Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry! 😘
Nikogo nie zaskoczę jak powiem, ze 2w1? 😁 Noc przespana spokojnie, przestałam się budzić po wtorkowej wizycie i nie liczę na jakieś niespodzianki ze strony Jasia 🙂 Zastanawiam się czy na weekend nie pojechać do babci za Płock 🙂 Pojadłabym owocków 🤪
Kasiulek, jak przeżyłaś pogodę? Podobno gradobicia u Was! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Dzień dobry! 😘
Nikogo nie zaskoczę jak powiem, ze 2w1? 😁 Noc przespana spokojnie, przestałam się budzić po wtorkowej wizycie i nie liczę na jakieś niespodzianki ze strony Jasia 🙂 Zastanawiam się czy na weekend nie pojechać do babci za Płock 🙂 Pojadłabym owocków 🤪
Kasiulek, jak przeżyłaś pogodę? Podobno gradobicia u Was! 🤪
u mnie obyło się bez gradu ale 20 km ode mnie to już był grad wielkości jajek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się tylko witam i sprawdzam czy nie ma kolejnego wątku gratulacyjnego 🙂 😁

Lecę prasować pieluchy, kupiłam tylko 15szt. bo wydawało mi się ze to spokojnie wystarczy, a okazuje się ciut przymało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Ja się tylko witam i sprawdzam czy nie ma kolejnego wątku gratulacyjnego 🙂 😁

Lecę prasować pieluchy, kupiłam tylko 15szt. bo wydawało mi się ze to spokojnie wystarczy, a okazuje się ciut przymało 😉
ilka oklask dla ciebie 🙂
ucałuj Jasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
ilka napisał(a):
Ja się tylko witam i sprawdzam czy nie ma kolejnego wątku gratulacyjnego 🙂 😁

Lecę prasować pieluchy, kupiłam tylko 15szt. bo wydawało mi się ze to spokojnie wystarczy, a okazuje się ciut przymało 😉
ilka oklask dla ciebie 🙂
ucałuj Jasia


Jaś odwzajemnia Cioci uściski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tez 2w1 nadal 😁 choc dzis mimo tabletek jakies skurcze sie pojawily...

wpadlam przeczytalam was ale nie w calosci zrobeu to pozniej ide jeszce pranko zrobic, i bede wyparzac dla malucha butelki, sciagarke do mleka itp zeby juz bylo gotowe jakby co.
u mnei sie tz bez gradu obeszlo ale jak widze w tv to masakra jakas byla!!! jeszce musze cholerny obiad zrobic i zywce m pomylu nie mam oo ....
wpadne pozniej za nim M wroci z pracy.

a Ilka pisalas o 15szt pieluch z e malo???? kurcze ja mam 12szt i wszyscy mi mowia ze spokojnie wystaczy?? !! hmmm.... teraz to juz sama nie wiem co robic 😁 bo mowimy o tetrowka prawda?

a ja cala noc nie spalam moj slubny na gardlo cierpi kaszle hcrzaka cala noc chodzi w ta i z powrotem , ja nie moge opanowac bolu kregoslupa , Oli mnie skopal dzis w nocy jak szalony ....spie w najlepszym przed 9 tel twoj kochany tatus zara wpadnie na kawe mrozona 🤪 🤪 no dobra i musialam wstac 😁 fajnie co nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się witam
Ale dzisiaj kiepsko się czuję, boli mnie brzuch i w odbycie jakoś dziwnie, jakbym miała mega zatwardzenie 🥴 aż ciężko mi się chodzi.
Dzisiaj po południu jadę do domku, umówiłam się z koleżankami a jutro od rana popiorę wszystko do łóżeczka.

Dziewczyny ja 9 mam na 8 rano przyjechać, ale nie wiem czy tak od razu mi zrobią cc, lekarz powiedział, że najpierw zrobimy ktg. Boję się, że jeśli znowu wyjdzie jak poprzedni czyli kompletny brak skurczów to mnie wyśle do domu albo zostawi na kilka dni w szpitalu. Dlatego w niedzielę wieczorem wypiję se olejek rycynowy 😜 i w weekend dam zaatakować się mężowi żeby jakieś skurcze się pojawiły 😜 bo jak na razie to mi nawet brzuch nie twardnieje 😮

Monkado dziękuję za wszystkie informacje, bardzo cenne 🙂 Tylko powiedz mi jeszcze czy bardzo cierpiałaś/cierpisz z powodu bólu rany?

Pojadę do domu to w końcu będę mogła zobaczyć fotki jakie dodałyście 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Po pierwsze dzisiaj pierwszy dzień bez ani jednej tabletki!!!!!!!!!!!! 😁 Ależ się cieszę 😁

A po drugie to jestem wykończona!!! Nie dość że spać w nocy nie mogłam, Nikoś urządził pobudkę przed 7 to jeszcze jakieś choróbsko próbuje mnie rozebrać.. Od rana w ruch poszła herbata z miodem i cytryną, oby pomogło.

Kasiulek powodzenia na USG 🙂

Daria mam taki ból krocza gdzieś od ponad tygodnia, także wiem co czujesz 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado nie wiem czy przeczytasz mój post, bo pewnie też rzadziej zaglądasz ale mam do Ciebie pytanie. Odstawiłaś Clexan? U mnie lekarze powariowali i kazali się kłóć jeszcze przez cały okres połogu!!! Ja stwierdziłam ze wolę już trzymać sie tej optymistycznej bardziej wersji mojej gin i będę je robiła jeszcze miesiąc, a w sumie to teraz już tylko 2,5 tyg. A Tak w ogóle to ja teraz przy dziecku zapominam o tym codziennym rytuale i w sumie robię je nawet co dwa dni jak mi się przypomni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was 🙂
ja pospalam dzis dosc dlugo w nocy obudzily mnie skurcze ale nie byly na tyle silne zeby wszczynac alarm 🙂 po jakiejs godzinie, moze dwoch przeszlo i zasnelam 🙂 moglabym juz urodzic np dzis w nocy 🙂 jak nie to jutro ide do gin wiec zobaczymy co powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sie po raz drugi dzis ciagle 2w1 🙂
pospalam jeszcze troche bo ciezka noc mialam co 2-1,5 godziny na siku wstawalam... a jak wstaje z lozka to sie tak mecze ze szok... i tez mam taki bol w pachwinach, ze czasami az chodzic sie nieda a w nocy przekrecic sie z boku na bok to jakas masakra :/
nie wiem tylko czy mi sie dziecko nie przekrecilo czasem mam nadzieje, ze nie bo jak cczulam ruchy tylko po prawej stronie po zebrami tak dzis odczuwam ruchy z lewej strony na dole... az boje sie ponmyslec co te moje dziecko tam robi a termin goni i nic hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Agatka, a jak w niedzielę nie urodziłabyś to kiedy możesz iść na wywołanie? 🙂 Poproś może gina o masaż szyjki 🤪


Tosia jak nie urodze to mam wizyte we wtorek z moja polozna i bedzie paczec co jest nie tak i powiedziala ze bedziemy probowac wywolac skurcze to moze miala na mysli ten masaz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
Tosia mnie tydzień po terminie brali na wywołanie



u mnie kolezanke wzieli tutaj po 1,5 tygodnia na wywolanie i od poniedzialku do czwratku probowali zelow, kroplowek, tabletek jakis z tego co mi mowila i nic wkoncu w piatek zrobili cc...

az boje sie pymyslec jak mam przezto przechodzic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...