Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Brzusie 🙂
Ja już po śniadanku 🙂
Kasialeczek jak dla mnie imie Kaja jest najnormalniejszym na świecie 🙂 Zresztą jakby się zastanowić to na każde imie znajdzie sie jakieś przeinaczenie czy przezwisko, którego dzieci się mogą uczepić.. Moj mąż mówi że jak damy Leoś to będą na niego mówili Łoś 🙂 🙂 gosia samosia, antek bez majtek... itp.. Moje zdanie Olać to 🙂 Jak się imie podoba to dawać i koniec 😁 Jeju nie mam żadnego batonika w domu 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry, nadrabiam zaległe fotki 🙂

[IMG]http://i47.tinypic.com/vdkg37.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/p3dz7.jpg[/IMG]

wieloryb we własne osobie
[IMG]http://i46.tinypic.com/av4dw0.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/w7lh7a.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/2qcqctl.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/nlx7uu.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/q0kk.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/ofboz4.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za pochwały do fotek 😘 😘 😘
Fakt, fajnych mam tych chłopaków, czasami grają mi na nerwach tak że mało nie osiwieję,ale i tak są kochani 😜
Tylko mojego wypieku nikt nie pochwalił,więc czuję mały niedosyt 😜 🤪

Kasialeczek to teściowa pojechała, jeszcze przy gościach 😠 imię Kaja normalne i właśnie że pasuje do nazwiska Laska będzie fajnie współgrało 🙂 krótko i na temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ale sobie dziś pospałam, padłam o północy a wstałam o 9.30 z przerwami na siku oczywiście... Bajzel nie skończony, tzn wiemy już co i jak poprzestawiamy i część już jest, ale mąż był już zmęczony i reszta musi poczekać. Jeden człowieczek więcej a tyle rewolucji wywołuje 😁

Karola tego morza to tylko pozazdrościć 🙂 Tak się przyglądałam do kogo Wasz Synek jest podobny, ale chyba do Taty, zgadłam czy nie? 😉

Marta Twój teść ma wyczucie, trzeba przyznać...Mógłby się w język ugryźć 😮 Ja tez mam podobnie jak Monkado pisała, teściowa i jej odwieczne żale i pretensje do świata że ona sama dzieci wychowywała i teraz mają ją po nogach chyba całować za to... Ależ ta baba działa mi na nerwy.

Kasialeczek a Ty co się przejmujesz takim gadaniem! Dzieci jak mają coś wymyślić to i tak wymyślą, czy to będzie Jaś Staś czy Zuzia. Mi np bardziej od Kaja podoba się Majka, ale nie uważam ze Kaja jest brzydkie! I teściowa nie powinna w towarzystwie tak wygłaszać swoich opinii. A Ty chyba zdążyłaś się do Kajusi przywiązać przez prawie całą ciążę, to teraz chcesz to zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O! a ja przegapiłam Kini fotki i nie wiem jak to możliwe 🙃 Przepraszam Kinia ☺️ Kociaki słodkie, ale Nikoś bije je na głowę!! 😉 😁 Jaki przystojniak, od dziewczyn się nie odpędzi jak podrośnie zobaczysz 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczyny 🙂 ja nadal zyje remontem mieszkania dopiero skonczylismy malowac pokoj Bartka 🙂 wczoraj brat kupil mi wozek 😁 😁 😁 bo gdybym mialam na tesciow liczyc to bym kupila za 2 lata dopiero... pozniej poczytam i wiecej napisze teraz jade znowu do tego nowego mieszkania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane i ja się melduję późno dzisiaj,
wczoraj miałam życzyc kolorowych wieczorkiem, ale usnęłam
tyle tylko że w sypialni nie na kanapie, bo nawet siedziec mi się nie chce koło mojego M
3 dzień mam taką kapę, że ryczę o wszystko i nie jestem w stanie tego zmienic
tak się ten mój mąż wygłupił w piątek, że co o nim pomyślę to ryczec mi się chce,
a do tego ten remont, teściowa, która powiedziała mojemu że straszny mamy syf w domu i ona przyjdzie sprzątac jutro, tylko po co, skoro non stop się kurzy
tylko Kamilka jak fiksuje w brzuszku to trzyma mnie żebym się kompletnie nie rozkleiła, chociaż jest blisko
i znowu ryczę
zajrzę wieczorkiem, bo nie chcę Wam już smęcic, a poza tym jadę do teściów na obiad 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😘
Remontu dzień drugi, a ja po mału mam dość 🙂 Dobrze, że najgorsze (malowanie) za nami, teraz na jedną ze ścian przyklejamy tapetę, montujemy żyrandol. Trzeba wyskoczyć do Obi jeszcze, bo mamy takie kremowe ściany w przedpokoju, a mój psiur śpi na plecach i zawsze 4 łapy na ścianę zarzuca (później wygląda obrzydliwie brzydko, bo robi się czarna 🙂) i w związku z tym muszę wybrać się po jakieś COŚ, co będę mogła na tą ścianę przykleić, tak do wysokości kolana. 😁 Żeby dało się to później łatwo sprzątać 🙂
Pokoiki śliczne, Marty gotowy na przyjazd gościa, a Daria jak stoisz z mebelkami? 🙂 Pewnie macie tyle roboty z nowym mieszkaniem, że na nic nie starcza czasu i siły 🙂 Najważniejsze, że na swoim 😘 Aaaaa i Marta on wcale nie jest dziewczyński! Ja bałam się, że moje białe łóżeczko będzie jak dla kobitki, ale dodatki nie są różowe więc dla chłopca się nada. 🙂
Karola, Kinia zdjęcia supcio 🙂 Widać, że wyjazd się udał i każdy uśmiechnięty 🙂 Franio według mnie do mamusi podobny 😁 a Nikoś też przystojniaczek, że hoho 😁 Małe kiciusie i szczeniaczki, to zawsze kobitki rozczuli, więc Kinia wiedziałaś chyba co Nam się spodoba 🤪
Nie przejmujcie się mężami, teściowymi, ani nikim kto Was denerwuje. Ja to już mam taki sposób, że jak zaczynają mnie nerwy pobierać to myślę sobie, że ''głupia Ty, Jaś w brzuszku nie pozwól mu się denerwować!'' 🙂
Kasia, według mnie Kaja Laska pasuje 🙂 Nic się nie gryzie w tym. Poza tym takie kilkuliterowe imię pasuje do większości nazwisk, bo jest krótkie i na temat, jak to Ilka napisała 🙂 Mogłaby Wam coś zarzucać jakbyście się nazywalli np.Jankowscy i chcieli dać na imię dziecku Jan, albo Marek przy nazwisku Markowski, takie połączenia zazwyczaj nie wypadają dobrze 😁 A ttak to jest wszystko na miejscu!!! 😁
Dziś pora coś kucharzyć i chyba stawiam na risotto, bo mam pieczareczki 🤪 Wyżerka pierwsza klasa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂

Daria śliczny Bartusiowy kącik 🙂

Kasialeczek jak dla mnie również Kaja piękne imię i ładnie pasuje do Laska, nie gryzie sie 🙂 a poza tym to Wasza sprawa jak dacie Córci na imię a Teściowa niech sie pałuje!

Ania trzymam kciuki za poprawę humoru! 🙂 a może porozmawiasz z Mężem na temat jego zachowania i wyjaśnisz co Cie denerwuje i czego sobie nie życzysz bo wiesz to jednak tylko facet, on nie czai, trzeba czarno na białym, dużymi literami bo inaczej sie nie domyśli! A co do Teściowej to napiszę Ci to samo co Ksialeczkowi- niech sie pałuje!

Karola super fotki, widze że urlop udany 🙂 i też odstawialabym podobieństwo Frania do Taty 🙂

Agatka marsz na schody! szybciutko! góra dół góra dół! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
byłam już w kościele, zjadłam obiad i teraz się lenię bo moje chłopaki śpią 🙂
rozmawiałam dzisiaj z mojej mamy przyjaciółką( opiekuje się noworodkami na porodówce) i przypomniała mi co mam ze sobą wziąć do szpitala a więc jutro zakupy i pakowanie torby 🙂
powiedziała mi że pewnie urodzę w 38 tyg ale zobaczymy 😁 ja zawsze rodzę jak ona schodzi z dyżuru więc się zaśmiałam do niej żeby pokazała mi swój grafik 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkie zdjęcia wasze są super 🙂 Daria wózek już jest to super i kącik synka też w fajnych kolorach, jeszcze tylko meble 🙂 u nas też już powoli kończymy remonty mieszkania i chyba przeprowadzimy się dopiero jak mała się urodzi, żebym nie musiała narazie siedzieć sama bo u męża w pracy zaczyna się sezon gdzie roboty ma do nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie 🙂

U Nas pogoda piękna, rano zaliczyliśmy zakupy a teraz leniuchujemy 🙂

Kasialeczek imię wybraliście bardzo ładne i nie przejmuj się głupim gadaniem 😘

Agatka 38tc WOW 🤪 Gratuluję!!! 🙂

Karola tort pierwsza klasa! 🙂 😜

Ilka nawet mnie nie strasz tymi dziewczynami wokół Nikosia 😁

Ania 😘 😘 😘 😘

Daria kącik zapowiada się bardzo fajnie, wózek też super 🙂

Miłej reszty niedzieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje dziewczyny, ale schody mam codzienie gora dol gora dol I tak wkolko, jutro biore sie za generalne pozadki Bo moj ma urodziny w srode a ja w sobote a pozniej to bede odliczac no chyba ze dzidzius da mi prezent wczesniej hehe

Tosia widze ze Ty masz ten Sam problem z psem co ja... Moj tez jak spi pod sciana to nogi opiera i jest taka wielka plama ciemna tzn juz niema Bo moj ladnie pomalowal, ale zobaczymy jak dlugo hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok kochane postanowiłam już nie smęcic, humor nadal kiepski, ale to po prostu samo musi przejśc
Monkado już nie raz rozmawialiśmy na ten temat i naprawdę nic nie muszę mu tłumaczyc, bo świetnie zdaje sobie sprawę o co chodzi, tym bardziej że jest teraz miły i uprzejmy, a rozmawiac to kolejny raz już mi się nie chce
Kinia, Karola chłopaków macie super 🙂
Karola że ty się jakoś wcześniej Karolkiem to tak nie chwaliłaś, albo ja przegapiłam tradycyjnie
Agatka gratuluję 38 tygodnia, u mnie pięknie wskoczyło 35, tak szybko ten czas ucieka, że przez ten remont nie mam jak cieszyc się już praktycznie ostatnimi chwilami kiedy Kamilka jest w brzuszku, oj będę tęsknic za kopniaczkami 🙂
Daria kolorki super, pochwal się jeszcze mebelkami jak złożycie,
no moje mebelki jeszcze w sklepie
z koleżanką rozmawiałam dzisiaj i tylko głową kręci, mówi że w końcu urodzę,
no w końcu kiedyś tak, chciałabym żeby Kamilka posiedziała do końca żebym mogła może chociaż ostatni tydzień nacieszyc się nią maksymalnie jak w brzuszku będzie 🙂
Kasialeczek co ta teściówka wymyśla z imieniem, olej ją 🙂 Kaja to piękne imię 😘
jak się ma oryginalne nazwisko 🙂 jak Twoje czy moje to każde imię musi pasowac 😁

dziewczyny cieszmy się dzisiejszą pogodą bo znowu ochłodzenie i deszcz idą
a słyszałyście że znaleźli rodziców tego chłopczyka którego znaleźli w jeziorze 2 lata temu,
i znowu moje okolice stały się sławne, bo z Będzinem i Sosnowcem właśnie graniczymy 😞

muszę Was znowu poczytac, bo nie pamiętam co jeszcze miałam pisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morskooka napisał(a):
To tak jak dziś z moim spacerkiem po bulwarach 😞 wysłam o 16tej bo stwierdziłam, że nie jest już tak gorąco.. ale jak mnie słonko przygrzało to po godzinie wróciłam taka zmachana, że szok 🤢

ten brzusio na zdjęciu to chyba nie jest 37 tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...