Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Karuzelka sprzedana 😞


Tosia a może któraś z tych Ci się spodoba:
http://tablica.pl/oferta/karuzela-smiki-z-pozytywnka-ID14KPp.html

http://tablica.pl/oferta/nowa-karuzela-z-pozytywka-odpinane-misie-okazja-IDzDpX.html

http://tablica.pl/oferta/karuzela-projektor-swiatlo-kolory-zwierzatka-IDRUer.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia no widzisz, masz wynagrodzenie za tą karuzelę 😉

Ja spróbuję wyjść z Nikosiem na pole, czasami potrafi grzecznie zabawić się w piaskownicy więc może akurat.. A najwyżej jakby bardzo szalał to wrócimy. Szkoda mi Go bo dzisiaj już nikt do mnie nie przychodzi, a Mężul będzie dopiero ok. 19.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia no mąż przez Wandy chyba będzie wracał 🙂 ale wiesz on nie śmiały to chyba nie podjedzie 🙂
Nikoś naprawdę śliczniusi do zacałowania on to naprawdę wygląda jak Anioł 😎

Tośia szkoda ze Karuzelka Ci uciekła bo cena faktycznie atrakcyjna.
A co do lkarza to zostawie bez komentarza bo po co się denerwować... wrrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka, sliczne te karuzelki, tą pierwszą widziałam w Smyku i b.mi się podobała, muszę się poważnie zastanowić teraz, bo w sumie mogłabym odebrać w weekend osobiście, jak będę w Ikei 😁
kurde, w sam raz na wyjście z domu-BURZA 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
no mowie ci 😁 i ciagle mowi to sa smieci nie wolno ci ...... :P raz jakbym zjadla to bym od tego nie przytyla 😁


hehe 😁 No pewnie że nie 😜 😉
Przypomniało mi się jak rok temu byłam jako opiekun z dziećmi ze szkoły w mc'u z okazji Dnia Dziecka (tak sobie zażyczyły) i jeden chłopiec siedział i cały ten czas przepłakał. Jak to zobaczyłam to byłam w szoku i pytam co się stało, ktoś cię pobił albo wyrzucił z kolejki? A on że nie, tylko nie wie co ma zrobić bo rodzice nałożyli mu do głowy że MC Donald to same śmieci i on teraz nie wie, bo chciałby z jednej strony zjeść coś i cieszyć się jak inne dzieci a z drugiej boi się "tych śmieci"!!! 😁 No myślałam ze padnę! 🙃 I dopiero jak wychodziliśmy to zdecydował sie na frytki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udało się, wytrwaliśmy godzinkę 😉 Widziałam że zaczyna nudzić się Nikosiowi a ja leżąca atrakcji Mu nie zapewnię dlatego musieliśmy się ewakuować 😁

Ilka no dokładnie Aniołek z różkami 😉

Reszta oklasków od Nikosia dla wychwalających Go Cioteczek już powędrowała 😉

Monikas co za Mąż 😁 Nie przejmuj się mój też taki jest, tylko mój bardziej dosadnie mi to pokazuje mówiąc "to jest GÓWNO, a GÓWNA Ci nie kupię" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mogę, jaki ten Nikoś słodki 🙂 do schrupania 🙂

A ja właśnie pomyłam naczynia, poodkurzałam i męża zagnałam do mycia podłóg, kazałam mu się lepiej przyłożyć bo od czasu kiedy ja nie myję to podłoga ma mnóstwo różnych kropeczek,które się nie domywają bo mężulowi nie chce się porządnie mopa dociskać!!!!!!! 😠

Monika też mam ochotę na fast fooda, kurcze.... no cóż muszę obejść się smakiem, bo ślubny właśnie wyszedł z domu z kolegą do pubu. Na kolację chyba zrobię makaron z jakimś sosem pomidorowym,szynką i wędzonym boczkiem,coś muszę wymyślić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...