Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agn36 napisał(a):
Witajcie dziewczyny 🙂
Karolka widzę, że będę musiała skorzystać z Twojej strategii. Na mnie również czeka miejsce w korporacji i też mam umowę na czas nieokreślony, warto skorzystać z 7/8 etetu, muszę o tym poczytać 🙂

Ciężko to znaleźć w necie, koleżanka znalazła mi to w kodeksie pracy, a kumpel prawnik potwierdził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane!!!
U mnie kolejny piękny dzień,pranie już się pierze a my z córcią jeszcze w piżamach 😜
Sałatka owocowa z jogobelką truskawkową zjedzona,nawet moje dziecko zajadało się ze smakiem choć samych owocków się nie tyka 😉
Jeden wieczór w pracy i myślałam że nie nadrobię czytania no ale dałam rade!!!
Ja żadnych szczególnych planów dziś nie mam tylko jazda po południo a tak to leniuchowanie 😜
Iguś śliczne maleństwo!!!
Miłego dnia brzusie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamsie!
Emaleth co do prawa jazdy, to ja mam już wyjeżdżone 30h, dostałam do ręki kartę, że mogę isć zapisać się już na egzamin, ale jakoś od miesiaca z tym zwlekam 🤨 najlepiej zrobić to przed urodzeniem, bo później na bank nie będzie mi się chciało 😠 ale jakoś kurde nie mam motywacji do zrobienia tego prawa jazdy 😞 Na jednych z ostatnich lekcji instruktor aż się ze mnie śmiał, bo kazał mi jechać w prawo, a ja w lewo 😲 i tak było pare razy... Powiedział wtedy, że ja chce jechać w jedną, a dziecko w drugą i nie możemy się dogadać 😁

Ja z rańca standardowo Gyrosik ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith napisał(a):
karolka84 myślam że nie musze doddawac ze w ciąży Cie nie mogą zwolnic... trzymać miejsce będą bo muszą. Chodziłomi o to że mimo że ktoś (nie w ciąży) jest na umowie na czas nieokreslony to i tak moze zostać zwolniony


kobieta w ciązy nie może zostać zwolniona w ciązy bo jest chroniona więc jak Ciebie zwolnili to powinnaś udać się do sądu pracy i napewno sprawę byś wygrała tym bardziej jak jest się na umowie na czas nieokreslony a wiem to bo mam kodeks pracy w małym palcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Igus napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/dsc02576f.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7086/dsc02576f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A co pochwalę się 🙂
Witam dziewczynki,
Wczoraj byłam na usg wieczorem i mój maluszek ma 7 cm, wszystko z nim oki. Wygina się jak wariat i ciąglę macha raczkami, ale jeszcze za wcześnie żeby płeć okreslić 😞
Miłego dnia Wam życzę :*


piękna dzidzia!! 🙂 rośnie jak na drożdżach ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
edith napisał(a):
karolka84 myślam że nie musze doddawac ze w ciąży Cie nie mogą zwolnic... trzymać miejsce będą bo muszą. Chodziłomi o to że mimo że ktoś (nie w ciąży) jest na umowie na czas nieokreslony to i tak moze zostać zwolniony


kobieta w ciązy nie może zostać zwolniona w ciązy bo jest chroniona więc jak Ciebie zwolnili to powinnaś udać się do sądu pracy i napewno sprawę byś wygrała tym bardziej jak jest się na umowie na czas nieokreslony a wiem to bo mam kodeks pracy w małym palcu 🙂


Nie zwolnili mnie i mam nadzieje, ze po macierzyńskim tez tego nie zrobia 🙂 Pisalam tylko, ze w pracy mam beznadziejna atmosfere, bo ostatnio kolezanke zwolnili, ktora byla zatrudniona na wlasna dzialalnosc i pozostali, co sa tak samo jak ona zatrudnieni tez sie boja , ze zostana bez pracy z dnia na dzien, a ja mam o tyle dobrze, ze mam ochronke i sie o to nie musze martwic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
edith napisał(a):
karolka84 myślam że nie musze doddawac ze w ciąży Cie nie mogą zwolnic... trzymać miejsce będą bo muszą. Chodziłomi o to że mimo że ktoś (nie w ciąży) jest na umowie na czas nieokreslony to i tak moze zostać zwolniony


kobieta w ciązy nie może zostać zwolniona w ciązy bo jest chroniona więc jak Ciebie zwolnili to powinnaś udać się do sądu pracy i napewno sprawę byś wygrała tym bardziej jak jest się na umowie na czas nieokreslony a wiem to bo mam kodeks pracy w małym palcu 🙂


Nie zwolnili mnie i mam nadzieje, ze po macierzyńskim tez tego nie zrobia 🙂 Pisalam tylko, ze w pracy mam beznadziejna atmosfere, bo ostatnio kolezanke zwolnili, ktora byla zatrudniona na wlasna dzialalnosc i pozostali, co sa tak samo jak ona zatrudnieni tez sie boja , ze zostana bez pracy z dnia na dzien, a ja mam o tyle dobrze, ze mam ochronke i sie o to nie musze martwic 🙂


wiem wiem ale koleżanka pisała ,że mogą Cię zwolnić a nie mogą 🙂 no ja tak samo zamierzam na 7/8 etat choć kobieta w ciązy ma prawo dopóki karmi piersią mieć 2 przerwy 30 minutowe lub jedną godzinną zazwyczaj bierze się drugą opcję i kończy się wczesniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edith napisał(a):
no a ja biorę się za mycie okna w kuchni i porządki też w kuchni a tak mi się nie chce ze szok. no cóż moja mamusia przyjdzie na urodziny wnuczki to będzie "kontrola" hahahaha
a ktorego corcia ma urodziny? Czyzby 1.04?
Natalia sliczny ten Twoj brzusio ;-)
Dziewczyny dziekuje za opinie o malenstwie :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się Kochane z Wami.. Nie miałam jeszcze okazji, bo jestem po tragicznej nocy 😞 Mojego synka dopadła pokrzywka i prawie nie spaliśmy bo go swędziało i ciągle rzucał się po łóżku. Oczywiście wizyta u lekarza rano... mało chorób się nas trzyma, trzeba nam jeszcze tego dziadostwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti szybkiego powrotu do zdrowia dla Ciebie i Synka 🙂

A co do prawa jazdy, ja zdawałam w 2009r. i na szczęście zdałam za pierwszym razem...
no ale czasami żałuję że je mam... bo odkąd je dostałam cały czas robię za szofera 🥴
Ale teraz to mi na rękę bo i tak nie mogę pić 😁
A wam życzę żeby się w końcu zmobilizować i zakończyć to co się zaczęło, bo później będzie ciężko, a niezależna mamuśka to podstawa. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Kochane... naprawdę mam już dość 😞 Takie życie każdej mamuśki - zaczynamy się martwić jak zobaczymy 2 kreski na teście ciążowym i to nigdy nie mija... Pocieszam się tym, że synuś żadnej poważnej choroby nie miał ani antybiotyków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też zdałam prawko a po miesiącu dowiedziałam się ,że będę mamusią 😁

ale jesli macie okazje zrobić przed narodzinami to nie ma co zwlekać bo pózniej się zapomni albo będzie bało wsiąść za kółko ja teraz już mniej jeźdze ale zapewne jak mały się urodzi to bez samochodu ani rusz czy do lekarza czy gdzieś to lepiej samochodem niż tłuc się w ścisku mpk 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...