Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam walnięcie na nabiał... Kefiry, lody, sery, twarogi serki itp non stop moge wcinać a owoce i warzywa (nowalijki) mnie wykańczają, bo jestem uczulona i chodze i sie drapie... :P

Kinia upał to dla nas mordęga-ja chodzę cały czas na boso, bo moje nogi tego nie ogarniają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alicja - bać to się jej nie boję, jedynie wkurza mnie i to na maksa jej gadanie,
a na ogród poszła i robi, chociaż wolałabym żeby już pojechała
ja zostałam w domu 🙂 no bo przecież za gorąco żebym na dworze siedziała 😁

oj można by o niej książkę napisać i film nakręcić, ale po co
czytałam ciekawsze książki i oglądałam fajniejsze filmy 😁
zmykam i zajrzę później na dłuższe pisanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze tylko pytanko Wam wrzucę:
kupujecie karuzele do łóżeczek?
bo zastanawiam się nad taką
http://allegro.pl/haba-solemio-karuzelka-nad-lozeczko-i2352852599.html
podoba mi się, tylko że jest bez tego mechanizmu kręcącego, do przykręcenia do sufitu

moja siostra miała karuzelę i strasznie głośno buczał ten mechanizm, a tania nie była,
bo ja ją kupowałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
jeszcze tylko pytanko Wam wrzucę:
kupujecie karuzele do łóżeczek?
bo zastanawiam się nad taką
http://allegro.pl/haba-solemio-karuzelka-nad-lozeczko-i2352852599.html
podoba mi się, tylko że jest bez tego mechanizmu kręcącego, do przykręcenia do sufitu

moja siostra miała karuzelę i strasznie głośno buczał ten mechanizm, a tania nie była,
bo ja ją kupowałam 😜
ja miałam elektryczną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja miałam (a właściwie nadal mam 😜) tą karuzelę http://allegro.pl/fisher-price-karuzela-rainforest-karuzelka-i2338588662.html
Jak dla mnie ŚWIETNA!!! Jeden z lepszych Naszych zakupów 🙂
A ręczniki jak najbardziej z kapturkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jestem szczesliwa 😁 dostalismy telefon ze mamy przyjsc zobaczy mieszkanie wojskowe 😁 nie bede musiala juz wynajmowac i moj synus bedzie mial swoj pokoj 🙂 czekalismy 2 lata a dzis zadzwonili do meza czy nadal jestesmy zainteresowani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania super że u Was wszystko w porządku 🙂 jak teściowa plewi w ogródku to zamknij drzwi niech tam siedzi a później powiesz że sie zacięły 😜 😁 😁
ręcznik kupiłam z kapturkiem, karuzelę chcę ale nie kupuję bo liczę na to że od kogoś dostanę 😁 ale kuzynka mi mówiła że dobrze mieć taką karuzelę przekręcaną na bok bo taka montowana na sztywno albo wisząca może przeszkadzać jak będziesz chciała Kamilkę z łożeczka wyciągnąć ale osobiście nie sprawdziłam tego w praktyce 🙂
Ja również obstawiam Ilką lub Alicję jako przodowniczki na porodówce 😁 a rzeczywiście ciężarowek dużo dookoła, mam nadzieję że jakoś sie pomieścimy wszystkie w szpitalach 😁 a ja tak myśle że urodzę wcześniej niż tego 12 ale nie wiem czemu może dlatego że Mała wychodzi troche większa na usg niż tydz ciąży ale jak sobie pomyśle że równie dobrze mogę przenosić o te 2 tygodnie i wtedy urodzę pod koniec lipca to mi słabo bo chciałabym ją już mieć przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania powiedz że twoja pomidorówka jest mega treściwa! 😁
Kinia to tak jak Kasialeczek kiedyś pisala- po 37tygodniu "dociśnij" Męża tu i ówdzie- podobno pomaga na przyspieszenie porodu 😁 😁
A Nela na ktg pokazała swój charakterek bo jak była z prawej strony i położna przylożyła sondę po prawej stronie to Mala ją skopała i uciekła na lewo i gubił sie sygnał więc położna przepinała sondę na lewo więc on 3 kopniaki i z powrotem na prawo 🤪 przez to ktg wyszło jak wyszło czyli nie wyszło 😁 ale udalo sie tam parę minut zarejestrować z których wynika że jest ok 🙂 a poza tym kopała cały czas więc położna stwierdziła ze na bank ma adhd 🤪 eh ten mój Rozbójnik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Daria gratuluję mieszkanka 🙂
W najlepszym momencie wam się trafiła okazja!
Ania oj nie zazdroszczę teściowej, ale dasz radę i jakoś przeżyjesz jej najazd 😜
ja karuzelę mam z mechanizmem i faktycznie,trochę trzeszczy 🥴 a ręcznik z kapturkiem!

Ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi a zaraz potem pojechaliśmy z mężem na sklepy meblowe bo szukamy komodę taką żeby dopasować do mebli do salonu. Ale chyba zamówimy przez internet bo tańsza. Jak wróciliśmy to wstawiłam pranie,zmyłam naczynia,odkurzyłam, zaraz biorę się za obiad. Dziś chrupery z kurczaka z sosem serowym, młode ziemniaki i surówka.
Czekam na męża czy sam się domyśli że podłogi trzeba umyć.... czekam i jeszcze nie usłyszałam żeby zaproponował umycie choć żaliłam się że mam nogi spuchniete i chodzić mi ciężko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia Kasialeczek wiem że sie już zdecydowałyście na szpital ale jakbyście były zainteresowane porównaniem to w sobotę będzie dodatek do krakowskiej na temat porodówek
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,11773885,Gdzie_rodzic_w_Krakowie__Informator_dla_przyszlych.html

Karola no proszę Cie, myślisz że facet sie domyśli że trzeba podłogi umyć? 😁 😁 tzn może Twój Mąż jest inny (w pozytywnym znaczeniu oczywiście 🙂 ) ale ja nie znam faceta który sam od siebie zaproponowałby wymycie podłóg.. trzeba pokazać podlogę, pokazać szmatę i powiedzieć co jest do zrobienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie Monkado,mój niestety nie jest inny, jest taki jak większość mężów, jak mu się nie powie to sam nie wpadnie na to! Jak zapytałam czy się weźmie i umyje podłogi to odparł że przecież on teraz na siłownię jedzie! Ale jak zobaczył moją minę to poszedł potulnie po mopa i przeleciał nim podłogi, na jego szczęście bo inaczej by mu się porządnie dostało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja posiedzialam w ogrodku nogi jak balony... 🙂 pranie wyprane ... bratowa poszla na spacer chyba mysli, ze jak wroci to jej obiad postawie pod nos, ale nie ma szans bo ja dzis NIC nie ugotowalam mam w dupie wszystko haha.... 😁 zostawila mi swojego glupiego psa i taki zrobil balagan i wogole sie nie slucha i niemam sily do niego .... nie moge sie doczekac juz czwartku jak pojada do domu haha 😁

mam nadzieje, ze ja nie urodze przed i po terminie hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...