Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Emilka, nie przejmuj się facetem 🙂 Ja radzę sobie sama, oczywiście z drobną pomocą rodziców 🙂 Dziś mam akurat 4d, koszt w Płocku to 250.
Tyssiiaa, mam brać coś ze sobą żeby nagrał mi usg? 🙂


mój miał płyty na DVD nagrał mi filmik a na zwykła płytkę zdjecia najlepiej dowiedz się ale raczej w gabinecie mają wkoncu za coś płacisz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja z moim mamy konto wspólne, wiec chcąc nie chcąc tez za wszystko płaci 😜
Ale nie rozumiem takiego zwalania wszystkiego na kobietę... w końcu facet tez sie przyczynił do poczęcia, to niech sie teraz stanie odpowiedzialnym przyszłym tatusiem i podporą dla mamusi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nic dziewuszki. Ja się zbieram by jechać po to skierowanie i na zakupy z mamą, bo dziś mam ochotę na gyros i będziemy robić na kolacyjkę 🙂 🙂
Emii nie przejmuj się - dziewczyny muszą czasem trzymać się razem i od tego jest forum, żeby się wyżalić i pomóc jakoś 😘
Do później Mamusie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Ja z moim mamy konto wspólne, wiec chcąc nie chcąc tez za wszystko płaci 😜
Ale nie rozumiem takiego zwalania wszystkiego na kobietę... w końcu facet tez sie przyczynił do poczęcia, to niech sie teraz stanie odpowiedzialnym przyszłym tatusiem i podporą dla mamusi!


Niektórzy z nich to dzieciaki w głowach... W tej kwestii akurat mam dużo do powiedzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Mój myślał, że jego tatusiowanie zacznie się, jak Jasiek będzie na świecie 🙂 Mi potrafił zarzucać, że moje badania są za drogie i co ja sobie wyobrażam chodząc do ginekologa co 4 tygodnie, aż wstyd opowiadać 🙂


No chyba żartujesz??? 😮 to rzeczywiście dzieciak i egoista jakiś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nic tak nie działa na faceta jak wspólna wizyta u ginekologa... moment nie do opisania, i dla kobiety i dla faceta.
Przyszły tata powinien być na badaniach usg, bo wtedy tworzy się nierozerwalna więź pomiędzy całą trójeczką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odpowiedzialnosc powinna byc po obu stronach no ale co chciaz ja musze zachowywac sie jak dorosla 😞 moze i mowia to czasami w zartach ale mi np. sprawia to ogromna przykrosc i nie rozumiem jak mam wszysko wziac na barki sama. Ide do mojej Paulinki wyzale sie jej i jakiegos loda zjem na poprawe nastroju. Dzieki dziewczyny;* milego dnia;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
tosiaa napisał(a):
Mój myślał, że jego tatusiowanie zacznie się, jak Jasiek będzie na świecie 🙂 Mi potrafił zarzucać, że moje badania są za drogie i co ja sobie wyobrażam chodząc do ginekologa co 4 tygodnie, aż wstyd opowiadać 🙂


No chyba żartujesz??? 😮 to rzeczywiście dzieciak i egoista jakiś 😞


Naprawdę, bardziej nieodpowiedzialnej osoby nie spotkałam jeszcze 🙂 Szkoda, że pokazał swoje prawdziwe oblicze po fakcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Nic tak nie działa na faceta jak wspólna wizyta u ginekologa... moment nie do opisania, i dla kobiety i dla faceta.
Przyszły tata powinien być na badaniach usg, bo wtedy tworzy się nierozerwalna więź pomiędzy całą trójeczką 🙂


moj nie był na ani jednym a zmienił się o 360^ oczywiscie na plus 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
tosiaa napisał(a):
Mój myślał, że jego tatusiowanie zacznie się, jak Jasiek będzie na świecie 🙂 Mi potrafił zarzucać, że moje badania są za drogie i co ja sobie wyobrażam chodząc do ginekologa co 4 tygodnie, aż wstyd opowiadać 🙂


No chyba żartujesz??? 😮 to rzeczywiście dzieciak i egoista jakiś 😞


Naprawdę, bardziej nieodpowiedzialnej osoby nie spotkałam jeszcze 🙂 Szkoda, że pokazał swoje prawdziwe oblicze po fakcie 🙂


Właśnie, szkoda,że tak późno się na nim poznałaś... Ale na szczęście kobiety są silne i ze wszystkim sobie poradzą! Zobaczysz, jeszcze będzie żałował, ze w tych ważnych momentach nie jest dla ciebie wsparciem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Mój nie byl jeszcze ze mna na usg i nie widzial malucha, ale mimo to strasznie sie tym wszystkim przejął. Tuli i głaszcze brzuch, gada do niego, spełnia moje wszystkie zachcianki, normalnie aniol sie z niego zrobil 😁


no to mamy to samo 😁 mój teraz nawet śpiewa do brzusia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Mój nie byl jeszcze ze mna na usg i nie widzial malucha, ale mimo to strasznie sie tym wszystkim przejął. Tuli i głaszcze brzuch, gada do niego, spełnia moje wszystkie zachcianki, normalnie aniol sie z niego zrobil 😁


no to mamy to samo 😁 mój teraz nawet śpiewa do brzusia 😁


Fajne to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Mój nie byl jeszcze ze mna na usg i nie widzial malucha, ale mimo to strasznie sie tym wszystkim przejął. Tuli i głaszcze brzuch, gada do niego, spełnia moje wszystkie zachcianki, normalnie aniol sie z niego zrobil 😁


no to mamy to samo 😁 mój teraz nawet śpiewa do brzusia 😁


Fajne to 🙂


a ile śmiechu przy tym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Mój nie byl jeszcze ze mna na usg i nie widzial malucha, ale mimo to strasznie sie tym wszystkim przejął. Tuli i głaszcze brzuch, gada do niego, spełnia moje wszystkie zachcianki, normalnie aniol sie z niego zrobil 😁


no to mamy to samo 😁 mój teraz nawet śpiewa do brzusia 😁


Fajne to 🙂


a ile śmiechu przy tym 😁

noo ale i chwyta za serce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na pierwszych wizytach u gin, mojego męża oczywiście nie było...
Ale ostatnio sam mnie gnębił że chce iść i zobaczyć małego skarba, a przecież ja mu zabraniać nie będę więc był ze mną na usg 🙂 i zmienił sie jeszcze bardziej... z kochanego męża na kochańszego !! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Na pierwszych wizytach u gin, mojego męża oczywiście nie było...
Ale ostatnio sam mnie gnębił że chce iść i zobaczyć małego skarba, a przecież ja mu zabraniać nie będę więc był ze mną na usg 🙂 i zmienił sie jeszcze bardziej... z kochanego męża na kochańszego !! 😁

Mój tez chce isc, ale ginka jakas dziwna, powiedziala, ze dopiero jak bedziemy badac echo serduszka płodu, to moze ze mna przyjsc 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
isa8 napisał(a):
Na pierwszych wizytach u gin, mojego męża oczywiście nie było...
Ale ostatnio sam mnie gnębił że chce iść i zobaczyć małego skarba, a przecież ja mu zabraniać nie będę więc był ze mną na usg 🙂 i zmienił sie jeszcze bardziej... z kochanego męża na kochańszego !! 😁

Mój tez chce isc, ale ginka jakas dziwna, powiedziala, ze dopiero jak bedziemy badac echo serduszka płodu, to moze ze mna przyjsc 🤨


To bardzo dziwna gin ... bo to od Ciebie powinno zależeć czy może być przy Tobie Twój mąż czy nie, przynajmniej tak mi się wydaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej , ja zmyłam kurze i odpoczywam . Mój M powiedział mi ,że rosnę w oczach 😲 i gdy poszedł do pracy wskoczyłam na wagę a tam na plus 3,5 kg . 😮 nie wiem kiedy to przybyło 😜
Teraz od tej chwili zapisuję w zeszyciku co jem i o której nie chcem dużo przytyć , a jak słyszę ,że niektóre z Was chudną to wogóle nie do pomyślenia 🙂
Katastrofa z tą wagą 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...