉 Tylko tam nie dźwigaj nic ciężkiego!
Alicja a ja wczoraj wysłałam Ci na priv linka z laktatorami w przystępnych cenach, bo tak mi się wydawało że szukałaś. Ale jak już masz to super, nie wiedziałam 😉


O jak miło z Towjej strony 🙂 (oklask) Szkoda ze nie wyswietla sie ze sa wiadomosci w skrzynce, bo ja zawsze zapomne sprawdzic ... 😁 udało mi się kupic za bezcen, niby w dobrym stanie, bede teraz czekac na przesyłkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...