Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem, jestem 😁
też na nogach od 6, tylko że nie zaglądałam, bo zaliczyłam już badania i zakupy,
zaszalałam dzisiaj w naszym sklepiku na osiedlu i sąsiad przyniósł mi zakupy,
zapomniałam że dźwigac to może nie za bardzo 🙂
wróciłam za to do domu biedniejsza i szczęśliwsza po zakupach,
mam pomidorki malinówki, ogóreczki, truskawki polskie oczywiście, arbuza i pyszną szyneczkę,
zjadłam śniadanko i biorę się za arbuza,
no i później zbieram się do dentysty, a po drodze do pracy na chwilę bo nie mogą znaleźc jednych papierów, a że są moje to idę i podam do rączki osobie, która mnie zastępuje 🙂

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z byułą w ręku... pochłaniam na szybkiego o o 9 się umówiłam że kolega mnie do pracy zawiezie a ja jeszcze pizamie 🤪 i dzisiaj kupię czereśnie bo są za 16zł/kg o chodzą za mną jak smród po gaciach ☺️ miłego dnia brzuchatki 🙂 słonko zawitało do Nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja od 6 też nie śpię bo Franek tak się obudził i nie chciał spać dalej. Teraz siedzi koło mnie i jak zwykle słucha 4funTV a ja zaraz chyba trzasnę sobie kawę bo podobnie jak Ania męczę się od kilku dni z zaparciami, więc możemy sobie podać rękę.
Oj pyzy to ja też bym zjadła chociaż zawsze wybieram pierogi a nie pyzy, za to takie domowej roboty z mięsem i okraszone cebulką bym zjadła mniam!!!
Monkado dziękuję bardzo, zaraz zajrzę na tą siatkę 🙂
Dziękuję za pochwały dla Frania, złoszczę się czasami że gadać nie chce a tu mnie tak zaskoczył z tymi literkami 🙂
Kinia ale ten Twój mąż wspaniałomyślny! Tyle czekolad żonie kupić 🤪 mój wczoraj kupił mi prince-polo 🤔 dobre i to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂

no dziewczyny w ogóle macie bardzo wspaniałomyślnych meżów że Wam kupują słodycze 🙂 mój to chowa przede mną wszystko a ostatnio zaczął wywozić do pracy bo zauważył że jak schowa to i tak znajdę nawet pod podłogą 😁 i mówi "nie możesz karmić naszej córki pustymi kaloriami, zjedz lepiej pomidora" 😮 🤪 😁

Ilka ja uwielbiam kryminały i sensacje, od siebie polecam Cobana i Kava 🙂 Tej autorki (Lachberg) nic nie czytałam ale napewno coś kupię z ciekawości 🙂

pogoda rzeczywiście chyba nas dziś rozpieści także uciekam, ogarnę dom i idę na zakupy których nie miałam w planach ale czereśnie 🤪 albo truskawki 🤪 muszę mieć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania życzę bezbolesnej wizyty 🙂
Ilka mój mąż właśnie czyta Czarną serię tej autorki. Ja też lubię tego typu książki, ale od kiedy Franek się urodził nie mam jakoś czasu...
Monkado mój też nie lubi jak nadużywam słodyczy dlatego kupił tylko jedno Prince-polo a nie czekoladę czy paczkę ciastek 🙂 Też woli jak zjem warzywa czy owoce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po tej grypie żołądkowej coś mi się żołądek skurczył bo na śniadanie czy kolację zjem tylko jedną bułkę i jestem tak wypchana że aż mi w gardle wszystko stoi i odbija mi się cały dzień... na słodkie też już nie mam takiej chęci, ale zapewne to się niedługo zmieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie też tą Czarną serię czytam. Monkado Cobena przerabiałam jakiś czas temu, też mnie wciągały te jego książki 🙂
Ania powodzenia u dentysty 😉
Ja pospałam do 9.45 i zerwała mnie na baczność wspominana wczoraj...zgaga 🤢 🤢 🤢 Zaraz chyba "oddam" śniadanie 😮
To z kolei mój mąż wczoraj kupił mi winogrono i czekoladę - miałam do wyboru, ale wolałam winogron, czekoladę zjadł sam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny!!!

Ja narazie tylko na chwile, bo w poniedzialek moje ukochane podatki ;/
Właśnie z 15 min temu wyszła ode mnie położna-dziewczyny-złota kobieta, poświęciła mi bardzo duzo czasu, przebadała, wytłumaczyła i jeszcze zaczela uczyc oddechu, zrobiła ktg-no najpiekniejszy odgłos jaki kiedykolwiek słyszałam to bicie tego małego kochanego serduszka!!! dziecko ma juz ok 2 kg mówi, że taka solidna babka heh. U nas jest rejonizacja i wyprowadzając sie zmienie osiedle, ale wyszło po znajomych i moją siostrzenice tez miała, ze powiedziała ze juz mnie nie odda 😁

miłego życzę-później się odezwę :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho ale ruch 🙂 Piszę do Was w polowych warunkach bo w pokoju sajgon po wczorajaszym malowaniu jeszcze. Dziś będzie poprawka bo inspekcja wykazała niedociągnięcia 😉 mąż jeszcze o tym nie wie a raczej się nie ucieszy 😉 Jak tylko doczekam końca robót to na pewno fotkę kącika wstawię 🙂
Od wczoraj zaczynam myśleć o spakowaniu torby do szpitala. Bo przecież jakby co, to nawet w co ubrać małej nie mam bo nic nie poprane! Dlatego dziś robię nasze prania do jutra mam nadzieję kończymy remoncik i w pon zrobię chociaż jedno pranie małej w razie W. Tak właściwie to będzie chyba walizka do tego szpitala a nie torba, przecież ile rzeczy my musimy mieć ze sobą, w głowie się nie mieści 😮

Kaiselaczek ja też chcę czeeeeeeeeeeereśnieeeeeeeeee 😞 a u nas jeszcze nie ma, tylko za oknem u sąsiadów na drzewie, ale zielone 😞 Wątek kulinarny baaaardzo ciekawy 🙂 Ale postanowiłam się pilnować i nie spełniać każdej zachcianki ( nawet lody odstawiłam już 3 dni ☺️ ale dziś to sobie zjem 🙂 ) bo rozmawiałam z kuzynką, która urodziła w zeszłym roku i przytyła w ciąży 28kg! Ale mówiła, że się naprawdę obiadała i teraz bardzo żałuję bo skórę ma okropną i piersi strasznie sflaczałe a nosi chyba rozmiar 36, bardzo ładnie wygląda, ubrana przynajmniej.
U mnie dziś na obiad łosoś pieczony z brokułami, właśnie się zbieram do biedrony bo od wczoraj mają w ofercie. No i może jednego snickersa ☺️ ale to tylko Wasza wina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja na nogach dzisiaj już od 6, z samego rana pojechałam na badania. Teraz już leniuchuję w łóżku 😉

Ania mnie też coś ostatnio mdliło ale to były tylko jednodniowe mdłości. A jak dzisiaj u Ciebie?
Powodzenia u dentysty.... 🥴

Kasialeczek wpraszam się na czereśnie 😁 😁

Monkado to mój Mąż słodyczy mi nie żałuje, ale za to fast fooda od Niego nie dostanę W ŻYCIU! 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też taka bieda w warzywniaku, ani czereśni, ani truskawek 😞
Jeszcze a propos położnej - do każdej z Was przychodzi juz teraz? Bo ja pytałam w swoim ośrodku i powiedziała mi ze mam zadzwonić dopiero jak urodzę, a w zasadzie jak wrócę do domu i wtedy się umówimy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też położna przychodzi dopiero po porodzie, niezapowiedzianie...

Mam dziś ważną rzecz do załatwienia,która mnie gnębi od początku ciąży, mam ogromnego stresa... Proszę trzymajcie kciuki żeby mi się udało, chociaż zaczynam w to wątpić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
U mnie też położna przychodzi dopiero po porodzie, niezapowiedzianie...

Mam dziś ważną rzecz do załatwienia,która mnie gnębi od początku ciąży, mam ogromnego stresa... Proszę trzymajcie kciuki żeby mi się udało, chociaż zaczynam w to wątpić...


Powodzenia! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola87 napisał(a):
U mnie też położna przychodzi dopiero po porodzie, niezapowiedzianie...

Mam dziś ważną rzecz do załatwienia,która mnie gnębi od początku ciąży, mam ogromnego stresa... Proszę trzymajcie kciuki żeby mi się udało, chociaż zaczynam w to wątpić...


Trzymamy mocno, mocno! Tylko się nie stresuj za bardzo ze względu na Bąbla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hje mamusie
ja to ani slodkich ani fast foodow nei moge moj by mnie zabil jak jem cos slodkiego to sie tak dziwnie patrzy :di mowi ze karmie syna smiecmi 😁no coza el ja tez czasem potrzebuje hehe
o teraz musze zmykac bo wlasni e wrocil alema wyczucie jak ja siadam na forum to on wraca :/
ide mu obbiadek grzac 😁
ps. jutro bede miala pierogi ruzkie 😁 a dzis pieczarkowa i łazanki mniaaamm......i ginekolog haaha ide popatrzec na synka nigdy sie tak nie cieszylam z wizyt u gin 😁 🤪 to do pozniej papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola trzymamy mooooocno kciuki!! 🙂 😘 Daj znać czy się udało 🙂

Ilka u mnie w pierwszej ciąży położna była raz przed porodem, takie niby przygotowanie do porodu, co ze sobą zabrać itp. A po porodzie zadzwoniłam, umówiłyśmy się i była 3 razy.

Monikas obok kopniaków Naszych Bąbelków, USG jest najmilszym przeżyciem w ciąży 🙂 🙂 🙂 Aż Ci zazdroszczę, ja muszę czekać jeszcze tydzień 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Karola a tak w ogóle to jak położna mogla przyjść nie zapowiedzianie 🤢 Zawsze tak u Was jest?

I stuknęła Nam okrąglutka 1200 strona 😁


Własnie też się zdziwilam z tej niezapowiedzianej wizyty jak Karola napisała. Przecież równie dobrze mogła nikogo nie zastać w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapewne w każdym województwie jest inaczej, u nas to chyba z 2 lata temu wprowadzili, przyjdzie za tydzien przyniesie wiecej materialow, dostalam od niej taki wielki pamietnik i mnostwo probek kosmetyków. Mogę zeskanowac-ale nie wiem jak wrzucic na forum tekst o oddychaniu i wyprawce od niej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alicja to super że tak macie, szkoda że to nie obowiązuje wszędzie 🤨
Byłam dzisiaj w aptece o której wczoraj pisała Monika i założyłam sobie tam kartę "Dla mamy i maleństwa". Nie wiem czy dużo taniej tam jest, ale zawsze to coś. Teraz patrzyłam w necie jakie mają ceny i promocje i zamierzam kupić tam np. aspirator. Frida jest w tej samej cenie co na allegro z kosztem wysyłki, więc na jedno wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...