Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie co...szkoda że ten lekarz przyjmuje tylko prywatnie bo jest naprawde rewelacyjny chodzilam do niego przed ciazą i teraz bylam to się cieszył....a się tak uśmialiśmy z małej,że masakra 🙂 a Bartek jeszcze do niego TO ONA TAK SIĘ RUSZA....a lekarz PRZECIEŻ JA NIC NIE ROBIĘ 🙂 Biedny był tak zestresowany a zarazem szczęśliwy...to było bezcenne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, ja już po wizycie. Dostałam magnez 3x1 i właściwie tyle wiem.... mam się nie przemęczać i jeść zdrowo... waga spadła o 2 kg....

Emilko ja wiem, że u nas taka wizyta kosztuje 200-250zł jako USG połówkowe w 4D. Coś się stało? Czemu nie możesz liczyć na faceta? :**** tulam mocno :***

Tusia z tym połówkowym to chodzi o to że jest robione w połowie ciąży 🙂 Ono tez może być wykonane w 4D.

Natalko śliczna córunia !!! Słodziaczek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
A moze orientujecie sie ile zaplacie za wizyte prywatnie z usg polowkowym badanie 4d ? bo stwierdzialm fakt ze nie mam co liczyc na mojego faceta az mi sie plakac zachcialo 😞


ja byłam na 4D połówkowym i płaciłam 150 zł prywatnie a gdzie chcesz robić? w Kaliszu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo z facetem to jest tak ze nie wiadomo czy beda pieniadze bo zrob sobie sama to kup sobie to i takie sranie w banie i czasami czuje sie jak ja bym sama to wszystko zdzialala no ale co nie bede miala przec caly miesiac ani grosza ale zrobie te badania bo ja nic nie wiem kompletnie nic tacy zajeb.... lekarze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka ja mam podobnie do Ciebie. Ja nie mam pracy, mój tam jakoś dorabia, ale żeby zrobić badania, by sprawdzić czy z dzieckiem wszystko ok itd to już nie ma. 😠 Więc muszę sobie radzić sama no i mama mi pomaga z siankiem na badania, chociaż głupio mi tak od niej brać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
troszke trzeba miec no ale co zrobic to 4d co obejmuje ? bo juz zgupialam


usg 4D pozwala Ci zobaczyć w trójwymiarze jak porusza się Twoja dzidzia, lekarz może przebadac wszystkie narządy maluszka ja na tym byłam i nie żałuje mam świetną pamiątkę w postaci filmiku nagranego na DVD a całe badanie trwało chyba z 40 minut lekarz wszystko dokładnie zbadał małemu a pózniej polowaliśmy na to by pokazał buźkę 😁 i się udało 😁 tu masz przykładowe badanie 4D http://www.youtube.com/watch?v=7vjSbloi49M&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh mi mama nie pomoze bo jej na to nie stac babcia jej pomaga a co dopiero mowa o pieniadzach. Ja pracuje on tez ale jak dostaje wyplate to nie wiem co z nia zrobic z 1100 zostaje 500 i co zrobic a musze pomoz tez babci poplacic i tak to wyglada i jak pisze do M ze np. nie mam czegos tam to se kup mowie o 4d to nie wiadomo czy beda pieniadze ale na inne jego rzeczy zawsze sie znjada 😞 i jeszcze pretensje ze na niego wjezdzam ale jak mam nie wjezdzac skoro czuje sie jako jedyna odpowiedziala za dziecko osoba bo ' se musze kupic se musze zrobic se musze zjesc' sama bo nikt mi nie da porazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...